Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    V Treyarch pracují na novém Call of Duty, které vyjde tento rok.

    Letos vyjde nové Call of Duty?
  • oktavius66

    V Treyarch pracují na novém Call of Duty, které vyjde tento rok.

    Už delší dobu je oznámeno COD: World War II a pokud vím, tak podznačka WORLD WAR patří zrovna pod TREACH, takže je to jasné. Teď, ale nevím či mám jásat, že si konečně někdo uvědomil, že moderní válka je ohraná a nebo být zklamaný, že opět vyjde další COD *15* ... Ale aspoň se podíváme zase zpátky do starých kolejí. S novou grafikou by to bylo bezva, ale to zase vykompenzuje Hardwarová náročnost, takže já si to už tak neužiji... Už s Advanced Warfare jsem musel hrát na LOW abych si to mohl aspoň jenom tak přejet.

    Ale já chci nový MOH a ne COD ! Chce to nějakou konkurenci... s BF se můžeme rozloučit, protože ten má co dělat aby dopiloval resty, takže si logicky myslím, že je tu tak 65% šance na oznámení nového Medal of Honor, který se také vrátí do starých kulis, kde kdysi býval králem žánru.
  • Ahojte, ked si kupim Tomb Raider steam key z g2a, bude hra po CZ? Ked na steame je CZ verzia a na g2a nie?
    • Kup to rovnou na Steamu, zrovna tam mají slevu.

      http://store.steampowered.com/app/203160/
      • Super, diky Qwer(ty).
        A do budúcna, ako to je? Ked G2A ponuka hru kt. je na steame po CZ, ale G2A CZ neuvadza?
        • Marczo
          jj pojede v češtině...
        • nejsem si jistej, ale myslím, že když si kdekoli koupíš klíč do steamu (kterej není konkrétně pro nějakej trh zalockovanej), tak po aktivaci máš k dispozici všechno, co ta verze steamová nabízí, takže i všechny jazyky...
  • He7he

    V Treyarch pracují na novém Call of Duty, které vyjde tento rok.

    Vynikající. Přestože, co díl, to nepolevující zábava a hra, tak Treyarch je v sérii skutečnou zárukou kvalitky a už dávno od IW převzal štafetu (zejména v kampani). Jestli má někdo schopnosti ukázat v CoD další inovace, pak to jsou tihle tvůrci.
    • Jack1947
      No snad to bude lepší než ti minulé, ono to střídání týmů roční nakonec bude mít něco do sebe.
  • Kozy

    Pro zasmání

    http://www.gamespot.com/articles/ea-exec-our-games-are-too-hard-to-learn/1100-6425141/
    • PC verze GTA V nabídne podporu Nvidia technologie TXAA.

      No to ne ! :D :D :D
    • ja bych ty hry zrusil a vratil se k filmum, tam se nemusi ucit nikdo nic, oops, k tomu uz smeruje konzolfagizace her, no tak to jsem jenom objevil ameriku... *6*
      • oktavius66
        Upřimně si myslím, že jsou mnohdy horší filmy než hry. radši si zahraji čtyřkovou hru než abych se podíval na blbý film.
    • Inquisitor
      Tak určitě :D
    • Jack1947
      No sice budu umínosován jako obvykle ale... ale já bych řekl že to je spíše k pláči. (Samozřejmně jsem se zasmál haha *7* *15* )

      "Our games are actually still too hard to learn," Hilleman said during during an on-stage interview with other developers. "The average player probably spends two hours to learn how to play the most basic game."

      "And asking for two hours of somebody's time--most of our customers, between their normal family lives...to find two contiguous hours to concentrate on learning how to play a video game is a big ask," he added.

      Souhlas, v případě BF holt musí někdo "obětovat" "více" času" aby "byl" nečím víc.
      Jinak hry by měli mít ještě jednodušší na pochopení...
      *6* Pak taky něco udělats tou DLC politikou, ta má taky mouchy. Pak tu poslední větu s RPG systémem. Radši ani nekomentuji. *7*
  • Dostat Uncharted 4 na 60 fps prý bude pro vývojáře pořádně těžké.

    Ja bych to tak složitě neviděl. Buď přidají filmové pruhy pro filmovější zážitek, nebo hru trochu ořežou, což je v poslední době častá praxe.
    Případně kombinace. *3*
    • snorgrind
      Jako 60 fps je pohoda proste jenom orezou grafiku, radeji se budu divat na plynulou hru ktera se dobre hraje nez na hru ktera dobre vypada jenom na screenshotech protoze z ni jinak boli oci. Nebo at aspon nabidnou 2 presety pro 30 a 60. Mozna kdyby tolik netlacily grafiku tak by ve hrach mohlo jit i o gameplay. Hlavne na zarizenich ktery by grafika nemela zajimat diky omezenemu vykonu bez moznosti upgrade. Kdyz si vzpomenu na 100hz crt jakej downgrade to byl kdyz sem prechazel na 60hz lcd. Ted je rok 2015 a uz to vypada ze se konecne dostaneme zpatky prez 60hz ale hlavne ze vsichni vyvojari tlaci ten jejich "30 fps cinematic experience" (ve skutecnosti casto 20-30 fps).
      • Jj, taky jsem rád, že se to konečně nějak posouvá. Pokukuju po nových 144Hz ips s gsync/freesync. Co se "cinematic experience" argumentů týče, co jiného mají dělat? Výkon na něco lepšího konzole moc nemají a když hru osekají, aby se dostali na 60fps, tak zase na obrázcích a videích vypadají ve světle konkurence špatně.
        A říct na férovku, že víc z těch krabiček prostě při daném vizuálním standardu nevymáčknou, to by se asi kravaťákům taky moc nelíbilo. A stejně vidíš, že jim to spousty lidi baští. *1*
  • Lukyz

    Assassins Creed Rogue

    Assassins Creed Rogue vyjde na PC 10. března viz oficiální trailer.

    https://www.youtube.com/watch?v=EwgSYaerlok
  • Wrestling Is Strange

    https://www.youtube.com/watch?v=ryqG2DkuJH4

    *1* *1* *1* *1*
  • PC Exluzivita Raven's Cry

    Tak tu máme další AAA PC exluzivitu, o které si konzoláci můžou nechat jen zdát. Raven's Cry má vše, co taková AAA hra má mit. Parádní ozvučení, holywoodský dabing, snovou grafiku a čirou hratelnost. Skvost. Masterpiece. Hodnotím 9/10 za nějakou tu malou chybičku.
    • ringmancz
      ale ty písničky!

      https://www.youtube.com/watch?v=QVCnkso1Ipc
    • Jack1947
      Já spíš z toho co jsem četl tak to je spíše špatný vtip ale nikomu neberu názor třeba to baví, u téhle hry počkám na recenzi očekávám tak 4-5/10 a to je ještě nadhodnocené... *7*
      • ty bys nepoznal sarkasmus ani kdyby te prave prznil kolenem do prdhele *6*
        • Jack1947
          Bud sarkazmus nebo troll, tohle přirovnání si zas nech od cesty. Chtěl jsem napsat že zbytečná reakce ale víš no systém už mi nedovolil upravit příspěvek.
    • jindra.veliky
      po simulatoru chlebu, kamene, travy, kozy atd. po first person lover a dalsich, zase skvela parba *4*
      • Nakonec se ukazalo ze simulator kozy byla desna arkada. Fyzika nebyla vubec realisticka.
  • Keyz

    Microsoft a Sony prý na podzim chystají refresh konzolí s podporou 4K videa

    http://www.cnews.cz/microsoft-sony-pry-na-podzim-chystaji-refresh-konzoli-s-podporou-4k-videa

    Tak přeci bude mít ten Set-top box rychle update.
    • Jack1947
      Když už jsme u videa mohli by pak zlepšit pozvolna i herní podporu. *4*

      1080i i když to asi nehrozí, zatím zatím se s nextgenem seznamují a časem to pojede cv pohodě stačí vydržet. *3*
    • tak ted se lolzole daj updatovat snadno, kdyz najeli na pc architekturu, od pc uz je deli jen vlastni operacni system, a stejne tak lolzoli operacni system definuje
      • Tam se píše o hw vylepšení instrukcí pro akceleraci toho 4k videa. Navíc jestli tam budou stále přidávat věci tak to nebude tak easy a více náročné na zdroje. Bude hrozit, že to průměrný émerický lolzolista nepochopí a bude žalovat firmu za to, že nemá easy zábavu, tak jak tvrdí v reklamě.
        • *7* jasně přehrávaní videa bude náročnější než hraní her.... samozřejmě ten zdroj zvládne naprosto v pohodě...
          • On ale nemyslel napajeci zdroje ty joudo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit