Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Dead Rising 3 na PC! (venku)

    Zajímalo by mne jak moc náročné to je a jak se to hraje celkové tak šup šup, lidi s rychlým netem at to netahám zbytečně... Predátore? *7* (předně ta náročnost je pro mně důležitá, at to nevyřaduje nic okolo DX11... ). Koneckonců má to své 26gb není nic malého ale ani obřího (snad tam nebudou ty FPS propady jak na XONE - dělající na některých místech hru hodně nehratelnou).

    Díky za mínusy, já jen že jsem se zeptal tak díky vždycky potěší... *6*
    • mam pocit, ze xbone a win8.1 jsou dx 11.2 nebo tak nejak, jediny
      • Konzole nemají 11.2, určitě ne plnou hw akceleraci, to nemají ani dnešní PC karty.
        • tak nemluvim o hw, ale o sw jmenem dx

          http://www.bit-tech.net/news/gaming/2013/06/28/directx-11-2/

          kdyz ta hra bude dx 11.2 only, tak si neprdnes ani s kartou, co umi 11dx (ja mam tenhle problem uz u 10)
          • Ukaž mi současnou jedinou hru, která by využívala nějakou .2 funkci.
            • Jack1947
              Hybrid mezi dx9-10 ale čisté DX10 to není, nebylo a nebude. Stejně tak jako u X1/PS4 DX11-12 sotva, takže tentokráte souhlas. Řešit DX u konzolý může jen uplný vuuůl. *4*
            • Trochu nechápu co tím chceš říct. Win9 budou DX12 (prý) a konzole tak či tak poběží na DX11. Něco jako teď, kdy X360 běží na DX9 nebo 10? ...

              Pro současný konzole je DX11.0 limit. Vlastně pro ně je limit mnohem víc věcí, perou se s fhd, 30fps a dalšíma 5 let starýma standartama, takže řešit u nich DX je celkově mimo mi přijde.
            • ja ti nepotrebuju nic ukazovat, ja ti jen rikam, ze ms se snazi tlacit w8.1 i pres dx, a xbone je samozrejme jako loupeznickej nastroj zahrnut
        • některé PC karty myšleno, konzole v sobě mají starou generaci gpu (oproti stolním)
  • frag.ment

    Vývojáři Oculus Rift by rádi udrželi cenu zařízení mezi 200 až 400 dolary.

    Abyste se z toho Oculustu nepo.. nechápu. Je to pěkná věc, ale proč to tak hypujete mi není jasný. Já si to doma nedokážu představit, že mám na hlavě a přes oči tuhle věc, nevím co se děje kolem mě a taky nikdo neřekl, jak je to se zvukem. Domácí kino tenhle vynýlez asi taky těžko nahradí.
    • nekromant33
      článků o něčem, co aspoň trochu (narozdíl od nextgen konzolí) evokuje novou generaci hraní, není nikdy dost
    • Jack1947
      Rozhodně má potenciál oproti jinejm věcem... ovšem je to jak z EA (early access) první devkity měli své mouchy ale že by se hypovalo nad tím mi zas tolik nepříjde.
    • Ja nechapu co na tom nechapes... vzhledem k tomu ze to je takova vec co muze vyraznym zpusobem zmenit nebo ovlivnit hrani na pocitaci tak asi neni od veci o tom psat ne?
      Jak je to se zvukem snad musi pochopit kazdej kdo to videl alespon na obrazku - das si na hlavu okulus a pak si vezmes sluchatka.
      • frag.ment
        Nezmění to vůbec nic, protože celej ten koncept je nesmysl.. Bez inplantace čipů přímo do hlavy je to na nic.
        • Spades
          Oculus Rift spolu s STEM od Sixsense je naprostá bomba. To holt ale nepochopíš, dokud to nezkusíš. Všechny smysly to neoklame, ale ten zrak stačí na to, aby si z toho měl regulérní zážitek, jako bys byl uvnitř.
        • Ten koncept rozhodne nesmysl neni. Minimalne pro lidi co hrajou simy uz je to skoro must have. Ono jezdit takovej iRacing a mit misto tri monitoru jedny brejle je zasadni rozdil. Mam karada co uz kvuli DK2 prodal svoje tri monitory protoze uz je proste nepotrebuje. Zatim je to jen zacatek a monitory jako takovy to nenahradi ale buhvi co jeste uvidime.
  • ucho

    Rockstar San Diego nabírá posily na 37 pozic. Že by se chystal vývoj Red Dead Redemption 2?

    V Rockstar San Diego dělali i Midnight Club, po kterém hráči taky křičí... A pokud se takto nabírá, vývoj se kolikrát ani nemusí chystat, ale už se vyvíjí, jen je potřeba více rozdistribuovat práci, aby se toho stíhalo víc.
  • Veskoslav

    Shadow of Mordor 25 minut hraní

    https://www.youtube.com/watch?v=oXF5INPUUN8

    Docela mile mě to překvapilo, ale počkám na hru jako celek.
    • WhySoSad
      Hrozně mi to připomíná Dragons Dogma
    • Miserius
      To PAKO co na to kouká a komentuje by zasloužilo facku aby se probral... Teleportne se na lucistnika a zabije ho a on : Wooooooooooow, that was awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Byl snad na drogach?
    • Morraw
      Už o téhle hře nic nesleduji a nevyhledávám a jen se na ni zatraceně těším

      Celkem mi chybí nějaká pěkná sběratelská edice
  • Keyz

    Kdyby se chtěl někdo v češtině dozvědět zajímavé info o warezu tak zde to někdo sepisuje.

    http://www.nazghul.cz/page/17/

    Stačí to prolistovat a vybrat si články které vás zajímají. Jsou tam i odkazy na The Game Scene Char (anglicky) a další zajímavosti.
    • Hanzales
      Minimálně dávám plus za článeček o Steamu. vidím to stejně :)
      • Keyz
        Jo, napsal to dobře. Za mě vede jednoznačně pohodlí.
        I když to neplatí jen pro steam ale obecně pro digitální distribuci. Ale nějakou spešl verzi krabicové verze rád koupím, když tam nebudu kraviny.
  • retro

    Nekonečný Labůžo #06 - S Tukanem.
    https://www.youtube.com/watch?v=WUCStqw1ZEU
    • Nepamatuje si náhodou někdo video, které sem postoval nějáký nebožák jako vlastní tvorbu? Byl to Čech, při těle, v baretu a snažil se recenzovat hry ve stylu AVGN.
  • WhySoSad
    Pořád se tu nadává jak je všechno špatně, ale pochválil už někdo ten "novej" přehrávač, ve kterým už je 1080p a nevypne mi zvuk pokaždé když chci ve fullscreenu změnit hlasitost ? *3*
    • Keyz
      Ještě aby dávali videa v 1080p a také tak vysílali a bude to slušné :)
    • Tak oni to po roce už konečně opravili? No tak v tom případě teda patří redakci velká gratulace. Haleluja, líbám všem nohy.
  • jindra.veliky

    Co rikate na GamesPlay?

    Bavi vas? Me to nejak nebavi a radsi si poustim HrejTV
    • Khanemis
      GamesPlay mě baví. Je to fajn podívání na hry a kluky z redakce mám rád, jsou sympaticky civilní a přesto odvedou dobrou práci.

      To samé platí pro celé Games. Jinak bych sem nechodil. Líbí se mi jakou má podobu. Byť jsou tu vždycky nějaké ty mouchy, tak z mého pohledu nevidím důvod, proč bych měl na něco tady nadávat.
    • Koukal jsem snad jenom na spintires. Obecne me letsplaye moc nebavi.
    • Chim
      Pokud je zajímavá hra, tak v tom nevidím problém. A nějak v tomto ani nerozlišuju mezi Hrej a Games. Pokud se zrovna hraje hra, která mě nezajmá, tak se na to přeci nebudu dívat (bez ohledu na to, kdo ji hraje a který herní server to zrovna vysílá.)
    • Miserius
      Některý díly jsem sledoval celkem dlouho, to obvykle nedělám s podobnýma videama *1* Ale Next Car Game jsem teda vypnul po pár minutách...
    • zalezi na tom kdo a jakou hru hraje, ale 99,9% mne nebavi (ostatne jako i zbylej obsah tiscali vcetne diskuzi, članky napr. uz ani nečtu)
      • Games.cz uz me nekolik mesicu, mozna let nebavi. Zklamani ze clanku doslo k takove mire, ze je z 98,5% nectu, koukam jen na elitu v diskuzich :). U videi pozoruji klesajici kvalitu, FC poustim na pozadi a mnohdy jej vypinam, at soustredenim nebo uplnym vypnutim. Lets playe na strankach nebavi. Hrej.tv je o svetelne roky dale. Na strankach chybi zmena - jede se tu jiz nekolik let ve stejnych kolejich - at to je to podobnym vzhledem bez zasadnich zmen, at to je neustale se opakujicimi tematy a nazory v FC, neopravenou zakladnou trollujicich uzivatelu, nizkym zajimavym video obsahem. Vadi mi prezentace redakce, presto vsechno sem chodim a nevim proc - mozna cekam az se to tak nejak v redakci uvolni a zacnou byt ctenari dukezitejsi nez samotni hlavouni, protoze mnohdy ze strany redakce nedoslo k naplneni cilu a nebyli schopni se radne omluvit, pokora panove neskodi. Na druhou stranu to jak jste prezentovali chybejci cislo levelu nebylo s pokorou.
  • Johnny

    Akční RPG Dust: An Elysian Tail míři po X360 a PC také na PS4, kde nabídne rozlišení 1080p při 60fps.

    Docela se bavím u této posedlosti dnešní konzolové doby kdy se vývojář musí vytahovat že jeho hra skoro v roce 2015 umí 1080p a občas i 60fps *1*
    • Dr.FlyHack
      Zajímalo by mě kde jsi chytil že se vytahují, mě příde že spíše oznamují.
      To rovnou můžeš napsat "EA se vytahuje že připravují noví díl Battlefieldů", nebo "Playstation se vytahuje že byl terčem DDOS útoků".
      Aneb kdo chce psa bít, hůl si vždy najde . . .
      • Veskoslav
        To si piš, že to PS4 a Xbox One považuji za něco extra a chlubí se tím, Sony na tom postavila u Killzone kampaň například.
        • kennyB
          To není pravda, že se tím chluběj...
          • Veskoslav
            Není pravda? Xbox One se začal chlubit, že Diablo III pojede v 60 fps při fullHD a to je fakt. S tím nic nenaděláš. Co na tom, že to na pc běželo už před 2 lety. Killzone na PS4 byl v rámci reklamní kampaně také postaven na tom, že nabídne novou generaci zážitku při fullHD a 60 fps. Teď také čelí žalobám za MP, který v tomto slíbeném neběží.
            • ucho
              Diablo 3 je megatitul a kdyby měl PS4 lepší startovní parametry, byl by to pro Microsoft další políček jejich nové konzoli. Lidé, kteří se ještě nerozhodli, kterou konzoli koupí, tak mohli s větší pravděpodobností sáhnout po PS4 a to si Microsoft nemohl dovolit. Proto když se jim podařilo zlepšit optimalizaci, tak to holt museli dát všem vědět. To není chlubení, to je nutný marketing, aby vyrovnali krok s konkurencí... to, že to vyzdvihnul jako něco, co pomalu umí jen konzole, sis teď hloupě vymyslel a čteš až moc věcí mezi řádky...
            • Veskoslav
              A Killzone? A i to Diablo III je prostě chlubení, nic víc. 900 nebo 1080 už není zase takový rozdíl, aby to museli vykřikovat do světa, upravovovat parametry atd. Je to jenom marketingový tah, který Microsoft využil a o tom je tu řeč. Jak Sony, tak Microsoft vyzdvihují 1080 a 60 fps jako něco skvělého, co pomalu umí jenom konzole. A taky to tak prezentují. Neustále omýlají v jakém to pojede rozlišení atd.
            • ucho
              přirovnání trochu mimo, protože D3 mělo jet na XO původně 900p, samozřejmě že pak radostně oznamovali, že bude vše jinak a že tyto parametry budou shodné s PS4 verzí...
          • Nekteri pomatenci si dokonce mysli, ze nizsi rozliseni a fps je lepsi. A hadaji se do krve na internetu. A pak breci. Vid kenny.
            • kennyB
              Problém je, Václave, že to co píšeš jsem nikdy netvrdil. Tvrdil jsem pouze to, že bych to podle vás mejma slepejma očima celkem těžko rozeznával. Ale to už je pasé, tedy tahádka, co tu na toto téma proběhla *3*
            • Víš se pise s mekkym i, asi je to slozite pochopit. Ale jinak dobry. To jak sedis daleko od televize nehraje vubec roli. Jakou vymluvu mas na ty fps?
            • Dr.FlyHack
              Výš, je poměrně velký rozdíl mezi "menší FPS a rozlišení je lepší" a "jelikož jsi 3 metry od televize, menší FPS a rozlišení není tak výrazné, jako když se tiskneš 5 cm od monitoru"
              Ale to je asi složité pochopit . . .
    • a 16 barev nebo kolik to podle screenu ma, ty omalovanky *5*
  • Johnny

    Stahujte mod, který Vaše GTA IV navlékne do kabátku Watch Dogs.

    Tak to je fuj :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit