Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    GOT4

    Co myslíte no? celkem hezké zvraty 8/10... Hlavně to s tím Gryfem, i dá se říci Gared... má zajímavě se vyvijejicí příběh... ASher je pěkný bijec ale chce zachránit především svoji rodinu... Doufám že ty krysa co na začátku zabila Ethana taky zaplatí, celkově to do sebe hezky zapadá + trochu toho Stealthu
  • ultimate evil

    včera sem tu psal o ps3 verzi Diablo3 ultimate evil edition tak jen tak pro zajímavost instalace je cca 12 GB takže se na super slim nevleze
  • Lukyz

    Witcher 3 - Night to Remember Song

    Nějaký šikula dal dohromady písničku, kterou zpívala Alpa v traileru A Night to Remember - celkem creepy *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=uD8JxQWMFG0
    • MickeyMutant
      Pěkné, jen v těch titulcích je dost chyb.
      • Mohol by si uviesť aspoň jednu ?
        • MickeyMutant
          admits (amidst)
          that's (bats)
          manners (manner)
          • Aha, to som si nevšimol lebo vo videu to prepísali (opravili) a v popise je to správne.
  • Inquisitor
    http://glitchbay.net/img.php?id=1048 :D
  • vg

    http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3087905/Navigating-virtual-worlds-reduce-grey-matter-make-prone-mental-illness.html
  • Proč nedali lidé z CD Projektu 16 DLC ke hře ihned ale na části?

    V komentářích vidím kladné názory na hru a souhlasím, ale proč lidi nejsou proti DLC politice jako jinde? Vydávají rychle 16 DLC, které museli mít již hotové v den vydání a mohli je vydat v den vydání, ale to neudělali. Něco jako další kauzy, kde se zjistilo, že DLC bylo vyjmuté ze hry a poté prodáváno / darováno jako DLC.

    Asi cena. Je to zdarma. Ale politika je stejně špatná. Dodávat něco co měli v základní hře ve formě DLC postupně, je stejné špatné jako ty kauzy.
    Mají následující myšlenku: Máme hru a řešíme jaké věci z naší hry vybereme a budeme je poté dávat jako DLC zdarma, aby jsme vypadali na venek jako supr společnost. Navíc se nám to hodí na PR. 16 DLC zdarma!

    Ale, že to vybrali ze základní hry, to již neřeknou. To samé EE edice. Copak nešlo udělat namísto 20 xichtů pro hru xichtů 40?. Takto si vždy řeknou předem co neudělají aby to dali do DLC a EE edice...

    Kde jsou ty časy kdy vyšla hra tak jak měla. Opravili chyby patchem. Poté oznámili datadisk. Na tom makali a pak vyšel. Tohle osekávaní hry a následné vydání toho osekaného ihned po vydání je hnusné a CD Projek se chová jako většina firem, které řeší
    • kennyB
      Časy, kdy vyšla hra tak, jak měla a za nějakou dobu bylo ohlášeno nějaké to dlc pořád ještě jsou. Je spousta her, se kterejma to tak je i teď. Nevím, jestli mělo být ve W3 všechno, co teď nabízejí jako dlc zdarma, ale alternativní vzhled Yennefer je podle mě jen taková třešnička navíc.
    • Morraw
      To je moc jednoduché smýšlení brát všechna DLC jako schválně vytržená ze hry před vydáním. U EA je to určitě plánované, ptže oni z DLC žijou, ale v případě Zaklínače mi to tak nepřijde. Některé věci se prostě nestihly, takže se dodělají po vydání.
      GOTY, EE a všelijaké další edice fungují už dlouho, tak nechápu proč se nad tím ještě někdo pozastavuje. Navíc DLC udržují podvědomí o hře dlouho po vydání. Politika to pro tebe může být špatná, ale dnes je jiná doba než před 20 lety. Jasně, že je to i pozitivní PR, ale proč ne, že ?
    • Spíš to vidím jako formu pozitivní protipirátské ochrany a samozřejmě propagace GoGu. Snaží se je zahltit spousty patchi a DLC, aby bylo pohodlnější si hru koupit a mít vše automaticky.

      Opravdu si stěžuješ, že to máš zdarma?
      • To také nesedí. Tohle by sedělo u hry která má ochranu. Jako Fotbal manažery.
        Tam to s každým patchem někdo musí prolomit. GOG je bez ochrany a zahltí to stejně lidi kteří to koupil a lidi kteří to mají někde stažené.

        A nestěžuji si na DLC zdarma. Je to zdarma. Ale poukazuji na to politiku, která je na venek "super firma" ale je to stejné jako většina. A také ten problém, že plánují co osekají aby to ihned dali to DLC a EE edice... Neviděl jsem jiný argument proč DLC jsou takto a proč je poté EE edice. Prostě část hry odseknou pro další přidaný obsah a to je špatný.

        Proto jsem to srovnal s minulostí kde byla hra, patche -> datadisk. Takto aktuální politika je špatná a CD Projekt to dělá stejně, jen na venek více fikaně a lidé to baští a weby také.... Poté se nejvíce vyplatí kupovat hry na konci jejich cyklu. To je často s hodně DLC a ve slevě. To zase nemají rádi vydavatelé, protože by rádi prodávali za plnou cenu a kult slev také není dobrý. Psal o tom Macura.

        Já bych ale rád kupoval za plnou cenu, kdybych neměl osekanou hru a na její kompletaci musím čekat v případě DLC zdarma anebo někdy dokonce platit. To je špatný.
        • Dají se vůbec z GOGu stahovat ty patche a DLC zvlášť? Jestli to tahá při instalaci celý build a nebo je možnost jen přes automatickou aktualizaci, tak vysekat patche a DLC ze hry asi nebude sranda.
          • Lukyz
            Patche a DLC jsou jednotlivě. Přes Galaxy se patche instalují sami, ale DLC musíš i tak instalovat ručně.

            http://imgur.com/NulOlFo
          • Lukass
            Ja to taham normalne z Gogu, protoze svinit si PC dalsim zbytecnym klientem fakt nehodlam.
        • Lukyz
          Holt doba je taková a návrat ke klasickým datadiskům přijde jen těžko. Politika DLC je pro vydavatele z hlediska výdělku nejlepší řešení a o peníze tady jde až v první řadě. Každý by si nekoupil datadisk v ceně původní hry, který je navíc dost nákladný na vývoj, ale pokud vydají 5-10 DLC za $2 tak je větší pravděpodobnost, že je lidi koupí ať jde o skin / mapu / zbraně. Z ekonomickýho hlediska mi to přijde jako skvělej obchodní model.

          No a pokud jde o CDPR, tak ty DLC budou pravděpodobně nedodělaný assety, který do hry nestihli zakomponovat, přeci jen vydání dvakrát odkládali a jde o takový drobnosti jako skin, quest, vousy, vlasy, že jim to možná bylo líto zahodit když na tom v klidu mohl pracovat menší tým lidí, který "nemá co dělat" + z toho mají kladnou PR.

          A jejich Ehnaced Edice? Pardon, ale stěžovat si na to, že klidně půl roku po vydání, udělají mega-update zdarma, kde vylepšují věci, který se komunitě (?!?) nezdáli úplně dotažený je vrchol. Zkus si pustit oznamovací trailery pro EE předchozích dvou dílu a uvidíš kolik obsahu tam ZADARMO přibylo. Poslední Dragon Age např. dostal 4 patche, který nechali spoustu chyb a vydávají už jen placené DLC.

          Nezlob se, ale tvoje stížnost na nekompletní hru mi přijde lichá. Mohl jsi dostat nekompletní hru, ale ani bys o tom nevěděl, ale byl bys happy, protože nemá DLC. Vzpomeňme si třebas na druhou Mafii, kde bylo naslibována tuna obsahu a ve finální hře byla tak třetina.
        • faitheater
          "Tam to s každým patchem někdo musí prolomit. GOG je bez ochrany a zahltí to stejně lidi kteří to koupil a lidi kteří to mají někde stažené."

          Ja som dostal Zaklinaca ku grafike, mam ho pridaneho v Galaxy klientovi a nezahlcuje ma nicim - mam nastaveny auto-update, takze si vsetko robi klient na pozadi sam.
          Neviem, ci je toto mozne s warez verziou. Kazdopadne uz len stahovanie patchov a 16 DLC moze niekoho odradit az tak, ze si tu hru radsej kupi :-)

          Pravdepodobnost je asi mala, ale jeden z dovodov to asi moze byt... Inak ma nic nenapada, preco to vydavaju postupne a nehodili to do plnej hry.
          • Pravděpodobně je největší smysl vidím vidím v GOGu, čímž můžou docela dobře rozšířit svou základnu zákazníků. Pravda je to trošku vyčůrané...
  • ultimate evil

    Zdravím mam takovej pitomej dotaz (ani pan google mě nepomohl)
    jak je to z diablo 3 ultimate evil edition pro PS 3 z instalačkou ? dá se vubec tahle verze nainstalovat z disku a pokud ano kolik zabírá místa ? mam jen super slimku z 12 gb
    • Draken69CZ
      Co jsem našel tak instalace by měla být volitelná (někde v menu hry u výběru postav další nastavení) ale už jsem nevypátral její velikost.
      • no pravě že to nikde napsané není a přitom to je docela duležita informace :-/ ale diky za snahu
    • sel bych radsi do neceho soucasnejsiho a s budoucnosti, treba pc
  • Joshua

    4xDesura

    Ted By Dawn.................................P64B7-UJOD6-8E0LJ-YZBNR-G8V5G
    Volstead.........................................N4HAL-VAY4N-C1177-DZ30Z-MRNEY
    Atonement: Scourge of Time..........IDWZ3-QSI2L-BX7X9-5WUEY-EBBJA
    Biodrone Battle...............................IGNCN-NRONF-AZS71-PYBZA-I76VU
  • drasta

    Pokec o hrach

    Podte kuci, pokecame o hrach. Co ted parite? Jak vas to bavi? Nejaky doporuceni na zajimavy nebo min znamy hry?
    • Z těch méně známých bych doporučil Beam Breakers, Ghost Master a Startopia. Ghosta jsem zrovna dohrál a bylo to neuvěřitelně zábavné.
      Ještě hraju Sunless Sea, kde mi před dvěma dny zemřela postava, takže hraju za následníka. A nedoporučuju plout za okraj mapy :D
      V Dirt Rally se učím Pikes Peak a taky přemýšlím, že se vrátím k Cities: Skylines, když tam jsou ty evropský budovy.
    • kostejnesmrtelny
      Dohrál jsem teď Invisible Inc. Celkem zábavný, ale i přesto docela zklamání, tenhle trend procedurálně generovanejch úrovní na úkor skutečnýho obsahu mi začíná lézt krkem. Základní "kampaň" má v průměru deset misí, přičemž každá se dá uhrát za pět až patnáct minut. Pak si to můžeš zahrát znovu s tím, že objekty a místnosti budou rozmístěný jinak. Pěkně děkuju. Tohle vyvíjeli dva roky?
    • Chim
      Kerbal space program - sice zabugovaný ale neuvěřitelně zábavný prográmek
      Darkest dungeon - hra je stále v early accessu ale určitě stojí za vyzkoušení
      This war of mine - sice dohráno už asi milionkrát ale i tak si ji občas rád zapnu i teď
      Divinity original sin - pořád to odkládám ale velmi brzy se na ni zase vrhnu
    • WhySoSad
      Já to nepochopím, konečně se tu bavíme o hraní a všechno je to omínusovaný, to je fakt škoda slov...
      • Co je tak skvělého na tom, že tu pár cizích lidí napíše pár názvů her?
        • Mno napriklad nekdo kdo shani co by si mohl zkusit narazi na neco co neznal a co zde bude doporuceno....
      • homeles8
        Mě vůbec nebere zaklínač. Ale nedal jsem mínus tomu, kdo ho hraje. Dokonce jsem ke všem jeho článkům nenapsal ani jeden koment. A jsem rád že vyšel, protože ti co ho hrají a baví,tak mají radost, a o tom to je. Nechápu to nadávání na hry... A ještě víc nechápu mínus, nebo blbý kecy tomu, kdo hraje hru, která zrovna vás nechytla. *9*
        • To jsi vazne napsal moc krasne!


          ...skoda ze te ted musim nenavidet za to ze te nebere zaklinac a dat ti vsude minusy :D
      • Draken69CZ
        To je to poslední co má cenu řešit, děti no *13* Jinak já jsem se pustil do prvního Zaklínače a pomalu sjíždím ty lepší hry na PS3
    • homeles8
      Po vydané češtine hraju Divinity Original Sin, je to opravdu dobrá hra. Potom mě chytlo Dirt Rally, i když to ještě není vydaný, lepší novodobý Rally závody nejsou a dlouho nebudou. Jinak pořád GTA online, když máš kamarády, jedna z nejlepších onlinovek. Pak občas DayZ, ale to bylo v minulým patchi nehratelný, dneska opět aktualizace, tak se na to podívám.
    • Veskoslav
      Z3 a Dota 2.
    • Magister_Peditum
      Zaklínače 3. *15*
    • ucho
      předevčírem jsem dohrál God of War HD, včera jsem začal hrát Sherlock Holmes: Crimes & Punishments. za mě dobrý :) ale teda ten Sherlock je zatím jen taková jednoduchá rutina.
    • Teď mě zase celkem chytla Shootmania Storm (je zadáče myslím do září), takže tam si vždycky dám pár zápasů. Jinak jsem odehrál další epizodu Game of Thrones a Life is Strange a teď už se jenom těším domů na Zaklínače.
      Také mohu rozodně doporučit MMO The Secret World, což je jediný MMO, který jsem kdy hrál delší dobu, než jen pár hodin. Kdyžtak na G2A se dá sehnat za 3 kila, takže to je rozhodně fajn nabídka a nejsou nutné další poplatky.
      No, a díky předplatnému LEVELu taky zvažuju koupi N3DS XL (za 4 litry neber to), protože co jsem koukal na nabídku her, tak ta je velmi dobrá a od 2011 se tam objevily kvanta skvělých her.
    • Morraw
      Přemýšlím nad něčím Lovecraftovským - Darkness Within, Eldritch, Last Door, Sunless Sea, Clockwork Empires..
      Ale zítra to jistí Serpent in the Staglands a netrpělivě vyhlížím pondělí -> Hatred.
    • Joshua
      Zkusil sem hrat poslednyho Thief-a a nejak mne to nebavi, prvni dva dily sou neprekonany. Dale ze starych restu prochazim Area 51, docela dobry az na checkpointy. Hraji taky od Alawaru Mušketýři: Victoriina pouť. Posledne sem presel Hamilton's Great Adventure, je to skvela hra az na to ze mi v prubehu hrani spadla do widli asi stokrat...
    • Doplnil jsem si knihovničku Alpha Protocolem za dolar a je to super!
    • parim první tah shogun 2 TW - není to špatný ale nic moc
      pak mam rozehrané endless space - ješte jsem se do toho nedostal, je to pomerne komplikovane pro nováčka tak uvidím jestli mne to bude bavit. zatim se mi to líbí
      mimo to sleduju sem tam lets playe na YT - prave ted hlavne o serii total war attila a rome 2
    • Jack1947
      Chystám se na Keeper dlc a GOT 4...
    • raz za cas skusam alfu Warhammer online, komunita sa to snazi dat naspat do kopy
      3ti krat som zacal Pillars of Eternity, mam za sebou 2.misiu v The Thing a raz za cas si dam Shogun total war. a uz by som mohol konecne dokoncit Drakensang 2
  • Vyšla nová operace do CS:GO

    Tradičně za 6 dollarů, ale vypadá to dobře. Co vy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit