Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Zalogujte se hned teď na PSN či PS Store a stáhněte si zdarma Need for Speed: Most Wanted pro PS Vita, Plants vs. Zombies Garden Warfare pro PS4 a Mirror’s Edge pro PS3. Akce platí do nedělní noci.

    to je hezký, ale proč nám nedá nějaký hry Sony, když oni slaví?
  • Quake 4

    [General obtížnost] Jsem sice tak trochu sto let za opicema, ale na to jebu, protože přesně takhle si představuju čistokrevnou FPS dle mýho gusta. Velký zbrojní arzenál, různorodí nepřátelé, z nichž na každého platí lépe jiná zbraň, jednoduchý, ale měřítkem obrovský level design od čehož se odvíjí i dlouhá herní doba.

    ... a já se ptám: proč už se takovéto hry nedělají? *13*
    • Spades
      Protože Quake pro-gameři jsou židi a nechtěli si kupovat nové kompy aby hráli kompetitivně Q4. Z toho důvodu se všichni vrátili ke Q3 a id si řekli, že nemá smysl dělat novou kompetitivní střílečku, když stejnak lidi budou hrát Q3. Tak umřeli kompetitivní FPS.
      Resp umřeli až s UT3, ale UT3 bylo sh1t ve srovnání s UT a UT04, oproti tomu Q4 je vybroušené Q3.
      • Veskoslav
        Q4 je vybroušená Q3? Takové vtipy se jen tak nevidí. Quake 4 dopadl stejně jako Doom 3. Očekávání obrovská a nakonec průměrné hry..
        • Ty sice o průměrnosti ledaco víš, ale ke hrám se moc nevyjadřuj. Doom 3 skutečně průměrný nebyl. Naopak bych se nebál říct, že nakopal i jinak zajímavýmu HL2.
          • Já teď hraju Dooma 3 RoE a nechápu proč udělali ty koridory tak uzke a levely takové stisnené.
            • C-BEAM
              Karl: pevne verím, že v D4 budú levely zase otvorenejšie ako v Doom2 a dúfam, že sa vráti to veškeré gore prvých dielov a hlavne aby nepriatelia nezmízali ale zostali ležať na bojisku v kalužiach krvy a vnútorností... ideálne v štýle Brutal Doom a spolu s dobrým enginom by som sa konečne dostal na herný olymp fps hier.
            • Draken69CZ
              Atmosféra?
          • Ty taky nehul *7* Doom 3 to s HL2 tenkrát projel na plné čáře.kak u recenzentů tak u hráčů.navíc Q3 byl vždy primární MP hra Quake 4 je primárně SP hra ty průměrňáku.občas použíj něco jako mozek.
            • Doom 3 byl HW nenažraná mrcha běžící na OpenGL . Naprotu tomu HL2 byl dějově průměrný , ale běžel na většině soudobých sestav .... takže se nerdivme že HL2 má tolik obdivovatelů ;)
            • he/he

              Zajímavý nazor, ale ja mam presne obraceny. Doom 3 byl proste nudny a monotonni. Cela hororova atmosfera byla postavena na naskriptovanych lekackach a nemoznosti mit baterku a zbran. Takze po par hodinach jsi pomerne bezpecne poznal kde na tebe co vybafne a zbyla jen pozvolna akce. Sice to vypadalo fakt paradne a snad i lepe nez HL2, ale ten byl mnohem zabavnejsi a rozmanitejsi.
            • Zapni radši účet, hrdino. HL2 není sice kakastrofa, ale je tak trochu přeceňovaná věc, kakože páčidlo, Valve a fyzika, ale jinak nic, čím by Doom 3 tak suveréně mohlo převálcovat. Doom 3 je prostě z toho roku nedoceněný vítěz - vynikající hororová atmosféra, výborně vypadá i dnes, promyšlenost a skvělá hratelnost, člověk se nenudí od začátku do konce. To mi vesměs u HL 2 chybí. To, že někteří hráči čůrají extází o HL2 jako historicky zhmotněné dokonalosti, to zase takovou roli nehraje, takoví obecně poznaj lejno, co se týče skutečné kvality.

              O kveikovi 3 a kveikovi 4 jsem vůbec nehovořil, tak nevím, kak to má co dělat s naším rozjímáním.
          • C-BEAM
            Doom3 bol rozhodne nadpriemer, poctivá fpska s dlhým herným časom až samozrejme na známé nedostatky. Ale Q4 vs Q3 čo do multiplayeru je ako pokus urobiť dokonalú gulu ešte gulatejšou... to sa proste nemohlo skončiť dobre. Single v Q4 bol OK.
      • C-BEAM
        " Q4 je vybroušené Q3."

        jo, vybrúsená k dokonalosti asi ako keď sa istá Cecília pokúsila reštaurovať jednu fresku z minulého storočia.
    • Jack1947
      Protože si lidi vybrali ne? moýná možná se tahle doba vrátí jednou s DOOMIV... možná. Pro někoho byl QIV už počátek doby která předcházela téhle tedy majnstrýmu.
  • N0isy

    Square Enix vydá na jaře 2015 PS4 verzi Final Fantasy VII - soudě dle traileru jde o port vylepšené PC verze, která nenabízí nic navíc. Kdyby to raději vydali na mobily...

    Teď tu ještě začne brečet redakce. To je skvělý. :D
    • MrSanta
      Redakce už brečí delší dobu. Za chvíli si vyberou jednu konzoli a začnou jí 'nenápadně' hejtovat jako na jistém webu *15*
      • Draken69CZ
        Na jakém? Jakou?
        • MrSanta
          To je tajné. Hledej šmudlo *1*
    • Jack1947
      Ne, jen pan bleskař. *4*
  • ucho

    Square Enix vydá na jaře 2015 PS4 verzi Final Fantasy VII - soudě dle traileru jde o port vylepšené PC verze, která nenabízí nic navíc. Kdyby to raději vydali na mobily...

    "Kdyby to raději vydali na mobily" - tohle už je trochu nad rámec bleskovek
  • Miserius

    Hry zdarma pro Sony konzole

    Pokud to nekdo nezaregistroval tak ted po dobu 2 dni bude mozne si "zdarma zakoupit" nasledujici hry od EA jako oslava 20. narozenin Playstationu
    Vita - NFS Most Wanted
    PS3 - Mirrors Edge
    PS4 - Plants vs Zombies Garden Warfare

    Už jsou zdarma v PS Storu
  • Nezná někdo nějaký dobrý truck simulator/bus simulator na android?
  • Zaklínač 2

    Neudržel jsem se a (i když pozdě) koupil jsem si Zaklínače 2 na X360. Zatím jsem v té první epizodě v tom městě Flotsam a plním nějaký quest, abych očistil nějakou elfku. Jenže tady je problém, v té jeskyni mě čeká banda mutantů a jsou zatraceně tuzí, jejich síla spíš tkví v přesile. Jak je mám sakra porazit? Používám kouzla, mažu si oleje na meč a i tak dostanu na pjdel. Dělám něco špatně? Celkově jsem byl překvapený s obtížností téhle hry, i na střední mám problém pobít 5 lidí. RPG žánr mě nikdy nelákal (za celý život jsem snad neprojel ani jedno RPG...), ale zrovna Zaklínače jsem chtěl zkusit. U těhle her mám pořád pocit, že dělám něco špatně.
    • Keyz
      Není to obtížné jen to chce myslet (To se asi hráči odnaučili díky záplavě hloupých her)...

      1. Můžeš ten quest dělat později
      2. Když ho již máš aktivní tak to je přeci lehké... Ty potvory tě nebudou honit až ke vstupu. Zastaví se a dál nejdou. Navíc stojí pořád pohromadě protože to jsou homosexuální potvory. Pak tam stačí hodit petardu která vytvoří oblak nějaké smradu (Dragon's dream) -> nalákat je tam (budou si myslet, že to je voňavka tak tam nalezou) -> hodit tam jednu ohnivou petardu a ten dým se vznítí a začnou hoře. To uděláš 2-3x většina zhebne a teplá parta se rozpadne.
      3. Zbytek dorazíš lehce. Skočit tam (lehký útok a Geralt přiskočí k protivníkovi) a pak již bojuješ. Klidně jen skoč sekni a uskoč a pak znova, jestliže ještě neumíš bojovat lépe...
      4. Lze si to ulehčit znamením co udělá ten štít anebo tím co ty tupce omráčí.

      Lehké jak facka. *3*

      Obecně když na to nemáš silou, tak to lze řešit opatrností. Úskok -> počkáš na obnovu energie a pak použiješ znamení atd..Nemá cenu pořád skákat do chumlu potvor a divit se, že to nejde.
      • Čím kolego podložíš to, že hráči se odnaučili myslet pro záplavu hloupých her? Nějaký virtuální erudovaný důkaz nebo jen opět hloupé subjektivní drandění při degenerativní přeměně klíčkových hicovaných a nevyzrálých encefalonových buněk?
        • Encefalonových buněk? *1* Bože! Takové výrazy se nepoužívají ani v medicíně. *1* Aneb nepoužívej výrazy, kterým nerozumíš. *3* (normálně se totiž říká nervové buňky, encefalonové fakt v žádné učebnici nenajdeš a třeba na medině by s ti akorát vysmáli)
    • Pilgrim66
      Vybral sis zrovna RPG, který je dost obtížnostně nevybalancovaný. Na PC je na to mod, ale to ti asi nepomůže. Co si pamatuju, tak v tý jeskyni šlo o to pobíjet je po skupinkách. Když se k nim přiblížíš tak vyběhne určitej počet, tak zkus běžet jako směrem k tomu vstupu a oni nejaký zůstanou zpátky, alespoň tak nějak matně si to pamatuju...

      A Jacka ignoruj
      • čokoboi

        A jak do bude dále ve hře? To budu muset porážet protivníky "švindlem" ?
        • Ono tam nechce nabíhat rambo stylem. V tý jeskyni je uprostřed skála, která se dá obíhat do písmene "O". Takže si dej něco na regeneraci zdraví, kočku a jednoho po druhým sundávej, dokud jich tam nezůstane tolik, kolik jsi schopen bez větších potíží zabít (když ti bude docházet zdraví, stačí to obíhat a zregeneruješ se). W2 je tak trochu kotoulovaná, tzn sek - kotoul, sek - kotoul... PS: Výběr správnýho meče je polovina úspěchu :-).
        • Keyz
          To není švindl. Tyhle potvory nelezou na světlo a tedy nejdou za hráčem ven a zastaví se, protože dál je již východ z jeskyně.

          To dává přece smysl. Později ve hře to je někdy podobné. Tedy ulehčíš si to když budeš vědět jak se potvory chovají.
        • Ani ne. Ten začátek ve Flotsamu je snad nejtěžší z celé hry
    • Jack1947
      Nebo si neobratný s gamepadem? *2* ne nevím ale každopádně witcher asi není nej hra na začínání když si RPG moc nehrál tedy asi skoro vůbec.

      Pilgrime, napsal jsem mu že není hra nej na začinání..myslím že je na každém. aby si udělal obrázek koho má nemá ignorovat. RPG jsem hrál to že je nehraju neznamená že se uplně nevyznám. Jakb tak koukám Witcher2 je asi těžkopádná hra
  • Keyz

    Target AU removes GTA V from its shelves

    https://www.youtube.com/watch?v=rze-TEJJpYs&list=UUy1Ms_5qBTawC-k7PVjHXKQ

    *15*
    Debilita nezná hranic
  • Joshua

    Rescue - Everyday Heroes

    https://www.humblebundle.com/gift?key=7hxXkZ3VMcKFqUrA
    • ¨Dík, vzal jsem všechny tři, snad na to budu mít čas.
  • Joshua

    Farming World

    https://www.humblebundle.com/gift?key=frddqZNy2D65sb2b

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit