Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Order1886

    Prvni recenze je venku v papirovym francouzkym magazinu, recenzentum hra trvala 7 hodin :-)
    http://www.gamekyo.com/images_1/ed6260d5681c279171f03bf06cd4d28420150217110859.jpg
    • Jack1947
      Pak tu máme MP - hru Evolve kde si hráči stěžují na mikrotransakce , nudnou hru za lovce...

      No nevím, kam ten herní svět zrovna spěje... ? !
      • Jak sem psal niz, Order proste nenatahne zadna obtiznost, tech 7 hodin je max, a to se taky potvrdilo :-)
  • h0p3

    Původně měla být lokace Kosmodrom v Destiny pět až desetkrát větší.

    Kdyby tam bylo všechno 10x větší a bylo toho tam 10x víc. Asi bych to hrál do teď.
  • Kozy

    The Order 1886 seconds

    K té délce hry-
    http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=152324117&postcount=1511
    • Jack1947
      Still longer then last COD.

      I když no kde je těch, avízovaných 12hodin *1* , Podle mne budou DLcčka která hru doplní.
      • still better rpg than dragon age
    • Myslím, že to není třeba řešit. Ostatně, komukoliv, kdo není kok*t ohánějící se reálnou herní dobo nebo kašpárkama, co hrají hry jak nervózní zbytečný fetky, je herní doba až kdesi u řitě. Hlavně jde o to si ten gameplay užít a výborně se jevíci hru si vychutnat. Těším se na místní recenzi, to se zase celý WC stádo dobytka bude pokoušet vyhnojit mimo svou obvyklou pastvinu. Bude sranda.
      • Evil
        Herní doba u řítě?ty jsi ještě větší kok*t než jsém čekal*7*a zbytek toho pseudoblábolu postiženého intelektuála ani nemá cenu rozebírat.
        • kennyB
          Docela mě zajímá, proč zdejší pc scéna dopodrobna studuje a poté kritizuje konzolové hry, které podle některých komentářů ani hrát nebudou??? Že se někde objevilo, že hra bude mít 5-ti hodinovou herní dobu ještě neznamená, že to tak bude...
          • Evil
            může mi tvá bystrá konzolová hlavička říct kde jsem napsal že jsem pc hráč?to už se ksakru nesmí nic komentovat či kritizovat?tebe baví QTE eventy?tebe baví sledovat videa co 5 minut chůze?(a že to na netu najdeš ten "gameplay")ggg hehe a spol a ty se "přidáváš" k nim?no to taky o něčem vypovídá.

            to už jsme jako dospěli do fáze že jakmile PS4 hra ta držet hubu a krok?nesmí člověk nic napsat?ty jsi taky solidně podělaný z té konzole.
            • kennyB
              Napsal jsem, že nějakej Evil kritizuje hru, protože je pcčkář??? Nenapsal. Pár videí ze hry jsem viděl (hráč byl zřejmě manuálně neschopnej) a docela mě zaujala. Připomělo mi to Army of Two, což byla kvalitní hra, takže systém krytí/střelba mi nijak nevadí. Spíše naopak. Ale hodnotit hru podle videa bych si netroufnul, raději si počkám na recenze. Dospěli jsme do fáze, že pc hráči nemající konzole hodnotí hry, které si nezahrají a možná je i nezajímají. Držet hubu nemusíš, ale proč rejpat do něčeho, co mi je vlastně u zádele??? Raději řešit jiné starosti...
            • Gameplay uz na netu neni, vyssi moc zasahla :-) Proc asi to at si kazde domysli...
    • Veskoslav
      Spíše je divné, že všechna videa, která ukazovala kratší gameplay zmizela. Mimoto poslední CoD ti taky natáhnu na 12 hodin a reálná herní doba je polovina.
    • jj a z toho prumernej cas v tutorialu 2.5 hodiny, qte jsou narocna mechanika na osvojeni
    • Ta hra neni kde natahnout, cas bude kolem tech 6 hodin, kdyz budu hrat hodne pomalu mozna 7.
      Ten pruchod hrou na youtube uz je smazane, proc asi? :-)
  • The Order 1886 - všechny cutsceny, film

    Všechny filmečky spojené do jednoho videa https://www.youtube.com/watch?v=7zC5DUctWb0 délka odpovídá delšímu hollywoodskému filmu..
    • ringmancz
      Keyz a LV426, vy dva jste se hledali...

      já osobně cutscény moc nemám rád, ale 2 hodiny jsou na dnešní dobu standard
      • Jack1947
        Prostě je to zklamání, nakolik velké si holt každý uzná sám...

        Jsou věci co se nedají přejít jen mávnutí ruky, když je něco málo a slíbeno bylo poněkud více. Není něco úplně v pořádku.
      • Veskoslav
        No ale to ti nesmí tvořit 1/3 hry z celkové hratelnosti. A standart je to možná tak u série CoD, BF a MoH v nové podobě. Nebo řekni mi nějakou jinou hru, kde je takové množství QTE a cut scén.
        • ringmancz
          mmm - GTA, Uncharted, God of War, Devil May Cry, Tomb Raider, Heavy Rain, Assassin's Creed, Batman Arkham, Metal Gear. Mám pokračovat? Spec Ops dohraješ za 5 hodin a máš tam hodinu filmečků
          • Veskoslav
            Ten výběr nemyslíš vážně, že ne? Která s těch her má minimálně 1/4 hry tvořenou QTE a cut scénami. Heavy Rain ani není hra pomalu. AC série? Batman? Chlape, evidentně jedeš naprosto z cesty.... *7*

            A mimoto jsi sice napsal hry, kde cutscény mají dvě hodiny, ale poněkud jsi opomněl fakt, že většina z nich je tak na 20 a více hodin, což o Order při nejlepším případě bude platit 10 hodin. A Spec Ops The line za 5 hodin bez přeskakování cut scén? Tak to bych tě chtěl vidět. Protože pak by ti vycházela herní doba na 3 hodiny, což je lež.
            • ringmancz
              GoW 3 jsem hrál 9 hodin a cutscény mají 2 hodiny (nevím, jak to hra měří), DmC 10 hodin, cutscény 2,5 až 3 hodiny. Arkham hry mají něco přes 10 hodin a filmy taky kolem 2 hodin

              kdyby ses podíval na ten odkaz co tu dával Kozy, tak průměr The Order je něco přes 10 hodin, takže je to stejnej poměr, jako to, co jsem vypsal. AC jsem se trochu sekl, to je delší, stejně jako GTA a Metal Gear, ale tam je videí zase o dost víc. pokud ti ostatní hry zaberou víc jak 15 hodin na dohrání, tak neumíš hrát

              a ta matika ti moc nejde. 5-1 fakt není 3
      • Keyz
        To přeci není problém.

        Ale jestliže máš 2 hodiny cutscén u údajně krátké hry za 60 babek, tak to je problém. Je to pro Kristovy rány hra a ta se snad má hrát a ne mnoho času čumět na filmečky...
        Argument, že cena hry se nemá vůbec brát neberu a je špatný. Podle této logiky by se nesmělo ve zprávě v TV mluvit o předraženém zboží z nějaké předváděcí akce pro důchodce (mají přeci super vysavač za 50k) atd... Možná, to je skutečně grafický milník a to se uvidí. (ale použít pro to zmenšené rozlišení je zoufalost)

        Přeci recenze má pomoci lidem se rozhodnou. Ten kdo to píše je placen a neměl by tam napsat pouze jak se mu to hrálo. Když se to jmenuje tedy recenze a ne "co si myslím" jako na RPS. Ale borec si řekne, že nebude tohle prostě hodnotit a hotovo...Cena nemá vliv, nějaký zážitek a délka nemá vliv, vše je subjektivní a tečka.

        To je pak rada na dvě věci a jen to podporuje hate proti lidem kteří ukazují, že některé prvky se dají porovnávat a má to smysl. Někdo napíše rozbor o grafice a často ihned hate na téma: Hra není o grafice, je to záměr, je to umění, pc master race, konzole, dnes bude pršet.... Přitom pouze porovnal nějaká fakta anebo se o to pokusil. Navíc se zcela degraduje to, že někomu na technické stránce záleží. Jako by to snad byl hřích!
    • pokud se to bude dat preskočit, nevidim v tom problem
    • Tak nejlepsi sou nezaujati PSfanboy kteri nezaujate tvrdi ze hra na hard bude trvat 15 hodin :-D
      Ja myslim ze kdyby sli preskocit cutsceny da se hra dohrya v pohode za hodku a pul, no neberto to.
    • Keyz
      Také to má stejný formát jako film který jde do kina 2.40:1 *15*

      Jinak vzhledem ke zvěstem o krátké herní době to je zajímavé. I kdyby se do té doby nezapočítaly ty scény, tak stejně 1/3 čumíš a 1/3 máš QTE a poslední 1/3 tedy nějak "hraješ"
      • Herně je to bída (chození klaustrofobickým koridorem, generická cover-shoot 3rd person akce, QTE bullshity), z technického hlediska je to ovšem skvost a první hra, u které se dá říct, že se jedná o regulérní CGI kvalitu..
        • CGI kvalitu? Z jakého roku? Neblázni. *1*
          To si mě pobavil. *1*
  • Vývojáři z Team Ninja prohlásili, že v herní sérii Dead or Alive zůstanou velká poprsí.

    To jsem si oddech. Už jsem se lekl, že by prznili hratelnost malejma kozama.
    • Vývojáři z Team Ninja prohlásili, že v herní sérii Dead or Alive zůstanou velká poprsí.

      A kdo je v tom případě Marie Rose?
    • Vývojáři z Team Ninja prohlásili, že v herní sérii Dead or Alive zůstanou velká poprsí.

      Amen, bratře :)
  • SalemCZ

    Video: Deset minut soubojů Reptila a Kitany v Mortal Kombat X.

    m to video přijde jako 3 minutový
    • MickeyMutant
      A taky se v něm nevyskytuje Kitana, ale jinak je ta bleskovka přesná.
      • To sme se asi každý koukal na jiný video, já tam dotiž kitanu vidím
        • MickeyMutant
          To opravdu ano, bleskař už to potichu opravil. Původní video mělo necelé 4 minuty a Kitana tam nebyla. Není zač, bleskaři, není zač.
  • Myslíte že mi můj notebook zvládne http://www.alza.cz/asus-n56vm-s3198v-d332962.htm#alternativy Saints Row IV? systemrequirementslab.com mi píšou u grafárny problém, ale bere mi to jenom tu vestavěnou (HD Graphics 4000), nebere mi to GeForce GT 630M. tak si říkám že by mohl být tam ten háček, jinak vše ok
    • Morraw
      Zvládnout by to měla
      http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-630M.63761.0.html
      • dík zrovna jsem to našel http://www.notebookcheck.net/Saints-Row-IV-Benchmarked.100369.0.html zkusím ješt dokud je sleva stáhnout demo a pak uvidím
  • Ukážka čo zvládne PC z roku 1981
    https://www.youtube.com/watch?v=MWdG413nNkI
    • hm, 60fps, to neumi soucasny konzole jeste dnes

      ale jinak je to na jednu stranu zajimavy, na druhou az tak ne, kdyz si clovek uvedomi, ze to je usity tomu cpu na miru a navic s brutalni kompresi (minimalni rozliseni, jeste nejaky prostorovy prokladani nebo co znamena to, ze nektery pixely se zmeni az po nekolika sekundach, prestoze urcite nemely zustat tak dlouho stejny)

      trochu mi to pripomnelo onehda ten strippoker v cga grafice *5*
      • Lenže práve o tom to je, musel to video čo najviac optimalizovať, toto by mali povinne premietať na poradách v Ubisofte nech vidia ako sa optimalizuje. Avičko v podobnej kvalite mi na 386 DX 40 išlo asi tak v 10-15 FPS. Pár amatérov dokáže viac než veľká firma.
  • Video: Deset minut soubojů Reptila a Kitany v Mortal Kombat X.

    Hm, tak video ma necele 4 minuty, a Kitana v nom ani nie je.. pekna sprava..
  • Zaklínač 3 nabídne otevřený svět strukturou více podobný Dragon Age Inquisition než The Elder Scrolls V: Skyrim.

    A to je přesně to co jsem si myslel, že vyjde na povrch. Ach jo.
    • jakubc
      To je dobře, co se týče prostředí, tak je lepší variabilita rozsekaná na víc lokací než nudná nebo totálně nerealisticky se měnící krajina.
    • Bohužel to asi nebude mít generické questy a dopisy válejícíse všude možně. Tedy zdejší milovníci generického obsahu nebudou moci udělit lepší hodnocení. Již víme jaká kvalita stáčí na hru roku a dobré hodnocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit