Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Geralta v The Witcher 3 neexistuje maximální level, kterého může dosáhnout.

    vzhledem k tomu,ze poslednim patcher hru rozesrali a pribehove ukoly a nektere dalsi nedavaji XP a hra se vlastne neda moc poradne hrat,natoz normalne levelovat,tak je takhle zprava slusna provokace
    jinak na patch se ceka snad uz tyden a polaci nic...kaspari
    • už u dvojky Witchera se vyplatilo počkat si na enhanced edici... teď tu trojku hraju tak na zkoušku :) já nevím, kam lidi pořád tak spěcháte :D
      • Pro Geralta v The Witcher 3 neexistuje maximální level, kterého může dosáhnout.

        :-D tak nikdo nepredpoklada,ze mu hratelnou hru pokazi sami vyvojari blbym patchem
  • WIN10

    sorry za příšerný offtopic, ale nevíte někdo, v čem se budou distribuovat upgrady na WIN10 ze strany Microsoftu pro majitele Win 7 a vyšších? Registroval jsem si kopii, tak teď už jen řeším, jestli dostanu nějaké ISO s instalačkou, nebo to bude jako aktualizace a já proto přeinstaluju celý Win 7, aby byl čistý.
    • Jack1947
      Fuj, to je svinárna! *10*
    • Jestli jsem to dobře pochopil, tak během toho upgradu si můžeš vybrat jestli data zachovat nebo udělat čistou instalaci. Od osmiček vejš je v nastavení něco jako je na telefonech a to "factory reset". Otázkou je nakolik se to dá pak považovat za čistou instalaci - nemám vyzkoušený.

      Jinak to vypadá, že klíč z původních Windows se uloží na Windows Store a tak Microsoft v budoucnu zjistí, že máš právo na desítky. Takže si stačí stáhnout ISO, který je na stránkách MS a pravděpodobně asi jen použít ten licenční klíč ze 7/8. Alespoň tak to chápu já.

      Zdroj https://www.thurrott.com/windows/windows-10/3898/a-few-more-answers-about-windows-10-upgrades
      • Tudíž by teoreticky mělo být možné udělat dual boot spolu se sedmičkama? Pokud to tedy nebude MS nějak aktivně blokovat, že nemůžeš mít aktivované win7 spolu s příslušným WIN10 upgradem.
    • demence

      Bohuzel MS opet predvedl demenci smerem k uzivatelum, genialni krok smerem k sobe. Ten upgrade zdarma je pouze UPGRADE. Cili po dobu jednoho roku má uzivatel právo upgradovat z beziciho systemu (7, 8.1) na 10. Ne vsak cistou instalaci, pouze upgrade. Pokud se vam podela treba disk, opet musite nainstalovat puvodni system, aktivovat, a upgadovat. Zdarma po dobu 1 roku. Po uplynuti uz na upgrade neni narok, solte....
      • Co to plácáš nešťastníku? K dispozici bude od MS iso soubor Windows 10. Takže můžeš kdykoliv provést novou instalaci z DVD nebo flešky. Aktivační klíč získáš při upgradu.
        • placam nestastnosti

          jak uz to tak byva, informace se den co den meni. informace ktery jsem psal byly z MS fora od MS cloveka. ono je samozrejme otazka jak moc se ty informace do vydani jeste zmenej.
      • Chim
        A je to dobrý nápad přecházet na W10? Nebo je to špatný nápad? Nebo jaký je to vlastně nápad?
        • Je to špatný nápad. Lepší počkat na testy a model předplatného. Které bude jakmile tak na ženou lid. Proč se za tim hnát když tvůj OS funguje? Nic extra to nepřinese aby to nepockalo
        • faitheater
          Ja do toho idem a upgrade som si uz rezervoval. Mam 2 notebooky, na jednom 7ky, na druhom 8.1... Na 8.1 som si zvykol az prekvapivo rychlo a dlazdice ma uz tolko nestvu.
          Full screen aplikacie som odinstaloval, takze ma tiez neotravuju...
          Okrem tej hovadskej obrazovky po stlaceni klavesy START a bordelu v aplikaciach o obrazovku nizsie, ma uz nic viac netrapi.

          Ovsem rychlost bootu (a celkova rychlost compu) je citelne vyssia na 8kach.

          Ja som sa rozhodol, ze na W10 prejdem, nech mam moderny OS.
          • Rychlost bootu je vyssi, protoze w8 se misto vypnuti hybridne uspi (na disk zapisou jen kernel cast ram). Ve skutecnosti te opili rohlikem a w8 je stejne rychle, jen mackas jine tlacitko nez si myslis.
            Navic jako bonus rozjebe tahle featura nektere systemove servicy, takze je v enterprise prostredi naprosto k nicemu.
  • PreidaQ

    Pro Geralta v The Witcher 3 neexistuje maximální level, kterého může dosáhnout.

    Tohle ale určitě nebude pravda. Když už, tak to bude někde kolem 2 miliard nebo bilionů. Tahle bleskovka je zavádějící!
    • Morraw
      A není to blbé ? V zaklínači 2 jsem měl lvl 34 na konci, takže moc bodů do abilit nebylo. Tady jde expit jen přes questy, ne ? Za potvory skoro žádné expy nejsou jako v předchozích hrách. Takže tu je nějaký nekonečný generický obsah jako kontrakty, který mi umožní se dostat na o dost vyšší lvl než jsou nepřátele ?
      • Magister_Peditum
        Spíš to jen nemají nijak přímo uzavřené. Sice už nebude z čeho expy sbírat, ale teoreticky max. level nebudou muset kvůli dalším datadiskům uměle zvyšovat.
  • BLACKHOLE - Propadák

    Díval jsem na počet majitelů http://steamspy.com/app/322680 (BLACKHOLE) - HC plošinovka
    A http://steamspy.com/app/294460 (Fenix Rage) - HC plošinovka

    Stejná cena, stejný typ hry a jedna má 2tis a druhá kolem 25tis. Fenix Rage není namluven, levely jsou hodně lehce vytvořené. To je BLACKHOLE skutečně propadák....
  • Nova mys G502

    Pokud zvazujete novou mys tak nezvazujte vice. Uplne mi vyrazilo dech jak je ta mys strasne moc skvela!
    • Nevypadá špatně, ale u myšáka je dobré si ju naživo vyzkoušet, protože každýmu vyhovuje trochu jiný ergonomický tvar, velikost a povrchová úprava.. Já jsem už něco přes 4 roky používám Roccat Kone+ a jsem nadmíru spokojen, mám menší ruku a padne mi perfektně. Naprostá spokojenost.
    • faitheater
      Ja mam male ruky a uz roky nedam dopustit na Razer Naga. Lepsiu mys som este nedrzal.
      Tu G502 som nedavno zvazoval, ale mal som strach, ze bude pre mna velka...

      Tak som radsej kupil novu Nagu, osvedcila sa mi.
    • hm, zda se mi podezrele clenita... spousta moznosti jak neco rozvrzat nebo ulomit, u mysi jsem vicemene zastance pristupu, ze mene je nekdy vice, kolem 700 se daj sehnat slusny mysi a clovek se tak kvuli cene nemusi bat na ni sahat *5*
    • Chim
      Podle fotek nevypadá zle, i do větší pracky by se asi hodila :). Hodně mi připomíná "moji" Gamdias Zeus, tu můžu po asi 1 roku intenzivního používání taky s klidem doporučit.
  • MickeyMutant

    Na E3 prý bude představena Dark Souls III od Hidetaky Mijazakiho.

    Co se stalo, bleskaři? Kam se poděl Hepburn? Špatný den nebo jen "život je změna"?
    • braveman
      Ani jedno, ani druhé.
      Autorem bleskovky nejsem já, ale Aleš*3*
      • MickeyMutant
        Tak to jo. Oceňuju tvou konzistenci.
  • Kozy

    Steam Refunds

    http://store.steampowered.com/steam_refunds
    • Keyz
      Takže někdo může koupit hru, tu nahodit na warez a poté požádat o vrácení peněz? (hru hrál chvilku a nějaký důvod si vymyslí) *15*
      • Proc by nekdo daval treba 60€ za hru, aby ji pak hodil na warez zadarmo nejakym chudakum? :D
        • Jak si myslíš, že to normálně funguje? Někdo si tu hru koupí, hodí ji na úložiště a pak bere provizi za stažení z konkrétního serveru.
        • Keyz
          Protože se to tak děje i bez toho, že je možné tu hru vrátit.
  • Transformer-like PC Chassis

    https://www.youtube.com/watch?v=weqe3PM1Cpg (akorát to otvírání mohlo být rychlejší) *2*
    • Jako jooo, vypadá to cool, ale praktičnost bude asi trochu někde jinde - hluk a prášení dovnitř case.
    • Oceňuji technické zpracování, ale k čemu je něco takového reálně dobré? Vždyť tam jsou šíleně velké spáry. Neovlivňuje to nepříznivě proudění vzduchu? Nebo jsem to nepochopil a je to jen taková frajeřinka, která nikdy nebyla a nebude určená k prodeji?
      • Říkají tam něco o využití pro vývojáře hardwaru ale souhlas, je to frajeřinka pro návštěvy *4*
        Naopak tohle je už reálnější a zároveň krásné:
        https://www.youtube.com/watch?v=uOWMISiLN5Q
        https://www.youtube.com/watch?v=YTevIcXDxUY
        https://www.youtube.com/watch?v=zNIlqkFLbSY
        • froztik
          Nádherná věc a k tomu ještě funkční. *14*
      • Keyz
        Je to frajeřinka.

        Chladit to bude dobře. Má to vodní chlazení tedy teplo to odvání někam, kam to je určené. A ten tvar není tak zásadní aby to přidala +10 stupňů. Prostě to nevadí :)
  • ales.smutny

    GamesPlay Carmageddon Reincarnation dnes nebude

    Omlouváme se, bohužel mocnější síly, než jsou ty naše narušily dodávku elektřiny, takže dnešní GamesPlay s definitivní platností odpadá.
    • Musel jsem dát mínus. Není v tom nic osobního, ale mám-li si vybrat zda souhlasím či nesouhlasím, tak nesouhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit