Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Večerní vtip

    Xbox bude brzy umět dělat screenshoty
    http://www.hrej.cz/novinky/2015/02/08/xbox-one-bude-brzy-umet-delat-screenshoty-35197/

    *15*
    • To je ta nová generace, revoluce v hraní, nová éra....
      • Jak to cvoci fotitily bez toho?Foťákem?
        • Zřejmě nebyla potřeba vše fotit a sdílet.
      • střev-o

        To je asi ten nextgen :-D
  • Hledám Hru

    Cau ldii prosimvas nevite o naky hře jako jsou třeba: Stronghold,settlers, knights and merchants. ? beru cokolvi i oldschoolovky prave jako je knights and merchants :)
    • Keyz
      Knights of Honor a jestli to je lehké tak si tam dej MOD HARD InvasionEconomic.

      To pak již není tak snadné za čechny něco pořádného měnit.
    • Thorar
      Co třeba Cultures, Northland, Caesar III, Pharaoh, The Nations, Zeus, Tropico?
    • anno 1404
    • Mart9
      Rise of nations
  • Keyz

    SUNLESS SEA

    Zajímavá roguelike hra. Něco jako FTL *14*

    http://store.steampowered.com/app/304650/
    https://www.youtube.com/watch?v=X2n4LxW2RbM
  • MrSanta

    Hrajeme s Alim

    Tak jsem se na to chtěl podívat, abych se mohl vyjádřit jaká to je kokotina (chachá, tumáš, cenzůro *1*), ale nevydržel jsem ani minutu. Hopsnul jsem si na pár míst a zjistil jsem, že nejsem cílovka.
    • většinou se pořady dělaj jako cílovka 15-57 tady bych řekl že cílovka je něco mezi 10-13 roky, teda pokud to cílovku má
      • frag.ment
        To, že je to totální blbost musí poznat i dítě v 10ti letech, cílovku pořad nemá. Hlavně že kvůli tomu poslali Re-Play na hodně blbej čas. Je to nejlepši pořad o hrách, který je na našich stanicích k vidění. Není to dokonalé, ale rád se na každý díl podívám. Ale ten Ali a spol byla totální hrůza a nikdy víc.. Zřejmě má lepší sponzory, jinak to nechápu..
        • CZC platí víc než Alza?
    • Jak někdo může být cílovka, když je to celé o h0vně?
      • Je to v TV a TV má základnu lidí. To je výhoda.
        A mezi náma je bohužel hodně lidí s menším IQ. Mrkni kolik idio!ů sleduje vážně hity od nějaké k#ndy Iggy Azaela (to je nick hodný neg$rošky z předměstí jejíž maximální výkon je lokální ZŠ a práce v MC..)
        Tedy díky mírnější výchově oproti první republice, je to zde samý ment%l a vůbec "lepší společnost". Kdy skutečně věří, že to je kvalita text je nejlepší.Hodnoty jsou: drahé fáro které neumí řídit, mobil s jablem, hadry od známého teplouše a holku s pr()elí jako lokomotiva. Vrcholem inteligenci je najít něco na google mapy...mrkni na "Jeden rok s Fullbrightem: Ondřej Bažant". Tak vidíš jak učí být závislí na technologii a mozek + improvizaci nepoužívat...
  • Hrajeme s Alim

    Myslím, že většina hráču jsou normální chlapi, samozřejně nemyslím Dela, Predatora a další exoty, ale tenhle pořad háže špatný stín na celou komunitu. Snad to nevydělo moc nehráčů...
    • Jack1947
      Prosímtě to nemá s hráčema nic společného... spíše se divím že Ali kdysi uznávaný SCORE redaktor se upsal takovéhle brainless kravině.
    • Jestli to dobře chápu tak ten pořad je přímo pro tebe.
    • omg já jsem napsal nevydělo s y.. to je ostuda *1*
  • Chim

    Kategorii Hra roku vyhrálo na letošním D.I.C.E. Awards Dragon Age: Inquisition. (+ další kategorie)

    Když vidím ty výsledky ostatních anket včetně nominací... ty krávo vole, to bych blil.
    • Mohl bys prosím detailněji rozebrat s kterou kategorií nesouhlasíš a proč? Celkem mě to zajímá. Dík.
      • Chim
        Většinou nemám ve zvyku anonymům odpovídat ale jednou udělám výjimku.
        Tedy detailně: Většina nominovaných her jsou povrchní, neoriginální, vývoj her nikam neposouvající s*ačky.
        • Když se tě anonym slušně zeptá, tak by neměl být problém, ne? Co říkáš třeba na kategorie:
          Outstanding Achievement in Animation
          Outstanding Achievement in Art Direction
          Outstanding Achievement in Sound Design
          Outstanding Achievement in Visual Engineering
          Outstanding Character Performance
          Outstanding Achievement in Game Direction

          Mě třeba osobně kategorie "Hra roku" apod. moc nezajímají, ale pokud 22 000 odborníků hodnotí technické aspekty vývoje her, tak to považuju za relevantní.
  • Draken69CZ

    Hrajeme s Alim

    Tak co díval se někdo?
    • Tak jsem jen tak ze zvedavosti nakouknul na youtube je to teda masakr... fakt masakr. Kdo na tohle muze koukat?
      • Jack1947
        Nejlepší bylo pozval jsem Jakuba Koháka, mám ho rád hry hrát moc neumí a říkáme mu zmatený hráč. Proto je s ním sranda nebo co lol. On si chtěl koupit v GTA brambůrky či co *15*

        Netohle asi nemá dlouhého trvání... navíc jsou tam trubkáři ty co moc nemusím.
        • Mart9
          Chtěl si koupit drogy a říkal tomu sušenky *7* Jacku, Jacku...
          • Jack1947
            Tady vidno jaká to byla blbost... to už by mohl každej natáčet jakou koli kravinu a protlačit to do tv. No ale musel by bejt nejdříve nějakej "slavnej" ytrubrer... jinak by neměl šanci.
      • Mart9
        Mám dojem, že jenom ti divní jútubeři
      • MrSanta
        Mám pocit, že jenom zvědavci jako my, kteří se chtějí přesvědčit na vlastní oči, že je to skutečně taková kokotina *1*
    • Keyz
      Díval jsem na Hrajeme s Keyzem. Tedy hrál jsem něco vlastního namísto toho abych se díval jako někdo hraje něco co si mohu také zahrát. *3*

      Tyhle hovadiny u mě končí s TotalBiscuitem, kde má témata a "recenze". Na Lets play se mkrnu většinou když se zaseknu, anebo se chci mkrnu jak to vypadá reálně v pohybu. (tam je zase problém, že minimum lidí streamuje v adekvátním nastavení a nemá 60 FPS a někdy ani 1080p). Tedy zoufalců tam je pořád dost, kteří dělají něco a nemají na to odpovídající HW.
    • Je to takový Láďa Hruška mezi herními pořady.
      • Draken69CZ
        Tak to potom bude trhák XD
    • frag.ment
      Já se ze zvědavosti díval, ale vydržel jsem 5 minut. To se fakt nedalo.. Blbější pořad sem snad ještě neviděl a doufam, že na Primě jsou trochu soudní a už se ta ptákovina v TV neobjeví.
      • Mart9
        Ještě mají předtočený jeden díl, který bude bez Koháka ještě horší. Dávám tomu max. 3 měsíce a i to je na tenhle pořad hodně.
        • Veskoslav
          Tři měsíce? Myslím, že další díl už bude jenom na netu *1*
        • Thorar
          Hostem bude Lejla Abbasová, to bude trhák!
          • Veskoslav
            To jako fakt?:-D
            • MrSanta
              Též jsem se dočetl, že tam má být Abasová. Takže v tom dalším bude nejspíš Kocáb...
    • Veskoslav
      Neodíval jsem se a jenom mě to utvrdilo v tom, že Youtube scéna u nás je určena pro naprosté idioty...
      • MrSanta
        Prej to je ještě větší trapárna než gameplay. To se na to asi podívám, protože něco takového si nedokážu představit *1*
        • Veskoslav
          No humor na úrovni mrtvoly, youtubeři jeden kok*t vedle druhého a jedině ta holka stála za pohled. Do doby než otevřela tlamu. 10 minut a vypnul jsem to. To není ani pro děcka, ani pro 18+. To je jenom pro retardéry.
          • MrSanta
            Mňo, tahat do TV české jůtůbery - toť kvalitní hovězina.
    • Mart9
      Díval, ale tutově nejsem cílová skupina. Divim se, jak se něco takového vůbec může dostat do TV. A to bych si tam dokázal představit zdejší Fight Cluby, ale tohle? První pořad z několika desítek, který na csfd označím jako odpad.
    • Chim
      Tyhle medijální mrdky každého jen obtěžují, já bych všechny tyhle pořady zakázal. Hodnotím 1,5/10 a to jsem to ani neviděl.
    • Thorar
      Viděl jsem to celé, od začátku do vymodleného konce. Za to musim dostat nějakej achievement.
    • Viděl jsem půlku. Málem jsem to šel odpálit do místního obchoďáku Na růžku.
      Je to fakt zoufalý, ten pořad nemá cílovku, ani strukturu.
      Na jeden kamrlík je tam moc lidí. Docela by tam stačil Rotard a Ali. Zbytek je tam k ho\/nu i jako dekorace, co má jen přitáhnout lidi.
      Když to shrnu, je to bída, která se možná po prvních dílech trochu zlepší. V nynější formě bych to normálně zrušil.
    • Jack1947
      http://www.csfd.cz/film/403663-hrajeme-s-alim/?type=1

      Bude repríza... tak snad mrknu. Njn, jak píšou na csfd že to vůbec do tv pustí, žádná sláva.
    • Radši ne.
  • Jack1947

    Ravens cry

    Ze srandy jsem to zkusil , no ale toto fakt ne. Mizérie, na každém kroku nefungující všechno od pohybu podnapilého piráta až po příšerný "soubojový" režim. Toto se fakt nedá a nespraví to ani milion patchů. Prostě špatná hra přitom grafika zas tak zlá není ale pohyb hratelnost ? hrůza. Snad jen to ježdění lodí. Když to takhle vemu kolem a kolem tak jsem se nakonec bavil hodně u Dying light toto zadarmo drahé za peníze snad nemůže být myšleno vážně hra z minulého století... nehrál by to nikdo.

    To procházení skrz protivníky radši nekomentuji hodnocení by bylo někde mezi odpadem a 2/10. Ty animace smrti jsou neskutečně přiblblé fakt nechápu kde hra bere 17gb. *11* *12*
  • ringmancz

    Netflix chystá seriál Legend of Zelda

    http://blogs.wsj.com/speakeasy/2015/02/06/legend-of-zelda-netflix-series/

    jako Game of Thrones, ale pro celou rodinu
    • Takže žádnej Zeldin či Linkův full frontal? Sakryš...
      • Též jsem se těšil.
    • Pro celou rodinu.... tedy sh!t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit