Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=92GBBLpNq78
    Tak se nám ta herní žurnalistika začala tak nějak hroutit *7*
    • kennyB
      Nechápu, proč banuje za sprostá slova, když je sám v komentářích používá. Kouknul jsem na jedno video a je to samé blbče, pitomče atd... Asi zapomíná, že Youtubera dělají diváci *11*
    • Jack1947
      Ty vle tohle se nedá poslouchat ani na to dívat jako fakt ? "Máte právo na váš komentář, ale nesmí bejt špatnej a tenhle byl vyloženě špatnej a já ho tam nechci... " ctje ty vle egoistické, nafoukané dementní a bůhvíco h*vado.

      Abych řešil tohle ještě... to bych se asi zbláznil. Já myslel že J.D je maximální koukám i on má své hranice, co ještě nepřekročil. *7*

      Nechápu proč to sem cpeš, ani jaktože má tolik odběratelů, očividně jsou to podobně smýšlející lidi (nejlépe brainless) co rádi poslouchaj nonsense... a pak se cejtěj.

      Protože bytostně nesnáším arogantní, nafoukané a díky tomu nemocné idioty, co si myslej že sežrali všechnu moudrost, nechápu je a ani nikdy pochopit nechci... a nevede to k ničemu dobrému. Kor když to svoje neumětelství šířej takhle veřejně. Máš mínus.
    • Draken69CZ
      Mě přijde jako hroznej vocas, já mám pravdu a nejlepší názor a VY víte hovvno. Maňas se zeleným mozkem.
      • Kozy
        Přesně tak. Padaj z něj strašný moudra.

        Jen tak mimomochodem kdo je masodžonistický?
        • Prasaak
          Pravděpodobně je to derivát slova misogynie:)
      • Ano, taky mě u něj občas štve že se tak chová, ale alespoň má na ty svoje názory pádný argumenty.
        • Draken69CZ
          Ten pádnej argument bude nejspíš papír na hlavu, jinak nevím.
    • ucho
      omg, proč u nás není žádný youtuber, který by měl poslouchatelný hlas a uměl mluvit?
      • Nejde o jeho hlas, ale co říká.
        • Prasaak
          Ano, takovej War Thunder, to bylo opravdu něco. Učiněný rétor a duševní gigant.
        • ucho
          polovinu času tam mluví o tom, jak cenzuruje příspěvky na youtube, protože on je tady pán a když mu přijde, že někdo nemá pravdu nebo to vyhodnotí jako útok, co by se s tím matlal a raději to smaže. a tohle celé se snaží obhajovat... říká se tomu tuším božský komplex a je vidět, že mu to trošku vlezlo do hlavy a že už nad tím ztratil kontrolu. je to vyjadřování nedospělého člověka. no ta první půlka mi moc zajímavá nepřišla. hází všechny do jednoho pytle za cenu vyvolání jakési aféry. mně tento přístup přijde jako velmi laciný, špatný, senzacechtivý. do toho ještě vloží každých pět sekund nějaké přeřeknutí a fakt nevidím důvod někoho takového poslouchat i jindy...
          • C-BEAM
            súhlasím, božský komplex ako vyšitý a zrejme to nebude jeho jediný problém ... presne ako istý ucho z games.cz.
            • Draken69CZ
              A pak si představ že takoví lidi mají přistup ke zbraním *13*
            • ucho
              *3*
      • protože takový lidi dělají užitečnější věci
  • ringmancz

    PS3 upscaling

    nevíte někdo, jestli jde nastavit, aby se určitá hra neroztahovala na 1080p a zůstala jen na 720p? nemyslím teď nastavení v Display setting, protože pak nepůjdou ostatní hry a filmy v 1080p. díky
    • Spades
      Jinak to určitě nejde. To by bylo na běžného američana moc "advanced".
  • Ta vyskakovací reklama na PokerStars v sobotu pár minut před polednem má znamenat co?
    • Že to řešíš.Dvacet let, máš adblock a teď se budeš s r a t s reklamama.
      • MrSanta
        Redakce před nedávnem napsala článeček, ve kterém oznámila že po dohodě s tiscali budou reklamy spojené s hazardníma hrama až po desaté hodině. A teď tu máme k obědu pokerstars.net. Jestli mě paměť neklame, tak naše zákony na poker stále pohlíží jako na hazard.
        • Prasaak
          Co teprve sporty? Takovej hazard se životem...
          • MrSanta
            *15*
            Však až se tady objeví reklama na extraligu, tak budu patřičně pohoršen.
        • To potřebovali nějak okecat.....teď napíšou další kde se omluví,že to byla chyba,že za to nemůžou bla,bla,bla a za dva týdny se to bude opakovat.....adblock forever.
    • ale no tak! reklama je prece jedina vec co je zivi! a uz pro nas udelali tolik! napriklad adblockerum dali dolu zlutou listu- to je prece nepripustne! zlatej poker star! takovy agresivni reklamy prece maji uplne vsude!
    • C-BEAM
      že si máme nahodiť adblock, permanentne.
  • to je ale herní sucho, neni co hrat...:(
    • kennyB
      Nepsal jsi to samé včera???
  • Něco na tom bude - redakce zamyslete se prosím

    Napadla mě teď jedna malá analogie. Když se podíváte na nejhorší hw web u nás - DDworld. Ten člověk je totálně mimo, píše tam šílený nesmysly, lidi se tam k němu chodí vyloženě bavit a přesto ... určitá sledovanost tam díky tomu je. A proč? Protože se vymezuje tím, že je jiný. AMD je nejlepší, jeho testy vždycky dopadnou jinak, každý kdo je proti němu je "idiot, nerozumí tomu", však to znáte, upravuje si diskuze, případně je pod tíhou argumentů maže atd. atd. atd., jasně, v tomto případě se o nějakých kvalitách webu nedá vůbec mluvit, přesto, někteří tam chodí.

    A teď si představte, že by web jako games.cz, byť tady k tomu mám spoustu výtek od reklam, přes chyby v jazyce, až po další věci které nechci rozebírat, stále je to díky nízké konkurenci jeden z nej, neli nejlepší herní web v ČR. No, a teď si představte, že by kluci do toho přidali své vlastní názory a opravdu stáli za hráči. Potom by články typu AC 30vs60 nemohli být takové jaké jsou a šíleně by tím pomohli jak hráčům, tak sami sobě. Jako insipirace se staří podívat do Polska, tam se s tím nepářou a herní komunita/novinařina/prodeje/testy - všechno tam funguje trošku jinak.

    Osobně nechápu co z tady takového stylu redakce má, kam to vede? Proč tu práci dělají? Nemají touhu se zlepšovat a jít cestou pravdy a nějakého vlastního zadostiučinění? Jakoby si neuvědomovali svoji pozici. Nechápu to. Každý občas udělá chybu, pokud člověk za něco stojí, tak to přizná a příště se zlepší. Lepší než se vymlouvat, obkecávat a nedělat nic. Jedině, že by fakt měli nějakou dohodu s Ubi, což si nemyslím.

    Bohužel mi přijde,že games.cz se zaseklo a oni sami nechtějí být něčím víc. Příležitost k tomu mají. Lidi nejsou hloupí. Lidi si všímají. Hráči si všímají víc, než si možná někteří myslí.
    • Jack1947
      Bylo to k něčemu ten wall of paper sh*t text? *7* ne tak vodtáhni a už se nevracej jdi na eurogejmr a užij si to tam ahoj. *3*

      Jinak jo ale tohle klopýtnutí jestli se to a dá nazvat se neděje pokaždé, jak říkám kdyby na tom záviselo živobytí taky by si psal i věci které ti nejsou po srsti, k tomu navíc ta podplacená redakce to už je snad takový ten trolling. Podplacené je to někde jinde a tady určitě ne. *3*
    • A ti co jim posílají review kopie si také všímají, stejně jako herní firmy se snaží i herní weby prostě uspokojovat poptávku co s nejnižšími náklady. Je to prostě složitější, nejen pro hráče a když to hráčům bude opravdu vadit, dají to vědět tím že sem nebudou chodit. Já jsem vděčnej že u nás jsou weby směřovaný "jen" na herní kritiku (her jako celku) a zpravodajství. To co se děje v USA herních médiích bych tu nechtěl.
    • Nechceš se trochu rozepsat o Polsku? To mě zajímá.

      (Jinak samozřejmě souhlas:) )
      • Polsko, no vycházím z pár věcí. Prodeje tam samozřejmě mají uplně na jiném Levelu (nejen kvantitu, ale i kvalitu, aspoň co jsem se díval jednou, možná jsem jen trefil období) . Stejně tak hry - Zaklínač, tady na té hře jde vidět jejich přístup. Samozřejmě tam všechno nefunguje parádně, ale kamarád z Polska, se kterým už pár let hraju online, tak říká, že u nich jsou ty testy podrobnější, více nestranné a celkově názor na hry je tam trochu jiný i v recenzích, zkrátka nenechají se tak lehce oblbnout a kdyby tam vyšel článek jako tady o AC, tak by jim to dali pěkně sežrat. Určitě ne všude, ale stačí pár takových a hned je situace jiná. Mně příjemně překvapilo, kolik je tu lidí obeznámených s tématikou a nenechají si tu všichni kálet na hlavu. Upřímně jsem v diskuzi čekal většinu místních děcek, která budou tvrdit, jak je 30 ok a blabla, konzole a blabla... je vidět, že to jde, když se chce. Ale hlavně musí zamakat redakce.
        • Ale 30fps je prostě ok *1* a stále mi nikdo nepředložil argumenty proč není, netvrdím že 60fps někdo nevyžaduje, ale když se většinová poptávka přizpůsobí nabídce, tak je 30fps naprosto v pořádku.
          • C-BEAM
            ono záleží aj od toho či si schopný tie argumenty prijať a pochopiť im ...
          • S neinformovanýma trolama se zde bavit nebudu, vše máš shrnuto zde http://www.youtube.com/watch?v=eXJh9ut2hrc ,případně najdeš i verzi s cz titulkama, někdo níž na to tuším dával přímo odkaz i zde.
            • Vrook
              Lávra: Tohle je asi ultimátní argument, ale ten ti tu místní radikálové žrát nebudou. Maj v hlavě nas*áno a nejradši by za lidi rozhodovali, co si maj koupit, na čem maj hrát, co maj hrát, jak to maj hrát. Prostě totální výmaz, bych to neřešil. *15*
            • Já si TB velice vážím, ale zážitek z her je prostě můj, nikoliv jeho. Ano jsem v tomhle sobeckej a sebestřednej, protože jsou to MOJE peníze. *3*
    • upřesnění prvního odstavce - je jiný tím, že má vlastní názor, který (bohužel) někteří berou jako relevantní - i to je část jeho čtenářů, nicméně většina se tam opravdu chodí bavit. Kdo nevěří, věřit nechce. Poptejte se u konkurenčních webů, dokonce i "dodavatelé" jsou si toho vědomi. Proč asi doposud třeba neotestoval nové Maxwelly třeba :)
      • Mimochodem pro malou osvětu ještě jedna věc - ano, dřív když hra měla 30fps, bylo to ok, vlastně cokoliv nad 25 bylo ok. Proč? Protože CRT. Tam obraz šel prakticky 1:1, něco o co se nyní snaží Gsync a FreeSync. Tam neexistoval inputlag apod. jako u dnešních LCD. LCD byl prostě fail, respektive nebylo nic lepšího. Plazma (i v televizích má mnohem lepší obraz jak barvy, tak rychlost) se tak malá vyrobit nedala.. bohužel. Ale to už je historie. Spíš jen poznámka k zamyšlení, až nějaký chytrák zase řekne "ale dřív jsem hrál 30fps plynule" (což ovšem neznamená, že i dřív nebylo 60 nebo 85 ještě plynuleji.
  • MX72

    Obrazem: Mezi nízkými a vysokými detaily hry Ryse: Son of Rome není vidět téměř žádný rozdíl.

    No neviem, ja tam teda rozdiel vidím, čistejší obraz, lepšie nasvietenie, lepší AA, občas je vidno aj lepšia textúra. Ale aj tak, na screenoch sú väčšinou rozdiely menej vidno ako priamo za behu hry na obrazovke. :)
    • victor
      ...jj 30 vs 60 FPS ;)
  • Rychlorecenze - Rayman Legends

    Jedna z nejlepších plošinovek vůbec. Maximálně zábavná, návyková a vizuálně nádherá. Stylizace příjemná, jednotlivé světy (i ten nápad s obrazy) se povedly, chytlavá hudba a stylový hudební levely. Takhle dobrý plošinovky se rojí jen jednou za uherskej rok. Sebráno úplně vše. PS: potěšily levely z předešlého Origins. Kéž by takhle zábavný hry měli Ubi všechny. *5*
  • Kvalita herních webů

    Tak jsem se zase jednou na*ral *16* a musel komentovat pod článkem 30fps je pro akční adventuru lepší než 60fps, tvrdí tvůrci Assassin's Creed: Unity.

    Jako divíte se, milí autoři, že si o vás hráči myslí, že jste se s vydavateli spikli vůči nim? Vždyť prohlášení Ubisoftu jsou lehce prokazatelné lži, a ví to každý, kdo problematice jen trochu rozumí! Čekal bych, že je roznesete na kopytech a nenecháte je dělat z hráčů voly. Ale ne, žádné zpochybnění, jen předhodíte to, co PR oddělení vypustilo (toto samozřejmě není první případ).

    A proč se ještě neobjevil nějaký článek, kde by byl jasně vysvětlený rozdíl mezi 60/30 FPS (a třeba i tím filmem) - tohle jsou exaktní témata, podložitelná tvrdými daty, žádná dojmologie, jak se plno lidí snaží tvářit. Vždyť nežijete v bublině, musíte vidět, že po takových článcích je poptávka (ale no tak, někdy i do těch diskuzí kouknout musíte).
    • Keyz
      Tak publikum to přiláká a zvedá to čtenost a to je asi hlavní. I kdyby v Ubisoft napsat, že 1FPS je ideál, tak to možná slepě česky oznámí jako zprávu a hotovo.

      Škoda. Šířit dál jasné kecy a podílet na balamucení lidí je špatné.

      Stejná blbost jako kdyby Volno oznámilo, že bude dělat auta u papíru protože to je nejvíce bezpečné. Je to naprosto stejný argument. Lež. Jen to u toho příkladu Volba zarazí více lidí, protože to je extra debilizováno i pro největší tupce. A pak se řeší ve FC, zda to tak opravdu je. Jako kdyby, se řešilo, zda Země není náhodou stále placatá. Jasně. Jestli to někomu nevadí není problém. Jestli si někdo myslí, že Země je placatá není problém. Jen nemůže kecat na veřejnost, že to je pravda.
      • Teorii o větší čtenosti jsem zavrhl. Přebírání obsahu dělají i všechna ostatní média, takže v tím nezískají nic navíc (nenutí to lidi chodit zrovna sem - stejný obsah najdou všude jinde). Ale právě kdyby se proti takovým PR volovinám vymezili, tak by se dle mého odlišili a mohlo by to zvýšit čtenost.

        Ještě mě napadla další možnost a tou je šílená lenost (hloupost?) autorů, kteří se prostě nebudou patlat s ničím víc, než s překladem. Jenže takovým postupem si čtenáře nezískáte a ani neudržíte...

        (Téma her je oproti jiným - například motorismu - specifické nízkým průměrným věkem, takže i když budete vydávat články pod úrovní, je možné, že se ti mladší a nezkušení nachytají a pošlou vás k vodě až po nějaké době...)
    • Tohle taky nechápu, proč redakce slepě pakouškuje blbosti. Přitom přesně jak píšeš, každému, kdo o tom něco víc a má ty možnosti hrát ve více fps je jasné, jak se věci mají. A je stejně tak jasné, že je absolutní nesmysl srovnávat fps ve filmech a ve hrách.
    • ucho
      mezi 30 a 60 fps přeci není žádný rozdíl. a navíc 30 fps ti zajistí filmovější zážitek. vývojáři moc dobře vědí, co je pro hráče lepší.
      • nevím, co ti dneska za humus spadlo do očí, ale já mezi 30 a 60 FPS vidím rozdíl

        nebo jsem jen podlehl uchovu sarkasmu?
        • ucho
          je to paradoxní, že tady vypadá 30 fps rychlejší než 60 fps, to uznávám. je to takové filmovější.
          • si měl říct rovnou, že sis dneska šlehl trochu víc než obvykle a nemusel bych na tebe vůbec reagovat :)
      • jindra.veliky
        http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/proc-nemohou-byt-hry-filmove
      • Draken69CZ
        http://1url.cz/h4Yd
    • Jack1947
      Já nevím ale existují určitá pravidla a myslet si něco a psát o tom je zas něco jiného než psát o něčem co mají nakázáno zeshora. ( fobře trochu se zastávám místní redakce a co jako...) profesní hrdost jestli nějaká je musí jít stranou a když se ti to nelíbí tak to jako já nečti a basta. *3* Tohle je takové to moaning moaning ... little monster...
      • Chápu to správně, že víš, že z tebe dělají kikota a ty říkáš, že je to OK??
        • Jack1947
          To ne (nevím co je kikot, jestli něco jako don chiqotte *7* *12* ) ale existují určitá psaná pravidla a né ja tomu neveřím ani mně to nezajimá ale hlavně se tím nenervuju.
        • Draken69CZ
          On to ze sebe dělá sám, nereagovat
    • Draken69CZ
      Připrav se za chvilku bude v módě trhanost a nic nad 24fps nebude dost cool. Mě je popravdě rozdíl mezi 30/60 fps trochu fuk ale nevidím důvod, zvlášť na PC, proč nám nenechají na výběr. O PR asi nemá cenu mluvit, to bylo a bude pořád jen o prodat co nejvíc než někdo zjistí že to není takové jak jim několik měsíců/let tvrdíme.
      • Jasný. Ale jde mi o pozici herních novinářů. Vždyť tohle by (jako hlídací psi demo... teda jako "patroni" hráčů) měli tvrdě stíhat a ne jen posílat dál do světa - v té diskuzi jsem napsal, myslím, dostatek argumentů.

        Takhle se fakt nemůžou divit, že jsou hráčům pro smích.
        • Draken69CZ
          Jinak článke beru pouze jako informativní, autor nevnáší žádný svůj pohled na věc a pouze doufá v rozhodnutí vývojářů, klasické papouškování informací z venčí.
          • Pouze informativní článek o devíti odstavcích? Bez komentáře bych to možná snesl u 160 znakovýho tweetu...

            Nehádám se, že je to jen papouškování informací z venčí, ale když už někdo dokáže sesmolit 9 odstavců, mohl by mít dostatečnou mentální kapacitu, aby poznal, že jsou to chujoviny.

            No a pak tu máme ještě oblíbenou teorii o podplacených redakcích :)
    • Já zcela exaktně nemám se STABILNÍMI 30 FPS žádnej problém. A ano pokud nepředložíš ta tvrdá data, bude to pořád dojmologie.
      • Kdybys trosku zagooglil, tak najdes ze se podobnou problematikou zabyvaji treba nektere technicke obory, co pracuji s multimedialni technikou. Samotny vjem plynuleho obrazu vychazi z toho, ze oko ma integracni periodu, za kterou vyhodnocuje to co vidis. Proto serie obrazku, co jde rychleji nez ta integracni perioda ti prijde jako plynuly obraz. To samozrejme neni vsechno.

        Zalezi totiz take na tom pod jakym uhlem se na neco koukas, po stranach oka mas cernobile senzory ktermy se rika tycinky. I kdyz vidi jen cernobile, tak maji podstatne rychlejsi integracni dobu nez cipky, ktere mas uprostred oka a vidi barevne a do detailu. Proto i tohle se mus brat v potaz.

        Dalsi veci je intenzita svetla kterou vnimas, protoze cim vetsi intenzita tim vice vnimas nizke fps.

        I kdyz se timhle vubec nezabyvam, tak jsme na tohle delali jednu laborku. Nikdo nerekl ze je to plynuly obraz driv jak na 40 fps. To ze ti prijde 30 vporadku, je jen proto ze nehrajes bezne v 60. Ale souhlasim, ze propady fps poznas treba i z 80 na 60.
        • Díky za skvělý komentář. Konečně mi dává smysl, proč mi vždycky přišlo, že televize/CRT monitor (i na 100 Hz) hrozně bliká, když jsem ho měl na kraji zorného pole a ostřil jsem jinam...
          • risa2000
            Jde také o to, že CRT má poměrně specifický způsob vykreslování obrazu (paprskem) a poměrně malou setrvačnost zobrazovací matrice.
      • Já taky ne (osobně dávám přednost úrovni grafiky před FPS), ale nedovolím si tvrdit, že 30FPS render je přirozenější/reálnější/filmovější než 60FPS. Tohle je prostě LEŽ.

        PS: Tvrdá data jsem myslel např mým vysvětlením v diskzi pod článkem. Na to prostě nejsou protiargumenty, pokud si teda nemyslíš, že 1+1=5 (v desítkové soustavě *3* )
        • Jo tyhle řeči jsou klasická PR minimalizace škod.
    • Aha, takže jak se komentář přesune na další stránku, odkaz přestane fungovat...
      http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/30fps-je-pro-akcni-adventuru-lepsi-nez-60fps-tvrdi-tvurci-assassin-s-creed-unity-243820/?page=2?&itemId=1759514#item-1759514

      A číslo za page se bude postupem času zvyšovat. Nenapadá mě, jak to odrbat, aby odkaz pořád ukazoval na mé vlákno.
      *7*
  • PC verze Final Fantasy XIII běží standardně v rozlišení 720p. Modder Durante se již naštěstí postaral o nápravu a vydal první verzi pluginu, která umožní až 4k rozlišení.

    najprv fps lock u Evil Within teraz toto kua nerobte nam z PC hriankovace!
    • hriankovac = topinkovac takze od slova hriat/topit
      • Jack1947
        Já si řikal, že to zní divně holt jiná mluva - jinej kraj, jinej mrav. Dík za osvětlení.
    • kennyB
      Tak potom pomůže už jen nevydávat na pc hry, které vyjdou i na konzolích. A konečně zavládne ticho...
      • Jack1947
        Přesně tak, když o to ani hráči nestojí a budou nadávat pořád na všechno... tak bych jim dal hovnoo a byl by klid.
      • nekromant33
        Proč tak radikální řešení? Stačí dát port za úkol někomu, kdo umí programovat a nemusí si googlovat slovo optimalizace.
        • kennyB
          Možná, jenže by tu zase bylo psáno, že na konzole to vyšlo např. o měsíc dřívnež na pc. Tak jako tak, tyhle komentáře se tu budou objevovat tak jako tak *1*
          • Vzhledem k tomu, ze za ten produkt platim penize, tak ano chtel bych urcitou uroven kvality.
          • nekromant33
            Kdyby všechny porty primárně konzolových her vycházely se stejným zpožděním, tak na to najedeš za chvíli jako na samozřejmost, akorát se ti cyklus hraní her o něco posune, ne že bys ho nemohl vyplnit i jinýma hrama než multiplatformovejma.

            Na druhou stranu když už se vývojáři rozhodnou port udělat, neexistuje jedinej rozumnej důvod pro to, aby hra neměla možnost volby toho, jestli ji chceš hrát ne úplně plynule, zato ve vyšším rozlišení a naopak. Důvody jsou buď jen neschopnost vývojářů, která se dá lehce nahradit outsourcingem, nebo lenost, která se nedá nahradit, ale to že se proti němu potenciální zákazníci ohradí přece není nic, kvůli čemu by se jim mělo nadávat do pc master race(v tomto konkrétním případě a ano vím, že jsi ty osobně nikoho tak neoslovil, ale internet je týhle chiméry plnej).
            • nekromant33
              Protože na PC to standard není už nějakou dobu a prostě a jednoduše to nedává žádnej smysl z jakýhokoli hlediska, aby tě na týhle platformě nutili to hrát v jednom rozlišení. Zvlášť pokud během 24 hodin dokáže jedinej člověk sám zámek odstranit.
            • kennyB
              Nemám nic proti tomu, když se někdo ohradí. Co je ale špatnýho na tom, když se hra hraje standartně v 720p??? Kolik z nich hraje ve 4k??? Možná jsem to trochu přehnal, ale to, že si budou stěžovat na téhle stránce je podle mě k ničemu. Jediná rada je to potom prostě nehrát.
    • Jack1947
      *15* "hriankovace" to je velice ftipné slovenské slovo fakt. *3*
      • victor
        Základem slova je ohřívání ,hrnek nebo hračka ? .....

        Bohužel to vypadá na první velký trend co nám NextGen² přinesl - PC hráči budou na příště omezováni framelockem kvůli konverzím z konzolí (kdyby jen kvůli multiplatformnímu multiplayeru) .
        *10*
        • Jack1947
          Zdá se mi že to bude něco s hrnky ale nevím asi si to vygooglím. http://www.pro-deco-eshop.sk/hrnciarske-kruhy/ jo takže ano hrnek.

          Njn, je to tak, holt asi chtěj přizpůsobit na pc zážitek hodnejch konzolím a zapomínají že to tak nějak uplně nejde. *4*
          • Spades
            https://www.google.cz/search?q=hriankovace&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RDQ5VJfFEMjSaO-SgbgC&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1920&bih=955

            Od slova hranatý - toast
  • ringmancz

    Životní sbírka na prodej

    http://www.ebay.com/itm/221564569633
    http://imgur.com/a/Pcy64

    celkem škoda to prodávat, určitě do toho napral víc peněz
    • Jack1947
      Jo ale sběratelé to koupí ty jo, to musí bejt fakt blázen kdo to koupí... *8*
      • victor
        Tak takhle nějak by to vypadalo u některých z nás , kdyby nebylo emulátorů a PC ;)
      • ringmancz
        sběratel si takovou sbírku nikdy nekoupí, protože velkou část toho už má a navíc tak přijde o to kouzlo
        • Jack1947
          No jo tak kdo asi někdo kdo nikdy nic nenasbíral a neví co s penězma...

          Upřímně? zas takovej magor do her nejsem, i kdybych nato měl, navíc je to (aukce néé) takže ještě potřebuje krapet toho štěstí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit