Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Zadáním kódu (08347-97365-66457, Refferal: Evolvetown) na stránce pro majitele Xbox One či PS4/PC dostáváte šanci vstoupit do alfatestu Evolve, který se uskuteční 30. 10 - 2.11.

    Nechápu smysl toho kódu, když ho může mít kdo chce :)
  • Jack1947

    RYSE

    Symbolických 24gb, prostě lidovka na kolik 5-6hodin? *15* A to se vyplatí... nejsem si uplně zcela jistý jestli je zrovna 39eur adekvátní cena. *12* No ale na druhou stranu když COD se prodává za ještě více tak proč nakonec ne, že jo.
    • frag.ment
      Jacku, prosím změň lokál aspoň do doby, než se naučíš trošku česky. Ty tvoje výplody (a pochody v mozku raději nekomentuji) se nedají číst.
  • MrSanta
    Tak jsem kliknul na 'reklama' a pročetl si ceník. Po přečtení cen můžu říct, že se divím, že tady těch vyskakujících reklam je tak málo *1*. Obávám se, že brečet tady ale nepomůže. To už spíš bombarduj emailama buď relkamní oddělení nebo rovnou redakci tiscali.
    Tiscali reklamáci se s tím všeobecně nepářou. Viz ten pravidelný spam reklamních mailů co mi chodí na tiscali email (co mám kvůli registraci na games). Navíc ty emaily vychytrale ignorují označení za spam. Teď na mě navíc vyskočila automaticky se přehrávající videoraklama, když jsem vlezl do emailu na pravidelné čištění tiscali spamu. To je poprvé, co se mi tohle u emailu stalo.
    Jenom čekám, kdy se tu objeví reklamy na zaručeně přírodní a stoprocentně fungující přípravky na hubnutí s fotkou před a po *15*
    Kruciš, to měla být reakce na mobilní Surikatu. Nějako jsem se netrefil *7*
  • MrSanta

    Vypadá to, že na trh míří bundle konzole Xbox One s Halo: The Master Chief Collection a PS4 s Grand Theft Auto V.

    Raději bych u Halo: Master Chief Collection viděl něco ve stylu Xbox One Advanced Warfare verze, ale tohle bych bral taky. Snad to Microsoft potvrdí a bude k dostání i u nás.
  • victor

    Battlefield 4 Premium Edition dorazí na Xbox One, PS4, PS3 a PC 21. října. Kromě základní hry nabídne 5 datadisků, možnosti vlastních úprav, přednost při čekání na serverech a 12 battlepacků. Na X360 nevyjde z důvodu technických omezení.

    360 opět zatržena u huby . Jaká technická omezení ? Proboha vždyť to vyjde na PS3 !
  • Jack1947

    Battlefield 4 Premium Edition dorazí na Xbox One, PS4, PS3 a PC 21. října. Kromě základní hry nabídne 5 datadisků, možnosti vlastních úprav, přednost při čekání na serverech a 12 battlepacků. Na X360 nevyjde z důvodu technických omezení.

    Třesky plesky, jen se jim to už nehodilo do krámu to je celé... *7*
    • MrSanta
      Jo, určitě se jim velmi vyplatí, když to nebude dostupné pro milióny potenciálních zákazníků hrajících ještě pouze na X360.
      • Jack1947
        Nevím, to se zeptej jich ale zdá se že se jim to asi vyplatí.
  • Veskoslav

    Eurotrack 2 Bundle

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/euro-truck-simulator-2-gold-plus-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+eurotruck2gold+%2F
    • Inquisitor
      V mém případě by to bylo něco takovýho :)
      https://www.facebook.com/photo.php?fbid=569004753204505
  • Ve velmi brzké době můžeme očekávat novinky týkající se Uncharted 4: A Thief's End.

    Jsem zvědavej. ND jsou záruka kvality, takže jejich každou novou novinku o tomhle chystajícím se masterpiecu budu bedlivě sledovat. U2 a U3 jsou herní skvosty, kterým se jen tak nic nevyrovná (ze stejného žánru).
  • Legend of Grimrock 2 už za týden.

    viz http://store.steampowered.com/app/251730/

    Skvělá zpráva! *14*
    • davidBray
      na steamu v přátelích to borec už hraje. nechápu, když to má být až 15tého
      • Autor, betatester, novinář nebo jen kámoš někoho z autorů.
        Možností je plno, to není nic neobvyklýho.
  • reklamy

    Heledte už to s tema pop-up reklamama vázne prehanite. Chápu, že z něčeho žit musíte, ale tohle je už buzerace. Add Block na pc zaplej nemam, dal jsem si vás do výjimek a tu blbou vyskakovací reklamu pretrpim. Ale když na mobilním připojení musím načítat tu zas... pic...., a pak mi telefon začne na plný koule přehrávat ještě zvuk, to jdete fakt do háje. Neplatim za žádnou jinou stránku na internetu a nebudu ani za Games. Až tak dobrý zase nejste. Fakt bych se nedivil, kdyby to hezkejch par lidi naštvalo a na Games se nevykaslali. Kdo vám pak bude ty reklamy naklikavat, to jsem zvědavej. Si jich přidejte par do stran, nebo dolů. Ale samoprehravaci sragory se zvukem, to je fakt uchylarna nejvyššího kalibru...
    • Jack1947
      Když se to neděje tak často, tak to ještě jde. Jinak pravda aby tady přehrávali náhodně (!!!) nějaké zvukovovideo reklamy toje vážně k vzteku.
    • Máš pravdu. Až tak dobrý nejsou. Proto tu mám zaplej AdBlock all-the-time. *5*
      • ucho
        svou novou ikonkou jsi mi připomněl gayrima. ale jak on se sakra jmenoval, to nevím (asi to bude tím, že už tady měl tolik nicků :) )
        • Nejsem on, ale přiznám, že jsem si od něj vzal inspiraci. Kdo ví, třeba přebírám štafetu :)
          • Moje predikce je taková, že to dřív Veskoslav přizná, že je to nefalšovanej mýlící se čmoud, než aby si ty dokázal nahradit tohodle panáčka. Ale kdo ví, tyhle vody jsou nevyzpytatelný.
          • Jack1947
            To si tedy moc věříš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit