Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    U příležitosti dvacátých narozenin značky PlayStation zlevnilo Sony téměř osm desítek her.

    God of War: Ascension za 260,- zní lákavě, ale říkám si, jestli má vůbec cenu něco kupovat, když má člověk PS+, to by do roka mohli dát.
    • ringmancz
      poslední dobou tam Sony moc svých her nedává. co se dívám, tak leda All-Stars Battle Royale, předtím Puppeteer, Sly Cooper a pak zas dlouho nic. čekal jsem na flOw nebo Flower a rok a půl nic, tak jsem si to musel koupit :)
    • Miserius
      Na PS+ velkolepě serou... Horší a horší hry od tý doby, co je PS+ povinnost na ps4... Driv bylo jediny lakadlo hry na ps3, ted uz to je druhotna featura
      • ucho
        Náhodou já to tak kriticky nevidím. A přijde mi, že se to pomalu zlepšuje. U mě za tu cenu pořád dobrý, ale celkem chápu, že nemají pořádně co nabízet.
  • Jack1947

    GOT

    Seríál nesleduji, středověk moc nemusím ale hra to tedy 1epizoda to byla skvělá a konec... ehm řekněme že jsem zvědavý jak se to bude dál vyvíjet. *4*
    • SkillJam
      Ale teda oproti ostatním TellTale mi to přišlo o dost slabší.
    • To už to vyšlo? Jsem si toho ani nestihnul všimnout.
    • Taky se moc těším na pokračování. Seriál sleduji, takže se těším o to víc. Ale osobně si raději zahraji 2 epizodu Tales from the Borderlands. Nevím proč ale do příběhu mě to vtáhlo ještě víc než GoT.
  • Pethulla
    Co na tom GOGu kurňa blbnou? Vždyť jsou to asi 3 týdny co skončila jedna slevová akce a teď začíná zas další. No a nebyl by to GOG aby zas něco nerozdával zadara, takže kdo chce Age of Wonders, tak ať tam běží. Zbývá necelého čtvrt miliónů kusů.
    • Mart9
      Nevim, co to je, ale byl bych blbej, kdybych něco nevzal zadarmo, když se to rozdává ve velkém. Takže díky!
    • Jack1947
      Dík za typ, zadarmo vždy něco potěší. Už se valí do knihovničky. *4*
  • ucho

    GOG

    GOG rozjel winter sale, ten se s tím nemaže. Ale tak asi chtěl být první, dokud mají lidi peníze :)
    • i tu podzimní nasadil tejden před steamem, nejsou blbý :)

      ale tahle je výrazně s větším záběrem, v tý první byla v mým wishlistu zlevněná jediná hra, v týhle už asi šest ;)
      • ucho
        hm, můj wishlist je z nějakýho důvodu prázdnej, a mám za to, že včera jsem tam měl ještě spoustu věcí.
        • nenakoupils všechno nalitej? :D
          • ucho
            to jsem kontroloval jako první, ale ne.
  • Video: Nový teaser trailer na hru No Man's Sky od redaktorů z Game Informer.

    Sice trailer o ničem , ale stále si nemohu pomoci No Ma´am Sky vypadá z celé velké trojky vesmírných simulátorů zatím nejnadějněj
    • Kozy
      Tak hlavně je nejhezčí.
    • Fanboyové Star Citizenu jsou zde s vidlema za 3...2...1...
      • Hmmm nikdo nikde... zvlastni...
  • Thorar

    Insurgency

    https://www.humblebundle.com/?gift=eDEc26z5apfqFSWr
    • thx
  • strcte si mobilni games do zadele.pres pul obrazu reklama
    • Mart9
      Kdyby si tady prve někdo neliboval, že bude chodit jen na mobilní games, protože tam neni reklama...
  • The Crew

    Hodnoceni na Steamu: 86% - Velmi kladné

    to zas rozdavali nejake odmeny za napsani kladne recenze?

    *1*
    • Systém hodnocení na Steamu je stupidní. Pokud je hra aspoň trochu dobrá a nezklamala půlku lidí při vydání, tak má průměr 90-95%. Měli tam dát pětibodovou stupnici.
    • Jo všichni jsou zaplacený, krom tebe.
    • Mart9
      A ona je to tedy špatná hra?
    • ucho
      závidíš, že tobě nikdonic nedal? :)
  • Jack1947

    Herec, který pobíhal v Los Angeleské Zoo v obleku Donkey Konga, žaluje Nintendo za způsobení vážného srdečního onemocnění.

    Příjde mi to vtipné ? ano, tak sic zbytečný příspěvek. *2* *15*

    ( tedy blbost ale dokáže napravit pokaženou náladu z zk***, pos*** českých drah - tedy ehm no trochu... asi ani moc ne).

    Hmm... já mu to nezávidím ale nechápu co ho tak pobouřilo... asi byl chudák vystreslý teday co zvířata v Zoo prožívají každý den, jen to samozřejmně nikoho nezajímá. Nintendo snad vyhraje ani ten floutek není nijak známej. *3* Whatever
    • Ban pls
      • Jack1947
        Fiká ten co tady zatapetoval několik stran ha, prohlédl jsem tě. *3* Přesně tak ... a naklikat si můžeš klidně i více. Pokud se budeš cítit potom lépe. *3* Určitě na mne nešetři...
        • Ha, ne
  • A jak je to teda s tím Crew? Vyšlo, vyjde, kdy ? Tady na kartě je včera.
    • ringmancz
      vyšlo už v pondělí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit