Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • W3 - 17 level a stále bez Novihradu...

    Nejedu honem přímo k cíli jako níže jakubc, ale pěkně postupně. A tak ještě stále jsem vůbec nevkročil do Novihradu, jsem jen ve Velenu (po prvním malém Bělosadu) a jedu 17 level... A ještě nekončím. Pěkně plením všechno co se dá okolo, a že toho je... Jen mi zbudou vždy tak 2 3 velké příšery s velkým levelem na později. *4* Tipuju tak level 19 že už budu muset do toho Novihradu vkročit... :o) ooo)
    • Jak málo stačí některým lidem k radosti.
      • Řeknu ti novinku. Hry jsou od toho aby člověka bavili. To je ale překvápko co? :-D
        Jinak ve hře je plno vtipu, ale tento vybírám:
        http://666kb.com/i/cz3xjbrl5ro51g7mo.jpg
        A dále pak screen jaký jsem šetřílek a kolik mám našušníno v 17 levelu
        http://666kb.com/i/cz3xjmh37jochl28w.jpg
        • Na levelu 17. bych se už díval po zbroji ze školy Gryfa.
  • MidnighT91

    Video: Ukázka ze hry Zaklínač 3 s nainstalovanými módy Extreme Weather Effect a Perfect Vision FX.

    Extreme Weather Effect je totálně na ho*no, ve hře mi hřmí i když je jasná obloha...
  • jakubc

    Witcher 3

    Pro stále nerozhodnuté - po 70 hodinách bych mohl ukončit Akt 1, ale stále mám spoustu míst neprozkoumaných a questů nehotových. Build na znamení je velmi silný, kombinace Igni a Quen likviduje cokoliv - třeba kyklopa na 30. levelu, když sám mám 20. Je to možná až moc snadné, takže pokud o podobném způsobu hraní uvažujete, doporučuju dát nejvyšší obtížnost.

    Edit: hra nezahltí, na rozdíl od DAI. Zároveň mě DAI po tolika odehraných hodinách už upřímně štval a chtěl jsem ho jen dokončit, což je pocit, který se u Zaklínače vůbec neobjevil, pořád je to perfektní, ani ten Gwent nepřestává bavit.
    • Veskoslav
      No mě u toho Gwentu štve ten systém čekání. Když dojíždím kolo a dám čekat, tak nejenom že čekám v tom jednom kole, ale zároveň i v druhém. A počítáč je docela bourák a v 85% případech vyhraje nějakou zázračnou kartou, co vytasí.
      • jakubc
        Čekání je právě ten nejdůležitější prvek. Říkáš jím, že v tom kole už prostě nebudeš hrát. Za temerii se vyplatí většinou v prvním kole naházet špióny a nahrabat karty - soupeř něco málo taky vyloží a v dalších hrách můžeš mít hodně navrch. Taky jdou dobré karty, které při zahrání vrátí jednu kartu z již hraných do hry - takhle na tebe někdo třeba použije špióna a ty mu ho další kolo vrátíš. :-) Nebo rovnou přes Návnadu - když vyloží špióna, tak ho vyměníš za návnadu a rovnou vyneseš... Málokdy se mi podařilo vyhrát jiným stylem, než že jsem obětoval první kolo pro takovouhle přípravu.
        • Veskoslav
          No to jo. Ale prostě jsem zvyklí z jiných karetních her, že prostě když jedu jako druhý a neodehrávám, že neodehrávám v tom daném kole. Ne že nebudu odehrávat ve dvou kolech po sobě. To mi přijde nesmyslné. Jinak nejlepší je narvat do balíčku hrdiny a mít jich co nejvíce:-D
          • jakubc
            Nesouhlasím, protože hrdinové nejdou boostovat. Nějakej šlechtic pořádající turnaj na mě vytáhnul 2 obléhací stroje po 8 v základu - když jsi je vynesl vedle sebe, tak měli 16 každej, když dal kartu +1 pro tak měly najednou už 18 a pak to ještě zdvojnásobil a měl dvě karty po 36. A takových šíleností se tam dá udělat víc a ani dva hrdinové po 15 a třeba čtyři po 10 ti pak nejsou k ničemu. :-)
    • Kozy
      Už jsem to nevydržel a v pátek jsem to koupil, teď jsem akorát potkal Keiru Metz. Skvěle se bavim, takováhle atmosféra se jen tak nevidí, (Velen je úžasný místo). I tak jsem našel dvě věci co mi trochu vadí- hromady zbytečnýho lootu a při boji se skupinou lidí útočí jen jeden, ostatní stojí okolo jak v Gothicu.

      Těch 9/10 bych tomu dal i přes množství bugů a to mě svět Zaklínače nijak nebere.
      • jakubc
        Ale ne, útočí víc najednou, hlavně monstra - asi záleží i na obtížnosti.

        Loot je největší problém hry, ne že by ho bylo moc, všechno se dá využít (rozložit u kováře na suroviny třeba, nebo prodat), ale je na mnoha místech. Vejdu do budovy a tam je prostě 20 krabic s věcma... Mám to tam nechat a okrádat se, nebo to jak pitomec sbírat a ztrácet tak čas? Obyčejná obydlí tak vůbec nevybírám, ale když je někde quest nebo místo zájmu, tak radši vyberu všechno.
        • Keyz
          Loot je navíc komický.

          Chudák co nemá na jídlo má doma v bedně prach za 500 a další věci. Tohle od dob Witcher 1 neřešili. Logiku toho co kdo má doma....

          Jinak jsou opět super ty rozhodnutí a nejasné questy. Z počátku nejasné. Třeba ten "mluvící strom". Podle toho co kecá to vypadá nějak, jinde lze zjisti zase jiná fakta atd... Někdy je lepší se nerozhodovat ihned.

          Je smutné, že tohle je jediné RPG které to takto dnes má. Takto věrohodně a zajímavě. Americká produkce v čele s akčním RPG Mass Effect a "RPG" Dragon age:I se může jít zahrabat. Zdaleka nedosahuje takových kvalit. Když jen srovnáš ty questy, tak vidíš jak u Witchera někdo myslel aby to dávalo smysl a bylo to uvěřitelné. U Těch her co jsem psal? Tam se na to v klidu vy*rali a udělali epicko komický pocit, že jsi borec..... To jaksi někomu stačí. *15*
          • Ehm, Shadowrun? Pillars?
            • Keyz: Taky jsi nikde nepsal, že bereš jen AAA hry. Ale neboj, mám pocit, že to dělá víc hráčů.
            • Veskoslav
              Jaká je definice AAA hry? Že to vydá velké studio nebo že je to velká hra? Myslím si, že označení AAA her už dávno neplatí tak, jak bylo dřív viz právě Pilares, Project Cars atd.
            • Keyz
              To nejsou AAA hry.
        • Kozy
          Mám tu třetí, stává se to dost často, hlavně u banditů.

          Rozložení jsem použil jednou, nevidim v tom smyl, když většinou ty suroviny seženeš u obchodníka a jakmile se dostaneš z Bělosadu je peněz dost.
        • kennyB
          Musím říct, že hraju na obtížnost děj a boj (druhá obtížnost) a i na téhle obtížnosti útočej všichni ve skupinách...
  • Joshua
    z Arei 51 sem plynule presel na Iron Storm. Jedna z tech tezsich strilecek. Hraje tu nekdo nejakou starsi akci?

    Osobne se mi Blacksite libi vic. Area 51 mi hodne pripominala prvni Halo, genericke koridory... Radeji si zahraji starsi strilecku nez ty nove pokusy Call a Batl XY. Mezi moje best akce patri napr. Blood 2, Undying i Jericho, Stalkeri, Riddick...
    • Jack1947
      Blacksite Area51 je byla asi nejdivnější a nejpromarněnější FPS vůbec, tolik obsahu možného, jak to mohlo být a oni, z tohop udělali jen takovou... obyčejnou akci ale jako kategorie B dobré a tehdy jsem to ani nedohrál zato Iron storm zde chybí... i když starší hele to by byl zrovna dobrej námět na nějaký další,další, další retro.
      • Pethulla
        Tak hlavní deviza Iron Storm byla v tom zasazení, ve všem ostatním to byl spíš průměr.

        Jinak abych odpověděl i na Joshuovu otázku, vcelku nedávno jsem, nevím pokolikáté už, rozehrál Deus Ex, ale tak mě napadá, dá se to v dnešní době brát jako střílečka?
      • Já mám takový pocit, že myslí původní Area 51. Ta mě svého času hodně překvapila.
        • Jack1947
          Ta byla dobrá no... někde jí mám na DVD (myslím tu z roku 2005) zdá se mi to nebo se už takové FPS nedělají ? dneska je jen jeden musatr a podle něj se léta jede (čest Wolfensteinu) , tehdy nebyl ani Kickstart... dneska by tedy možnosti měli být větší a kde nic tu nic chybí rozmanitost.

          Snad nemyslí z roku 1996 to už je dost staré... každopádně námětů na budoucí a budoucí Retra je mraky.
  • Veskoslav

    StarCrafts Mod Begins! (Indiegogo Crowd Funding Campaign)

    https://www.youtube.com/watch?v=5xmaPTrQ6CE

    Tohle člověk musí podpořit:) Geniální.
  • Hatred

    Jiz v pondeli...

    https://www.youtube.com/watch?v=k4haxCryhJA

    Ta hra vypada to jak Postal 1 na poradny davce steroidu.
    Destrukce je tam fakt paradni a je tam dokonce i moznost jezdit autama. Podle prvnich reakci se navic zda ze gameplay je docela dobrej.
    • Horst_Fuchs
      No nevím, z prvních informací o Hatred moc nadšenej nejsem. Prý hra neobsahuje děti, staříky ani zvířátka, oddělat můžeš jen lidi obojího pohlaví v produktivním věku. *12* Hra obsahuje jen sedm levelů. S optimalizací se podle všeho taky moc nepárali.

      Jako já tenhle přístup nechápu. Na jednu stranu tu je hra co se snaží prezentovat jako jakýsi "simulátor šíleného střelce", dokonce z toho měli na GOGu takový bobky, že to pro jistotu vůbec nepustili do prodeje. No a nakonec to prý ve výsledku není až tak krvavý a zabíjet jde jen "vyvolené". *7*
    • Ta postava je hrozně stereotypní. Proč psychopat musí vypadat jako klasický metalista? Proč tam nedají třeba psychopatického nagelovaného diskouše?
      • Protože ta hra je nudná sraczka.
        • https://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8
    • A jeste slovo od kuratora na steamu ktery doporucuje Hatred:

      "A man, fed up with people mocking his dakimakura, decides to destroy the normies once and for all. On the way he learns a thing or two about friendship."
    • Ronox
      Škoda, že to je tak generická top down střílečka s naprosto dull obsahem. Jak říkali sami vývojáři, tak je to fakt, tak na třicet minut po perným dni v práci, ale mě to přestalo po dvou misích bavit. Pokud na to budou ostatní recenzenti koukat objektivně, tak je to fakt solidní průměr. Střílení je udělaný fajn, destrukce je fakt hezká a UE4 tu ukazuje fajnovou vegetaci a dobrý efekty výbuchů například, ale ta hratelnost fakt omrzí po pár minutách. Chybí tomu takovej ten tah na branku, ale většina misí končí jen útěkem. Přitom mohli docela vtipně udělat "boss" fighty nebo tak. Jak říká TB ... mediocre game. Jinak kontroverze fakt není na místě. Manhunt mi byl tedy o dost nepříjemnější. Tady se ty lidi fakt chovaj, jak stádo ovcí ke kterému si nejde udělat absolutně žádný vztah.
    • Morraw
      "We are making the most equal and most tolerant game ever. Everybody dies here."

      Doporučuji si přečíst rozhovory

      http://www.dailydot.com/geek/hatred-game-developer-interview/?fb=dd
      http://gamasutra.com/blogs/AlbertPalka/20150526/244229/Real_talk_with_Destructive_Creations_Hatred_interview.php
      • "Has anybody made any violent threats to you in their emails?

        No, there weren’t any death threats, because I think those people that are making stuff like this are actually our fans, so, (laughs) I don’t really expect that kind of sh*t and stuff."

        :D
      • C-BEAM
        dobrý rozhovor, autor používá logické argumenty. V dnešním světě je však logika druhořadá a nepochybně bude autor obviňován ze všeho od rasismu, xenofobie po útlak žen a menšin.
    • C-BEAM
      jj starý dobrý Postal1 je zpátky ale ještě více než na hru se těším na kontroverze které vyvolá :) Jinak raději bych to celé viděl v plných barvách, snad si zvyknu.
    • teda nebejt tam ty policajti, tak to je řádná nuda, půl hodiny běhat po městě a střílet do neozbrojenejch ovcí... :P a kde vlastně bere další náboje?
    • ringmancz
      už se těším na recenzi na Polygonu
      • MickeyMutant
        Běda, jestli tam bude málo žen, LGBT a minorit. To Polygon nepromíjí.
    • Jack1947
      *14* *14* *14*
      *5*
      *12*

      Bože to je náádhera, i ta stylizace se k tomu náramně hodí no... je tam pár přehnaných věcí jako rozprsklá hlava po prošlápnutí ale jinak ok... takové brutálnější gta snad tam bude i třeba motorová pila aby to mělo nějaký hezčí krvavější a roztrhané čáasti těl efekty.
    • MickeyMutant
      "Perform executions on people in agony to replenish your health. That's the only way of healing here."*4*
  • matt

    Shadow of Mordor + Season Pass - 20€

    Zítra končí super akce na Shadow of Mordor s 18 DLC, tak neváhejte a kupujte! *3*
    http://www.bundlestars.com/all-bundles/middle-earth-shadow-of-mordor-bundle/
  • MrSanta

    Halo 3: ODST pro Xbox One je venku

    Majitelé Halo: The Master Chief Collection, kteří hru spustili mezi 11/11/14 - 19/12/14 to mají zdarma (kód dostanou ve zprávě na svůj Xbox Live profil). Pro ostatní majitele Halo: MCC by to mělo být ke koupi na Xbox Store za 5 doláčů. Je to přídavek pro Master Chief Collection, takže bez ní si to nezahrajete.
    EDIT: To by mě vážně zajímalo proč mám na herním webu ve zprávě o vydání nové hry mínusko *1*
    • Někdo to asi nespustil v daném časovém rozmezí. *1*
      • MrSanta
        *1* .
        To dává smysl. I když já být pouze posel. A navíc pět dolarů, co to dneska je.
        Jsem docela překvapenej jak nízkou cenu Microsoft nahodil.V podstatě to je minimálně samostatně nespustitelný datadisk a kde to dneska pořídíš za takovou cenu.
        • Jo ta cena mě taky hodně překvapila. Je to sice v podstatě tatáž hra pouze portnutá na novej xbox a navíc s podporou fullHD a 60 fps, ale i tak jsem čekal tak 20 babek.
          Ono vůbec celá MC kolekce měla hodně slušnou cenu na to co vše to obsahovalo podle mě.
  • Nova hra

    https://www.youtube.com/watch?v=BWurQYLH0YU

    Staveni Ikea nabytku pro vsechny :D
  • Co koupit na steamu do 20E ? Nejlepe neco na multiplayer diky : )
    • War Thunder tanky a Robocraft a mas to zadarmo :D

      Jinak bych si koupil neco co se hraje... treba CS?
      • Veskoslav
        CS bych počkal na tu slevu. Tam bude minimálně 60%.
    • kdyžtak napíš alespon žánr, MMO, strategie, FPS a pod
    • Chivalry uz mam : ) ok asi tedy vydrzim, jeste sem koukal na RUST, ale nevim nevim : )
      • prej je dobry h4n1 nebo tak nejak se to jmenuje (obdoba dayz) a taky mmo
    • Veskoslav
      Počkej na 11.6. Tehdy mají začít zase slevové akce na Steamu.

      Jinak War of the Roses, DayZ, Warframe, L4D 2, CS: Go, UT 2004, WarThunder, TF2, Killing Floor 2, PayDay 2, Star Conflict, Dota 2, Nuclear Down, Nosgoth, Nether, Natural Selection 2,Mount & Blade: Warband, Insurgency nebo Just Cause 2 MP.
      • Samariel

        UT 2004

        Kurňa, jak já bych si zase rád zahrál Bombing Run.
    • Lukyz
      Teď je přes víkend zdarma na vyzkoušení Chivalry: Medieval Warfare, popř. je ve slevě z 16,99€ na 3,39€

      http://store.steampowered.com/app/219640/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit