Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Besiege - Nyan Cat

    https://www.youtube.com/watch?v=uN6dkvOXGcI

    *15* *15* *15* *15*
    • Tilwaen
      Vím, že hrát by mě to nebavilo, ale kolikrát se člověk pobaví nad tím, co tam ostatní vymyslí:

      Optimus Prime
      Masová destrukce
      Deal with it

      *1*
      • Thorar
        Mě nejvíc pobavilo tohle http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/914/990/674.gif
  • Jam97

    Half-Life 3

    Valve chystá přednášku na GDC. To není zas tak nic překvapujícího. Ta přednáška je ale 3. března (březen = 3 měsíc) ve 3 hodiny. Náhoda ?
    • x_ander
      No když už se takhle naučili počítat do tří, tak by mohli oznámit 3 hry. L4D 3, Portal 3 a HL 3. Ale to by všem praskla hlava :)
    • Náhoda? Nemyslím si, ale také si nemyslím, že by to mělo znamenat příchod HF3.

      Valve jen trolí a trolí.
      http://meanwhilein.org/meme/47513-picture
    • Draken69CZ
      Náhoda to není samozřejmě že se jedná o L4D 3
  • Jack1947

    Ali

    Sry, že to tady ještě vyzdvihuji ale solidně se to řítí někam... do pr... ten host? kriste, tohle se nedá (aspon že tam nebyla dlouho). Uvažuji že to sledovat přestanu... protože nevím kam se to vyvijí.

    Jo ale aspon že už začínám přicházet na cílovou skupinu, internetové děcka co sledují jutubery a jiné. POvadlé existence.
    • Jacku sorry ze to napisu, ale divat se na to dobrovolne muze jenom defekt.
      Me nerikej ze na to ve svym volnym case cumis, tomu neverim, pac to bys byl jeste vetsi exot nez sem doufal...
      • Jack1947
        Psal jsem s čistě vědeckých účelů... fakt mne to nezajímá. Vlastně zajímá ale to jak se to bude dál vyvíjet. Ignoruji ty individua a zabívám se hrami třeba kvůli možným tipům atp...

        Exot? to je snad přehnané ne. Tedka se ten host ale nepovedl no... snad příště bude lépe to uznávám.
        • Jo exot, protoze ja sem videl 5 minut kdyztam byla ta Kocabova behna, a byla to sila, uz nikdy vic, a nepochopim kdo se na to muze dobrovolne divat.
          Von i ten Replay je porad o nicem. Kvalitni herni hodinove porad bych bral hned, ale ne radoby herni porad Replay s otravnou Trojanovou.
          • Jack1947
            Replay je naopak docela dobrý pořad jedinný svého druhu... na něj se kouká ok. Alespon tam mají spravedlivé hodnocení a ne na základě vlastního zalíbení např Order1886 *3*
            • Jack1947
              Nojo no, Gamepage byl lepší ale tomu už je konec navždy. Takže aspon něco... Já to mám jako takovou výpln v repríze ( dopoledne nestíhám) takže mne to nijak netrápí ale i tak nechápu jak mohli pustit do éteru zkrachovalce zvelebila a jeho pořad. O to horší je že si za to nechají platit pfůů *11* *12*

              To je tvůj názor a ano Trojanová nic moc ale kvůli tomu na ní přece nekoukám ne. Zajímá mně jakse na tom mají a občas to je ok jindyslabší. Tuček brý akorát jsem nechápal zápal pro nějaké aa srajdy jako BF:H a jiné.
            • Na druhou stranu chapu ze kdyz se dobrovolne divas na toho chudaka Zvelebila, tak je pro tebe Replay megacool porad :-D
            • Nesouhasim, je to povrchni porad o nicem, ted sem to nahodou zapl a videl zhruba pulku recenze na Order, a opet informacni hodnota nula, reklamy a souteze tvori pulku uz tak povrchniho poradu. A trapna Trojanova tomu dava korunu.
              Tucek me nevadi, hram rozumi a zacinal sem snin a Score, ale divim se ze tak nudne a informacne nulove porad dela.
    • jindra.veliky
      jestli si potreboval 4 dily, aby ti doslo na koho cili, tak si cilovka i ty *15* *15* *15*
    • oktavius66
      Já jsem viděl jenom ukázky a bylo mi hned jasné že to bude abnormální blbost...
  • Joshua

    Neocolonialism

    ..............C8W5D-70DT4-CFX4D
    • Draken69CZ
      *3*
      • Tilwaen
        Zajímala by mě jedna věc: hraješ vůbec potom všechny ty hry, co si odsud nasyslíš?
        • Draken69CZ
          Já kolikrát tu hru ani nevezmu jen tu nechám koment a lidi to hrozně s€r€ to mi k spokojenosti stačí, jinak jo co jsem pobral to mám naistalovaný a občas to i zapnu :)
        • To je zdejší somrák. Sleduje místní "dary" a pak bere vše.

          ASi nemá prachy, když hraje na konzoli a platí za drahé hry.
          • Draken69CZ
            XD pobavil si mě.
  • ringmancz

    Sublevel Zero

    https://www.youtube.com/watch?v=0vM4FGes3g8
    first-person, six-degree-of-freedom roguelike shooter

    vypadá a zní to hezky. mají i podporu pro Oculus
  • Vyšla kompletní čeština do Deus Ex Human Revolution Director's Cut od týmu z RPG citadely.
    • jaký je rozdíl oproti CZ která tam byla předtím?
      • Teď jsou přeloženy úplně všechny texty i komentáře a některé jsou přečasované pro lepší synchronizaci se zvukem.
        • SalemCZ
          už to asi vidím že tam je přeložený i komentář tvůrců asi
          • trefa
        • SalemCZ
          ono tam předtím něco nebylo přeložený?
  • Hrajeme s alim: To je vtip nebo to ti lidi mysli vazne? Ja bych na to svoje decka koukat nenechal. To je hrozne zoufaly porad a ti lidi jsou pubertalni sulini. Doufam ze to brzo zrusi.
    • Veskoslav
      No viděl jsem ukázku na pořad (blikla na mě na FB) a bože, co to tam pozvali za blonďatou pi*u? To je pořad pro děcka? Doteď jsem nepochopil pro koho to je.... *11*

      https://www.facebook.com/video.php?v=517316205073915
      Kdyby někdo netušil.
      • Humor sedící k lidem, kteří hrají Crap Souls a podobný hry. *5*
  • Veskoslav

    Homeworld remastered

    Není prosím Vás nějaká klasická DVD edice s krabičkou? A pokud ano, nevíte, kde koupit? Google moc nepomohl:)
    • Morraw
      Myslím, že ne. I sběratelka má v sobě pouze kody.
  • Veskoslav

    Hearstone LD

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11038734_10153255644046840_3152060074706082197_n.jpg?oh=b90e59942b822dc3082911dbfb238882&oe=5590B3D4&__gda__=1435691714_a4eed5b254abfb88971f4c9be628e5c8

    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit