Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • W3 - Reakce na "zádrhel" od MidnighT91

    Byl jsem se podívat na tu plošinu se čtyřmi kostrami severně od stromu oběšenců jak jsi psal, že ti to ještě výše ukazuje ty zvukové vlny. Jsem v levelu 19 a žádné smyslové vlny tam už nejsou... Ale toto místo jsem dříve vymlátil (ty harpyje + jejich hnízdo a vše vybral okolo...). Tak je možné, že jsi tam ještě měl harpyji, která by přilétla níž někdy... No každopádně tam nic už neni.
    Ale stalo se mi (jelikož před hlavní linií plním vše okolo, všechny otazníky), že jsem myslím asi 2x našel tělo či něco co mělo červenou auru (tedy něco ohledně nějakého úkolu) ale nešlo s tím nic dělat. Takže myslím, že něco lze splnit až po "objednání" či "sebrání úkolu z nástěnky", tak až pak...
  • WhySoSad

    Witcher

    Ta mise s vlkodlakem... TA MISE S VLKODLAKEM !!!!! *16* *16*
    • Keyz
      Ta byla dobrá. Opět to nebylo ihned jasné co a jak....Prostě znova někdo myslel, když to dělal. A ten souboj je lehký.
      • jakubc
        No... já to teda čekal ihned, jak se začala cukat... Teda o vlkodlakovi až o chvilku později, ale ji jsem podezříval od začátku. :-)
        • Keyz
          Tak to jsim udělal něco co běžný tvůrce her nečekal. Začal jsi během hraní myslet *4*
          Vskutku nevídaná věc.

          Třeba ten quest s mluvícím stromem nebo jak se to jmenuje byl také zajímavý. Vlastně jsi v tu dobu neměl žádné ověřené info o tom, co ten duch ve stromě je zač. Sice tam byly mrtvoly ale pořád jsi neměl důvody proč a co to je. Klidně mohli vesničané být pod vlivem těch ježibab a ten duch byl hodný. Anebo také ne.

          Taková blbost a najednou je z toho zajímavý quest.
          • K tomu úkolu jsem se ještě nedostal, ale něco málo se dá dozvědět z knih. V knize, "Ta, která ví", je napsáno, že se jedná o Matku, Paní lesa, jedinou vládkyní Velenu, která se zbláznila a kterou zabily její dcery - ty tři dívky z bažin. Krev té matky zalila dub na Šeptajícím pahorku. Její duše odmítla odejít a tak ji dcery pod tím pahorkem uvěznily, kde zuří.

            Kniha se dá najít ve Wyzimě, na hradě.
            • Keyz
              O té knize jsem četl ale nenašel jsem ji. Tohle je také super.

              Prostě info navíc, lze to najít jen tak někde a klidně to najít nemusíš. Tahle kniha přitom rozhodne to tvoje váhání protože to dost vyjasní.
          • kennyB
            Nejzajímavější je asi quest Myší věž. Rozhodnutí sice nemá takovej dopad, ale je hodně zajímavej...
            • jakubc
              No... Keira se rozhodně v Kaer Morhen neztratí, řekl bych, a nevím, co by se stalo, kdybych ji nechal jít k tomu pošukovi z Redanie. Lepší nevědět. *1*
          • jakubc
            Tak černá kráska byla main quest a už od gameplay videí bylo cítit, že jeden z nejtajuplnějších a nejatmosféričtějšíc. Jako váhal jsem hodně, ale nakonec převážilo to, že o těch ježibabách jsem najisto věděl, že jsou prostě zlo, o tom srdci jsem si to jen myslel. Jako jo, výsledek byl všelijakej Anna umřela, Baron se zabil a vesnice byla černou kráskou vyvražděná, ale děcka se dostaly do Novigradu (nebo to byl Oxenfurt?) a začaly se učit, a černá kráska je prostě sympatičtější než ty tři ježibaby

            Jinak k tomu přemýšlení... když si to jde Letho vyřídit s žoldáky, tak se nechá střelit a padne "mrtvej", tak jsem si říkal, to je nějaký divný...říkal mi, ať tam nechodím, to vypadá na fingovanou smrt, tak jim jen zabráním mu useknout hlavu, ale nechám je jít, ať to můžou rozhlásit. A přesně tak to dopadlo. *3*
    • proč nedelas LP?
      • WhySoSad
        Protože na něj není čas
    • Ehm, která?
      edit: Ok, už vím. Co je na ní tak strašného? *4*
      • WhySoSad
        Wild At Heart
  • Veskoslav

    Hatred

    Tak mám za sebou hodinu hraní. No a žádná sláva. Ta hra je ideální na 20 minutové vraždění ke kávě, ale jako hra? Strašně málo lokací, lidé se chovají jako totální ovce. Čekal jsem něco jako Postal, ale nic takového nečekejte. Trailery a gameplay videa vypadají lépe než samotná hra. A ani není plně využitý potenciál enginu. Ta hra sází prostě na to, že média atd. o ní psala šokující zprávy. Jinak co se týče hratelnosti je to nudná, šedivá hra, co hodně rychle zapadne. Pro akce na Steamu jako dělaná, protože na "vyblnutí" postačí, ale rozhodně to není Postal jak se někteří v čtenářských recenzích na Steamu snaží naznačit.
    • Bla bla bla... gameplay videa vypadaji lepe, neco jako postal necekejte bla bla bla....

      Neco jako postal 2 a 3 necekejte. Tohle je cistokrevnej postal 1 presne tak jak tvurci celou dobu tvrdi.
      Hra vypada, hraje se a funguje presne tak jak bylo videt ve videu (dokonce i v tom prvnim videu... tentokrat se zadnej "downgrade" nekona").
      Destrukce paradne destruuje, vybuchy vybuchujou, lidi umiraj a popravy popravujou, Cely je to stylizovany presne jak jste videli v traileru.
      Sediva ta hra je diky stylizaci ale to vsichni vime. Co se nudy tyce tak tady bude dost zalezet na tom co vas bavi. Vic nez jednoduchej top down shooter se spoustou umirajicich lidi co ma hezky efekty od toho ale fakt necekejte.
      Co se kecu hlavniho hrdiny tyce tak opet sedi k tomu co nam celou dobu ukazujou.
      A co se metalu tyce tak se k tomu tvurci vyjadrili tak ze puvodne metal mit chteli ale pusobilo by to pak mnohem veseleji takze nakonec sahly po hrubem elektro-industrialu ktery mnohem lepe navozuje pocit toho ze clovek hraje za psychopata a ze se na obrazovce deje neco opravdu zleho coz se myslim povedlo.
      • Veskoslav
        Pokud vím, tak v Postalu 1 zabíjíš všechno. Od dětí až po staré a nemohoucí. To se tady nekoná. Hra má docela mizernou optimalizaci a člověk to pocítí u více objektů a lidí+výbuchy, kdy hra sletí i na 15 fps. A ohledně hudby. Myslím, že takový death metal klidně udělá slušný podklad pro psychopata. Ta elektronika, co tam je, tak maximálně dokresluje, že je to feťácká hudba až na humny. A nudná hra je. Čekal jsem různé výzvy v zabíjení atd. Ale je to prostě jenom o tom vzít si automat a jít. Po chvíli nuda. Proto nejdelší herní doba ve Steam recenzích je 3,2 hodiny a průměrná okolo 40 minut. Protože při delším hraní zjistíš, že to vlastně nic není. Není to ani simulátor masového vraha, ani vyšinutého zabijáka. Nemůže to mít ani humor jako mělo GTA či Postal 2. Defacto to zapneš, nabiješ a jdeš. Inteligence nepřátel je na úrovni brambor a je vidět, že autoři viděli takové vraždění maximálně ve filmech. Ta hra nikterak nevybočuje z té šedi, co si zvolila za barevnou paletu. Jak říkám, na 30-40 minut hraní ideální na odpočinek a vybití frustrace. Ale nic jiného. Mohli to zpracovat mnohem lépe než tupou střílečku.
        • Veskoslav
          Tak to už jsem měl nějaký módovaný asi, fakt si to nepamatuji. Jenom to, jak jsem přišel ke kámošovi a on hned, hele, co mám. A bylo to. Od děcek až po mrzáky na kolečkovém křesle. Místy naprosto brutální a nechutné. Nevím jestli to bylo i v základní hře, je to už hezkých pár let, co jsem to nehrál. Co si vybavuji, tak Postal měl docela pěkně udělané různá prostředí a variaci nepřátel, Hatred nemá ani jedno. Jako jestli to chtěli udělat jako poctu, měli udělat klasický remake. Ne toto.
          • Co to meles vorechu? Postal mel pekne udelana ruzna prostredi a variaci nepratel? Mel deti a mrzaky? Podle me si pamatujes uplne jinou hru nebo proste kecas...

            Jenom pro osvezeni pameti postal vypada takhle: https://www.youtube.com/watch?v=VDemhscUclA

            Hatred ma docela slusnou grafiku a ma fakt pekne udelany prostredi a navic je tam skvela destrukce.
            • Já to teda nehraju, ale takhle z obrázků mi ta nebarevnost přijde jako docela hezký způsob psychologizace hrdiny, který svět kolem sebe vnímá přes filtr frustrace a nenávisti.

              No kdo ví, třeba vás autoři převezli a ve skutečnosti je to hra o tom, že násilí je pěkná nuda :o)
            • C-BEAM
              tym živým prostředím myslím samozřejmě jeho různorodost, barvy a stylizaci. A jdu se podívat zda je v Hatred možné dostat se k texturám, pokud ano tak dodat hře barvy nebude časem nejmenší problém.
            • drasta
              Ja vim ze Postal je 20 let stara hra ale rict ze melo zive prostredi? Jedine co na tom prostredi bylo zive je to ze bylo barevne. Jinak to byl statickej obrazek kterej uz tenkrat vypadal jak kdyby ho pastelkama nakreslilo dvanactilety dite. V roce 97 sice nevychazeli ty nejkrasnejsi hry na svete ale zpracovanim prostredi teda postal nijak nevynikal ani mezi hrama z te doby.
              Ja uznavam ze cernobila stylizace nemusi sednout kazdymu ale popravde s tim nemam nejmensi problem a tak nejak jsem s tim pocital. Opravdu se mi libi jak vykreslujou tu atmosferu a to jak ta hra pusobi prave tim ze barevna je jenom krev, ohen, majacky a veci co bouchaj.
              Myslim ze je jen otazka casu nez moderi pridaji barvicky....
            • C-BEAM
              Postal 1 je 20 let stará hra, jakou grafiku si čekal? jenže to prostředí bylo živé a mnohem různorodější jak to co jsem zatím viděl v Hatred. Teď to už hrám a nedokážu si zvyknout na tu jejich bezbarvou stylizaci, kterou si sice usnadnili kvantum roboty ale člověk má pocit jakoby byl furt na stejném místě i když není. Destrukce je skvělá, střelba super, technicky to není vůbec špatné, smysl pro detail také super, možnost jezdit autem je vynikající bonus jenže o to víc mě mrzí, že to skutečně pokazily tou jejich uspávající šedou stylizací.
        • C-BEAM
          to si hrál nějakou ultragore edici ne? :) Já si na žádné starce ani děti nevzpomínám, vybavuji si akorát to, že na konci se ocitneš před nějakou školou nebo školkou, vše je připraveno k masakru jenže tehdy hra končí. Zabíjet děti v Postal 1 podle mě nešlo. To v čem byl podle mě Postal 1 lepší bylo více rozličných nepřátel, zbraní a hlavně zajímavé a živé prostředí, od zasněženého městečka po zoo nebo vojenskou základnu.
        • V Postalu 1 zabijis vsechno a v Hatred zabijis vsechno. Nepamatuju si ze by v Postalu 1 byli deti a starci a zadne jsem nezaznamenal ani v gameplay videich ale mozna se pletu....Je ale zabijeni deti neco co ti tak moc chybi Vekoslave? :D
          Co se propadu fps tyce tak jsem trochu poladil detaily a od te doby se nic takoveho nekona. Rozhodne nevylucuju ze se to nemuze stat.
          Na extremni obtiznost to navic neni jenom o tom vzit automat a jit... Policajti te obchazej ze vsech stran jak je to jenom mozny a dokazou ti odriznout nejednu unikovou cestu. Navic se ani nezasekavaj o plot (coz nemuzu tvrdit o sobe). Vic jsem od AI necekal.
          Na nejvissi obtiznost mam zatim odehrano 3 hodiny a porad me to bavi. Mam rad jednoduche hry a jednoduche herni mechaniky ale je mi lito ze tam neni vic map. Zatim jsem ale stale v te prvni takze to takova katastrofa nebude (chci ji dohrat bez respawnu).
          To ze hudbu v te hre nazyvas fetackou opet svedci jenom o tve zabednenosti... Ja industrial docela muzu a fetak rozhodne nejsem. Tvrde drogy si nepicham vic jak 4x do tydne (na vic mi z prodavani autoradii nezbyde).
          Od zacatku to prezentujou jako tupou stilecku a tupa strilecka je presne co dostanes kdyz si to koupis. Vycitat takove hre ze naplno nevyuzije potencialu enginu na kterym bezi je takovy trochu legracni :D
          Je mi moc lito ze to neni simulator masoveho vraha s vyvrazdovanim deti, starcu a tehotnych zen a mnohem realistictejsim masovym vrazdenim jak jsi ocekaval. Dokonce nemuzes vykopat ani jeden masovej hrob a vykraftit jedinou zbran... upgrady taky zadny...
        • Jack1947
          Už si skončil ty negativisto prvně ti vadil obsah.ted už i hraješ (piráta) to je hoodně patetické nemyslíš? navíc si stěžuješ u hry u které faktn nikdo nic velkého nečekal ano optimilizace je na přes držku a nepřehlednost kolenwem do kulí.
          • Tak hlavně že ty sis to koupil Jacku!
      • Jack1947
        Přesně tak, milý Drasťo!

        Nechápu jak od toho může kdokoli čekat cokoli jiného než co jim bylo řečeno. Předtím.
    • Prostě nuda, to bylo jasný už z videí.
    • C-BEAM
      nehrál jsem to zatím, chystám se na to zítra ale z prvního Postale to má evidentně dost, ta inspirace je zjevná. Bohužel možná i díky té černobílé stylizaci to na mě působí nějak nudně, navíc keci hlavního hrdiny se nedají poslouchat. Možná si nejprve zahraju první Postal, ten mě i přes katastrofální technické zpracování táhne více.
      • Jack1947
        Pro mne je to až moc nepřehledné navíc to má problémy s optimilizací ( jak očividné) po pár minutách když to všude bouchá, střílí se a mlátí to začne být docela trhaná. Ty respawn pointy, jsou celkem brutální a smert člověk schytá ani neví jak noo a hrajete za blbečka co se všude možně zasekává a pak ho Swat zabije... achjo proč se musí člověk u her tolik rozčilovat *10* *16*
        • Problémy s optimalizací?Žádné trhání jsem nezaznamenal.Hlavní postava se nikde nezasekává,takže nemystifikujte.
          • Jack1947
            Opět se stydím že reaguji na trolla. Nemyystikuji ale opravdu se mi to přímo trhá!!! *16*
            • Tilwaen
              Beztak to je pirátskou kopií.
            • Tak máte slabé PC.
    • Tak ten pocit jsem měl už z trailerů. Nic proti Postalům a podobně, ale už ta šedivá stylizace a hlavní hrdina ala Nathan Explosion (viz Metalocalypse), mě zrovna nechytili za srdce. Chybí mi tam nějaká nadsázka, ve smyslu Postalovských úchyláren.
      • Veskoslav
        Hlavně jsem čekal nějakou brutální hudbu. Už jenom to, že to stylizovali tak hlavního hrdinu, tak jsem čekal nějaký pořádný a brutální metal. Ale taky nic.
        • Pravda. Co se hudební složky týče, mohli se autořin inspirovat u Zombie Grinder 60 000
          http://hemmendorff.com/work/zombiegrinder/zombiegrinder.html *15*
  • Sluchatka

    Je to asi blby misto na tenhle dotaz, ale chtel bych poradit podle ceho vybrat sluchatka k PC, mel jsem obyc Superluxy za 600, takze nejsem narocny :D nejlepe neco za priblizne stejnou cenu
    • Lukyz
      Sluchátka jsou dost individuální zboží, já třeba vyzkoušel troje než jsem našel takový, který vydržím mít na hlavě déle než hodinu aniž by mě bolely uši. A jelikož tady každý doporučuje to co má doma tak taky přihodím *3*

      http://www.czc.cz/genius-gx-gaming-hs-g700v/101171/produkt

      Vibrace v podstatě nevyužiješ, ale líbí se mi ovládání hlasitosti přímo na mušli a neodnímatelný mikrofon, který se vypne při sklopení nahoru a přitom vůbec neruší. Menší výtku bych měl jen ke kabelu, který je klasicky "gumovej" namísto textilního, který je samozřejmě příjemnější.
    • Já bych si dovolil doporučit Sennheiser HD 205-II. Pokud je budeš používat u počítače, tak nejspíš oceníš i dlouhý kabel.
    • Keyz
      Jestli to chceš bez mikrofonu a chceš vyrovnaný zvuk tak Akg K 512 MKII. Ty jsem si kupoval a ten zvuk je skutečně jak popisují "Natural sound stereo headphones with superb audio balance."

      Na první poslech to je něco jiného, když jsi měl nějaké herní přebasované sluchátka, anebo vůbec většina sluchátek je udělána, tak aby ten zvuk účelově zkreslovala. Více toho, méně toho...Více se to lidem líbí apod. Za mě tyhle.
    • Veskoslav
      V té vyšší cenové kategorii (1500 a výš) je to skoro jedno. Jenom bych se vyhnul Beats sluchátkům. Nejsou příliš kvalitní a hlavně jsou předražené.
      • Pethulla
        K těm kterým je vhodné se vyhnout si přidej klidně Kossy, a pak ty různé značky, které dělají všechno, jako Philips, Sony, Panasonic apod.

        Pokud chceš fakt nějaké levné, tak asi bez debat bych šel do Sony MH1. Teď to vypadá, že si odporuju, ale tyhle špunty nemají nic společného se Sony z Japonska, tohle je produkt SonyEriksson a za tuhle cenu asi lepší neseženeš.
        • Veskoslav
          Špunty k pc? Myslím, že autor nahoře se ptal na herní sluchátka k pc:)
          • Pethulla
            a to je někde psáno, že k PC se nesmí používat intraaurální sluchátka? Někomu zkrátka supraaurály sedět nemusí a tazatel nezmiňoval, že chce headset. Ptal se na sluchátka a já mu poradil MH1 (kdyby si chtěl připlatit, tak MH1C), toť vše. Netřeba být hned arogantní.
            • jakubc
              Sennheiser za litra hraje třikrát hůř než tyhle Sony za 300, opravdu se povedly. Ovšem k PC, respektive ke hraní, se prostě nehodí. Na poslech hudby k přehrávači nebo třeba do práce k PC super, skvěle utluměj okolí a ani ty tím poslechem nikoho neotravuješ. Ale k PC bych si představoval něco většího, s lepším podáním prostoru a taky méně intenzivního - zvuky u her nejsou tak vyladěné a špunty mohou tahat za uši.
            • Pethulla
              No tak teď už jednoho znáš. Já třeba supra- nebo cirkumaurály dlouhodobě nesnesu, příjdou mi ergonomicky příšerné, zvláště když nosíš brýle.
              K těm MH1, popřípadě MH1C - podívej na recky na head-fi nebo avmanii, tohle jsou zkrátka sluchadla, která se zvukově povedla.
            • Veskoslav
              To není aragance proboha, jenom konstatování. Neznám nikoho, kdo by používal špuntovky jako hlavní "platformu" na poslech. Vždycky jako nouzovky. Navíc už z principu nemohou být takové MH1 něco kvalitnějšího. Za ty peníze rozhodně ne.
    • Pethulla
      viz reakce na Veska
    • drasta
      Kup si nejaky takovy od takovy ty sluchatkovy znacky jako Sennheiser a nic nepokazis...
  • Saudská Arábie vytvořila islámský ratingový systém pro videohry.

    To by mě zajímalo, proč zrovna TLOU je tam vypsán jako zakázaný titul.
    • Keyz
      http://i.imgur.com/4XPbn17.jpg *15*

      "Game features anti-religious or anti-Islamic messages"
      anti-Islamic messages *15* To jsou de/ilové.
      • Možná ti to přijde vtipné, ale po chvíli zamyšlení ti dojde, že řada zákazů v západním ratingovém systému je způsobena zase prudérností zakořeněnou v naší kultuře :).
        • jindra.veliky
          třeba?
        • Keyz
          Je vidět jací to jsou deb/ilové když řeší, že tam je anti-Islamic messages *15* Jako by to bylo něco zásadního a ne pouze neprokázaná víra. Jakoby se chránili před kritikou jejich neotřesitelné víry, kterou nesmí nikdo zesměšnit (jako se běžně zesměšňuje v EU kde co).

          Nic takového v ratingovém systému v EU ani US není. Na obalu hry jsem neviděl "Pozor! Proti křesťanské názory ve hře" *15* Pro Kristovy rány. To jsou mago*i.

          Snad na tohle odpoví rating v EU a na obalu bude také: "Pozor! Vraždění bělochů, Pozor! Vraždění černochů, Pozor! Nejsou tam černoši, Pozor! Zesměšňování náboženství... Ideálně k tomu vydávat 250 stránkový manuál aby nikdo náhodou nepřišel k duševní újmě u nějaké vymyšlené věci.
          • A co jiného, než kupříkladu taková cenzůra nahoty jest, než dědictví křesťanské kultury v židovsko-křesťanské společnosti?
            • Jack1947
              Víra je snůška nesmyslů, boha si lidi vymysleli aby se měli k čemu obracet a modlit... ano nevěčím v něco co neexistuje to neznamená že nic není... škoda že se asi nikdy nedožijeme doby kdyby se přepisovali učebnice... a bible kvůli tomu že to vlastněě s tím cel,ým šajšárstvím bylo úplně ale úplně jinak... beztak budem pod drnem jako celá planeta. Ta (respkt lidi k tomu spějou).
            • Britský žebříček prodejnosti 22. týdne roku 2015: 1. Zaklínač 3, 2. Splatoon, 3. Grand Theft Auto V.

              Tvl, Keyz, to je ale pěkně nesmyslná ontologie, co tu vymýšlíš. Můžeš se dohadovat, jestli existuje bůh, ale víra je naprosto nezpochybnitelně fakticky existující, stejně jako je existující ta tvoje nahota nebo Litvínov a Hašlerky. Sotva můžeš popřít fakt, že velká část populace má náboženská přesvědčení a na té víře zakládá svoje postoje a hodnotové systémy. Tím spíš, že to vypadá, že za náboženské myšlení jsou zodpovědné vrozené struktury na mozku, takže jde o stejně integrální součást našich kognitivních dispozic jako třeba jazyk nebo logika.

              Navíc: vzhledem k tomu, že tak 90 % naší mentální encyklopedie se tak či onak zakládá na víře, by se tvá argumentace dala natahovat ad absurdum. Kdo kdy bezpečně dokázal, že jedinec má nějaké právo na život? Nikdo. Tak proč furt zakazovat vraždu - to je nějaká pitomá, vymyšlená norma, fuj, pryč s ní...

              (jako ten ratingovej systém je na palici, ale nemělo by nám to zastírat pohled na fungování naší vlastní kultury. plus - zajímalo by mě, jestli by u nás mohl vyjít třeba simulátor stínání evropských turistů :-p)
            • Rozdíl je že tady má prostor v systému jednotlivec k sebevyjádření (které je ale stále podmíněno kulturně), zatímco v SA, jako monarchii ne. Náboženství je pak už jen nástroj, kterej určuje formu.
            • Hovořím konkrétně o přístupu k nahotě ve videohrách. Toto mělo sloužit pouze jako ilustrační případ paralele, kterou jsem použil. Slovy klasika: "vše souvisí se vším". Chtěl jsem ti skromně ukázat, že přestože jsi pravděpodobně ateista, tak žiješ v rámci kultury, která byla na křesťanské víře vystavěna co víc, byla ji především formovaná. Přesahy jsou patrné do dnes, viz nahota ve veřejném prostoru. Ve zkratce, celá naše společnost je determinovaná křesťanskou tradicí.

              Edit: jo a jsem také ateista, ačkoliv poslední léta spíš agnostik.
            • Keyz
              Kde máš cenzuru nahoty? Na nuda pláži si můžeš chodit jak chceš, porna máš všude dost, nikdo to neblokuje atd :) Navíc to je mimo téma. Když chceš řešit co se v jakém systému více cenzuruje.

              A zcela jiný příklad. Nahota je věc, která zde fakticky je. Víra je věc vymyšlená, proto je komické to dávat jako něco strašně důležitého a řešit v jaké hře a filmu jsou proti mé vysněné a někým vymyšlené víře *3*
              Veř si čemu chceš, od toho to je "víra", že věříš. Ale banovat proto nějaké věci je nesmysl a zoufalost. Banovat pro něco co není prokazatelné. Poté mohou banovat hru, kde jezdíš na kole, protože někdo bude věří ve "Svaté Kolo" a na tom se nesmí prostě jezdit. Protože v to věří nějaký expert. Nikdy sice nedokáže, že jeho bůh existuje ale věří v to.

              @Tom Hanks. To ano. Ale to není problém na jakých základech to stojí, ale jak se to interpretuje. Když budeš řešit nahotu ve hrách a budeš požadovat více uvolněný přístup... Tak argumenty proti budou čistě faktické a založené na nějakých poznatcích. Ty deb/lové ale řeší víru. Něco co není podle vědy (a neberu nikomu jeho víru v něco). Tedy proti argument bude "Je to proti Islámu" a to je komedie. *15*

              Nebude to jako zde "Nahota má podle tohoto vědeckého výzkumu takové dopady na děti a otázka je jestli to chceme a k čemu to vede". O tom to je.
          • Jack1947
            Hlavně že mají svůj stát... at si to tam nechajíé a netahají to dál do světa. Všechno jak zákazy a tak debilní názory a jejich padlé nahlavu náboženství.
    • Veskoslav
      protože žena jako rovnocený partner muže.
      • A navíc v jednu chvíli sedí za volantem!!!!!
        • Keyz
          *8* Jak je to proboha možné? Kam ten svět spěje!
          *1*
    • Jack1947
      Nejde o ten update co v Mp přidal nějaké ty popravy a utržené končetiny?

      I když když nato tak koukám to by byl asi ten nejmenší problém no.
  • XCOM 2

    https://www.youtube.com/watch?v=2E_-2wIJIzQ
    Welcome back Commander *5*
    • kostejnesmrtelny
      *jumps around and squeels like little girl*
    • Bude to PC exkluzivita s oficiální podporou modů,juch!
      http://www.pcgamer.com/xcom-2-announced-is-pc-exclusive/
    • drasta
      Achjo :(
  • Lukyz

    Již zítra na Kickstarteru startuje The Bard's Tale IV

    inXile chtějí k 30. (?!?) výročí od vydání prvního dílu vzkřísit značku za pomoci KS kampaně!

    Backerům je zatím slíbena kopie Wasteland 2 popř. první a druhý Zaklínač pokud W2 již vlastníte.
    Stretch goaly a další odměny budou zveřejněny zítra po spuštění kampaně.

    http://bardstale.inxile-entertainment.com/
  • Lukyz

    Witcher 3 - DLC

    V průběhu týdne vyjde další DLC pro třetího zaklínače

    1) Nilfgaardská zbroj
    2) elitní sada kuší

    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11329852_10153021874879331_4438717742004999124_n.png?oh=0f409e3ee8025df3bfc5d800da61339b&oe=560AE950
    • ucho
      hm, a já četl elfí sada uší...
  • Veskoslav

    LUNK=MATO

    http://i.imgur.com/OsMeNgY.png

    Já jen kdyby zase tvrdil, že to není on.
  • Veskoslav

    Dnes patch 1.05 Zaklínač 3

    The Witcher 3’s PC Patch 1.05 and PS4/Xbox One Patch 1.04: Release Estimates and Details Revealed

    The saga of the patching of The Witcher 3: Wild Hunt continues, and today we get more information about the upcoming patch 1.05 for PC and 1.04 for consoles.

    Yesterday Community Coordinator Marcin Momot mentioned that a hotfix on Monday would have solved the issue that causes XP not to be assigned for certain quests, but today he disclosed in the official forums that the fix might actually come in the full patch 1.05 for PC, which will be released on Tuesday or Wednesday.

    “That’s correct. It’s getting fixed next week. We were trying to release a hotfix on Monday but since the 1.05 on PC is coming right after that, we might just release 1.05 and include the XP fix in there as well. That will happen most likely Tuesday/Wednesday.

    We do not stop working. We are trying to fix everything. Thank you for your understanding.”
    • Kozy
      No super, větší velikost písma byla třeba.

      Na Witcherovi je toho hodně k opravování, technická stránka hry je fakt bída. Zrovna dneska jsem bojoval proti elfům a jejich velitelka si zabila tři vlastní a to že projektily lítaj skrz objekty taky zrovna nepotěší.
      • Veskoslav
        No já mnohdy využívám toho, že se zabíjí navzájem. Ve skupině třeba uskočím a ten místo toho, aby zasáhl mě, zasáhne protivníka. Spíše to prolétání texturou mi vadí, ale ten skupinový boj ne.
        • Kozy
          Tak v boji na blízko by mi to až tak nevadilo, ale ona byla vzadu a jednoho po druhym je postřílela :) , už jsem doufal že mám spojence a ono ne.
          • jakubc
            Na jednu stranu je to blbý, na druhou po tobě aspoň střílej a můžou ti způsobit dost velký potíže, když se naráz trefí hned několik střelců, takže je to podle mě taková menší daň za jinak povedený prvek soubojového systému.
    • Lukyz
      No já tam čtu úterý / středa *3*
      • Veskoslav
        Máš pravdu, ono mělo to být dneska, ale není, takže špatný nadpis. Děkuji za upozornění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit