Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Project Cars odsouvá datum vydání na 2. dubna. Důvodem je vychytání posledních problémů a finální úpravy.

    No, tak aspoň, že to je jenom pár tejdnů.
    • Povíme si 2 dubna ....

      ROFL *1*
  • Xbox 360 /podpora/ DVD +

    Ahoj mam dotaz... vypalil jsem si film na dvouvrstvy DVD +. V pc mi film jde prehrat. Na xboxu 360 se mi objevi jen cerna obrazovka, ovsem xbox mi nabidne dvd prehrat.

    Je mozne ze Xbox podporuje jen typ DVD - ?
    • Tak si to hod na flashku, to by to melo zvladat ne ?
    • Keyz
      To se u té krabice ani v manuálu nepíšou přesné specifikace co to tedy vlastně podporuje? *8*

      Jak tomu je běžné u HW. To je neskutečný *15* Ani nevíš co přesně kupuješ.
      • Jack1947
        Njn, X360 to neumí když se to nepřevede na čas tedy klasické dvd formát... což bylo většina papírových dvd z trafiky. Nemá kodeky a pokud ano musí se stáhnout, s těmi přehraje i AVI. Nemám vyzkoušené pálil jsem třeba film na celé dvd. Pochybuju že nextgen bude mít nějakou změnu.
    • Draken69CZ
      Není jednodušší to propojit lanem udělat z pc media server a přes Xbox to přehrávat do TV?
      • No pro me bude nejjednodussi si pripadne poridit dvd - a vypalit si to na nej. Takze se ptam na zkusenosti ...
        • Draken69CZ
          Co jsem koukal tak se doporučuje plusko, ale pořád nechápu tu obsesi to cpát na dvd, trochu zbytečný krok v dnešní době.
          • Dostal jsi opravdu jednoduchou otázku.On se neptal zda má propojit pc s tv.
            • Draken69CZ
              A dal nejlepší řešení *5*
  • Morraw

    Hand of Fate

    Včera vyšlo. Karetní deskovka, kde souboje a náhodné události neprobíhají ve vaší hlavě, ale přímo je hrajete a ovlivňujete tak výsledek. Doporučuju vyzkoušet.

    http://store.steampowered.com/app/266510?
    • to radsej
      http://www.gog.com/game/hand_of_fate
      • aha, 5tim ludom nevadi dat o 6€ vyssiu cenu, lebo...nevedia si vazit peniaze?
        • steam addicts :)
  • Draken69CZ

    Andrea Pessino (technický ředitel Ready at Dawn) doufá, že se časem povede přidat do The Order: 1886 foto mód.

    To ta hra fakt potřebuje *1*
    • Tilwaen
      Foto mód má znamenat ještě vylepšení film módu z 24 fps na +- 2 fps? *1*
    • "Hra"
  • solomon.short

    dva steam kody

    Hitman: Absolution - QV4TN-X5MHE-YI290
    Deus Ex: Human Revolution - MW0DQ-ICW67-NGEC5
    • Draken69CZ
      Děkuji pěkně *14*
      • Kozy
        Nepsal jsi tady náhodou jak už půlku máš a zbytek tě nezajímá? *1*
        • Draken69CZ
          jj ale víš jak píso je píso *1*

          zase bodík k tomu aby mě tu víc lidí nenávidělo *15* ale přísahám že tu taky jednou něco rozdám *3*
          • střev-o

            začni s orgánama *14*
            • Beru játra a plíce! *1*
            • Draken69CZ
              Zatím nabízím sperma, ale odběr si každý musí udělat sám. Co by si jinak potřeboval za orgán?
  • .

    dohral jsem prave max payne 2 the fal of ,ax payne, musim rict ze to je superhra!!! fakt moc dobra, dobri pribeh i strilecky nej hra za posledni rok
  • Keyz

    Nová doba

    http://bonusweb.idnes.cz/apple-appstore-mikrotransakce-plne-hry-pay-once-and-play-pe0-/Novinky.aspx?c=A150217_151508_bw-novinky_anb#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

    *15*
  • Games obchod

    Tyjo, nějak to tu nemůžu najít.. Oni si ten svůj Games eshop zrušili ?
    • zkus se zeptat ve Fight clubu
  • Skutečně stačí konzolistovi nějaký Odér z roku 1886?

    Bral jsem konzolisty jako vypočítavé lidi, když šetří na hw a kupují konzole. Ale jak to tak vypadá hra za 60$ s krátkou SP kampaní, bez MP, s mnoha filmečky které se nedají přeskočit, s velikou četností qte, s omezeným rozlišením a horší grafikou oproti předváděcí akci a fps lockem na spodní hranici u FPS hry, stačí.

    Opravdu stačí... Možná ta nová móda a to hrát hry s malým rozlišením na mega TV anebo plátně, tomu dává kvalitu navíc. Jak propaguje expert Olejník. Čím větší, tím lepší!
  • x_ander

    Humble Bundle

    Hry od Square Enix jsou sice v akci každou chvíli, ale stejně je aktuální HB pěkná nadílka.
    https://www.humblebundle.com/
    • SalemCZ
      už mám ten minulej Thief Gold, Hitman: Codename 47, Hitman 2: Silent Assassin, Mini Ninjas, Daikatana, Anachronox, Deus Ex: The Fall, Battlestations: Midway, Hitman: Absolution, Deus Ex: Invisible War, Nosgoth Veteran Pack, Hitman: Blood Money, Just Cause, Hitman: Contracts a The Last Remnant. + mám už DE:HR DC, a Tomb Raidera tak asi tenhle zkoušet nebudu
      • Ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit