Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Fallout 4

    Momentálně 3. nejprodávanější hra na steamu.
  • MickeyMutant

    Limitovaná sběratelská edice Mighty No. 9 nabídne kromě hry také figurku a podpis Keiji Inafune tvůrce hry. (+ nový trailer)

    Jen to ohni, bleskaři, neboj se toho!
  • Elite Dangerous Powerplay

    tak dnes sa to konecne spusta :)))
    https://youtu.be/CWPhk5Gclbo
  • Ahoj, chci se pustit do čtení Zaklínače. Mohl by mi někdo poradit popřípadě poslat odkaz kde koupit první díl? THX
    • Morraw
      Tu máš řazení knih http://sci-fiklub.webnode.cz/e-knihovna/andrzej-sapkowski/

      A tady pořadí povídek http://zaklinac.funsite.cz/poradi.php
      Nejsem si ted jistý jestli v těch nových sbírkách jsou všechny
      • dženki wiedzmině
    • Lukyz
      http://neoluxor.cz/
    • google
      • Chytrá odpověď ale ptám s schválně někoho kdo to zná. Podle googlu je první kniha Zaklínač Stříbrný meč ale tu jsem nikde nenašel. Poraďte pls.
  • Lukyz

    Star Wars: Uprising

    Byla oznámena nová hra ze světa SW, půjde o RPG pro mobilní platformy viz článek.

    http://www.cswu.cz/hotnews/star-wars-uprising

    EDIT: Nově vydaný artworky

    http://www.starwars.com/news/star-wars-uprising-puts-you-in-a-whole-new-galaxy?linkId=14714445
    • Super místo pořádného titulu další freemium na podřadnou platformu.
  • Lukass

    Project Cars camera

    Tady sem nahral video ohledne te kamery jak to mam nastaveny ja.
    Video ma jenom ukazat chovani kamery.

    https://www.youtube.com/watch?v=xTrntyfxOKQ

    EDIT: Tak sem to FOV pri vetsi rychlosti zmensil, a je to lepsi :-)
    • Muzes k tomu dodat cisla jak to mas nastaveny? Nemas ve vyssich rychlostech to FOV zbytecne veliky?
      • Lukass
        Me se to prave libi to vetsi FOV kdyz jedu rychle.

        Cockpit FOV-68
        Sensitivity 80/130 a 60/280
        WM- 70
        GE-70
  • No já mám všeho všudy najeto asi 5 hodin a aspoň udržím takové auto ve vysoké rychlosti na silnici, Olejník jezdí roky a neprojede zatáčku. Zkoušel jsi jezdit tady s tím autem? Zjistil by jsi, že to zase taková sranda není chytráku. Další co jen pindá, ale sám by to líp neudělal.
    • Jestli to je ten namakanej GT bavorak tak ten zrovna na silnici udrzis mnohem snaz nez to "pretaktovany" Clio nebo co to tam je :D
      • Na videu je RWD P20 LMP2 nebo 1 teď nevím) a toho bavoráka se kterým jezdím jsem myslel E21 group 5, zkus ho na Nordschleife, tak lehce ho neudržíš :)
        • Na Nordschleife ho lehce neudrzis protoze neni mozny si proste zapamatovat tech 80 zatacek nebo kolik jich je... A hlavne sama hnusna a necitelna zatacka do kterejch se blbe brzdi... ja tu trat nerad :D Nejlepsi trat je Watkinson Glen short!
          • Myslim BMW Z4 GT3... s tim se jezdi jak po masle... to ma gripu a odpusti to tolik chyb ze to nechapu...
    • "Zjistil by jsi, že to zase taková sranda není chytráku. Další co jen pindá, ale sám by to líp neudělal."

      No právě, třeba si to taky jednou uvědomíš.
      • Viděl jsi vůbec ten gamesplay jak tam jezdil? Poslední co chci, je se tu srovnávat s nějakým Olejníkem, ale ten to aspoň zkusil :D zatímco ty tu jen hloupě plácáš jako vždy tadyu. Pro chuja tvého kalibru, jehož příspěvky nulová hodnota ve všem, platí jediné = kdo umí umí, kdo neumí, čumí :)

        A vůbec, pojď dáme online prosti sobě, co ty na to ?
        • Takže ty můžeš druhého kritizovat, ale ostatní tebe ne? Sám máš máslo na hlavě, tak ze sebe nedělej hlupáka.

          Nemám potřebu si s tebou poměřovat své údy.
          • Dovolil jsem si poznámku, že někdo neumí jezdit (což ostatně každý normální člověk viděl sám), a ty tu děláš drama z toho? Můj příspěvek měl jasný cíl, zeptat se na nastavení kamery těch, kteří k tomu mají co říct, jediný Drasťa to pochopil, ty a Pravda, pokud nejste jedna osoba, tady akorát kecáte sra*ky. Tak si to užij ..
            PS: Chápu, pCARS ani nemáš a navíc jsi ve škole :( Nevadí, tak se dál aspoň můžeš bavit svýma hloupoučkýma poznámkama, ale bacha ať nějakou nedostaneš.
            • Úplně koukám jak si dokážeš protiřečit...

              OK, necháme toho nemá to smysl.
            • Nechceš už těch zbytečností nechat? Kdybych sem chtěl dát lepší kvalitu ,stáhl bych si Shadowplay nebo něco.
              Potřetí a naposled, běžně videa na net nenahrávám, tak jsem jen rychle zapl Fraps, který tu mám, nastavil malou kvalitu aby to zabíralo co nejmíň a za pár minut hotovo. A že náhodná stránka, kde jsem uploadoval pár fotek to automaticky ořezala na 4:3 tak jako co? Zase, tam šlo pouze o to ukázat rozdíl v té vegetaci, jestli ten screen je v takovém nebo takovém poměru mi bylo v tu chvíli fakt jedno, nechápu co tady z toho pořád děláš za vědu :)
            • Nepsal jsi před pár dny, že jsi kvůli tomu dostal ban? To asi nebyla jen "poznámka"...

              Na to jak se tady v diskuzích vytahuješ, tak vždy příjdeš sám s nějákým důkazem jaký jsi jeliman. Monitor 4:3, teď tohle video s ohledem na tvou kritiku Olejníka, atd...
    • Sorry, to mělo být na uživatele qwer :(
  • Kingdom Come: Deliverance - E3 2015 Teaser

    https://www.youtube.com/watch?v=3olR82Ajpjo
    • Lukass
      Sakra to vypada dobre
    • Vypadá to skvěle, hudba boží. Jediný, co mě na tý hře se*e je, že to vyjde až za rok...
      • alladjex
        Já ti čoveče nevim. Neni někdy i to těšení parádní součástí hry? *15*
        Ale taky už se těším ... naštěstí mám ještě rok nastřádat na upgrade compu ;]]]
    • to ma byt jako co ty animace
      • alladjex
        Co tím prosím tě myslíš? Můžeš to rozvést? Je to animace zpracování šermu ve hře. Mě to přijde jako hodně nadprůměrné zpracování šermu. Vyhledej si například "real sword fight" videa. Ano lidé se při exhibicích nezabíjejí, ale opravdovému souboji se to u dobrých světových skupin velmi blíží. Pokud si dělal někdy třeba závodní bojové umění nebo box, tak stačí minuta intenzivního tréninku proti soupeři, který ti chce "nakopat" byť v rukavicích a člověk, pokud nemá hoodně slušnou fyzičku ja za chviličku úplně grogy.

        Samozřejmě nic to neubírá na zábavnosti akčních her, ale Kingdom Come je hra, která se snaží být víc blízká realitě. Přesně s tím na tu hru lidé přispívali.

        Ale třeba si tou animací myslel něco jiného ...
      • Magister_Peditum
        Šerm? *2*
        • vidis, kedze sa to nepodoba nicomu co teenageri vidia bezne v akcakoch, nebude to mat uspech *3*
  • pCARS kamera

    http://www.youtube.com/watch?v=ThnHwsO3Hes&feature=youtu.be

    Jak máte nastavenou kameru a věci okolo co dělají dojem z rychlosti? První kolo jsem jel klasicky z kokpitu a druhé jsem přepl na ten pohled z prostředka kabiny, kdy se mi to zdá lepší, ale nevím jestli to je jen tím, že je ta kamera oddálená víc do auta jakoby. Zkoušel si někdo hrát s nastavením? Nějaké poznatky/zkušenosti? Snad to youtube moc nezkreslí, natočil jsem to narychlo Frapsem jen 30fps/poloviční velikost kvůli velikosti videa.

    Cocpit 70
    FoVSS 95/115 a 96/273
    High speed shake on / world 80 / Gforce effect 40

    Jízdu prosím nekomentovat, učím se na volantu teprv, vím, že je tam hromada chyb, navíc hrozně rychlé auto, na ktery nejsem zvyklý, chtěl jsem něco rychlého kvůli tomu co píšu. Hráno na DFGT manual samozřejmě a všechny nesmysly (asistenty) vypnuty pochopitelně.
    • Že zrovna ty nadáváš Olejníkovi, že neumí řídit. *15*
    • Zalezi samozrejme i na vzdalenosti monitoru ale i na nejmensi vzdalenost se 27' monitorem co ma 16:9 jsem mel v iRacing nastavene velmi male FOV (tusim ze nejakejch 60°). Ten rozdil v prumernem case na kolo proti 90ti co jsem pouzival predtim byl opravdu znat.

      Nasel jsem ti na to hezkej kalkulator - http://www.projectimmersion.com/fov/index.php
      • To je ale hloupost....

        FOV 60 když sedíš od monitoru skoro metr.... To chceš řící, že když jedeš v autě, tak máš fov 60 (když sedíš tak jsi zhruba stejně daleho od horního konce skla jako ten metr)... Jistě, poté by jsi neviděl nic.... Není to ve FOV. To pouze ukazuje kolik toho vidíš. Je to v rukách. To se máš učit, jak řídit a ne se bát toho, že najednou máš FOV skoro jako v reálu a to je moc HC..... *6*

        Když to neumíš, tak to neumíš. Je to jenom hra. Ale FOV to nebude.
        • Nez zacnes placat nechces si o tom nejdriv alespon neco precist? Dohadovat se s nekym kdo vychazi ze svych mylnych dojmu je neco cim bych si ted nerad kazil vecer.

          S velkym FOV je to asi jako bys auto ridil ze zadni sedacky. A to co potrebujes videt nejvic (co je pred tebou) je zalostne maly. Nebo myslis ze kdyz jedes autem tak koukas najednou pred sebe, na tachometr, radio a leve zrcatko?

          Napovedu najdes zde:
          http://www.nogripracing.com/forum/showthread.php?p=1160743
      • Já mám 24" (1920x1200p) z 60cm zhruba, asi to chce experimentovat a zkoušet, zítra mrknu na tu kalkulačku co jsi poslal. Časy zatím neřeším, dokud se nenaučím trochu slušně jezdit s tím, zatím piluju defakto jen Severní smyčku se starším BMW turbo.. Zaklínač 3 teď bere všechen herní čas :)
    • Video ve 480p a 30FPS *1* Navíc 30FPS u rychlé závodní hry *1*
      • Ty jsi nikdy nepoužíval Fraps nebo jen trolíš? I v této mizerné kvalitě to má 2GB, mám zajímavější věci na práci, než tady uploadovat 10gb videa kvůli zbytečným komentům jako je tvůj. Lidi jako ty napíší otčkový nic neříkající koment i kdybych to nahrál ve 4k.
        • Používal. Opět děláš chytrého a arogantního borce.

          Frapst nahrává zdaleka v nejlepší kvalitě a největším bitrate. Je také nejvíce náročný ze SW které dělají tuhle práci. A poté to člověk (který něco umí) upraví na požadované vlastnosti v nějakém editoru.

          Tedy, že to neumíš a nahráváš 10GB je tvojí neschopností. Ostatní co mají videa na YT v max kvalitě kterou YT dovoluje a 60FPS to umí a ano...Mají fraps. Někteří možná střihovou kartu.

          Tedy jde to ale neumíš to. Nic jiného v tom nehledej. Fraps to prostě nahraje tak jak to je, v max kvalitě a poté se to běžně edituje. Na YT to stejně nedáš ve kvalitě v jaké to nahraješ. YT to upraví. Ale od takového borce a znalce bych čekal, že to ví. A, že bude nahrávat v 60FPS, že bude mít nastavené filtry aby to jen zapl a hotovo....Ale to nemá *15*

          Pan LVL426, HW znalec, SW znalec, borec znalec. Jistě *15*
          • Já ze sebe žádného sw experta nedělám a už vůbec nejsem nějaké pako, co má potřebu nahrávat hodiny hraní na YT, prostě jsem jen narychlo zapl Fraps, osekal kvalitu a šupl to sem, pro ukázku to snad stačí, nechápu co řešíš, jde snad o podstatu toho co píšu a ne o kvalitu videa. Stejně tak tvůj příspěvek na Drasťu, jen útočíš, říkáš ostatním, co dělají špatně, ale sám teda svůj názor neřekneš a neporadíš, tak mi řekni, proč se vůbec obtěžuješ psát takové příspěvky, jaký to má smysl ?

            Ty tu říkej něco o dělání chytráka.
            • Tilwaen
              V pohodě, já chápu, proč jsi to udělal tak, jak jsi to udělal; jen sis pak stěžoval, že Ti Pravda ani neporadí. Třeba to bude užitečné alespoň někomu jinému.
            • Díky, budu se opakovat, ale v tu chvíli mi šlo jen o to rychle udělat video a šupnout ho na net a jelikož tyhle věci neřeším a v pc mám aktuálně z těchto věcí jen fraps kvůli fps když potřebuju zjistit. Neber to špatně, ale kdybych tam chtěl dávat nějakou lepší kvalitu a hrát si s tím, umím si vygooglit sám jak na to :)
            • Tilwaen
              Nejsem tedy žádný expert na úpravu videa, ale osvědčilo se mi je pak pro kompresi zpracovat pomocí Virtual Dub a kodeku Xvid. Třeba Ti tu ještě někdo poradí líp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit