Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cca 3 miliony prodanych kusu her za 18 let na playstationy v CR

    to jsou bombasticky cisla, to si kazdej packovatel kupuje tak jednu hru za rok, bravo *5*
    • Veskoslav
      600 000/rok není špatné číslo. Počet konzolí si myslím bude okolo 100 000, takže 6 her/rok/uživatel, tak mi to přijde normální číslo.
      • 167k za rok (3M/18)
        • Veskoslav
          Jo dík, špatně jsem počítal, nevím proč, ale dělil jsem 18/3.....V tom případě to zase taková sláva není a 2hry/rok/konzole je bída....
  • Veskoslav

    ME: SoM

    Tak jsem ke své nelibosti zjistil, že už 3krát jsem pomohl vylepšit Sauronovu armádu. Nejenom, že když Vás zabije nepřátelský kapitán (což pro něj není zase tak těžké, když omylem narazíte na 9/10 kapitána a Vy máte tak na zabití 4/5), tak se mu zlepší síla, zbroj a schopnosti, ale může si vybrat slabšího kapitána, toho zabít, zaujmout jeho pozici a znova posílit. Takže moje hra spíše vypadá, že pomáhám vyzbrojovat armády Saurona než očištění sebe sama. A to nemluvím o tom, že troll mě zabije na dvě rány:-D Nemám sebou Gimliho a ani Legolase na sundání takové potvory:)

    Jinak co se týče grafiky: 1920*1080, všechno zapnuté na maximální+Middle-earth: Shadow of Mordor - HD Content (stáhnutelné DLC) na i5 3470, R9 280X OC 3 GB, 16 GB RAM to jede v průměru 70 fps (maximum bylo 487 fps a minimum 11 fps a to bylo tehdy, kdy jsem nahnal asi tak 20 orků, výbuch ohně, do toho déšť a spadlé vosí hnízdo, no prostě masakr,). Jinak si myslím, že hra je dobře odladěná, jenom škoda toho nesmyslného požadavku 6 GB VRAM. Je to nesmysl:) Ale to je asi jediné, co bych tomu vytknul.
    • Mě zatim šlo skoro všechno jak po másle až teď při odstraňování třetího Warchiefa u kterýho jsou cca tři kapitání jsem umřel několikrát, takže se je teď snažím mimo misi oddělat po jednom aby tam pak byli případně slabší, chybí mi tam už jen zmetek se štítem kterej se stal nepřeskočitelnej, zabil mě už asi čtyřikrát, plus sem mu jednou omylem pomohl v popravě jinýho orka. *16*
    • Náhodou, sice ten soubojový systém je složitější (několikrát jsem přemapovával klávesy a stejně doteď nechápu co jak se přesně dělá, ale po cca 5ti hodinách už se chytám pomalu), ale pořád lepší, než kdyby to bylo stupidně jednoduché nebo jsi měl mačkat jedno, dvě tlačítka. Jsem rád, že hra je trochu těžší. Baví mě ty souboje, celkově hodně povedená hra, zatím takových 8/10 bych tomu dal. Grafika pěkná, orci a jejich kecy, xichty a všechno mě baví. Někdo psal, že to RPG není, ale mě to co se složitosti týče přijde jako RPG celkem dost.
      Jen škoda, že to není v češtině :( V tomhle bude mít Z3 velkou výhodu.
      • Veskoslav
        Soubojový systém je skvělý a už jsem se naučil docela slušné fígle. A po dlouhé době zase hra, kde klávesnice+myš není něco z donucení, ale nabízí plnohodnotné hraní (ano hraji to na K+M, nebavilo mě to na Xbox ovladači.)

        Stáhnul sis ten HD pack? Jinak čeština zamrzí, ale poslední dobou se snažím všechno v angličtině/němčině, ať si zopakuji jazyk.
        • Nestahoval, přišlo mi to zbytečný, grafika je ok tak jak je. Až to bude někde na netu mrknu ze zvědavosti na porovnání jaký je tam rozdíl.

          Pro toho kdo neví, u textur nastavení Ultra funguje jen s tím hdpackem (asi 18GB).
          • Veskoslav
            Ne, HD pack, co je na Steamu, tak má 3,5 GB jenom:)
            • Veskoslav
              Ne je zdarma.
            • Aha, na Skidrow má 18GB, hra má 35GB. Ještě řekni, že za ten HDpack chtějí peníze navíc :)
      • No, čeština bude udělána fanouskama, kteří ted dopřeložili Dark Souls a dělají na dvojce. Technika vyřešena je, takže po dokončení dvojky se na to vrhnou.
        • To už bude mít většina dohrané než to udělají.
    • Je to čistě open-world ve stylu GTA, Far Cry či AssGreed, nebo otevřenejší koridor ve stylu Crysis?
      • Veskoslav
        Čistě otevřený svět. Můžeš si jít kam chceš a plnit co chceš a kdy chceš.
  • Video: Téměř tři hodiny gameplay záběrů zz alfatestu Bloodborne.

    Mé pocity při sledování: nuda, nuda, zív, šeď, nuda, tohle už jsem někde viděl, pořád stejně debilní pohyb postavy a kamera jako v Boring Souls hrách, zív, double zív...

    Dark Souls 3... ehm... teda... vlastně "Bloodbored" ničím zajímavým nezaujme. Možná to má trochu tu temnou atmosféru no, ale kvůli tomu se o to zajímat, když je po ruce spousta lepších her... meh *6*
    • victor
      No vypadá to , že některé masovky nejsou pro všechny - Gameplay Bloodborne mi teda také nepřipadal dvakrát kulervoucí , ale třeba si tohle najde zástupy fandů i jinde než v tradičně postiženém Japonsku (potěš koště ...) .
    • kennyB
      Já se na ní sakra těším. Mimoto nechápu, proč koukáš na téměř tři hodiny záběrů ke hře, u které víš, že tě ani nazaujme.
      • victor
        :) Třeba se ani nedodíval a znechuceně to proklel po minutě nechápavého civění na obrazovku ;) ...
    • Kozy
      Chápu že se v práci nudíš ale tohle už jsi tady psal několikrát.
      • +1 za tvojí empatii. Čtvrtky a pátky jsou v práci hrozný *9*
  • DARK SOULS 2 Crown of the ivory king DLC

    https://www.youtube.com/watch?v=vVoY0RPz0Vg

    Poslední DLC je venku a můj průchod je zde.
  • Salut, chtěl bych si koupit eLevel a nevím, co si vybrat.Cenově to vyjde na stejno.Jak na Publeru tak na Flowie.Teď jde o nabídky.Třeba bych kupoval i jiný časopis.Máte zkušenosti?Koukám, že Flowie nemá předplatné jako Publero..
  • Lukyz

    Deus Ex 'Neonature' [UNATCO] Remix

    Pěkný remix songu z prvního DE - něco pro Janchora do rádia? *2*

    https://www.youtube.com/watch?v=H9X1DmaQBdM
  • Warhors právě vypustil nový videupdate *3*
    • Vrook
      Nejlepší část byl ten proslov Zdeňka Štěpánka coby Vávrovo Jana Husa (pěkná shoda jmen, myslim samozřejmě Otakara) a ten hromadnej "Amen" na konci. Kdybychom měli ještě takovýhle herce a ti byli ochotni poskytnout pro KC svoje české hlasy, tak bych byl fakt nejšťastnější člověk na světě.
      "Vězte, že nad kňeze, arcibiskupa či papeže žijícího v hříchu, prostý sedláček, tovaryš či žena chudá z lidu, žijící čistě a zbožně, větší jest před Bohem."

      EDIT: Mimochodem jsem rád za ten náznak, že právě husitská trilogie O. Vávry slouží jako inspirace. Hlavně co se týče kostýmů.
      • Doufám, že odseparujou to zarudlý a zvýší historickou hodnotu, když už teda ta inspirace.
        • Vrook
          To je snad jasný, ne? Vávra to tenkrát ani nemohl natočit jinak. A i s bolševikem za ramenem se mu to povedlo mistrně. Zkrátka jako prozíravý divák si musíš odmyslet tu rajskou kolem.
    • Tilwaen
      Viktor Bocan vs AI nemá chybu *1*

      Jinak kdyby se někomu nechtělo hledat to video, tady máte link.
    • když to srovnám s Wastlenadem či Divinity, tak se musím smát, ten Vávra umí...Žádná dětinská hříčka pro zastydlé nerdy, ale hra pro chlapy, ať už je to tu...
    • MikeiXX
      S fantastickým teaserem na konci!
      • Magister_Peditum
        Mě osobně víc zaujal souboj Bocan vs AI. *1* Ale teaser taky pěknej, taková středověká idylka.
      • Morraw
        Teaser je boží. Ná té hře je vidět ten český smysl pro detail a já Danovi věřím. A těším se na alfu !
      • Jo ten teaser je boží, už jim začínám věřit! *1*
  • ringmancz

    PS+ hry

    Spelunky bych si raději zahrál na PC, ale nepohrdnu tím. A na Chronicles of Mystara jsem nedávno narazil, tak to aspoň vyzkouším.

    8th October: Batman: Arkham Asylum (PS3)
    8th / 10th October: DRIVECLUB PlayStation Plus Edition (PS4)
    8th October: Dust: An Elysian Tail (PS4)
    8th October: Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara (PS3)
    8th October: Pix the Cat (PS Vita/PS4 Cross Buy)
    8th October: Rainbow Moon (PS Vita/PS3 Cross Buy)
    8th October: Spelunky (PS4/PS3/PS Vita Cross Buy)
    • victor

      PS Store (PS3)

      Super právě jsem se chtěl zeptat ;) .... Hmmm je normální , že mi PS Store v konzoli po aktualizaci již tři dny píše "This service is currently undergoing maintenance ." ?

      EDIT : No jo pak se řekne konzole - sedneš a hraješ ;) . Dávno ne . Díky bohu odebrání a přidání celého obchodu znova pomohlo .
      • Miserius
        ... Ne *2*
  • Lukyz

    Steam Profil

    Zdar lidi, měl bych jeden dotaz k profilům na Steamu...
    Koukám, že někteří mají úplně jiný rozložení achievementů, popř. něco jako přehlídka obrázků, oblíbená hra atp.

    Pro představu náhodně vybraný profily: http://alturl.com/wd8mq a http://alturl.com/ame36
    Můj profil: http://alturl.com/4ahx7

    Díky za info a prosím ty které to nezajímá nebo jim to vadí, aby se nevyjadrořovali.
    Moc díky!
    • achievementy

      Od Levelu 10, máš v profilu 1 showcase. Pokud si vybereš achievementy, máš možnost si je tam naházet sám, či vybrat rare, které steam vybere za tebe. Ale možná jsem jen nepochopil na co ses ptal, pokud ses vůbec ptal..Každopádně můj profil obsahuje právě "rare" kousky, které vybírá sám Steam.

      http://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb
    • ringmancz
      to se odemyká podle toho, jakej máš steam level. první přehlídku si tam můžeš dát, když seš lvl 10, druhou když lvl 20 atd.

      http://steamtradingcards.wikia.com/wiki/Steam_level
      • Lukyz
        Čuchal jsem něco podobnýho, ale jistej jsem si nebyl. Díky moc!
  • Jack1947

    Novinky/Games

    Když máme ve škole kompy a já tám trávím přestávku čtu si ty Novinky.cz co zde vídám jaké to je ... ty diskuze hlavně a nechápu jak někdo může napsat že tady to je už jak na novinkách že je komunita nějaká toxičtější nebo co lol... ty žvásty co tam občas vyplodí lidé a tak, néé je to sranda a občas větší jak tady já se tam chodím pobavit. Že je to tady horší jak tam tak s tím vysosně nesouhlasím a to si vemte že by tam měli psát nejen reálné jména ale ještě z místa pobytu. (aspon takto tam píší)

    Takže blbec co řekne že tady to je jak na novinkách ttak je hloupý, těch pár trollů vás jako rozhází nebo co? néé vlastně zato můžu já zhouba Games.cz. *15* *12*
    Jsem rád že tady není identifikace dle jména páč mám radši nicky né jména a bylo by to až moc násilné (beztak by si kařdý vymyslel nějaké smyšlené jméno)

    Nevím no, ale vyjádřit jsem se "musel" .

    Tím chci říct že ani na jiných diskuzích obecně to nebude lepší ale házet to tady do špíny která tu vůbec není a řekl bych že komunita tu je možná jedna z nejlepších... toho si je třeba vážit.
    • Ronox
      Spíš jde o to, že se to tu stále stáčí k OT. Jednou se to stočí do válek PC vs zbytek světa, pak hardcore hráči vs casual, pak nostalgici vs mlaďoši, warez vs nakupování, steam vs no-drm atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit