Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales

    Reklamy

    Konečně normální, herně a hardwarově tématicky laděné reklamy! A to je po 22:00. No asi jen už abych to nezakřikl :) Takhle si nechám AdBlock klidně zase vypnutý a nechávám zaplý jen disconnect, aby se mi načítala stránka o 0.9 vteřiny rychleji ;o) Každopádně řvát se asi vyplatilo, ale pochvala zatím žádná, tak tu máte aspoň jednu ode mne. Jedna reklama sice vyskočila před přihlášením, ale byla zticha a to se taky cení :)
  • Lukyz

    Resident Evil HD

    Právě vypustili nový gameplay video z RE remaku + oznámili datum vydání na 20.1.2015 *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=3a6-6QWyLGY
    Na hru se osobně moc těším, ale přidávat tam "fyziku" poprsí Jill opravdu nemuseli - >Japonci *1*
    • Ronox
      Boží! Neskutečně se těším. Původní verze měla stejně nejepičtější intro! *1* Joseeeeeeeph! - https://www.youtube.com/watch?v=UWo0Hhx07Pc
    • Draken69CZ
      To prostředí je vcelku odfláknutý, ale spíš se bojím jak se to bude ovládat.
    • Když vidím ten leveldesign a tu atmošku.. proč dnes vychází takové srajdy? :)
  • Co říkáte na nový Crew?
  • ringmancz

    Australské obchody K-Mart a Target stáhly z prodeje GTA V z důvodu násilí na ženách.

    a násilí na mužích jim nevadí?
    • V GTA přece za žádnou ženu, která zabíjí muže nehraješ. Kdyby tomu tak bylo, jistě by to stáhly z prodeje i kvuli tomu. Imo je to v pořádku a mužeme jen tiše závidět že jsou tak vyspělý stát. Stejně žádný zdravý člověk tak násilnou hru hrát nemuže. *7*
      • faitheater
        V AU by teda mali zakazat vsetky FPS, RPG, TPS a vobec kazdu hru, kde sa zabije co len jeden clovek.
        A k tomu filmy, serialy, spravy... az tak budu ludia uplne ochraneni pred zlom a nasilim.
    • Ženy jsou objektivně slabší stvoření, než muži. Proto násilí na nich vyvolává tolik emocí. Je to jako násilí proti jiným slabším tvorům - vyvolá to emoce a soucit.

      To bylo ale jen tak pro zamyšlení. Rozhodnutí řetězce a petici nehodnotím.
      • To je ale hodne sexisticky prispevek, ty sovinisitcky prase :D
      • Ještě mě napadá, že kdyby jsme v GTA hráli za ženu, tak by to zabíjení dalších žen bylo pro lidi únosnější.
        • Draken69CZ
          Jen pokud by si měl na výběr hrát v burce.
          • Jack1947
            Hra by se odehrávala v čr. Tak by to bylo vyrovnané jak genderově tak nábožensky.
            • Jack1947
              Mooc jednoduchý cikání by měli jít hezky do uhelnejch dolů, tam by se na to vydělali za rok.
            • Draken69CZ
              A když budeš hrát za cikána tak si dojdeš na úřad a tam ti všechno daj :D
        • Jack1947
          Asi tak no demeenti *7*
          • Mně to spíše příjde pochopitelné. Když by se židé zabíjeli mezi sebou, nebylo by to emočně to samé, jako když je zabíjeli Němci. Chápeš...
    • Austrálie je prostě Austrálie.

      Mám pocit, že dokonce GTA SA bylo zakázáno prodávat na území Austrálie.
    • Mart9
      Tohle, co se děje, se mi ale vůbec nelíbí.
  • Australské obchody K-Mart a Target stáhly z prodeje GTA V z důvodu násilí na ženách.

    krovaci vypatlany
  • Age of Wonders

    Na GOGu rozdávají klíče k této hře, ovšem omezené množství tak běžte dokud nějaké ještě jsou *4*
  • Jack1947

    Australské obchody K-Mart a Target stáhly z prodeje GTA V z důvodu násilí na ženách.

    To jsem zvědav jak dopadne potom Remaster Postalu1 a Už ted mnohými nenáviděné Hatred... jako fakt na ženách v GTA pácháte nějaké zločiny? Pokud si dobře pamatuji tak tam je to myslím neutrální ne... já vím zase někomu po delší době ruplo v bedně.

    Realita je jedno velké sluníčko a hry jsou jejím středem. Obzvláště ty násilné pfůůj, pfůůj. *7*
  • ucho

    Adventury

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/conspiracy-bundle

    za ty peníze pěkná nálož adventur. ale pochybuju, že je ještě někdo nemá.
    • Thorar
      Parádní výběr, ale máš pravdu, už všechny mám.
      • Minimálně dvě z výběru jsou dost slabé hry.
    • ringmancz
      já to třeba nemám. ale jestli to nebude tím, že nemám adventury rád
  • MidnighT91

    AC U

    Chlapi můžete poradit? Už pár dní hraju ac unity, hra to není špatná a sama o sobě jede překvapivě dobře v rámci optimalizace, ale poslední dva dny jsem se setkal s problémem který mě poměrně děsí a znechucuje mi hraní. Totiž, kdykoli přejdu do menu s úpravou postavy ( takové to bílé s 3d modelem města) pc začne v několikavteřinových intervalech velmi hlasitě hučet, a to tak že to zní jako startující Boeing. Nevíte co to může způsobovat, zkoušel jsem si hrát s nastavením gk ale bez výsledku. Ze začátku to hra nedělala...
    • Jack1947
      Sice to sem nepatří ale naposled když mi odcházel zdroj tak mi celé pc jen "zhaslo" - tedy uplně. Bylo to při hraní Dead island. Takže si nemyslím že by grafika vydávala nějaký ton předtím než zkape ale zkušenosti s tím nemám každopádně to je holt dan za zmrvenou hru. Když to dělá i PS4.

      Pc mi např vydávalo za začátku s novým zdrojem takové skřípání trochu jsem se bál poté to přestalo, jinak pokud tam máš teplotní čidlo tak by ti to hlásilo pípáním což ostatně spomenul už Keyz. To pípání je samozřejmě blbost když grafika vydrží i 80stupnů v plné zátěži. Začne pípat např při 65+... na to bych moc nespolehal... ani nevím proč tuhle srandu tam mám dneska to ani není potřeba vše řeší programy.

      Pískání jsem ještě u grafiky neslyšel... *15* ale asi to nebude nic příjemného. *3*
      • Keyz
        https://www.youtube.com/watch?v=8mMm26F6t3I
        Strašný zvuk. Také jsem to zažil u GTX 260.

        Btw jak tohle může být vlastnost? Je to vada kusu.
        http://wccftech.com/nvidia-gtx-970-coil-whine/
        A lze to řešit reklamací. Kupuješ si grafickou kartu a ne zvukovou *15*
        • Jack1947
          Zajímavej problém hmm, to by asi bylo nepřijemné být otravován pokaždé při hraní nějaké náročnější hry.
        • Proste je to vlastnost civky, kvuli resonanci muze zacit civka piskat a moc se s tim udelat neda. Typicky kvuli zatezi je to jeste tak, ze cim vykonejsi karta, tim vetsi proud prez ni pujde a tim vic se to projevi.
    • Keyz
      Jestli hučí tak to asi větrák nestíhá.

      Zapni HW monitor a během hraní (chvilku hraj) pak udělej to co popisuješ a mrkni na hodnoty.
      HW monitoru na teploty CPU a GPU. Asi někde bude hodně a proto to začne hučet.
      • MidnighT91
        Teď si o tom problému čtu a podle všeho si na "náročnost" onoho menu stěžují i na ps4 kde to dělá to stejné a píšou že je to způsobeno tím že to menu oproti samotné hře nemá fps lock a fps v něm vyletí na 200.
        Btw: jakákoli z posledních her mi na pc jede na ultra ve full HD, jmenovitě FC4, Shadow of Mordor (a to včetně HD textur). každopádně díky za rychlou odpověď měl jsem v plánu to otestovat ale ještě jsem se k tomu nedostal...
        • Keyz
          Jestli vyletí v menu FPS tak to nemá co hučet ale případně "pískat" a jestli to píská tak to dělají cívky na grafické kartě. To je vada karty.

          Lze to řešit zapnutím vertical sync v menu hry anebo zapnutím vertical sync v ovladačích karty pro tuhle hru (v ovladačích lze měnit nastavení pouze pro vybrané aplikace a ne globálně). To udělá mimo jiné, že FPS nepůjdou více jak obnovovací frekvence monitoru. Tedy většinou 60 a to i v menu.

          To bude asi to co myslíš. Jinak by to muselo hučet u každé hodně náročné hry kdyby větrák nestíhal chladit.
          • Pískání cívek při vysokých fps (třeba 1000) není žádná vada ale vlastnosti, některé karty slyšíš trošku, některé ne. Záleží jakou máš kartu, jak máš odhlučněnou sestavu atd.
          • MidnighT91
            Grafika rozhodně hučí, nepíská. Navíc pc je nové takže vadu karty bych vyloučil. Pc v menu dál hučí i po zapnutí vsync ve hře i na grafice. jinak hra sama o sobě jede naplno pouze se sníženými texturami ( když jsou textury na ultra tak hra místy zamrzá takže jsou na vysoké).

            BTW: I když nastavím 8x MSAA tak to během hraní ani v tom největším davu hučet nezačne...
            • MidnighT91
              Crysis 3 mi v menu ukazuje až 2000 fps, vše na ultra, vsync vypnutej a hra jede stabilně bez lagu a hučení.
              S tím MSAA to bylo myšleno tak že i když ten pc u ACU zatížím sebevíc (8xMSAA, HBAO + tisícovej dav lidí) tak to během hraní hučet nezačne ale v momentě jak přejdu do menu tak je z toho stejně tryskáč.

              Zkusil jsem kouknout na to MSI. Zapnul jsem hru s vsync, přešel do menu, pc začal hučet tak jsem přešel alt + tab do msi a ten ukazuje že během toho hučení je rozdíl v teplotě pouze 5 stupňů.

              BTW: to hučení je přerušované třeba 5 vteřin ticho a pak zase 5 vteřin hučí...

              Reakce na PC-hráče: V té hře jsou dva druhy menu hlavní, do kterého jdeš jednou a pak je tam během hry menu s jakoby 3d modelem města (to je to co způsobuje hučení) a do něj musíš behem hraní chodit neustále, kvůli úpravám postavy, levelování, atd...
            • Nejlepší je tu AC srajdu nehrát a máš po problémech. A Vsync určitě nedoporučuju, zvýší to akorát inputlag. Ale stejně, v menu si jen při zapnutí hry a pak už se do něj nepodíváš, tak co řešíš.
            • Keyz
              A FPS máš pořád 200 apod i když si zapnul ten vsync?

              Vypadá to tak, když 8XMSAA tohle řeší a tedy hodně zatíží kartu a sníží FPS. Divný. Jestli máš teploty ok tak netuším. Většinou to je to co jsme psal. Hodně FPS a karta dělá ten zvuk.
              Klidně může být nová to je prostě kus od kusu. Lze to otestovat u jiné hry kde vypneš vsync a v menu budeš mít také stovky FPS. Anebo MSI afterbuner nějaký test a vše dát na min. To budeš mít také hodně FPS.

              - V MSI Afterburner je možné nastavit chlazení karty na určitá %. Podle toho uslyšíš zda to je větrákem :)
  • homeles8

    DayZ

    Zdravím. Čet jsem si pár článků a trochu víc komentů o DayZ a je hodně komentů, že když se to hraje ve více lidech, tak je to skoro nejlepší hra. Popisujou zážitky, jako by je sami zažili :-) Nadávání mě neodradí počítám s tim, že to bude vypadat a fungovat co nejhůř. Každopádně, hrál by tu někdo, kdo je v pohodě a chce si to taky zahrát a užít? Když se tu pár lidí najde, tak bych si to i koupil. Nikdo můj známej to nehraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit