Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8

    Rally hra

    Poraďte mi nějakou dobrou Rally hru. Minulej rok jsem konečně vyhrál šampionát v Rally Championship 2000 a pak jsem zkoušel různý Rally, ale žádný nebylo tak kvalitní. Hlavně tratě, desing tratí že je jedna malá oblast na 8 podobných až prakticky stejných tratí mě nebaví. V tom je asi RC2000 unikátní, jinde jsem takto propracovaný tratě neviděl. Přesto doufám, že ještě nějaká a novější rally hra existuje. Hrál jsem i RBR, ale to se mi po naučení zdálo lehký a tratě potom taky nebyly tak rozmanitý a hlavně tam je blbej pohle z kabiny. To je dobrý třeba na nových WRC, ta atmosféra při řízení při pohledu z kokpitu je fakt dobrá, ale ty tratě jsou úplně stejný. No, chtělo by to HD remake RC2000 :-) Jinak jsem ani nezkoušel Dirty, stojí to za to? Případně poraďte jinou dobrou raly. Díky mo :-)
    • Mám rád CMcR 3, protože tam je ten Focus fakt udělanej perfektně a CMcR 5, protože ten český navigátor tomu dodává takový dobrý pocit ;)
    • nedám pořád ještě dopustit na klasickýho Colina McRae 2.0 - ta ovladatelnost aut a pocit z jízdy je tam úplně boží :)
      • Inquisitor
        Jo toho jsem se taky nahrál,nedávno vyšla i nějaká HD verze :)
      • Mart9
        Kdy si to hrál naposled? Já si to taky myslel, ale nedávno jsem si to po několika letech zahrál a je to hrůza *9*
        • před půl rokem :) líbí se mi, že to jde v pohodě hrát na klávesnici, nepotřebuješ volant, abys jezdil dobře, prostě je to fakt o tom se sžít s tou károu, kterou vozíš, a pak už víš, jak na kterou zatáčku... než nepřejdeš v další stagi z šotoliny na asfalt a můžeš zase od začátku :) ale to je to krásný na tom :)
          • Mart9
            OK, pak je to jen věc názoru *3*
    • Inquisitor
      Chtělo by to už nějakou pořádnou kvalitní novou Rally.
      • Keyz
        Přesně. Nic není. Dirt 1 byl super i když tam auta létala sem tam. Hodně tratí, vozidel a typů závodů.

        Tohle se s dalšími díly snižovalo a momentálně nemáš nic co by zcela nahradilo Dirt 1.
    • ringmancz
      jednička Dirt je na rally nejlepší díl ze série. je to arkáda, ale zábavná. potom asi trojka, kde ale otravují s gymkhanou, ve dvojce jsou zas hodně okruhový závody. RalliSport Challenge si hrál?
  • Joshua

    Deep Eclipse: New Space Odyssey

    http://www.indiegala.com/game?game_id=b4c52a73798711e4b1795f6310d26d37
    • díky :)
  • Joshua

    Ensign-1

    http://www.indiegala.com/game?game_id=66b829b0799d11e4acf9afedd41a516e
  • Joshua

    Desert Ashes

    http://www.indiegala.com/game?game_id=65d0b814799d11e49b11f5182aa3d707
  • Spekulace: Do herní série Battlefield se chystají zombíci.

    Ou, jak originalni, to sme tady jeste nemeli. Serie bf zacina preslapovat na miste jako jeho kolega CoD ocividne.
    A cemu se vlastne divim, ty 2 serie si jsou cim dal tim podobnejsi.
    • Inquisitor
      To se mi nechce věřit, že zombíci ještě tak táhnou, aby to tam nasr...
      • Zombici

        Zombici jsou politicky a rasově korektni nepřátele.Nikoho jimi neurazíte tedy pokud zachováte jejich rasou a genderou vyváženost.
    • Draken69CZ
      Ne, BF zapadá až po krk do bahna zatím co CoD tím bahnem krásně pluje a tím vyhrává.
  • Lukyz

    DenuvoDRM is cracked by 3DM !

    Tak vyšla zpráva od 3DM, že rozlouskli Denuvo a do týdne budou cracky na Fifu14, DA:I a Lord of the Fallen... BTW píšu to jen jako zajímavost a ne protože bych to podporoval.
    • No, hlavně že majitelé originálek si zaplatili za všechny výhody této DRM (nestabilita, výkon...) Jsem zvědavý, jestli se někdy vážně dočkáme konce DRM podobného ražení. StarForce hadr.
  • MickeyMutant

    The Game Awards nabídne 5. prosince přes 12 světových premiér a něco, po čem budeme (alespoň podle podle novináře Geoffa Keighleyho) šílet.

    Zbrusu novou řadu čipsů s příchutí peněz!

    Znáte to opojné aroma čerstvě vytištěných bankovek, jejichž drsný povrch lákající k promnutí mezi bříšky Vašich prstů voní právě zaschlou barvou? Kdo by ho nemiloval! Teď si tuhle vůni můžete připomenout s novou řadou jedinečných Doritos lupínků s příchutí peněz, jejichž jemnou kompozici zrecenzoval a doporučil slavný herní novinář a Kanaďan Geoff Keighley (znáte z vysílání Halo 4).

    Nevadí, že zrovna máte hluboko do kapsy. S novou řadou Doritos Vás vůně peněz nikdy neopustí!
    • Kozy
      Mickey, že ty budeš copywriter? :)
  • The Game Awards nabídne 5. prosince přes 12 světových premiér a něco, po čem budeme (alespoň podle podle novináře Geoffa Keighleyho) šílet. Phil Spencer bude tentokrát chybět.

    Myslíte podplaceného Geoffa "Mountain Dew & Dorritos" Keighchhgho? Jó, tak to se na 5týho opravdu těším. *6* To zas bude hype k zblití.
  • Mart9

    Paměť na konzolích

    Mám takový debilní dotaz na zdejší odborníky. Co všechno se na PS3 ukládá na HDD? Když si chci koupit co nejlevnějši PS3 kvůli 2-3 hrám, bude mi stačit verze 12GB? Nechci být ani připojený k internetu, takže nějaké stahování her z PSN jde mimo mě. Nechci tam ani filmy, prostě jen tyhle 2-3 hry + třeba někdy další, ale zase na disku. A liší se tohle nějak u Xboxu a jeho 4GB verze? Dík.
    • Ne ze bych tu konzoli vlastnil, ale neda se ten disk vymenit standartnim 2,5" hdd se SATA rozhranim ?
    • Miserius
      Nemám čas tak to tu nebudu procitat, takze pokud ti to uz nekdo napsal tak sorry. Vetsina soucasnych her se instaluje na HDD. Porad jsou hry ktery si nevezmou z disku nic, nebo treba jen 10 mega (Dark Souls) ale chces se na to orpavdu spolehat? Ze jednou prijdes s hrou domu a nepujde ti nainstalovat? 12 GB bych rozhodne nekoupil, buhvi co si veme samotnej operacni system a pak staci jedna hra co bdue na disk chtit 5 giga a mas smulu
      • Mart9
        To má nějakej operační systém? Bože, to je jak PC sakra
        • Tilwaen
          Samozřejmě, že mají konzole operační systém, a díky bohu za to. Absence OS by byla v dnešní době neskutečná otrava - bez správy zdrojů, API, ... :-)
        • Draken69CZ
          Určitě si pořiď s pořádným diskem, časem najdeš víc her co si na tom zahrát.
        • Na 12 GB konzoli zbude cca 8-9 GB.
    • Konzole by měly fungovat na tom, že tam dáš DVD/Blu Ray-Disk, který se ti bude načítat a nebudeš nic muset instalovat. Často se ale stává, že novější hry potřebují instalaci na pevný disk, proto ber vždy tu variantu s větší pamětí. Pro představu například GTA IV nebo RDR (to jsou hry do méně než 8GB) nepotřebují nic instalovat na pevný disk, bez problému vše jede z DVD. Náročné hry, jako je třeba GTA V, požadují instalaci na pevný disk (i v případě PS3 verze). Je teda třeba si zjistit, jestli tvé hry budou požadovat instalaci na pevný disk.

      Pokud chceš pirátit na PS3, větší harddisk je nutností.

      To co jsem napsal, píši ze zkušenosti s Xboxem 360, který jsem koupil v bazaru za 2 000 Kč s harddiskem 60 GB, který mi bohatě stačil. Nakonec mě ale Xbox hodně zklamal a po měsíci jsem ho hned prodal. Kupoval jsem hlavně kvůli exkluzivkám, ale nebavily mě, tak jak jsem očekával.
      • Mart9
        Díky za vysvětlení. Právě jsem si to představoval tak, že vložím DVD s NHL 14 nebo právě RDR a pojede to bez instalace, tudíž by měl 12 giga HDD stačit. Pokud kolega výše napsal, že připojení k internetu je v téhle době nutnost, nebo že budu muset hry dokonce instalovat, jak píšeš, je to pěkně na h o v n o. To asi radši nebudu konzoli kupovat.
        • Na dnešní hry už prostě točení placky v mechanice nestačí. Instaluje se snad skoro vše, snad bych ani konzole neobviňoval, prostě technicky by to jinak nešlo.
          • Mart9
            Já tam ale právě ty dnešní hry hrát nechci, přece nebudu dávat přes 1600 za 1 hru, to je nesmysl. Chtěl jsem NHL 14, Top spin 4 (na sporty jsou prostě konzole nejlepší), případně Red Dead Redemption, protože je to prý sakra dobrá hra. Žádná novinka u mě nepřichází v úvahu.
            • Mart9
              Hokej ne, ale tenis chodím hrát pravidelně. Ovšem těžko porazím Federera že? :)
            • nechci ti do toho kecat ale napadlo te si jít ten tenis nebo hokej zahrát naživo, když už jak píšeš u toho pc traviš selej den?
            • Mart9
              Aha, to je dobrý nápad, zkusím to nějak pohledat.
            • Tak to by sis měl asi udělat přesně seznam her, co si chceš zahrát, a zjistit, jestli instalaci vyžadují, nebo ne. Já si to koupil na hraní exkluzivit a vím, že Heavy Rain instalovala kotel+instalovala velký patch. U PS4 jsem už zvyklý, že se instalují a stahují kvanta dat, u PS3 mi to zatím přijde podobné, ale spousta her na PS3 běží bez instalace, jen je potřeba počítat s těma patchema. Třeba ten Top Spin podle všeho chce instalaci 5 GB a půlka HDD je v háji.
    • Keyz
      To se podívej kolik zabírají hry které tam chceš ne?
      - Něco na OS a uložené pozice. (údajně lze použít 8GB)

      Pak to lehce zjistíš. Případně by tam měl jít připojit disk
      • Mart9
        No já právě nevim, jak tohle funguje. Moje poslední konzole byla Sega Mega Drive 2, kam jsem vložil kazetku a hrál jsem. Jde mi o to, jestli do konzole vložim disk s NHL 14 a ono se mi nainstaluje na HDD, kde mi požere 6 giga, nebo jestli mi na HDD požere jenom třeba 30 mega uloženýma pozicema a pojede z disku?
        • Keyz
          Divný. Tohle by měli uvádět u hry. Kolik bere při full instalaci do konzole a kolik když to bere něco z disku.

          Ale co jsem rychle mrknul na nějaké hry do českých obchodů tak se to nepíše *15* Přitom to je důležitý.
        • Ještě nezapoměň na patche pro hry..ty taky něco sežerou a pro to budeš potřebovat připojení na net..protože hra je v původní verzi na disku a někdy obsahuje poměrně dost bugů takže tahání patchů přes net je nezbytnost..dnes už konzole bez netu nejsou to co bývali..na discích ti zbydou po odpojení serverů neaktuální zabugované hry.
    • kennyB
      Jde jen o to, kolik ty si ty hry vezmou po naistalování. Doporučoval bych ale větší HDD, než 12 GB.
    • Pokud nepotřebuješ nutně nový PS3, tak si kup použitý Slim - je lepší než ta nová verze a za tři litry máš s 300GB hadrem.
    • ucho
      Disk víceméně potřebuješ, jde vyměnit, ale lepší je vzít rovnou těch 160gb.
  • The Game Awards nabídne 5. prosince přes 12 světových premiér a něco, po čem budeme (alespoň podle podle novináře Geoffa Keighleyho) šílet. Phil Spencer bude tentokrát chybět.

    Alespoň přeložit by to chtělo správně, i s mojí velmi chabou angličtinou tam čtu něco jiného.
    • Warriosparky
      Jestli to nebude tou tvou velmi chabou angličtinou... Nebo už to bleskař opravil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit