Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Ghost of a Tale

    nějak jsem si zde nevšiml žádné zmínky o tom, jak pokračuje vývoj této hry. na gamesconu byl koukám trailer: http://youtu.be/AZIcZUUTv6M
    a pak že se v Unity nedá udělat hezká grafika.
  • Joshua

    Hero Siege

    http://www.indiegala.com/game?game_id=d7a09de83d1011e4b589279e3ae2fbd0
  • Joshua

    The Witch's Yarn

    http://www.indiegala.com/game?game_id=58d274a13d1011e4bda8f72cd26561ad
    • díky
  • Joshua

    The Campaign Series: Fall Weiss

    http://www.indiegala.com/game?game_id=a2235da13d0f11e480adfbea098b3e53
    • Diky, pripomina mi to Panzer General :)
      • jak vidim to obklicovani jednotek, tak to bude spis jako time of wrath a dalsi hry na stejnym enginu...
  • Miserius

    Druhý díl Games TV, tentokrát o The Sims 4, sledujte na Stream.cz!

    Jo, tak hned začátek mě dostal, kór když jsem viděl diskuzi u prvního dilu... Dobře vy *1*
    • Jack1947
      Viděl si, celý nebo si jen pročetl diskuzi... ? Kdy to chodí (v kolik hodin) , že bych na to příště taky mrknul. To se zaměřuje jen na jednu věc tedy Sims dneska a jindy zas něco jiného hmm takže dneska by to pro mně beztak moc nebylo no.
      • Tilwaen
        A proč oni si tam vlastně nepozvou třeba Jacka, aby to odvykládal? *8* To by byl projev, panečku.
        • Jack1947
          Hmm, to bych musel být jiný člověk... já zas takhle na "veřejnosti" bych asi vystoupit nechtěl. Navíc co bych vylkádal, tady to je něco jiného... stále jsem tak nějak v anonymitě.

          Jack1947 je v reálu nudný týpek, co se krčí ve stínu, nemá moc sociální vlohy... (tedy jak kde)-
          Akorát bych vám utrácel čas...
          • To vysvetluje proc nemas nic jinyho na praci nez se ke vsemu vyjadrovat...
        • Inquisitor
          Tak originální by to určitě bylo :D
      • Miserius
        Vubec nechápu co myslíš, najdi v okolí nějakýho člověk a ať to napíše normálně za tebe
        • Jack1947
          Nojo no, tak jsem to napsal poněkud zbrkle a tedy viděls a nebo jen pročetl komentáře.
          • Chim
            Jacku, jsi jeden z mála lidí co mě občas dokáže rozesmát až k pláči *1* . Díky.
            • Jack1947
              Né to mé díky patří tobě, jsem rád že jsem posloužil. *3*
    • Chim
      To, že bude na kameru mluvit nespisovně a záměrně bude kazit český jazyk cool-dialektem a dokonce na toto téma házet rádoby vtipné hlášky, docílí pouze toho, že ho bude pár dalších puberťáků obdivovat a několik méně inteligentních existencí ho možná virtuálně poplácá po zádech jaký je to super borec. My ostatní se jen podivíme nad tím, kam ten svět spěje a jdeme dál.
      Jak říkám... nejsem cílovka.
      • janchor
        Před natáčením pilotu jsme řešili, jestli mluvit spisovně, nebo tak, jak mluvím normálně. Volba padla na přirozenej projev. Po ohlasech jsme z něj ubrali směrem ke spisovnosti, nicméně fakt nejde o cool-dialekt pro nějakou cílovku.. takhle mi prostě narostl můj pražskej zobák.
        • Chim
          Díky za reakci. Já tě i docela chápu. Mě můj zobák taky nějak narostl, ale dokážu se ho ve vhodných okamžicích zbavit a mluvit normální češtinou. Mezi "svými" se bavím nějakým způsobem, ale před kameru bych s tím nešel. A myslím, že není tak těžké se umět "přepnout" do normální češtiny pokud chci.

          Jen tím chci říct, že:
          1) Pro někoho to zní hrozně.
          2) Mrvíte jinak docela pěkný jazyk.
          3) Napomáháte tomu, že z děcek rostou lidi co ani neumí svůj vlastní jazyk.

          Třeba v FC to ještě beru, protože tam je to spíš taková debata kamarádů u jednoho stolu a tak mi to přijde relativně přirozené. Tady je to ale (alespoň pro mě) fakt hnus.

          A trvám na rovnici :D, že pražština = cool dialekt pro vaši cílovku. Děcka bohužel pražštinu už berou jako standart. Ostatně myslím si, že kdyby tvůj zobák byl brněnský/slezský/valašský, tak bys v tom pořadu určitě brněnsky/slezsky/valašsky nemluvil.
          • janchor
            Těžký to není, ale jak říkám, původně jsme měli za to, že totální přirozenost bude lepší (a vidíme, že není). Na každej pád ať bych byl odkudkoli, mluvil bych za sebe. Podbízet se mě nikdo nedonutí.
        • No ve vvysledku jde o takovej podivne kockopsi projev. Ani spisovne ani hovorove... Jinak vazne nemate ve svym okoli nekoho, kdo by byl schopnej udelat alespon trochu koukatelnou grafiku?
      • Miserius
        To víš, až tam bude popíjet whisky a vzpomínat na starý dobrý časy tak už si přijdeš dost dospělej co? *2*
        • Chim
          ... starýé, dobrýé... Když už tedy.
          • ringmancz
            když už tedy opravuješ cizím lidem příspěvky, tak se nejdřív podívej na svůj. shlédnutí se takhle nepíše
            • Chim
              Dávám ti bod a jedničku s hvězdičkou k tomu. Pokud ještě chodíš do školy, tak že dávám paní učitelku pěkně pozdravovat.
              ------
              Ale můžeme si myslet, že jsem to video shlédnul s pocitem přezíravosti, takže... je to vlastně z mojí strany v pořádku *1*.
  • Chim

    Druhý díl Games TV, tentokrát o The Sims 4, sledujte na Stream.cz!

    A tak jako jde to. I když nejsem evidentně cílovka tak (narozdíl od prvního dílu) po shlednutí druhého dílu nemám potřebu si vyškrábat oči a uřezat uši, což je pozitivum.
    • Keyz
      Hlavně si kameraman došel na WC před natáčením a již byl záběr stabilní.
  • Corvus

    Screenshoty ze hry

    Offtopic dotaz: Může mi prosím pěkně někdo poradit jednoduchou aplikaci na PCčko, nějaký úplně jednoduchý prográmek na snímnutí obrazovky ve hře? Co používáte? Český SaveSnap pod Win7/64 nejde ani spustit. Díky za info.
    • Shadowplay od nvidie
    • Warriosparky
      PicPick
    • Draken69CZ
      Já bych doporučil MSI Afterburner (funguje i na jiných GK) je free a umí to samé co FRAPS + máš kompletní přehled o GK.
    • faitheater
      Dlho som pouzival Fraps, ale Steam to krasne nahradil.
    • PrintScreen
    • Kozy
      Steam
      • Používat dmr ochranu na focení je opravdu zajímavé *15*

        Navíc fraps ukazuje fps a umí i další skvělé věci.
        • Kozy
          Zajímavé? Proč používat jinou aplikaci když to steam umí. Leda by to byla hra mimo něj, to pak chápu.
          • Keyz
            Asi jak psal. Umí to více věcí.

            Já to tam zapnuté snad pořád. Pak vidím jak je hra dobře / blbě technicky udělána, podle různých propadů výkonu atd. A na nahrání kvalitního videa není nic lepšího.
            • Jack: Opravdu bude něco špatně u tebe, steam mi nepřesáhne 2% využití procesoru a 65 MB paměti.
            • Jack1947
              Aha, Steam overlay takže všem to jezdí co mě to akorát vytěžovalo CPU chvílema tolik že se nedalo hrát, no on sám Steam mi vytěžuje CPU - nevím čím asi že se v hodně skupinách nebo hazí ty své akce každopádně po chvíly mívám 90+% aa už jsme to řešily tady a došli jste k závěru který je nesmysl že mám pc zasekané... Což je nesmysl... ale to je fuk.
            • Divím se, že tě tam ten FPS counter neruší, osobně bych s ním hrát nemohl. S nahráváním videí souhlasím, ale na to se původní diskutér neptal... Jak psal Kozy: na obyčejný típání screenů bohatě stačí Steam. Většina her má steam overlay integrovanej, tak proč zapínat další aplikaci.
            • Kozy
              Ptal se na obyčejnej screenshot, jestli to umí víc věcí je irelevantní.
    • Fraps ;)
  • Oficiální potvrzení odkupu Mojangu Microsoftem.

    https://mojang.com/2014/09/yes-were-being-bought-by-microsoft/
    • ucho
      Může tady někdo ve zkratce říct, v čem je pro Microsoft ten odkup za takový prachy výhodný?
      • Merchandise, asi nějaký exkluzivity na Xbox, potencinálně film, prostě hodně silná značka
        • ucho
          Jestli Microsoft vypláznul 2,5 miliardy dolarů, stále nechápu, na čem chce v tuto chvíli vydělat...
          • Ale to není o této chvíli, to je akvizice která se jim vrátí třeba až za pět a víc let, nebo taky ne, ale pochybuju že nemaj nějakej dlouhodobej plán.
          • Tohohle odkupu budou jednou litovat. Ta značka je vyždímaná, další miliardy dolarů z ní vyždímají dost těžko.
            • ucho
              hippiebobo: Lego a Minecraft nejde moc srovnávat. vývoj softwaru je poměrně komplikovaný proces a u obdobných projektů se jen nabaluje a nabaluje a nabaluje, až dojdeš do fáze, kdy už na to rozumně nic nenabalíš a musíš to předělat celý. Software technologicky stárne a pokud vím, Minecraft je sice zajímavý nápad, ale realizace by mohla být mnohem lepší. Tím odkupem si ale Microsoft nezajistil, že nemůže vzniknout podobná hra, a klidně lepší... tedy nějaký pomyslný nástupce Minecraftu nebo nějaká inovativnější verze... udělat na tom film je nereálné, udělat na tom placená DLC je nerozumné (komunita by je roztrhala), navíc prohlašují, že vše zůstane při starém. Další prodeje už Minecraft generovat bude stěží.
              Jediné, na čem by mohl Microsoft vytřískat peníze, je Minecraft 2, tedy by dal dohromady právě tu novější vylepšenou verzi. Tam je pak velká šance, že by lidi přešli na ni a koupili ji. Jiná varianta na ždímání peněz mě nenapadá...
            • Ucho: Uvidíme, u Lega před sedmdesáti lety asi tak málo kdo tušil kam se to vyvine a že Lego nebude jen stavebnicí.
            • ucho
              Lávra: tak nějakej plán třeba mají, ale dvě a půl miliardy dolarů jsou dvě a půl miliardy dolarů. vygenerovat na té značce ještě tolik peněz prostě nevidím moc reálně.
            • Draken69CZ
              Měsíční poplatky, DLC, exklusivní obsah na XONE, stavebnice, plyšáky, WP hra atd.
            • Škoda že tě u tý transakce neměli, Microsoft má tunu ekonomů která to nějakou dobu zkoumala a sestavovala a pak jeden anonym na český diskuzi to celý rozlouskne ve dvou větách. *7*
            • ucho
              No právě, já mám taky ten pocit. I po technologický stránce už to asi nebude ono. A nikdo přeci nikomu nebrání udělat obdobnou hru. Nechápu, co tím odkupem Microsoft získal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit