Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Nový systém hodnocení na Eurogameru

    Na jednu stranu jsem rád, že to někdo zkusí. Na stranu druhou by mě velice zajímalo, jak pan dokonalý Doskočil cedí přes zuby systém medailí, který už před lety v úplně stejné formě (zlatá, stříbrná a rudá hvězda) používal Level :-D
    • Thorar
      Zrovna u EG.cz je to fuk, za leden se zmohli na tři recenze, evidentně pro ně nejsou důležité.
    • Level je ale kus drahýho toaleťáku s písmenkama na jedno použití, takže bych to moc nesrovnával.
      • Cosi
        Ty seš mi ale srandista. *1*
  • Nabídka oblečení na motivy Metal Gear Solid.

    Tak to je dost slabé. Obyčejné zelené hadry s pidi logem Foxhound. Čekal jsem něco lepšího.
    • Mikina vypadá dobře, jen né za tu cenu.
  • Lukyz

    Deus Ex Universe & AMD

    Na GDC bude AMD prezentovat technolgogii TressFX 3.0 a její využití v Deus Ex Universe

    http://www.technobuffalo.com/2015/02/10/deus-ex-universe-to-show-at-gdc-alongside-amd-tressfx/
    • Technologie fajn a už se ví něco o hře?
    • to sa mi na AMD paci, ich technologie funguju na vsetkych kartach, narozdiel od konkurencie
      • Lukyz
        Je fakt, že to funguje i u konkurence, ale za takovou újmu na výkonu, že to snad většina hráčů na NV nikdy nezapne. Jestli si dobře pamatuju, tak u TombRaidera mi klesl framerate o 30 snímků, což je fakt síla za vlasy jak od Loreal *1*
        • Lukyz
          Ok, po záplavě mínusek jsem se rozhodl dodat důkaz místo slibů! *1*
          Vše na Full, in-game benchmark, takže podmínky jsou identické - rozdíl 24FPS

          Normal: http://i.imgur.com/Wheif9s.jpg
          TressFX: http://i.imgur.com/kqx5osP.jpg
        • Hlavně, že podle testů to po aktualizaci ovladačů jde na nvidii ještě líp než na amd, to jsou zas kecy
        • po poladeni tressx islo na nvidiach trosku lepsie, po nejakom mesiaci, podstata je taka, ze tressx nieje zamknuta proprietarna technologia, nastastie
          • Podstata je takova, ze amd za poslednich 5 let neudelalo lepsi grafickou kartu nez nvidia a jen cili nizsi cenou na socky co si neumi spocitat pomer cena/vykon. A v cpu je to jeste horsi. Takze se jdi bodnout, rudy fanboji. *5*
            • Mam PC s AMDčkem CPU i GPU, stálo pár korun a zahraju si na něm vše na ultra co dnes vychází. Intelácký processory jsou nesmysl za ty prachy, a R9 280 nemá ve svý cenový kategorii konkurenci
            • Urcite je to chyba nvidie, ze amd neni schopny vyrobit dobrou kartu s dobrou spotrebou a funkcnima driverama uz 5 let.
              Asi stejne jak to, ze amd procesory se zasekly na vykonu phenomu je chyba zleho intelu. *15*
            • jasne, a honit si triko, ze nvidia vyda kartu ktora je rychlejsia ako 1,5r konkurencia je co
            • Neuvidime nic, vydat silnejsi kartu nez je neco pul roku staryho se nepocita. Ale chapu, ze to ne kazdy pochopi.
            • uvidime, v marci
              *4*
            • GTX970 je umyslne orezany kram, ktery je ale stejne vykonnejsi nez cokoliv od amd. A jenom za 9 tisic. Jakykoliv flame od amdkidu je naprosto trapny, protoze se amd nezmohlo ani na porazeni orezanyho zmetku. Deal with it.
            • Obr
              no, uz na toho by som odpovedal, "mr-970gtx-nema-ziaden-problem"

              *1*
            • Ano, ty stutterujici 7950 byly skvele. Mas pravdu. Dostat nas*ano do huby a zadarmo je presne to co socky chteji. *15*
            • tak amd hd 5x 6x a 7x boli lepsie karty, nvidia mala lepsiu 8K radu a teraz gtx 980, ked z priplatenia napr 3K cz mas pocit ze si kupujes nieco lepsie, ako doplacat za vacsiu spotrebu napr 10cz mesacne za 2 roky, prosim :)
  • Když Nintendo nebylo zcela "family friendly"

    https://www.youtube.com/watch?v=eX4MdXF3OWI
  • N0isy

    Eurogamer has dropped review scores

    Tohle udělat všude a byl by pokoj.

    http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-10-eurogamer-has-dropped-review-scores
    • Jack1947
      Nikdo by pak nečetl "recenze" děkuji pěkně ale radši ne.
      • Co to zas meles? Ty se ridis znamkama v recenzich? Jako ze ses jednodusi uz sem si vsiml, ale az tak.
        Naopak me se napad Eurogameru libi.
        • Jack1947
          *15* Hezký, mně je to totiž šumák jen by se snížila návštěvnost u recenzí a to bylo špatné pro web. Jn no ale co má dělat člověk co se jde kouknout na hodnocení a verdikt má hned na začátku stránky kdyby to bylo nakonci lidi by to donutilo možná i číst protože by se namáhali s skrollováním a to už je velká ztráta času pro někoho. Jo a je tam chyba už nešla opravit, to že recenze jsem nechtěl mít v " " mělo být nečetl. Prací autorů si samozřejmě vážím ale čtu hlavně recenze v Levelu, ne tady. Jen jak kdy.
      • Ronox
        Jo protože ty vlastně "přečteš" jen to číslo a zavíráš záložku viď ... Jacku, Jacku ...
  • Nevíte někdo jak je tahle stránka důvěryhodná? www.steamgameswap.com/
    • Jack1947
      Počítám že to bude na způsob Steamgifts tedy šance jedna ku milionu možná víc.
      • Město hry Bloodborne je velice rozlehlé a komplexní, nechybí v něm množství zkratek a tajných cest.

        Člověče proč máš neustále potřebu se vyjadřovat k něčemu k čemu nemáš evidentně co říct?
  • Obrazem: Impozantní screeny z The Elder Scrolls V: Skyrim s modem Elder Blood ENB.

    No to je ale hnus !
    Chtěl bych vidět xicht vola, který to takhle hraje...
  • alladjex

    Nintendo 3DS - regionální zámek

    Zdravím. Netušíte někdo, zda má Nintentdo 3DS regionální zámek? Jde mi o to, když si koupím 3DS tady, jestli si můžu v Japonsku koupit hry a na tom odsud si je zahrát? Díky
    • bohužel má.. a eu region na to dojíždí nejvíce..
    • ringmancz
      má zámek, deset vteřin na Googlu
  • MickeyMutant

    Největší stánek na GDC 2015 bude patřit Microsoftu.

    Je to kvůli větrání. Tahle velikost podle propočtů vychází jako minimální pro uchlazení vnitřního prostoru. Příští rok prý slibují slim stánek, co bude mnohem víc sexy, ale zase se do něj skoro nikdo nevejde.
  • MickeyMutant

    Neoficiálně: Připravovaný systémový update konzole PS4 přinese možnost nastavit si vlastní pozadí.

    Tohle mně hlava nebere, jak se ten technický pokrok nezadržitelně valí dopředu. Včera se otevřela možnost pořídit screenshot na Xboxu, dneska už na nás čeká volitelný wallpaper na Playstation. Otrlý člověk by třeba mohl říct drobný softwarový update, ale kolik radosti tyhle malé technologické zázraky dokážou přinést před naše obrazovky.
    • No konecne next gen
    • Jack1947
      Tak není se čemu divit konzole si teprve osaaávají pc architekturu takže jsou to nové věci... nahrávat video tedy stereamovat uměli a ted se učí dělat screeny a měnit pozadí ( na PS3 tahle funkce taky nebyla hned) prostě to máme jako s DX, každým vydaným novým rozhráním se zlepšují i funkce.

      Pokud se nepletu ještě konzole neumí přehrávat MP3, pevně věřím že se to naučí v dalším systémovém updatu. *3*
      • Nastavit tapetu si pred 15 lety umely telefony s cernobilym displejem a hw kalkulacky ty trotle. Na to nepotrebujes zadnou architekturu.
        • Jack1947
          Já myslel že konzole uznáváš, tak jako celý jejich strastiplný vývoj. HW kalkulačky? fakt měnit tapeti wew tak to jsem neveděl.
      • zrcadlo

        Ty by sis taky potřeboval něco osahat konečně, třeba by ses pak trochu uklidnil.
    • Kozy
      Spíš jsem čekal narážku na to, že konzolisti jsou zvyklí nastavovat pozadí, škoda, taková příležitost.
      • MickeyMutant
        Doposud mohli jen tajně a museli se přitom třást strachy, že se to provalí a někdo je potrestá. Teď mají oficiální požehnání a můžou nastavovat dle vlastních představ a jak často libo. Zpátečníkům se to líbit nemusí, ale pokrok nakonec dorazí i do té poslední vísky. Ostatně všichni PC uživatelé už to dávno dělají, a kdo ne, tak by určitě rád, jen to prostě nezvládne technicky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit