Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Zemřel představitel Spocka Leonard Nimoy

    Smutný den pro trekkies "Žijte dlouho a blaze."
    • Veskoslav
      Nezemřel, jenom odletěl na vulkán. Pan Spock hrál Leonarda Nimoye a už si chtěl na chvíli odpočinout:)

      Navíc Sheldon má jeho DNA!
    • To bude to padesáté výročí příští rok zas o něco prázdnější. *9*
      http://youtu.be/x3pOkhU9iYM?t=1m29s
    • Jack1947
      Jeho poslední film byl Star trek... ámen. 83 let je uctyhodný věk.
  • Jack1947

    Druhá epizoda adventury Life is Strange hlásí zpoždění, ale nové datum vydání zatím nemá.

    A je to tady. *7*
  • frag.ment

    Druhá epizoda adventury Life is Strange hlásí zpoždění, ale nové datum vydání zatím nemá.

    Hry na epizody, early access a kickstarter budou pomalu, ale jistě konečná pro kvalitní PC hraní.
    • Morraw
      Ale to je přece blbost. Dobré hry vzešly jak z KS, tak EA. I epizodické hry uspěly. Naopak díky tomu vznikají hry a a studia, která by nikdy nevznikla. Čím tak kvalitním nás obohacuje AAA produkce ? Pořád ty stejné hy dokolečka dokola ? Assassini, CoDy, Battlefieldy atd atd..
      PC scéna mi teď přijde naopak bohatší než za posledních pár let.
      • frag.ment
        Epizodické "hry", které se chytly, jsou povětšinou od Telltale a to má ke hře ještě dál, než momentálně nenáviděný The Order. Z Kickstarteru se do finální slíbené podoby moc her nedotáhlo, spíš se jen slibuje, že časem přidají, co slíbili a začínají se pomalu vynořovat i podvody.. Já se přiznám, že jsem po 20ti letech u PC přešel na konzole, protože si už zahraju pár hodin týdně a na PS3 mám celkem dost kvalitních AAA her (CoDy ani Assasini mě neberou, takže to jde mimo mě) a na PS4 už jich taky pár je. Asi jsem jen takovej pitomoučkej casual, nebo jak to tu lidem, kteří neprosedí 5 a více hodin denně u PC, říkají *4* Jo a jen odbočím, když už jsem se rozhodl něco napsat. Ty hádky konzole vs PC všude na netu mi připomínají doby "Jseš depešák nebo metalista?" *1*
        • Morraw
          Hele já tě chápu. Ne každý má na hraní tolik času a konzole jsou na to vhodnější než PC. Já ale hraju hodně a mám docela přehled a nemám pocit, že je málo kvalitních her. Možná těch AAA ano.. Takže názor, že KS, EA a podobné věci budou konec kvalitní PC zábavy mi přijde trošku přehnaný.
          Všechno je teď více orientované na konzole, takže se může zdát, že to upadá.
        • Jack1947
          Nojo, ty si zestárnul jenže doba ne smiř se s tím, když budeš brečet tak se nic nezmění. To že někdo tě posílá hrát 5hodin a více neznamená že to tak mají všichni. Lidi určují směr trhu a mají bohužel rádi tento trend epizod ale chytřejší si může počkat na všechny epizody (ne season pass nebo i to no).
      • bohatší? *15* o shity typu Wasteland pro zastydné fotr-nerdy? O simulátory chleba, koz? O horory, které nejsou se ani nehrají? Prd. Kdysi si PC hra byla schopna udržet exluzivitu, teď vše putuje na konzole viz. Witcher či Diablo. PC je páte kolo u vozu...
        • Vzdy ma pobavi ked niekto nechape princip exkluzivity a ich zmyslu existencie u konzol. SI proste len dalsi z mnohych.
        • Morraw
          To mě vždy pobaví, když podobní jako ty, vyjmenují 3 typy her a obsáhnout tím celou PC scénu.
          Konzolový trh je silný, to není chyba PC her. Ignoroval bys konzole jako tvůrce AAA titulů ?
        • Jack1947
          Ony ty vyhlídky do (cirka pár měsíců) růžové nejsou pro žádnou platformu i když u pc zrovna převažují ty pixelart hry.
    • hrozné máš pravdu, současná scéna je hnus, to co odstartovalo poslední roky je katastrofa. Kvalitní hry nikde, jen samé trapárny z KS a epizodické hry *11*
  • hraje nekdo salt nebo life is feudal? bych rad zkusil nejakej survival sandbox nejlepe i s multiplayerem
  • ucho

    Steam

    Kane & Lynch Collection: 6J90N-MKJ5W-IAP6N

    Lara Croft and the Guardian of Light: 0XJPB-7IB2I-MI45Z
    • Díky :) vzal jsem si Laru
    • Draken69CZ
      Vzal jsem si oba jak Kane tak i Lynche, díky moc :)
      • ucho
        asi bych měl ty hry raději zase rozdávat na steamgifts, aby je tu nevyzobávali takoví joudové :)
        • Draken69CZ
          Hloupí kdo dává hloupější kdo nebere.
        • solomon.short
          to si nevyberes...
  • Kesis

    Fairy Bloom Freesia

    wxigj-b3mhq-cevlb - Použit

    3hegm-pqn20-6fhix - Použit

    OST: zw0y5-dtteg-ph0mz

    Cherry Tree High Complete Pack

    fxwm2-pgg4n-nvp75
    • Fremencz
      Díky vzal jsem ten druhej klíč.
    • Joshua
      diky, byla to jedina hra co mne z bundlu zaujala...
  • Lukyz

    Nové screeny z GTA V pro PC

    http://www.pcgamer.com/new-gta-5-pc-screenshots-show-detail-and-refinements/
  • woknous

    ahoj :)

    všiml jsem si tu na boku reklamy, nemáte s tím někdo zkušenost?
    http://www.vyhodny-software.cz/windows-7/windows-7-professional/

    koupil bych mamině, jede pořád na XP a teď bez tý podpory už to začíná bejt o ústa...

    díky!
    • Jak už někdo napsal, hodnocení na Heurece vůbec nic neznamená. Podobně bývala (možná stále je) na Aukru spousta doporučených ověřených a velmi kladně hodnocených prodejců nelegálních licencí Windows či jiného software. A body získávají právě od těch zákazníků, kteří nevědí, co kupují, hlavně když mají Windows za zlomek ceny. Že to mají stejně legálně, jako kdyby rovnou zadarmo stáhli pirátskou verzi, to jaksi neřeší. Každého zajímá jenom to, jestli to projde aktivací, ne jestli je to licenčně v pořádku.

      Ten odkazovaný obchod evidentně neprodává klasické samostatné licence Windows, ale pravděpodobně OEM nebo nějaké multilicence, tzn. že můžou nastat problémy. Už jenom to, jak je tam zdůrazňované, jak je to legální, na mě působí podezřele. Nevyznám se v právu, abych mohl říct, jestli ty jejich citace jsou opravdu pravdivé tak, jak je podávají, ale osobně bych do toho nešel.
      Rozhodnout se musíš sám a pokud tam budeš nakupovat, pořádně koukni na obchodní podmínky, jestli mají řešenou záruku v případě problémů s licencí.
    • Veskoslav
      Tak za tu cenu to rozhodně není špatné. Navíc s garancí na update na Win 10.

      A tady jsou recenze: http://obchody.heureka.cz/vyhodny-software-cz/recenze/
      • super, díky, ty recenze zní, že to snad není zlodějina... asi pořídím :)
        • Veskoslav
          Tak je to ověřený obchod od Heureky zároveň, takže tam je garance vrácení peněz, pokud by jsi nedostal zboží. Osobně bych asi do toho šel, kdybych měl ještě XP. Navíc 1400 stojí Home a mít za 1600 Profesional, tak není co řešit.
          • Veskoslav
            To jsem nevěděl. Vím, že SAP R/3 jede pod Macem, což je defacto linuxová distribuce, ale pod Ubuntu atd.? To musím zkusit:)
  • Lukyz

    Bitva o Endor + Oculus Rift

    Tohle musí bejt absolutně fantastický! *14* *14* *14* (Pro fanoušky SW)

    EDIT: Pro šťastlivce, co mají OR je pod videem odkaz ke stažení

    www.youtube.com/watch?v=oWlH-C76lKI
    • Ajeje to bude zalobicka!
  • Homeworld remastered

    Tak ze me teda rozhodne dobry. Zadne technicke problemy se nedostavily a hra je to fakt paradni! Jsem fakt rad ze jsem zapomel jak skvele je udelanej Homeworld 1 a cela ta cesta a pribeh a vsechno.

    Grafika sice neni uplne AAA ale na modelech fakt zapracovali, efekty vypadaj hezky a pro fanousky je to rozhodne must have.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit