Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield 4 - PS3

    Čau,chci se zeptat.O víkendu si jedu pro BF4 a měl bych dotaz,hraje se to pořád dost i na old-genech? (PS3) Abych nevlítl hned na MP a zjistil,že je na serverech 5-6 lidí.Díky *4*
  • jakubc
    Bioware zrušil vývoj Shadow Realms.
  • Jack1947

    EVOLVE (OUT)

    venku i když nechápu k čemu skoro 40gb dat, leda na hraní proti AI, well počkáme na první recenze.

    Mám na mysli IGN, nevím jak jiné ale tam psali něco ve smyslu že připravují. POdle mně pod 8/10 to nepůjde respkt bych se moc divil kdyby ano.
    • Jack a jeho hodnocení her podle toho, kolik zabírají místa na disku. *1*
    • "Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí." KČ
  • MickeyMutant

    The Witness je již nyní 10x větší než Braid.

    No sh!t, things like that Blow my mind!
  • Vyzkouseli jsme aby vy jste uz nemuseli

    Heroes and Generals - nebrat (alespon zatim)!

    Je to osklivy, ma to strasny zvuky, animace i fyziku. Je to brutalni a nekompromisni P2W a UI navic delal totalni id*ot.
    Pokud mate chut na strilecku z druhe svetove tak bezte radsi do Red Orchestry. Tohle za to fakt nestoji.
    • No nevim ja to hraju uz dlouho a hra me bavi, P2W to rozhodne neni a fyzika je v pohode, treba oproti Dying Light je spickova. Navic tak hezky modely techniky se jen tak nevidi.
      • Fyzika je v pohode? Delas si legraci? Videl jsi nekdy nekoho umrit po tom co ho zasahl granat? Vyskocil jsi nekdy se svym vojakem? Asi nejakej jinej vesmir.

        A mozna to neni P2W ale kdyz neplatis tak ten grind kterym musis projit jen aby sis odemknul jenom pitomej kulomet nebo sniperku je absolutne nehoraznej. To ani nemluvim o tom co stoji upgrady na jednotlive zbrane atd.
        • No budiz po zasahu to lita, skok me prijde v pohode, mam ve hre 50 hodin takze neco odehrany mam
          Na kulomet vydelas v pohode, ikdyz driv to bylo jednodusi.
          Da se to hrat uplne v pohode.
          • Da se to hrat. Strileni funguje a kdyz nekoho zasahnes tak umre.
            Moc jsem ale treba nepochopil jak mam nahrat body u tankysty kdyz prvni tank co mam ma jenom kulomety a ve vetsine pripadu hraju proti dalsim tankum kterym nic nemuzu udelat. Hledal jsem weak pointy, zkousel jsem to zezadu, zepredu, do pruzoru, do zbrane ale proste smolik.
            Treba to zkusim zase za pul roku...
      • Jack1947
        Čeče ten Dying light ti leží už delší dobu v žaludku koukám. Srovnáváš to s tímhle fyzikou lol.
        • Jo, protoze nechapu jak takova sr@cka muze byt od hracu slusne hodnocena.
          • Jack1947
            Sračkkou bych to zas nenazval. Parádní to taky ale nebylo no.
    • Kozy
      Chvilku mě to bavilo, mix tohohle a Orchestry by byla super hra. Tohle je takový moc umělý.
  • Jack1947

    O X360 a PS3 verzi Mortal Kombat X se postarají vývojáři z High Voltage.

    Jsem rád, přestože mne minulý díl odradil svojí HC obtížností... tady to asi nebude o moc lepší.
  • Life is Strange Episode 2

    Nevím zda se to tu psalo či diskutovalo o tom,ale chci vás informovat o tom,že Epizoda 2 byla leaknuta. Netuším jakým způsobem,ale podle YT ta hra vypadá ve fázi beta verze a jsou tam nějaké bugy. *4*
    • Fremencz
      Jednalo se o bug v podobě nástrojů které tam dodal jeden vývojář kdy po dohraní první epizody ti hra nabídla možnost hrát okamžitě druhou,ale kromě hlavní postavy Max šlo jen o černou obrazovku přesto hodně lídí bylo přesvědčenejch že druhá epizoda vyšla.
      • Jack1947
        Chápu leakování AAA her ale tohle si snad vyvojáři nezasloužily ne, je to něco jako Dreamfall. (tedy myslím pojednání o epizodách).
      • Thorar
        Druhá epizoda už je pár dní na netu, plně hratelná verze , jen s pár bugy a nějakejma grafickejma chybama.
    • Jack1947
      Jasný, to musí bejt o ničem lol nějaká alfa epizodní hry. *7*
  • Johnny

    V Bloodborne se půjde krýt pomocí štítů.

    Wau TVL! tomu říkám luxus xD
    • Nextgeeeen!
      • kennyB
        Ty voe, jsem fakt rád, že ta hra vyjde jen na konzoli. Tyhle rádoby vtipný komentáře někoho, kdo tu hru hrát nebude a přesto se k ní musí pořád vyjadřovat je opravdu trapný. Jsem proto rád, že jim koncem března přejde humor, až budou koukat na recenze...
        • Nebojis se trochu ze to bude do ctvrtice vseho stejneho+strelne zbrane? Teda nic proti souls serii. Dark Souls jsem dohral jednim dechem ale Demon Souls ktere jsem hral jako druhy uz jsem nedohral a na DS2 jsem se nakonec taky vykaslal protoze uz me to proste nebavilo.
          • kennyB
            Já si spíš myslím, že to bude víc jako Demon's Souls *3*
          • pokud to bude do čtveřice všeho stejného skvělého, tak nemám problém, ale na druhou stranu je to akční RPG, co bys tam chtěl dělat jinak? Otevřený svět? Přiběhové cutscény? Dyť to bylo ztratilo kouzlo, sandboxy jsou duševně zpravidla prázdné a příběhové cutscény stejně umí jenom Kojima :) Když to vezmeme v globále: izometrické RPG se taky hrají pořád dokola stejně, tak podobně TPS a další hry.
            • dyť staminu žerou kotouly už ve dvojce ukradnutý jejdásku
            • To uz nepujde delat kotouly do nekonecna? Tak to uz hrat nebudu, bude to na me moc tezke. Rad hraji onebutton koridory.
            • až na to, že každý díl má mnohé změny. Např. totálně vylepšen, překopán MP, úprava combatu, , např. kotouly konečně žerou staminu, vylepšeny animace apod. Nechápu, co bys tam jako chtěl změnit, buď můžou vytvořit novou značku a rezignovat na zajetou značku a ristkovat zisk nebo pokračovat tam, kde byli úspěšní. Navíc mezi Demon a Dark jsou značné rozdíly v povaze světa. Bloodborne zase přinese generované dungeony, ale vypadá to, že můžeš být klidný, tvůrce prohlásil, že by rád na chvíli odložit tyhle temné, depresivní hry...
            • No ja mam spis problem v tom ze Dark a Demon souls mi prisli jak pres kopirak (vcetne pozdemi s bazinou a draka blokujiciho cestu). DS2 se porad tak nejak drzi v komfort zone kterou uz ma Dark Souls vytvorenou a celkove myslim ze absence inovace se da smele prirovnat k jinym seriim znamym tim ze opakuji porad dokola to same.
              Bloodborne zatim vypada ze miri trochu jinam a snazi se alespon trochu odlisit od svych prechudcu ale ja si proste nejsem jistej jestli to bude stacit a jestli tenhle viktoriansko-satanistickej styl bude ta spravna zmena.
        • jo, taky se nemuzu dockat, na oficialni potvrzeni v recenzi, ze se jde opravdu stitem kryt *6*
          • kennyB
            To já taky, jenže v té době už se tím štítem budu ve hře krýt...
            • kennyB
              Já nevím, co by jsi řekl ty podle těch jejich komentů???
            • homeles8
              heh, to si fakt myslíš že ti to takhle závidí? Kdyby si to chtěl taky zahrát, tak si konzoli půjčí, nebo koupí a zahraje si to. Brain -> ON
          • to mělo být vtipné??? To je nějaký nový prostoduchý humor pc-lolků?
            • další "vtípek" takže má následovat *1* asi. tak jo užji si to...
            • aha, takze ty hrajes zrejme pouze na oldgen...
  • Capcom Japan oznámilo bundle her Resident Evil 5: Gold Edition, Resident Evil 6, Resident Evil 4 a Code Veronica pro PS3. Snad se časem dočkáme i na našem trhu.

    O o vydání steamworks verze Resident Evil 5 se nepíše ? Pokud se nepletu, loni to posunuli někdy na začátek roku 2015.
  • Polda 6

    Zima Soft nabízí prodej originálů pozadí z poslední hry. Nebýt to taková pálka, tak do toho jdu :(
    http://www.polda5.cz/polda-6-prodej-pozadi.php
    • BTW kdy bude ta slibovaná recenze? *8*
      • před třemi týdny
      • Jakmile se recenzent vzpamatuje z toho zážitku...
        • :D:D:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit