Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    Post Master

    https://www.humblebundle.com/gift?key=zR7M3hxESfDRDUss
  • Ahoj, mám dotaz. Chtěl bych si zahrát datadisk k Doom 3 Resurrection of Evil ale nevím jestli jít do puvodní verze nebo do BFG edition.
    Totiž někde jsem tuším četl že to není ta sama hra ale nejak to v BFG edici zjednodušili kvuli konzolím a je tam víc světla atd. Nevím co je na tom pravdy, rád bych si Dooma užil v puvodní podobě. (Základní hra mně bavila hodně).
    • MrSanta
      Je tam baterka na zbroji. Nesvítí furt, zapínáš a vypínáš jí sám. Výhoda (a zlehčení) je v tom, že nyní logicky můžeš svítit i útočit.
      Dále jsou tam změněny některé zvuky, vyleštěná grafika, mošnost nastavení 16:9 a 16:10 rozlišení. To asi tak to hlavní. Samotná hra by měla být stejná, akorát tam přihodily check-pointy, které nemusíš používat. BFG edice obsahuje pár misí pro Doom3 navíc, které jinde neseženeš. Navíc tam je Doom 1 a Doom 2, oba v nějaké té ultimátní edici.
      Na Steamu teď stojí samotné RoE €4,99. To zas taková darda není, tak kup oboje a uvidíš sám, co se ti bude hrát líp *1*
      • Nutno ovšem dodat, že grafika není zas tak vyleštěná, spíš naopak, a hlavně je to hra mnohem světlejší a to i bez baterky což je zrovna u hry která celá stavěla hlavně na hře světla a stínů a tápání v š>eru dost velkej průšvih.

        Radil bych spíš zahrát si originál pokud si chceš hru užít si hru tak jak to původně autoři zamýšleli. Ten bonusovej obsah stejnak stojí za starou belu. *12*

        EDIT:
        Poznámka pro člověka zodpovědného za cenzuru. Proč je probůh slovo š¨e¨r¨u detekováno jako s¨e¨r¨u ? *7*
        • Lost Mission taky stojí za starou belu?

          Jinak k tý baterce. Mne to až tak nelogicke neprišlo. Proste ji neměli připevnenou k zbrani, protože k čemu? Nepočítali s tím že tam vypadne proud. Jasně mohl by přidelat baterku k zbrani třeba lepící páskou jenže když pořád měnil zbrane, tak by to bylo spíš kontraproduktivní.

          Ale že to přesvetlili je logické když jak pamatuju všichni břečeli že je tam moc tma. Mně se to naopak líbilo že vidím prd :)
          • Lukyz
            Já bych rozhodně doporučil původní hru, protože s MODama vypadá 10x líp než BFG edice + má lepší atmosféru. *3*
      • Na steam forech se cetl neco o tom, ze BFG edice je vizualne horsi, nez original. Uz si nepamatuju ale v cem. Kazdopadne to tam urcite jde dohledat.
        • Vizuálne horší asi ne, jen je tam míň stinu - hra je svetlejší a mene temna. Ale mne šlo spíš o to jestli tam jsou zmeny i v hratelnosti, ale tak nejspíš asi ne (doufám)
          • Jack1947
            Neni tam -Big fuucking gun náhodou? *7*
        • MrSanta
          Já mám sice koupené Doom 3, RoE i BFG edici, ale ještě jsem se k tomu nedostal. Však to mám sotva rok *15*
  • ringmancz

    real life Mirror's Edge

    https://www.youtube.com/watch?v=FBGDPOU8-zQ
    • braveman
      Pěkné, do vínku dávám podobné video, již v minulosti v bleskovkách postované:
      http://youtu.be/j-mEnMMmSrQ
    • Jack1947
      Byl by to býval parádní film v tomhle duchu už jsem viděl trailer na jeden ruskej. Ten byl taky v podobném stylu jen více akční.
      • SalemCZ
        Hardcore?
        • Jack1947
          Nevím... jméno si moc nepamatuji ale vypadalo to parádně přirozeně jak hra... jasně ten rychlý pohyb a houpání kamery ale jinak ok.
          • SalemCZ
            https://www.youtube.com/watch?v=UMnURHXFhuE
    • Ja tyhle lidi obdivuju. Jen si rikam, co na to jejich klouby za takových 10-15 let. Jinak ale typek hodne sikovnej.
  • SkillJam

    off topic

    Víte o nějaké hře ve stylu Freelancera na X360?
    • Dark star one
  • Kingdom Come: Deliverance běží na Xbox One po pouhých třech týdnech portování při 17FPS.

    Bude recenze na Poldy 6?
  • Kingdom Come: Deliverance běží na Xbox One po pouhých třech týdnech portování při 17FPS.

    Snad to na těch 17 FPS nelocknou kvůli filmovějšímu zážitku. Pak by zbývaly už jen černý pruhy.
  • Kingdom Come: Deliverance běží na Xbox One po pouhých třech týdnech portování při 17FPS.

    Do filmových 24 fps to už je jen kousek, takže pohodička. *3*
  • Draken69CZ

    Podcast

    On teď ve středu nebyl?
    • Jack1947
      blixa tiscali.cz (muž s cigaretou)
      Líbí Nelíbí
      Hlášení: Kvůli nemoci a zahr. cestě rušíme výjimečně tento týden natáčení Fight Clubu. Na pravidelný program vysílání navážeme v pátek. Díky za pochopení.

      P.S nauč se číst a koukat do Podcastu *3*
      • Vrook
        Fuckin boyscout.. *11*
  • Thorar

    Polda 6

    Není divné, že se na EG o téhle hře mlčí? Je to kvůli exklusivitě jrc a provázanosti EG na Xzone?
    • nekromant33
      Ne to je know-how, který si přivezl Autor: Redakce z UK.
    • SkillJam
      Xzone je zase provázanej s Jarda Týmem a ten je provázanej s Hrej a tam včera byl LetsPlay, takže je to jen kvůli JayDeemu
      • Tilwaen
        To je úplná konspirace *1*
        • a určitě za to může EA nebo ubisoft *1*
  • ucho

    Playstation TV

    Šel jste do toho někdo? Máte to někdo doma? (třeba kvůli hraní PS Vita her)
    • Fremencz
      Zde bych doporučil podívat se na konkurenci tedy na Hrej kde se jí věnujou.
      • ucho
        díky za info
        edit: hm, bral jsem to jako levnější alternativu PS Vity, ale takhle bych snad dal těch víc peněz a měl rovnou tu Vitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit