Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games už začalo banovat i lidi, kteří si nevinně udělali srandu z Vávrovo angličtiny? Docela ubohost, nemyslíte? Ale hádám, že tady je to běžný...
    • Veskoslav
      Nastuduj si slovo nevinně. I když co bych chtěl po někom, kdo v pracovní době troluje místo prace.
  • Veskoslav

    PCars realita vs pc

    https://www.youtube.com/watch?v=fTrwsokoNXg
    • jak asi museli downgradovat to "real" life video
    • Lukyz
      Je to vtipný, ale PCars vypadá opravdu líp *1*
    • PCars jednoznacne vede...
      • Veskoslav
        No ono je to dáno i tím, že kamera na hlavě řidiče nebude mít kdo ví jak skvělý snímač.
  • ringmancz

    Modder Ben Heck předělal konzoli Xbox One do tabletu.

    já to jen rychle projel, ale ten chlap je kouzelník. s lepším jménem se nemohl narodit
    • z xbone na tablet, takze z deste pod okap *5*
  • Srovnání pCARS a Driveclub

    http://www.youtube.com/watch?v=KyZo6cmtkwI&feature=player_detailpage#t=46

    klikací odkaz, snad už to půjde.
    • ringmancz
      Driveclub mi přijde přesaturovanej a překontrastovanej
    • Oboji vypada sakra skvele!
    • Zajímavé, že DriveClub poskytuje mnohem lepší pocit z jízdy než pCARS. Grafickými detaily je na tom možná hůř, ale ta stylizace je hezčí.
      • Veskoslav
        Lepší pocit z jízdy? Jak může arkáda poskytovat lepší pocit z jízdy? Ono Drive vypadá pěkně, ale když si to valíš 300 po pomalu vodní hladině, tak to taky není nic extra....Cars se zaměřuji i na ty největší "prkotiny" jako zrcátka, které se hýbou díky větru. U Drive jsou přibité a třepou se stejně jako zbytek auto. Tyhle dvě hry prostě nejde srovnávat. Cars není arkáda a snaží se o nejvěrnější simulaci, včetně zvuku motorů, tratí, řízení atd. Drive je dobře vypadající arkáda. Nic víc.

        P.S: Cars navíc ještě oficiálně nevyšlo. A podívej se na trať. Drive má čistě šedou dráhu a pak se podívej na Cars. Drive je dobře vypadající hra na PS4, ale na Cars nebude mít. Výkon konzole to prostě nedovolí. Není to žádný posměch, na to, co má PS4 za střeva, tak Drive vypadá uchvátně, ale tím to končí. Bojím se, že podobné hry jako Cars nemůžou na současnou generaci vyjít z důvodů, že buď budou mít plnou simulaci, co bude vypadat ošklivě nebo krásnou arkádu. Ale ne oboje, výkonostně to prostě ten stroj neutáhne. A co se týče externího pohledu, tak modeláž aut u Cars je bezkonkurenční. Stačí se podívat 1:59-2:30.

        EDIT: Dorazil Max a jeho klikací předsatvení *7*
        • jindra.veliky
          .................a proto hra vychazi na PS4
        • jakubc
          V zásadě souhlas, ale Project CARS vyjde i na konzole, takže bych neviděl hardwarové limity, ale rozdílný přístup vývojářů.
          • Veskoslav
            Aha....Tak to je moje chyba, já měl zafixované, že PS4 má problémy s vývojem. Teď jsem si k tomu četl a konzolové verze mají být o něco málo funkcí osekané. Tak jsem zvědavý o co to nakonec bude.
      • Dobre joke :-D
  • Srovnání pCARS a Driveclub

    https://www.youtube.com/watch?v=KyZo6cmtkwI&feature=player_detailpage#t=46

    Není co dodat, u pCARs má člověk pocit, že jede po mokrém asfaltu a grafika o dost realističnější.

    + fyzika, chování aut, možnosti nastavení a hromady laserem dělaných tratí
    + zvuky (nejen aut, ale třeba i stěračů to je paráda)
    + 60 a víc fps což je pro rychlou závodní hru minimum

    Kdo to nevidí je podle mě slepý nebo si to nechce přiznat.
    • Myslíš ty 4 laserem snímaný tratě? :D
    • Dalsi co srovnava arkadu kde mackas kolecko,trojuhelnik, krizek. S hrou ktera se snazi o simulaci.
      To nejde srovnavat, jinak ale souhlasim ze Project Cars je vyborna hra. Ocekavam ze to bude kral zavodnich her.A hra je i skvele optimalizovana.
  • Keyz

    FTL: Faster Than Light - videorecenze (naživo)

    http://games.tiscali.cz/tv/ftl-faster-than-light-videorecenze-nazivo-7067

    Škoda, že podobných vtipů není více :(
    • Lukyz
      Výborná "videorecenze" *1* Střelec dostane oběd zdarma *1*
    • WhySoSad
      To je pecka ! *1*
  • ucho

    Nejprodávanější konzole roku 2014 v Japonsku: 1. 3DS, 2. PSV, 3. PS4, 4. PS3, 5. PSP.

    Všimněte si takového detailu. PSV se dařilo skvěle, přestože se zde snaží někteří lidé naznačovat, že je to něco umírajícího.
    • Veskoslav
      PSV se daří v Japonsku, baště Sony. Pecka. Co další země? Vita je propadák i kdyby ses na hlavu stavěl. Málo her, drahá. PSP jde sehnat i za 1500, hry stojí nové okolo 300, z Aukra za kilo.
    • PSV Eindhoven! Zbytek jsou nějaké fake šmečka.
    • jedno slovo, asiati
  • Nekonečný Labůžo #09 Space Simulators Speciál

    S Petrem Poláčkem a Lukášem Grygarem...
    https://www.youtube.com/watch?v=TK7Zzc8KG9c
  • Lukyz

    Video: Mobilní titul Need for Speed: No Limits opět nabídne mnoho možností vytunění vozu.

    Top comment na YT - TotalBiscuit, The Cynical Brit:
    "No limits" (except all the microtransaction related ones) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit