Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hatred na CT1

    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/215411010100601/obsah/404212-pocitacove-hry-pro-dospele
    • Jack1947
      Už se těším na článek... ta hra je sice taková jednohubka na jedno odpoledne ale zato intenzivní. *3*
    • drasta
      "Nema komercni uspech" rekl herni novinar 8 hodin predtim nez byla vydana na Steamu :D
      • No tak jeste ze to nevysilala TV Nova, to by byl jinej mazec, Polygon hadr *1* *1*
        • Tilwaen
          Polygon ale nemá dramatickou hudbu, srdceryvné záběry a vážného Reye Korantenga *1* A štěňátka.
  • Johnny
    Ted sem koukal na stary gameplay zaklínače, a nepřijde mi to jiný než to co mi běží doma v PC
    • Tak máš asi něco s očima.
  • Keyz

    Kingdom Come: Deliverance Video Update #11

    https://www.youtube.com/watch?v=CAyc_mBkjXA
  • Vysvětlí někdo logiku mazání příspěvků? Od rána sleduju tak dvacet normálních, žádné ot vše o pc/hrách.
    • Keyz
      Podle nálady.
  • n

    Nepojedu nic, když tomu věříš, že jsou v CDP tak blbí a najednou (kdy měli defakto funční hru v pozdním stádiu) je tak strašně moc překvapila náročnost, že hru začali tolik osekávat, tak si tomu věř, tvoje věc. Dnes si lidi nechají nakecat větší blbosti :) Už to nech být.
    • kdyby v dobe vydani prezentovali neco, co pak nedostanes, byl by to problem

      pokud prezentujou hru, ktera se ti nelibi, je to tvuj ciste subjektivni problem (ze se ti kdysi libila na nejaky prezentaci)
      • Lukass
        Ale prd, ja mam pocit ze lidi obcas vubec nevi.
        Nikdo neresil trailer z E3 ale gameplay stare pul roku, kde hra vypadala uplne jinak. Dal samotne CDP rekl ze se srovnani z traileru neboji a ze hra vypada tak jak v trailerech.
        Takze nevim co se furt resi, proste lhali a opravnene za to dostali cocku.
        Kdyby nebyli mody hru bych nehral, protoze puvodne vypada hrozne, to me nikdo nevymluvi.
        • Veskoslav
          Stále dokola jak postižený kolovrátek.....A jestli podle tebe hra v základu vypadá hrozně, tak máš asi hodně špatný zrak a doporučuji navštívit očaře.
        • Tak to jsi vážně smutňák... Vážně ti jde jen o grafiku? Já bych to hrál i s grafikou Z2... Příběh a to vše okolo za to stojí.
        • jakubc
          Hra je nádherná už v základu, zdaleka nejhezčí RPG, co kdy vyšlo.
  • MidnighT91

    Zaklínač 3

    Našel jsem takovou zvláštnost a zajímá mě zda to tam máte taky. Na sever od stromu oběšenců, u řeky, je pevnůstka s věží jménem Hindhold (českej název jsem zapomněl, dodám jak to zapnu) je tam hnízdo harpyjí. Když od toho hnízda vylezete vlevo, na nejvyšší možnej bod kam se dá dostat, budete na plošině se čtyřmi kostrami. Nic jiného tam není ale když jsem se u těch koster rozhlédl pomocí smyslů, všiml jsem si že úplně na vrcholu té věže ještě něco žije (vychází odtud takové ty zvukové vlny) harpyje jsou všechny mrtvé a co tam žije se mi nepodařilo zjistit. Taky to tam máte nebo je to jen buglá harpyje? zkuste to někdo omrknout.
    • Veskoslav
      V jednom příběhu, co si vesničané vyprávěli bylo to, že Harpyje unesli nějakou dívku a už ji nikdo neviděl. Ale jestli je to ona nebo ne, to netuším.
    • Lukyz
      Vyzkoušet to nemůžu, protože jsem v práci, ale zkoušel jsi tam hodit petardu?
      • MidnighT91
        Zkoušel jsem to z různejch úhlů a nic, pořádně se to tam hodit nedá protože i od těch koster je to dost vysoko, ale něco tam rozhodně žije...
        • To je doupě Jacka1947, raději bych ho tam neprovokoval!
  • Lukyz

    Kepler

    BTW včera večer vyšli nové ovladače, které by měli opravovat problémy u Kepler karet.
    Sám jsem to zatím nestihl otestovat...
    • Keyz
      Navíc vyšla GTX 980 Ti. Ta "opraví" FPS určitě.
      • Lukyz
        Ještě aby ne za 20k *1* Ale karta jinak slušná, super poměr cena / výkon.
        • Keyz
          To tedy. Pořád o dost levnější jak ten Titan a lepší jak 980.

          To by měli dát někdy do soutěže :)
          • Jack1947
            Moc drahé.

            Tady dávají HW do soutěže spíš bych to viděl (bez urážky) na sponzorskou soutěž než sami třeba ve FC.
  • Veskoslav

    W3

    Tak já jsem se v Zaklínači dostal zatím na 60 hodin. Mám sice "3. část" hlavní příběhové linie, tedy 3. hlavní úkol už splněný, ale ten zbytek. No polovina mapy svítí otazníčky, druhá polovina je pro mě nepřístupná, protože valit do gryfa s levelem 21 a on má 35 je stejně skvělé jako se snažit příborovým nožem přeseknout ocelové lano o tloušťce dva metry.

    Svět je fakt parádní a rozlehlý. Věci, co jsem zatím vytvořil a splnil docela změnili ráz nejenom, co se týče postav a okolí, jak Vás vnímá, ale i pár staveb se tak trochu změnilo díky mému přičinění. Už teď mám dilema minimálně u 5 podle mě dost důležitých rozhodnutí a fakt mě zajímá, jak se to celé vůbec vyvine. Všem co začínají úplně od začátku, tak doporučuji to narvat prvně do 1. fáze znamení Axie a mít to na 3/3. Usnadní Vám to spoustu rozhovorů a usnadní spoustu situací. Za mě asi nejlepší RPG, co jsem kdy hrál. Málokdy se mi u hry stalo, že jsem musel hodně přemýšlet, co vybrat, jak se zachovat a jaký to bude mít pozdější vliv na moji postavu a svět okolo.

    Edit: Přeji hezký večer můj osobní klikači:)
    • Dá se někde ve hře zjistit kolik hodin mám odehráno? Jo a taky cpu body do axie a ještě do quenu. Quen mi už několikrát zachránil život, hlavně to alternativní použití, které ti vytvoří aktivní štít. Axie je co se týče těch dialogů k nezaplacení.
      • Veskoslav
        Jak psal kolega, Galaxy ti ukáže odehraný čas hry, když si najedeš ve své knihovně na W3 a rozklikneš ji.
      • ve hře ne, ale loguje to Galaxy... (wink)
  • Witcher 3 Easter Egg

    Našli jste už odkaz na DRM a GOG? *4*
    • Veskoslav
      Našel. A našel jsi na Hvězdné války? *1*
      • Myslíš Django Fretta? Já věděl, že to bude na něco odkazovat, ale dobrou půlhodinu mi trvalo, než mi to došlo :D. Nejdřív jsem sázel na nějaký western.
        • Veskoslav
          Jo myslím:) No mě to docvaklo hned, ale spíše díky tomu, že se představil jako nájemný lovec *1*
    • kennyB
      Já našel na Monty Pythona - Svatý Grál
      • Magister_Peditum
        Mohl by tam být zabíjáckej králíček jako boss. *15*
        • kennyB
          To jo, no *15* Dobrej by byl i ten černej rytíř *15*
          • Tilwaen
            'Tis but a scratch!
    • Magister_Peditum
      Ne, ale našel jsem referenci na Pulp Fiction = Zed is dead! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit