Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy

    Visceral Games (Dead Space) si zaregistrovalo v ratingovém systému doposud neodhalený multiplatformní titul "Omaha".

    Nebyl to čirou náhodou pracovní název pro Hardline?
    • Visceral Games (Dead Space) si zaregistrovalo v ratingovém systému doposud neodhalený multiplatformní titul "Omaha".

      je to tak - Omaha je BF: Hardline /konec senzace
  • Testeři titulu Dying Light strávili s PC verzí přes 2000 hodin....

    To nahraju za tyden
    Ted vazne...
    Neni to moc 160 hodin tydne a 10 testru je 1600h . co vim mafia se testovala prubezne a pri uzaverkach tam borci sedeli i 18 hodin.
    • Och pardon 160 hodin mesicne ...
    • ucho
      160 hodin týdně?
      • Draken69CZ
        Znám lidi co pracují 25 h denně a od nového roku stávají o hodinu dříve, blázni.
      • ja si taky myslim, ze testerum musi stacit hodina spanku denne, vzdyt jenom hrajou hry, tak jakypak copak? *5*
  • HOMM HD

    Podíval jsem se kolik chtějí za HOMM3 HD na Steamu 15€ (osobně jsem čekal 20€) a překvapilo mě, že to bude mít i češtinu. Schválně si porovnejte systémové požadavky HD a původní verze, domníval jsem se, že HOMM 3 HD verzi upraví grafiku, upraví pro nové systémy, přidají Steamworks a další věci. Jinak když se podívám na GOG Heroes 3: Complete + Heroes Chronicles: All chapters vyjde na 16€.
    • 15€ to je jak zadarmo
      • GOG styl

        Rofl . Divná to doba .... *10*
    • Ja myslel ze HOMM3 HD jsou stejny jako puvodni HOMM3 akorat rozmazanejsi...
      • Po nezvykle bohatém roku 2013 se herní projekty na Kickstarteru vrátily v roce 2014 zhruba do stavu z roku 2012, jak ukazují přehledné grafy a tabulky v pravidelné ročence. Zatímco v roce 2013 se na KS objevilo přes úspěšných 4000 herních projektů, na které se vybralo přes 106 milionů dolarů, v roce 2014 uspělo na KS 1980 herní projektů, na něž uživatelé přispěli celkovou částkou 89,1 milionů dolarů. A srdíčka tuzemských hráčů může hřát, že jedním z nejúspěšnějších herních KS projektů v roce 2014 bylo české RPG Kingdom Come: Deliverance. V tomto kontextu by vás mohlo zajímat, kolik lidí z ČR a SR vlastně na Kickstarteru na něco přispělo a jakou celkovou částkou projekty podpořili.Kingdom Come je za rok 2014 třetí nejúspěšnější projekt na Kickstarteru dle počtu přispěvatelůNa různé KS projekty přispělo v roce 2014 6833 Čechu a 1540 Slováků. Češi dohromady přispěli částkou 707,9 tisíc dolarů a Slováci 246,9 tisíc dolarů. Lze přitom předpokládat, že řada z nich přispěla právě na projekt Kingdom Come: Deliverance, který se umístil na třetím místě celkově ze všech KS projektů podle počtu přispěvatelů (35 384).Hry se jako samostatná kategorie umístily v množství vybraných peněz na třetím místě za technologiemi a designem. Podle počtu úspěšně zafinancovaných projektů se hry umístily na čtvrtém místě za hudbou, filmem a vydavatelskými projekty (knihy atd.).Hry tedy stále patří mezi nejdůležitější projekty na Kickstarteru a po loňském peaku se situace vrátila do zmíněného normálu z roku 2012, kdy se sice podařilo zafinancovat více projektů než loni (2796), ale za méně peněz než loni (83 milionů dolarů). V roce 2012 se přitom na hry vybralo suverénně nejvíce peněz ze všech kategorií. Vtipné přitom je, že doposud některé herní projekty z roku 2012 nevyšly. Třeba, ehm, Broken Age.... Tak snad letos.Po nezvykle bohatém roku 2013 se herní projekty na Kickstarteru vrátily v roce 2014 zhruba do stavu z roku 2012, jak ukazují přehledné grafy a tabulky v pravidelné ročence. Zatímco v roce 2013 se na KS objevilo přes úspěšných 4000 herních projektů, na které se vybralo přes 106 milionů dolarů, v roce 2014 uspělo na KS 1980 herní projektů, na něž uživatelé přispěli celkovou částkou 89,1 milionů dolarů. A srdíčka tuzemských hráčů může hřát, že jedním z nejúspěšnějších herních KS projektů v roce 2014 bylo české RPG Kingdom Come: Deliverance. V tomto kontextu by vás mohlo zajímat, kolik lidí z ČR a SR vlastně na Kickstarteru na něco přispělo a jakou celkovou částkou projekty podpořili.Kingdom Come je za rok 2014 třetí nejúspěšnější projekt na Kickstarteru dle počtu přispěvatelůNa různé KS projekty přispělo v roce 2014 6833 Čechu a 1540 Slováků. Češi dohromady přispěli částkou 707,9 tisíc dolarů a Slováci 246,9 tisíc dolarů. Lze přitom předpokládat, že řada z nich přispěla právě na projekt Kingdom Come: Deliverance, který se umístil na třetím místě celkově ze všech KS projektů podle počtu přispěvatelů (35 384).Hry se jako samostatná kategorie umístily v množství vybraných peněz na třetím místě za technologiemi a designem. Podle počtu úspěšně zafinancovaných projektů se hry umístily na čtvrtém místě za hudbou, filmem a vydavatelskými projekty (knihy atd.).Hry tedy stále patří mezi nejdůležitější projekty na Kickstarteru a po loňském peaku se situace vrátila do zmíněného normálu z roku 2012, kdy se sice podařilo zafinancovat více projektů než loni (2796), ale za méně peněz než loni (83 milionů dolarů). V roce 2012 se přitom na hry vybralo suverénně nejvíce peněz ze všech kategorií. Vtipné přitom je, že doposud některé herní projekty z roku 2012 nevyšly. Třeba, ehm, Broken Age.... Tak snad letos.
  • rada

    Poradil by nekdo nejakou tahovou strategii, kterou muze hrat aj noob jako ja, ktery nikdy strategie nehral? Pokud mozno tak neco novejsiho a ne Civ., dekuji
    • Spellcross buď československý patriot *14*
    • Kozy
      Endless Space/Legend.
    • age of wonders 3 (tohle je fakt supr), heroes of might and magic 6 (klasika). dej si to na easy a mužeš hrát
    • zkus ten novej XCOM Enemy Unknown... pokud by to bylo na tebe moc pro děti, dej si originál UFO :)
    • Keyz
      Battle Worlds: Kronos

      To není obtížné a je to novější. Také to není zaměřeno tolik jako RPG (Kings Bounty.) kde se staráš o hodně věcí...
    • Kings Bounty.
  • Někteří uživatelé PSN se opět potýkají s problémy.

    To nic, ja už se potýkám třetím rokem se otravným, vnuceným a nesmazatelným Singstarem v PS3 a Sony to je absolutně jedno. Nějaké PSN mi nevadí.
    • ucho
      To jsem nikdy moc nepochopil, že to lidem vadí. Já to prostě ignoruju. Mně spíš vadí ten jejich web, přijde mi příšernej. Něco se tam zdlouhavě načítá, pak filtrování obsahu je tam ne vždy fungující. Download list na PS3 mi přijde příšernej (není poznat, co je na PS3 a co ne), najít v něm něco taky není sranda. Tyhle věci by mohli zlepšit. No u PS4 už je alespoň ten seznam vlastních her lepší.
  • Tilwaen

    Skoro 2400 MS-DOS her hratelných v prohlížeči

    Některé sice padají a jiné mají stále DRM, ale jinak je to super věc.

    Archiv MS-DOS her
    • Tilwaen
      Mají tam dokonce i Vlak *4*
    • Není to tak trochu nelegální?
    • tak to si zahrajou i konzolisti a dokonce za to nemusi nic platit ani jednou natoz nekolikrat jak jsou zvykli, pani *5*
  • Miller a Moriarty končí v Ign? No to mě pos.... Ještě v posledním dílu beyond se tvářili jako by niic pohoda za tyden znova u mikrofonu...ups
  • Jack1947

    Never, ever... (happily after... in hope :-P)

    Tak jsem dostal desku, páral jsem se s tím celej den, no "páral" aby mne poté vypekli windowsy ( zdravím tě hnile zejtsi) ... po googlení jsem zjistil že musíte míít bůhví proč nastavené jako primární zařízení tedy disk z kterého instalujete, taková prkotina ale sám bych se zbláznil.

    Hlavní je že už mám vše za sebou, tedy vše běží... jak má ATA jsem už oplakal. Vlastně i starou dvdpálku ( hádejte ? ata taky no) *15* , ted už se jen můžu těšit jak si zapařím. !!!

    Zejtra si doinstuju blbosti no... ale jsem tak moc rád achjo škoda že je zejtra škola, zase den v trapu. Aspon si to užiju více o zkouškovém... no oplakal jsem i formát mého disku... *13* , tedy to že... nějaké věci už si neuvidím jinak super. Ten zdroj je parádní, tichej ale nejsem si jistej o zbytku to možná více topí no. Tedy poněkud na mé gusto hlasitěji ale to je o zvyk pak ještě byla celkem šátranina s kabely od vypínače, hdd atp... nic nadepseného, tedy pokus omyl. ( pomáhal mi kamarád, sice bych to zvládl sám ale on si už desku dával.) Na druhej pokus už to dal safra i ta grafika má víc prostoru, předtím by se tlačila na disk.

    *4* *5* Mám radost, ta deska se s tou mojí srajdou srovnávat nedá prostě nová technologie i ten bios je hned hezčí. Dneska jsem se ke hraní nedostal. Jsem rád že mi to vesele vrní, spíše hřeje *2*

    Má to i své stinější stránky, např větráček co jsem měl ze strany skříně by se hádal s kabely - tedy musel pryč, druhý co mám ve slotu uplně dole zase postrádá konektory ( nojo no, já čekal více možných připojení).
    • Keyz
      To tam máš samej větrák? Pak není divu, že to vibruje apod. Jinak je často možné zapojit dva větráky přes jeden kabel když na to je konektor.

      Zlatej starej modrej bios. Ten vypadal tak odpudivě, že tam nikdo neznalý raději nelez. Ty UEFI vypadají moc přátelsky, na to jak tam je možné vše přenastavit a pokazit.
      • Jack1947
        Ne měl 2 protože jsem měl obavy z lcd displeje, furt vysoké teploty no ale ten už má smůlu. Vypadli mu čidla a už ani nesvítí, dokázal se ale neotravovat. Hned jak stoupla teplota -pííp-píííp- pííp...

        Hmm... to je pravda ale novej je modernější no... ale takto je na každým jestli bude taktovat nebo ne (např). *15*

        Ty jo ale fakt ta grafika celkem topí, nebo jsem v místnosti kde je teplo? což je blbost když mám vyplé topení, tak je tam celkem i zima... no uvidíme no.
        Oto nejde že by nebyl kabel ale kabel je krátkej a navíc se to moc sere na jiné kabely ten větrák, druhej zas má pro jistotu nebo spíš nemá konektor na desce.
  • dokud opticky mysi nemely aspon 1500 fps byla to pruda, dneska maj jeste daleko vic
    • Jack1947
      Njn, ce to mechanickou myš když už sou ty klávesy nooo. *5*
    • ucho
      já ještě minulej rok jezdil kuličkovou a neměl jsem problém :D
  • Keyz
    Jakou partu jste měli anebo máte v DA:I?

    Vrátil jsem se k tomu po delší době a co jsem tak zjistil, tak některé dovednosti se NPC vůbec nevyplatí dávat. Případně je nutné dané dovednosti deaktivovat. Protože to neumí dobře používat. Na to, že boje jsou zaměřeny jako ve druhém díle akčně tak ta AI je zcela zoufalá + nemožnost použít taktický mód.

    Tedy je nutné spoléhat na partu jestli to che člověk hrát nějak plynule. Mám 2x 2H bojovníka + 2x čaroděje. Bohužel se projevuje to co jsem napsal. Charging bull AI nesmí mít. Jinak to borec hodí doběhne někam mimo a pak pracně běží zpátky. Anebo rovnou spadne z nějakého místa... Čaroděj zase má zálibu v použijí kouzla na potvory které jsou na dané kouzlo odolné. Jinak funguji kupodivu dobře. (jen nemyslí dopředu a když nemá manu na bariéru a zrovna by se hodila tak použije nějakou jinou dovednost aby té many měl ještě méně)

    Tedy mě zajímá jaká sestava se u vás osvědčila jako nejvíce soběstačná. Protože řídit to ručně je zde opět nemožné. Natož nastavit nějakou taktiku jako v prvním díle...
    • jakubc
      Tank, tedy Cassandra nebo Blackwall
      Já - kouzelník
      DPS (nejčastěji Cole) - ono mít 1x od každého povolání v partě občas pomůže, protože se nemusíš vracet k těm zamčeným dveřím...
      a pak kdokoliv, kdo mi sedl k k plněným questům - nejčastěji další kouzelník (Solas)
    • Potrebujes tanka, tj bud budes jim sam ty, nebo Cassandra ci Blackwall. Blackwall je teoreticky nejlepsi, ale pouzival jsem celou dobu Cassandru a taky jsem s tim problem nemel. Charging bull AI pouzivat neumi, tam nic nedavej. Jinak carodej ti staci jeden, kvuli bariere a je celkem jedno jaky. Mel jsem v oblibe treba Doriana. Doporucil bych ti taky Se*u kvuli dmg, byla ze vsech npc asi nejlepsi a celkem se rovnala memu DW rogue.

      Samozrejme jestli hrajes na easy, tak je vsechno celkem jedno. Klidne si dej partu ze 4 carodeju a taky to asi das.
      • Keyz
        Hraji na normal jako běžně.

        Měl jsem za to, že není nutné mít tanka když ten Guard může získat každý bojovník a dokonce musí aby něco snesl :(
        Tedy zkusím vyměnit jednoho 2h za toho tanka. Ten Blackwall je nejlepší proč?
        • Muzes to zkusit bez toho, jen tam hod war cry a challenge (nevim presne jmena, jedno je plosny taunt a jedno na single target) a zkus je nastavit v behavior na prefered. Uvidis pak u nejakyho draka jak to davas.

          Kdyz tam mas dva maguse tak tem warriorum muzes zkusit dat behavior na defend tech magu, ale obecne ten mag potrebuje fade step, aby trochu prezil.

          Kazdopadne bych stejne mel v zakladu radsi Cassandru ci Blackwalla, Sera a nejaky magus.
          • Keyz
            Zkusím to tak nastavit jak píšeš. Snad se pak vyhnu tomu abych něco řešil přes ten divný "taktický" mód.

            Je blbý, že předělání skillů stojí prachy. Klidně vyhodíš 1k za celou partu kterou používáš a to jsem neměnil na draka body u čaroděje který byl zaměřen zrovna blbě, protože byl ten drak na to odolný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit