Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy

    Target AUS stáhnul GTA V kvůli násilí na ženách

    The campaigner, operating under the pseudonym 'Nicole' for fear of reprisals, said that age-ratings were not a sufficient preventative measure, despite GTA being listed under Australia's most punitive rating of R.
    "It is promoting this horrific violence against women," she said to News.com. "The players are rewarded for buying sex and then brutally killing. It doesn't matter if you are 17 or 80, it's still a horrific thing."

    A naopak to v pořádku je?
    • Jack1947
      *10* *16* *7* *6* asi tak no...(bez komentáře, radši).
    • Tilwaen
      To si dělají srandu *1* Prý že je věkové omezení nedostačující preventivní opatření. Podle mého tedy pokud někdo v 18 nepozná rozdíl mezi děním ve hře a děním v realitě, tak by v první řadě neměl být vůbec svéprávný a měl by být monitorován natolik, aby se ke hrám s podobným obsahem vůbec nedostal.
      Bila by se 'Nicole' podobně i za gigola? Nevadí jí třeba BattleField, Call of Duty, Surgeon Simulator?
      • solomon.short
        Australani jsou na to vysazeni, stejne jako nemci na svastiku. Taky neni divu, kdyz si clovek uvedomi, co za verbez se tam z Evropy posilala pri kolonizaci *1*
    • Až na to, že to nijak neodměňuje ani nepodporuje zabíjení žen, aspoň nijak víc než mužů.
      • takže si můžeš koupit i chlapa na sex a pak ho zavraždit? :D cool :P
        • Můžeš si koupit sex, to je jediný rozdíl. V tom, koho zabiješ, už hra nedělá žádný rozdíl.
        • Draken69CZ
          Káždýmu podle jeho gustu *1*
    • Tvl tohle proste nechapu, takova kvanta valecnych ci akcnich filmu, kde i podrobne ukazujou jak znetvorena tela, tak i agonii zatim jeste prezivsich, ale to nikomu nevadi. Naopak se to casto oceni. Pak je tady nejaka hra, ve smesne grafice, a hned to nekoho poburuje.
    • GTA V za takove chovani nejakym zpusobem odmenuje?
      • Možná pocitem dobře vykonané práce *4* .
    • Draken69CZ
      Demence tohle to už
  • PEGI odhalilo názvy pěti nových PSV her: Strike Solitaire, Panda Run, Medieval Defenders, Doodle Kingdom a Final Horizon.

    Potěš koště dle těch názvů...
  • MickeyMutant

    Microsoft na letošním The Game Awards žádné herní oznámení neplánuje.

    Dobré vědět.
  • PS4 a Xbox One verze The Crew poběží v rozlišení 1080p při 30FPS, PC port poběží při 60FPS. 

    30FPS? Vždyť ta hra je graficky standard předchozí generace.
  • AC: Victory

    Tak další AC by se měl odehrávat ve viktoriánské Anglii, old-gen hra by už příští rok vyjít neměla.... http://kotaku.com/next-years-big-assassins-creed-is-set-in-victorian-lond-1665343788
    • Inquisitor
      V tom assassinskym obleku je tam jak pěst na oko :)
      • To je vždycky v každém díle kromě možná jedničky, kde se teoreticky mohl přimíchat mezi ty mnichy nebo co, byť měl myslím přes rameno pás s vrhacími noži *1*
        • Zatím jsem hrál jedničku a dvojku a viděl videa z novějších dílů a pokaždé jsem si říkal, že se po ulicích prohání nápadně ozbrojený a zdela odlišně od jiných lidí obječený chlapík a nebudí žádné podezření.
    • Magister_Peditum
      No, sice jsem kvalitou posledního dílu AC zklamán, tak tohle je pro mě dobrá zpráva.
    • Keyz
      Tvl každý rok jiná kulisa a příběh zcela mimo. Navazuje to vůbec nějak včetně rozhodnutí?
      • Ne, ucelenější části byla dvojka + datadisky a pak by měla být propletenější 3 a Rogue, jinak je to prostě stylem vyhlídkové cesty po zajímavých historických dobách, částečně provázaný tím pokračjícím bojem mezi templáři (Abstergem) a asasíny v současnosti, ale praxi je prostě většina AC her uzavřená....
        • WhySoSad
          Takže můžu zahrát Unity, potom Black Flag a až potom třeba dvojku a budu se v příběhu orientovat jednoduše proto, že má každá hra vlastní, kterej na sebe nijak neodkazuje ?
          • Obecně jo, rozhodně teda Unity a Black Flag, který mají i ten vedlejší příběh ze současnosti jako samostatnej, u dvojky by byl problém ten Desmond, jehož linie se táhne od jedničky až do trojky, ale většinu lidí skoro nezajímá, každopádně tu historickou část si klidně můžeš zahát u těchhle tří her a neztratíš se nikde, max. možná ve dvojce se nacházejí třeba zápisky od Altaira z jedničky, ale to je naprosto nepodstatný *3* Jedině tu dvojku s datadiskama bych hrál v jejich pořadí a částečně se Revelations taky odkazuje na jedničku, ale ty pozdější díly série se dají hrát jakkoliv.
  • Magister_Peditum

    Nový video update od Warhorse

    https://www.youtube.com/watch?v=LfklQR-36-8
    • Ta Anna. Nebyla v show J.Krause a nedělala tam kabaretní tanečnici? Ten "ksicht" je my povědomej..
      https://www.youtube.com/watch?v=qZTwWQeK-Ao&list=UU_6OViYQgyhsXaPoT99VDaA dalo práci to najít.
      • Minulost tě vždycky dožene :DDDD
      • Keyz
        Síla neregulovaného internetu! *5*
        http://mousellyca.com/
      • Draken69CZ
        *15* *14* *3*
    • Draken69CZ
      Borec *1*
    • Mart9
      Mortal Vavra *1*
  • Obrazem: Grafický rozdíl mezi nízkými a ultra detaily v PC verzi Dragon Age: Inquisition.

    Ukazovat rozdil v grafice na obrazcich co maj takhle nizky rozliseni je fakt super...
    • Lukyz
      Koukni na tohle: https://www.youtube.com/watch?v=R58l7trgMbE
  • Lukyz

    Peter Molyneux oznámil název své nové hry - The Trail.

    Hned mě napadlo "The Fail" ale nechci to předem odsuzovat když nevím nic jiného než název *2*
    Držim palce ať se mu něco zase po delší době povede *3*
    • Snad tentokrát udrží to svý slibování na uzdě.
  • Budete šunkoflekové recenzovat šestýho Poldu? To by byla asi jedna z recenzí za poslední dobu, kterou bych četl. Zajímá mě jak hra dopadla, a jelikož jiný cz weby nečtu a na anglický nechodím, tak mě zajímá váš názor, i když s lehkým sebezapřením.
    • Lukyz
      http://www.czechgamer.com/19157/polda-6-recenze.html
      • Za 1) na slovenskej text nemám náladu. Uměle si vyvolávat migrénu opravdu nehodlám. Za 2) ptal jsem se redakce games na jejich recenzi, ne nějakýho czechgaymera (kde píšou slovensky, rofl). Za 3) dnes už mě to vlastně ani už tak nezajímá, takže beru druhý bod (i svoji původní otázku) zpět.
        • No co ty jsi zase za chudaka
  • ochh, tak my bad... poustel jsem to z launcheru a stacilo to pustit z klasickyho fallout exace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit