Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva dotazy

    Ahoj, takze..

    1) K Minecraft PS Vita je pribaleny kod pro PS3 verzi hry. Jedna se zrejme o tzv. crossbuy. Muzu ten kod dat kamosovi nebo je to nejak vazany na tu Vita verzi, tzn. lze pouzit pouze pro jeden ucet?

    2) Jaky program/konventor potrebuji, abych si zahral Skyrim a jine velke hry na Oculus Rift DK1? Na netu jsem nasel odkaz na vorpX beta1, ale za nej chteji 30euro. Taky jsem nedohledal, zda podporuje DK1 nebo DK2. Nebo existuje nejaka jina moznost?

    Diky za pomoc :)
    • ringmancz
      použil si ten stejný kód na PSV? jestli jo, tak mu ho klidně můžeš dát, ale hra se mu neaktivuje
      • Na Vite jede hra z cartridge a ten kod pro ps3 byl pribalen uvnitr krabicky jako voucher. Ale mas pravdu, dam mu to a prinejhorsim to nebude u neho fungovat.
    • Keyz
      http://www.roadtovr.com/new-vorpx-now-v0-7-5-adds-18-games-including-far-cry-4-cod-advanced-warfare/

      VorpX umí i DK2.
      Tedy demo není co koukám tak to musíš jedině koupit anebo někde sehnat na test
  • ucho

    Fyzika ve hře Project CARS je přepočítávána 600krát za sekundu, to zda jste udělali pohyb prstem pak kontroluje během jedné sekundy 250krát.

    Bleskař, s těma čárkama polepšit. Jinak trochu zvláštní formulace. Proč kontrolovat pohyb prstem, nehraje se to na dotykáči. A obecně je nesmysl něco xkrát za sekundu kontrolovat, není to efektivní. Lepší je na ten pohyb (akci) reagovat. Takhle to zní, že se 250krát za sekundu zeptají, jestli hráč něco udělal.
    • Ty asi nerozumis tomu jak funguji pocitace, ze?
    • od gamepadu nechodi preruseni ani nic na co bys mohl cekat a reagovat ... ta nestastna formulace znamena, ze input se cte 250x za sekundu (HW hranice gamepadu).
      • ucho
        aha, to jsem nevěděl. v tom případě je to ale i tak podivný údaj k chlubení. je to zbytečně mockrát (každé 4 milisekundy). hráč přeci nepozná rozdíl mezi 4 ms a 8 ms (125x za sekundu).
        • U simulatoru? To si pis, ze sakra pozna.
  • Fyzika ve hře Project CARS je přepočítávána 600krát za sekundu, to zda jste udělali pohyb prstem pak kontroluje během jedné sekundy 250krát.

    Aha, takže multidotyk a šmatlání prstem po dotekových obrazovkách - ready ?
  • Mart9

    Martin Bach se na ČT24 rozpovídal o tématu, zda videohry patří na olympiádu.

    Hry na OH jsou naprostý nesmysl. Jako s jakou hrou by se ta olympiáda hrála? Jediné řešení jsou herní olympijské hry, kde by se soutěžilo ve všech možných hrách.
    • vorton
      Predsa Summer Challenge a Winter Challenge.
    • Draken69CZ
      Jednoduše by to byl něco jako 10-ti boj, postav PC, nainstaluj Win Vista, zprovozni síťovou kartu s ovladači jen pro XP, ručně nainstaluj všechny updaty pro Vistu, nainstaluj hru WoW a všechny datadisky, až po té připoj monitor, dohraj hru WoW. Hodnocení za styl a čas.
      • Mart9
        Když olympiáda, tak v jiné hře, než v těch, co paří Korejci.
        • Keyz
          Hlavně proč chce každý "sport" jakmile na sebe nabalí dost lidi na OH? Klidně mohou mít vlastní 100x lepší klání jako je red bull air race apod...

          Pak tam budeme koukat na golfové modely v pruhovaných svetrech, skrčené lidi u počítače anebo snad boj opičáků v kleci... Navíc již tam je dost sportů. Ledaže by nějaký vypadl a pak by mělo smysl řešit jeho nahrazení.
          • Protože je to sportovní událost s nejdelší tradicí a největší prestiží.
            • No jasně že je to sobecký, teď nemluvím o e-sportech, který na Olympiádu opravdu nepatří, protože mají narozdíl od klasických sportů vlastníky a neregulovaná pravidla třetí stranou. Píšu spíš k tomu proč chce každý sport na Olympiádu, prostě protože ti lidé co ho dělají si myslí že si to zaslouží. Ono je fajn mít vlastní soutěž ale tvých výkonů si prostě tolik lidí nevšimne jako na Olympiádě.
            • Keyz
              To ano. Ale když tam chci za každou cenu jsem spíše sobec. Prosazují můj vysněný "sport" a na ostatní kašlu... To je ta hovadina.
        • třeba v sims, kdo si dřív vrzne vyhrál
  • ringmancz

    3D FTL na UE4

    https://www.kickstarter.com/projects/fugitivegames/into-the-stars

    plus hudba ala Mass Effect (Jack Wall)
  • Neni tady nekdo rozumne, kdo by dal multak COH 2?
    • WhySoSad
      Přidej si mě na steamu pod stejnou přezdívkou *3*
  • Lidé zodpovědní za oblíbený iCEnhancer potvrdili přípravu vývoje módu pro PC verzi GTA V.

    I kdyby ne, tak se bez nich obejdu. iCEnhancer je všeobecně hodně přeceňovaný. Nechápu to. Prach obyčejné ENBíčka jsou mnohem lepší než slavný iCEnhancer. Například L3VO je jednoduchý, ubere výrazně méně fps a celkový efekt je lepší. iCEnhancer mi připadal vždy takový nazelenalý. Jsou různé upravené verze iCEnhanceru, ale vždy když jsem to nainstaloval, byl jsem zklamaný. Na druhou stranu vím, že jeden iCEnhancer byl velmi pěkný, ale dnes si jej už nemůžete jen tak stáhnout. Link nefunguje a nějak to upadlo v zapomnění a protože je iCEnhancerů spoustu, tak se to hodně špatně hledá a obyčejný člověk, co o starších verzích nic neví, stáhne samozřejmě verze novější, které jsou podle mě hodně nepovedené. Spoustu lidí taky odradí fakt, že ty propracovanější grafické úpravy pro GTA IV jsou jen pro verzi 1.0.4.0.

    Do GTA IV jsem nainstaloval spoustu modifikací. L3VO ENB jsem používal hodně dlouho. Před Vánoci jsem si přeinstaloval celé GTA IV, abych se dostal k verzi 1.0.4.0 a nainstaloval toto velice povedené ENB: https://www.youtube.com/watch?v=QIMHT51C1f0
    Hra vypadá přesně jako ve videu. Dalo to práci. Musel jsem dát do pořádku ještě pár drobnosti a teď mi hra vypadá přesně jako ve videu. Je to krása! Hra se moc neseká, textury se načítají, hra nepadá a dokonce i cutsceny jsou normální.

    Nemyslím si, že bude úspěch grafických úprav na GTA V stejně tak efektivní, jako to bylo u GTA IV, jelikož GTA IV byla od začátku docela vybledlá hra. Neříkám, že grafika byla špatná a hra měla díky ní nějaké to kouzlo, ale hra byla trošku vybledlá (hlavně v určitých počasích). A grafické úpravy teprve ukázaly, jak skvěle může GTA IV vypadat.
  • Keyz

    Andrej Anastasov - Facebook

    "Sháním nějaké fotky na kterým jsou jeleni vidět zespoda případně malé sošky jelenů které mají na sobě ještě srst.. docela složitý kontraband. Nemáte to někdo? Koupím.."
    *15*

    Snad bude někdy ten FC v jeho bytě/domu jak navrhoval *3*
  • MickeyMutant

    Martin Bach se na ČT24 rozpovídal o tématu, zda videohry patří na olympiádu.

    Už jsem ti to, Martine, jednou psal: Na vodorovně proužkovaná trička a svetry zapomeň. Vyřaď ze šatníku, daruj Pavlovi Dobrovskému. A Movember už je taky dávno pryč.
    • To jako clovek muze nosit vousy jenom jeden mesic v roce?
      • ucho
        Lumbersexuálové mají výjimku.
        • No tak to se mi ulevilo... :D
    • WhySoSad
      Ježiš co to řešíš za hovadiny ? Vždyť vypadá úplně normálně... *7*
    • Draken69CZ
      Co kecáš nabušenej kořen, toho bych z postele nevyhnal.
  • Keyz

    The PC Gamer guide to the games of 2015

    http://www.pcgamer.com/best-pc-games-2015/

    V sekci RPG je Kingdom Come. Pro rok 2015. Optimistické (i když na webu KC je stále datum 2015)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit