Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Life Is Strange Ep. 3

    Vyjde 19. května: https://twitter.com/LifeIsStrange/status/598472961163546624
  • Lukyz

    Porovnání rozdílů mezi Black Mesa 2012 a Black Mesa 2015

    http://forums.blackmesasource.com/index.php/Thread/28045-Black-Mesa-2012-vs-Black-Mesa-2015-Image-Comparisons/?postID=608040#post608040
  • Keyz
    Vyšla CZ na Divinity: Original Sin
    http://forum.divinityfan.cz/tema/stav-cestiny-kdy-kde-a-podobne.143/
    • Inquisitor
      Co jsem pochopil, tak to ještě pořád nevydali.
      • Keyz
        Na facebooku píší, že Larian tam má nějaký problém nebo co.
  • rly?

    http://sfx.thelazy.net/games/screenshot/5110/full/
    http://www.gry-online.pl/galeria/galeria_duze3/453080380.jpg
    • N0isy
      Fujtajbl. Na PC to o moc lepší nebude. Zlatý první díl (viz. první screen).
  • Morraw

    AC Syndicate sběratelské edice

    Není to zlé. Season Pass v ceně potěší. Škoda, že tam není ještě nějaký dárek. Třeba boxer ze hry by potěšil *1*

    http://collectorsedition.org/21840/assassins-creed-syndicate-charing-cross-edition-rooks-edition-announced
    • Lukyz
      Co musím Ubi nechat je že dělají pěkný sběratelky, ještě aby dělali ve stejný kvalitě i hry a moc rád jim za to ty prašule dám. *2*
  • N0isy

    Witcher 3 Downgrade - Důvod

    Je to tady, dámy a pánové. Mohou za to konzole.

    http://whatifgaming.com/developer-insider-the-witcher-3-was-downgraded-from-2013-list-of-all-features-taken-out-why

    Je to sice od Insidera, ale všechno přesně pasuje.
    • Lukass
      Hlavne jak celou dobu rikali ze pc je pro ne priorita, zmetci. Skoncil sem snima, odeme uz neuvidi ani korunu!!!
    • Můžu se zeptat? Ono tam je jakože řečí, že to strašně problém, ale proč že přes multiplatformnost titulu nemohli zapasovat na PC ty svoje původní vizionářský serepetičky? Ačkoliv si stojím za tím, že navzdory údajnýmu downgradu to graficky vypadá pořád pěkně (včetně na těch konzolích), tak nějak stále nedokážu pochopit, kdo nebo co jim brání v tom, aby si nad verzí pro PC sedli na p*del a začali makat jako normální pracující lidé až do chvíle, než vznikne takový dílko hodno těm našim mašinám? Dílko, kde budou takové efekty, ze kterých bude přecházet zrak a kde bude do detailu vymodelovaný a reálně se chovající to nejsposlednější h*vno v herním světě? Oni mají vize, mají k tomu platformu, mají peněz tři p*dele a stejně nejsou schopní to dodělat tak jak si představovali na počátku? Konzole? To je jen módní obětní beránek herních populistů a nakonec i nervózních vývojářů. Těm patří vina za to, že jsou to neschopnými a věčně ubrečenými kopyty, kteří pro vytvoření svých řečiček a futuristických vizí jakéhosi Levelu of horizon detailu nejsou ani schopni pobýt v práci déle a dodělat to. Je to jejich problém a neschopnost. Proč to například rovnou neohlásili exkluzivně na jedinou platformu? To tam sedí jen analytici blbci? A změnilo by se vůbec něco, kdyby to na konzole stejně nemělo vycházet? Je to určitě velká konspirace, ale kde za to ty konzole vlastně mohou? Není to spíše patologická naivita některých?
      • Hle, demagog he/he dorazil. A kdo by jim to sezení na prdeli a ten čas navíc zaplatil? Pc hráči?
        Pak kdo je tu naivní. *1*
        • Ty budeš nějaký místní bijec a nepochybuji o tom, že přehled o uživatelích webu máš vskutku úžasný, ale he/he nejsem. Jen mě zajímá tahle základní problematika. Počítače vývojářům nabízejí možnost, kde se mohou dosyta vyblbnout, ale stejně na nich nechtějí dělat navíc? Tak chtějí udělat hru jak ji prezentovali? Předpokládám, že chtějí. Zvládly by to ty počítače? Zvládly. Říkají, že jsou počítače jejich platformou? Říkají. Chtějí počítačoví hráči to nejlepší? Chtějí. Kde je potom problém?
    • Za posledního půl roku tam mají nějakých 5 zpráv a z toho všechno recenze na filmy a najednou přijdou s tak exkluzivní zprávou? Už od pohledu web působí opravdu velmi seriozně :-).
    • Jestli jsem to dobre pochopil tak za to muzou konzole stejne jako PC. CD Projekt proste nema dost lidi na to aby udelal jednu orezanou verzi hry pro konzole a jednu neorezanou verzi hry pro PC a musej udelat jednu verzi pro vsechny.
      • Keyz
        Ale na video kde to prezentují jinak než to bude lidi mají...Tedy lžou. Něco jako Watch Dogs.

        No, ale i kdyby tohle napsali "kecali jsme a je nám to u ři/i", tak dopad to mít nebude. Viz ten Watch Dogs, kde to mnoho recenzí přešlo jako něco normálního. Je normální lhát předem a kecat *4*
        • Jestli kecali nebo ne je uplne jina otazka.
      • A jak může PC za to, že nemají dost manpower?
        • C-BEAM
          tak že jim PC platforma dostatečný "manpower" nezaplatí. Nekupujeme ani kvalitní hry a pak jsme překvapeni když se hry šijí na míru platformám které generují vyšší zisk.
          • No ale to je přece vina pc hráčů, né PC jako platformy přece. *3*
        • A jak za to muze konzole?
          • Tím, že na 2013 render prostě nemají výkon. Samozřmě druhá strana mince je ta, že na pc není dostatečná kupní síla, aby se vydavateli vyplatilo se piplat zvlášť s pc verzí.
            Ale pc jako takové za to přeci nemůže, výkon na to má.
    • Ježiš, to zas budou PCčkáři brečet, jak je ty "zlé" konzole údajně "brzdí"...
      • Morraw
        Konzole vývoje nebrzdí. Ten jde stále dopředu. Ony jen ve výsledku omezují aplikaci toho vývoje na hry, vývojáře a konečně i samotné hráče. To co vidíme v těch trailerech půjde na konzolích až té další generace, ale to už zas bude vývoj někde jinde. Taková nekonečná smyčka..
        • C-BEAM
          brzdí to vývoj, ať si ve výrobě čehokoli a vůbec to nemusí být hra. Pokud si omezován nedostatečnými technologiemi tak to nezpomalí jen vývoj samotného produktu ale vývoj jako takový - nezkoušejí se nové věci protože víš, že na to nemáš výkon.
          • Morraw
            Ale tohle vše se vyvíjí primárně na PC. DX12, Mantle a další blbinky. Omezujicí je až konečné využití těchto věcí, když se zjístí, že konzole to neutáhnou.
      • Keyz
        Jestli to je pravda, tak to je zoufalé a ne k breku *15*
        Některé firmy udělají downgrade pro konzole a na PC to nechají. Jen dají možnosti nastavení atd...

        Navíc sílu na videa v grafice která nebude měli. To jsou šmejdi....Něco jako prezentovat někde auto které má luxusní kožený interiér a poté to vydají v nějaké imitaci. Předeme věděli, že to nebude možné ale prezentovali to tak....
        • Jenže ono to není tak jednoduché jako že " na PC to nechají. Jen dají možnosti nastavení atd...".
          Ve výsledku to znamená, že se musí dělat s pc verzí zvlášť. A to se, přiznejme si to, většině vydavatelům prostě nevyplati.
          Druhým důvodem může zjevně být i to, že si vydavatel (případně MS a Sony, pokud mají na vydavatele nějaký vliv) nepřeje, aby pc verze vypadala výrazně lépe, než jejich konzolový bratříčci - ze zjevných důvodů.
          • Keyz
            Druhý důvod je pravděpodobný...

            Ten první. Je to snadné, když hodně her má nastavení přímo otevřené v souborech, změníš sám dohled a další věci i když to nemáš v menu. Tedy mohli to udělat ale neudělají. Wicher to má také.

            Navíc jestli to již dělali v grafice která bylo moc náročná, tak to mohli zahrnou do nastavení a hotovo. Nemuseli to dělat znova, když to již měli.... Spíše to vidím na ten druhý důvod. Pak to je ještě horší a vydávat hru na konzole může velice svazovat toho kdo tu hru dělá.
            Recenzenti by po daných praktikách měli jít a jestli se to potvrdí, tak to také dát daným aktérů pořádně sežrat.
            • C-BEAM
              u Witcher 3 kompletně změnily vegetaci a to neznamená jen změnit assety ale i jejich přizpůsobení prostředí, často i nové "nasazení", zvláště pokud jde o downgrade. To se týká i staveb a terénu jako takového. U nastavení jako dohled nebo kvalita efektů - pokud jsou tato nastavení na PC výrazně limitována (=konzoloidné) tak jsou na to jedině 2 důvody - buď vysoké nastavení způsobují na některých místech obrovské propady framerate nebo hra s nimi na dané úrovni nebyla vůbec testována. To, že existuje nějaká dohoda s MS nebo Sony o úmyslném poškození PC verze nevylučuji ale nezdá se mi to pravděpodobné.
            • Podle mě to bude z obou trochu. Sice nejsem vývojář, ale dovedu si představit, že když implementují do hry nějaké prvky/efekty, tak je potřeba je vyladit aby se to chovalo korektně a nekolidovalo s dalšími fičurama apod, zejmena když nějaký prvek implementují v ranné fázi vývoje a je to potřeba pak ještě vyladit s dalšími prvky, které přidají během vývoje.
              Podle mě to není jen o tom, že pro konzole vypneme par efektu a je to (samozřejmě v některých případech to tak snadné opravdu je). Myslím si, že ve většině případů to vyžaduje nemálo usilií navíc, aby ta "plna" verze fungovala korektně.
              Ale třeba mě někdo, kdo do toho vidí víc, opraví.
              Jinak souhlasím, že recenzenti by měli k podobným praktikám v recenzích přihlížet. Ale to se nestane.
    • Who cares?
  • Lukass

    Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC),

    To sou jenom digitalni prodeje ne? Ja mam treba krabicovku, ale aktivovanou na Steamu to se taky pocita??? A lidi co prispeli se do toha taky urcite nepocitaji.
  • Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC), 2. Grand Theft Auto V, 3. Mortal Kombat X.

    6% pc prodeju teto hry,fakt krasa,hlavne ze do pc verze davaj tolik efektu,a kolik penez to stoji,hlavne ze ta pc verze musi byt nej.Fuj,fuj,fuj
    • Britský žebříček prodejnosti 19. týdne roku 2015: 1. Project Cars (63% Sony platformy, 31% Xbox One, 6% PC), 2. Grand Theft Auto V, 3. Mortal Kombat X.

      hmm jestli je to zebricek prodejnosti v kamennych obchodem v UK, tak se neni co divit. Zaprve hraci na PC si to predplatili a predpokladam, ze nejsou zapocitane verze ze STEAMu, kterych bude *podstatne* vic nez krabicovek.
    • Veskoslav
      Hádej kdo zaplatil vývoj té hry? Konzoloví hráči to nebyli. Navíc 2/3 lidí to měli koupení dříve než v zahájení prodeje. Navíc my máme navíc i vynikající Asseto Corsa jako alternativu a pak tunu dalších her. Což se o nové generaci říct nedá.
    • Lukass
      Na pc si hru hraci zaplatili ty jelito.
  • Furt se tu resi jen nejaky zaklinac, ale neporadil by nekdo proc dostanu po zapnuti Zoo Tycoon modrou smrt?
    • smaž windows *3*
  • Lukass
    Ten Zaklinac to bude solidni prusvih, presne jak sem tipoval. Pokud sou ty nektery obrazky skutecny, tak hra vypada hur jako MMO Age Of Conan z roku 08. CD Projekt u me spadl na dno, navic co si budem povidat, za par dni tu budem vsichni brecet nad optimalizaci uvidite ze jo.
    Jeste ze mam Project Cars, a budu tak cekat na poradny mody do Zaklinace.

    Dal me zarazi pocet lidi co sou schopni jednani psonku obhajovat, a argumentuji ze hra neni o grafice. Tady vubec nejde o to jak hra ted asi vypada, ale jak mela vypadat, byli sme obelhani a hromade lidi to jeste prijde normalni.

    Vzhledem k hypu a slibum psonku bude k hre stejne kriticke jako k hram od Ubisoftu, je videt kde se psonci inspirovali, za me je to hnus a lidi prosim vas otevrete uz oci!!! Diky.
    • Morraw
      No já jsem si Zaklínače před rokem opravdu nepředobjednával kvůli grafice. Moje priority ve hrách se časem změnily. Zatímco AC může byt krásné jak chce, pořád to bude furt ta stejná hra co každý rok. U Zaklínače se těším konečně na ten otevřený svět a příběh.
      Jediné obavy panují ohledně optimalizace, stability a chybách. Takže sice si to první zkusím, ať vím na čem jsem, ale hodlám měsíc počkat než se vyladí počáteční neduhy.
    • Ronox
      Nestavím grafiku nad hratelnost, ale štve mě to pokrytectví. Když to udělá Ubisoft, tak se jdou pomalu házet zápalné lahve k nim do firmy, ale když je to CD Projekt, tak je všechno v pořádku a najednou záleží jen na té hratelnosti.
      • Prezetují vývoj produktu ještě před zahájením prodeje, tak jaká pak lež? Hodně lidí by si Zaklínače 3 koupilo i kdyby grafika byla pixelovatá. Pokud se ti to nelíbí, tak přece kupovat nemusíš, nechápu kvůli tomu tu celkovou histerii.
        • tohle je trošku jiný případ než u Dark Souls 2, protože tam něco od prezentovali a pak už nic neslibovali. Jo taky je to podvod, ale u Witchera 3 je to něco jiného. Nebudu hledat ten článek, ale půl- rok zpátky Poláci tvrdili, že konzolové verze budou vypadat jako dvojka v otevřeném světě. To už je naprosté obelhávání zázakníku.
          • Jak mohli obelhat zákazníka, když kopii Zaklínače 3 ještě žádný zákazník nevlastní!?
            • Ukaž mi nějáký oficiální pramen kde tohle tvrdí. Konec embagra je týden před zahájením prodeje.
            • *15* to snad nemyslíš vážně? Oni tvrdí zákazníkovi, který vlastní PS4, že dostane produkt, který je totožný jako dvojka na maximální nastavení na PC v otevřeném světě a ty mi tvrdíš, že je to OK? Dark Souls 2 mělo aspoň betu, takže to není podvod, tady videa z xbox verze zadržovali v podstatě do konce embarga... Jaj tohle není seriozní přístůp, tohle je na *11*
        • Ronox
          Já se do té hysterie nezapojuju a je mi to jedno, protože kvalita grafiky pro mě nikdy nebyla prim. Když už, tak spíš stylizace, ale to je zase o něčem úplně jiném. Tady se jen pozastavuju nad tím pokrytectvím .. nic víc :) Já sám jsem stihnul objednat sběratelku a už se těším až si jí vyzvednu na prodejně a pak se ponořím do toho světa. Snad mě neodradí to velké množství fetch questů.
    • Lukyz
      Neříkám že mě to nechává úplně v klidu, ale než začnu vykřikovat nějaký soudy tak si počkám, dokud si hru osobně nezahraju. *7*
    • LV ty jsi už uplný blázen. Tvá argumetace je naprosto směšná.

      "Tady vubec nejde o to jak hra ted asi vypada, ale jak mela vypadat, byli sme obelhani a hromade lidi to jeste prijde normalni."
      • no je pravda, že je to barevný jak dablo 3 *1*. Neměl Zaklínač 2 lepší grafiku??
        • Ty si asi W2 nevidel ani z vlaku, nieto este hral, ved tam bola grafika farebna ako halucinogenny vylet.
          • :D nehral sem to ale tak podle obrazku...když už každej porovnává obrázky na netu tak W2 vypadá lépe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit