Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Myslím si, že to tady došlo už do takovýho stavu, kdy zrušit celou diskuzi v bleskovkách by byla asi ta nejlepší věc. Kluci popřemýšlejte o tom i přes to, že vám tu rotuje reklama ...
    • Jack1947
      Zas tak hrozné to není, ono stačí když se to čas od času promázne rozdají se bany a je zase klid. *3* Zatím to tak vždy fungovalo.
    • ringmancz
      myslím, že by stačilo, kdyby si ti lidi uvědomili, že jim líp poradí na fórech PCT a jinde. než tady, kde LV426 něco napíše, Veskoslav mu odpoví, že je to na nic a pak už se to veze
      • tak třeba LV426 poradí dobře. Vyzná se i když reaguje jak reaguje. Nebo někdo jiný a lidé zde hledají rady. Třeba na jiném fóru se musí také registovat a dohadů tam je také dost. Fandové různých značek tam spamují o 106

        Problém je to co píšeš. Něco napíše na to je ihned reakce druhého člověka která je mimo anebo proti a pak to spadne do debaty kdo je větší hlupák a někdy i přání smrti jak jsme mohli vidět od Veskoslava. Tohle jsem nepatří ostatní ono. Debata o tom co kdo hraje? proč ne. A další záležitosti. Ale řešení kdo má 10 nicku a kdo 20.

        to je problém těchto lidí a lze to řešit ale ne to řešit plošně.
        • ahaa

          No jáí osobně jsme se ptal na sestavu do 20ti tisíc s tím ,že jsem laik na pc-help i pcforum.cz...
          Většina reagujících se hádá mezi sebou o konkrítní komponentě, ale mě nebyli schopni složit nic. Nedivím se tedy, že se občas někdo optá raději zde.
    • Pethulla
      A proč rušit diskuzi jenom kvůli několika málo individuím? Od toho tu snad jsou moderátoři.
      Když už to vezmeš do důsledků: co jim pak zabrání plevelit diskuze u článků? To bys pak chtěl, aby se tady zrušili veškeré diskuze?
      • Ronox
        Bohužel několik málo individuí ti tu zaplevelí celou stránku. Moderátoři tu možná občas jsou, ale kolikrát mají místní odborníci očividně hodně času a to by to tu chtělo mít moderátora 24/7.
  • Tady je odkaz na ten problém u disků Samsung jak se na to někdo ptal.

    http://www.cnews.cz/dalsi-chyba-u-disku-samsung-vyhnete-se-aktualizaci-firmwaru-u-ssd-850-pro

    Také jsem o tom nevěděl ale našel jsem to. Dost na ho*no.
    • To je pro toho kdo vybíral ten počítač. Autor toho článku také v diskusi pod článkem píše, že není dobré kupovat ty nejrychlejší disky, protože jsou méně spolehlivé. Tedy v segmentu pro běžné zákazníky. Viz ten Samsung. Vede sice v testech ale problémů má bohužel hodně. O kterých jsem ani nevěděl a většina lidé která to nesleduje také ne.
      Bohužel i ten crucial má jednu kontroverzní vlastnost viz jeho verdikt
      http://pctuning.tyden.cz/hardware/disky-cd-dvd-br/35027-240gb-ssd-kingston-hyperx-savage-a-crucial-mx200-v-testu?start=11

      Tohle by měli vždy dává k popisu produktu. Ten kdo sleduje "jen" jaký HW je venku, tak tohle neví a pak to koupí. To je špatný.
  • znate nejakou 4x hru pro tablety?
    • proč mam na tu otazku 6 minusu?
      • MickeyMutant
        Proč lidi házej vejce, když Zeman vyleze na pódium?
    • Jen z čisté zdvědavosti, co to je 4x hra?
      • označení pro komplexni strategie, napr. civilizace a pod.
  • lvl předplatné

    Přemýšlím o Gold předplatném Levelu. Hlavně kvůli PS4 verzi Mortal Kombat X, abych řekl pravdu. Jenže v popisku je psáno, že se hra posílá po domluvě. Má s tím někdo zkušenosti? Abych hru nedostal až za půl roku *1*
  • Veskoslav

    PS4 vs PC

    https://www.youtube.com/watch?v=Zu8lqtE-2m4

    Na to, že Gothic skoro 5 let stará hra, tak promiňte, ale to PS4 verze je fakt ošklivá a pokud je to kvůli výkonu konzolí, tak je to o to smutnější....
    • Totální nesmysl, výkonem to není. Vývojáři jsou prostě flákači, protože pokud PS4 rozjede v takovéto skvělé kvalitě Zaklínače, nemůže mít problém s 5 let starou hrou...
      • Veskoslav
        Ale může. Rozhodně si myslím, že například vyšperkovaný Skyrim by ani konzole neutáhly, protože prostě na to nemají výkon a mobilní procesor by to prostě nezvládal. Optimalizací a flákáním vývojářů to jistě může být. Osobně si myslím, že nevycházeli z portu na pc, ale toho, co byl na PS3.
        • Ale to už se nebavíme o původní neupravené hře, ale o zmodované, kde se ti logicky prostě ty nároky na HW zvýší (zvlášť pokud do hry narveš kdejakou ptákovinu), takže ani nerozumím tomu, proč jej vůbec zmiňuješ. Pokud předělávka 5 let staré hry dopadne takto, vývojáři jsou kopyta, protože PS4 na tohle výkon má v klidu...
          • Veskoslav
            Zmiňuji to proto, že konzole prostě nemají ten výkon. Nevím jak je Arcania (Gothic 4 pro neznalé) v současné chvíli náročná, ale v roce, kdy to vyšlo, tak to docela solidně žralo z CPU. A jak říkám, myslím si, že vycházeli z portu na PS3, ne na PC. Ale tak trochu si myslím, že to vykreslování tam může dělat docela paseku u toho mobilního CPU u konzolí. Jaguar byl původně určený pro novou generaci tabletů a to je průšvih. Ale to už zabíhám. Nechtěl jsem za každou cenu hanit konzoli, to prosím ne....a ani vyvolat nějakou hádku, to se kdyžtak omlouvám. Jenom jsem chtěk poukázat na nové video u tak staré hry. A jak píšeš, nejspíš to bude lenost vývojářů.
            • La_Furia-Roja
              *15* co ještě povíš pěkného nebo si rovnou naklíkáš?
            • Veskoslav
              Alterego od GGG dorazilo....
            • La_Furia-Roja
              ty jsi diletant *15* 7870 v PS4 že by na to neměla. už se neztapnuj a podívej se jak vypadá Infamous ty tragéde
    • Můžu se zcela vážně zeptat, jaké kroky vedly vývojáře dělat port na PS4? Já žil v přesvědčení, že to ani z hlediska prodejů nebyl žádný hit (natož tak po obsahové stránce).
      • owny
        Podle mě zjistili, že to portnout nebude tak těžké a vypočítali si, že to v každém případě koupí dost konzolistů na to, aby se to vyplatilo.
      • Veskoslav
        To osobně netuším. Já se přiznám, že jsem to zjistil vlastně jenom díky odběru toho kanálu. Sám jsem na pc Gothic 4 ani nedojel a mám tam ani ne 3 hodiny....
  • Jack1947

    Mlátička...

    Bladestorm nightmare je venku *3*
  • relic bundle

    https://www.humblebundle.com/weekly
  • jakubc

    Steam Summer Sale

    http://www.destructoid.com/steam-s-summer-sale-is-apparently-coming-june-11-292947.phtml
    • Veskoslav
      Teď je období, kdy ve slevě není nic, co by mě zajímalo. Možná když by byla nějaká slušná na Kerbal Space Program, ale jinak ne.
    • Morraw
      Poslední dobou mi přijde, že lepší slevové akce jsou na Humble Bundle.
      • WhySoSad
        Uvidíme s čím přijdou, toho po čem toužím už moc není, tak doufám aspoň v pár zářezů :)
  • kung fury

    vyšel Kung Fury film kdyby to někoho zajímalo *5*
    • děsně mi to připomíná Danger 5, stoprocentně se mrknu :)
      • Jack1947
        Jo, navíc jsou už i titulky *4* Normálně moc krátkometrážní filmy moc nemusím ale tohle zkouknu.
    • WhySoSad
      Super béčko, já se bavil :)
      • ja to ted proklikal, a na vsech mistech bylo neco ze zaberu z ks kampane, tam bylo myslim 5-6 minut, to teda moc nenatahli *5*
        • WhySoSad
          Jestli natáhli nebo ne je mi jedno, mě rozhodně nenatáhli :)
    • http://www.moviezone.cz/clanek/29099-kung-fury-podivejte-se-na-osmdesatkovou-akcni-pecku/
    • Jack1947
      30minutový fan film který si nezadá s dražšími a hloupějšími většími fimy. Na to asi mrknu no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit