Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    AI War: Fleet Command + DLC

    https://www.humblebundle.com/gift?key=AkDcPKfdMx6CrvtH
    https://www.humblebundle.com/gift?key=RHfUBbPtPeq5hnwN
    https://www.humblebundle.com/gift?key=kqsbaHqpGkmCKV4x
    https://www.humblebundle.com/gift?key=aS8AvZRnR5KRFAsz
    • jesusek
      Dík *3*
  • ringmancz

    Steam kategorie

    všiml jsem si, že už jdou rozkliknout kategorie, ale když si dám local co-op hry, tak je vidím pouze na první stránce, na další stránce už se vypisují hry podle nějakýho jinýho nastavení. dělá vám to taky?
  • Jack1947

    Oculus Rift DK2 nás krapet vypekl, takže kvůli technickým potížím začne dnešní gamesplay později. S největší pravděpodobností okolo půl osmé. Omlouváme se za zdržení.

    Nevadí, holt je to nevyzpytatelná věcička no... ale vy to zmáknete. *3*
  • Veskoslav

    Humble pro vlakové šílence

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/the-trainz-bundle/?=utm_source%3DFacebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+trainz
    • Spades
      To není bundle od Humblebundle, čili to není Humble. Je to bundle.
      Naučte se rozdíl, pokaždé tady čtu humble klepnu a je to nějaká úplně jiná stránka...
      • Tak si příště přečti pořádně název odkazu. problem solved
        • Tady jde spíš o to, že spousta lidí to nazývá humble místo bundle, což bude nejspíš nesmysl (v podstatě i kdyby šlo o odkaz na humble bundle).
  • ucho

    Nechvalně proslulý scénárista Uwe Boll přiznal, že nikdy nehrál žádnou videohru.

    zajímavý, a přitom točí slušný filmy vycházející z her. někdo to má holt v krvi.
    • Kozy
      Postal je bomba.
      • jo pro nějakýho puboše co v tom vidí svoje nesmysly nejspíš jo, užij si to
        • Kozy
          Puboš, to určitě ). Na to že to je od Uweho tak mě to bavilo.
        • Morraw
          Jo, protože ty jsi asi nikdy puboš nebyl, že..
          • Myslím si, že usměváček patří k těm šťastlivcům, již vyhnuvší se kopřivám zakopali svou auru uměleckosti hned a tak hluboko, že cokoliv nevonící jejich poznání hodného jejich velkého i, si příhodně spojují s velikostí a věkem osoby. Oni sami se zhmotnili zapomocí nespecifikované dimenze, až sice vzniklo okamžité krásno s cítěním a koulemi, které nelžou, však které si vybírá daň tím, že dotyční diametrálně blbnou.
            • Ty seš vážně pacient *1*
            • Milý gumídku

              na tomto svatým kanálu jsem byl za jistou dobu odborně zanalyzován od hlavy až k patě takovýma kapacitama, že až jednou vyfičím do oblak, tak tu bude mít moje potomstvo uloženou celou biografii. Přesto, nazvat mě pseudointelektuálem a zpochybnit mnou tak urputně sežranej a vysr*anej akademickej slovník cizího výraziva, je zřejmě zásah do černýho. Jsem odzbrojen, potupen a jedluju do kapesníku z toho, že mi nikdo neskáče na špek. Snad se nepolepším. Ale mě nedostaneš. Koneckonců, jak sám víš, přes pryžová intelektuální pole tady v Řáholci, kde v žádném případě neroste hojně blbost, nevoní nepřemýšlivá emotikonovaná vyhřátá lejna, a kde srazy jinačím intelektem a duchem naplněných druidů vyráží zrak, jsem toho názoru, že jeden vysmátej chuj s nevskusem a nadepsaným odznakem S úctou mi slavní Gumes-intelektuálové polibte, tu přece nemůže udělat svou misií vlastního ruzumu a pravdy příliš velikých škod, no ne?
            • he/he - místní pseudointelektuál. Kdyby si alespoň uměl ty rádoby intelektualni výrazy a termíny, kterými se zde pořád oháníš, spravně používat, tak by ti to možná sežral i někdo jiný, než Jack. *1*
              Tvé příspěvky dávají občas asi takový smysl, jako přávě ty od Jacka. On si alespoň na nic nehraje.
              Ale abych zase nekřivdil, tak občas se ti to i povede. *3*
          • Jack1947
            Jak tak koukám byl všechno jen ta puberta ho minula velkým obloukem ale jak říkám nikdy není pozdě... *4*
    • Veskoslav
      Slušné filmy? Jestli to není myšleno sarkasticky a ironicky, tak asi navštiv očního a pak oběhni všechny doktory na všechno. Asi jsi nemocný.
      • ringmancz
        kolik z diskuzujících vidělo vůbec jeden Uweho film?
        • Veskoslav
          Tak co jsem viděl já, většinou noční "horory" a takové to, není nic v televizi, kouknu se: BloodRayne: The Third Reich, Alone in the Dark, BloodRayne a Postal. Jedna větší sra*ka než druhá, kdy na režijní židli seděla nejspíš opice a mlátila do rytmu činely a podle toho se točilo.
          • Jack1947
            Postal byl náhodou celkem brej, AITD zase taková ftipná parodie a měla i druhou podstatně horší část Bloodrayne jsem ani radši nekoukal. Líbilo se mi ještě Far cry, Jack carver (Til Schweiger) neměl chybu.
            • Morraw
              Postal byla sranda. Far Cry už moc ne. Ale nesmím zapomenout na In the Name of the King, kde mě nasral ptže Dungeon Siege miluju a na ten film jsem se těšil *1* Ale teď koukám, že to má další dva díly, tož to musím někdy zkooknout
        • No právě...
    • Prý hodně slušný filmy, Uwe je vyhlášený sračkač. To si pleteš asi s Andersonem, který natočil slušný první tři Residenty atd.
      • ucho
        samozřejmě to byla ironie, každý snad ví, jaké mají jeho filmy hodnocení. tohle mohl brát vážně jen nějaký magor...
        no ale náhodou když zabrousí mimo herní tématiku, tak se u něj dají najít i mírně nadprůměrné kousky.
        • Morraw
          Poslední film, který jsem od něho viděl byly Tunnel Rats a to se mi líbilo, až jsem skoro nechtěl věřit, že to točil on.
          • Jack1947
            Sežen si Assault on wallstreet a budeš myslet že sníš... Rampage 2 taky prej nebyla nejhorší ale R1 je srdcovka neviděl jsem tak parádně udělanou pomstu všem těm kdo utiskují bejt to tak tady ... i když no tam to bylo poněkud přehnané.
      • Anderson natočil možná tak prvního slušnýho Residenta, dvojka a trojka naštestí nebyla ani jeho práce, a když se chytl potom posleních dílů, tak šel do sebe a úspěšně dokázal překonat i žumpu a tak to taky vypadalo. Momentálně ho Uwe přebíjí i s Postalem.
        • Pravda, on už pak psal jen scénáře k Residentům, nicméně pořád o míle lepší, než vyloženě sračkový Uwe z kterého má akorát celá kinematografie srandu. A to že przní ty jeho pseudofilmy názvy her na tom nic nezmění. Anderson mimo jiné udělal výborné Rallye Smrti a solidní Bčka jako první Mortal nebo Žoldáka třeba. Byť to není žádná extra třída, totální crap typu Uwe mu nesahá ani po kotníky s jeho ultrasračkama typu Postal co tu zmiňuješ.
          • Uwe alespoň ví, že nedělá oskaroviny a jako takový jsou narozdíl od Andersona paradoxně koukatelný. Vyjma teda Žoldáka a RS, kde mu to kupodivu zachránilo obsazení a nějak vyšlo takovým způsobem, že se ani nechce věřit, že je to jeho, platí Anderson za přechytralýho břídila, kterej když chytne taky nějakou tu předlohu, tak to nastupuje vcelku slušný znásilnění, a pokud se do toho přidaj ty jeho mozkový režisérský invence, tak je konec. Momentálně se vyžívá ve zpomaleným období a jeho filosofický pohledy na slow time pasáže je něco filmově úžasnýho. Samozřejmě když se k tomu připojí jeho ego typu mistr režisérskýho křesla, tak to je ještě větší paráda. Rozhodně nevidím důvod, proč bych ho nemohl za jeho kok*otiny momentálně dávat na roveň Uweho a jeho filmů, i když tím samotnýho skopce snad i urážím.
            • Překvapivě záhadno, jak se v místních intelektuálních vodách, kde se jinak mísí porozumění a přátelství a směje se sluníčko na všechny, a kde encefalony pracují na plný obrátky a řada entit se věnuje filosofickým otázkám, se jeden nedočká odpovědi ve slušně vedené a chytře se vyvíjející diskusi.
            • Jack1947
              Co mu nadáváš, vždyt je to jeden z mála anonymů tady co má občas tak inteligentní a věcné názory že by tebe a ostatní zarazil takovou silou do země... že bys byl rád propadnout se do číny. *4*
            • Hehe uplně zdebilnatěl, jak se mi zdá.
            • Já myslím, že s velkým smyslem. Vysvětli mi, prosím, čím by nemělo to andrzenovský kopyto za jeho adaptace být maximálně rovno skopčákovi s jeho sice taky mišmašem, ale o stupínek něčím zajímavějším mišmašem.
            • Ty nejsi mimo ve hrách nebo hardwaru, ale i ve filmech, ok končím debatu, bezesmyslu s tebou.
          • Jack1947
            Ted se dal ale trochu do sebe, už podle her tolik netočí. *4*
    • Jack1947

      Nechvalně proslulý scénárista Uwe Boll přiznal, že nikdy nehrál žádnou videohru.

      *15* To mně u tohohle pána co rád bratwurst... ani moc nepřekvapuje. *4*
  • Současná situace v herním světě - výkon / grafika

    Víte, co pořád nechápu? Když se podívám, jaký máme v počítačích nynější hardware, tak ten výkon je přímo brutální, ale hry vypdají tak nějak stejně nebo jen trochu líp, než pár let zpět. Proč?

    Abych to zkrátil:

    Recenzenti, prosím začněte konečně u her zase zmiňovat (a hlavně brát to v potaz u hodnocení) technickou stránku her. Jste to vy (kromě kupujících samozřejmě, ale to je často jen stádo) kdo tímto může tlačit na kvalitu her a jejich technických detailů.

    Těší mě, že některé (asi 2, nějak se začít musí) renomované světové herní plátky KONEČNĚ začínají u her tohle řešit a pozastavují se nejen nad 60fps a podobnýma věcma.

    Psát recenzi já, tak takový Ghost nebo Watch Dogs (byť ta hra mě bavila) dostane takový kartáč a hodnocení o stupeň nebo 2 nižší, že by to nemělo obdoby.
    • owny
      Málokdo z velkých studií se dnes pustí do PC exkluzivní hry. To je jediný problém. Bohužel je dnes normální, že vizuální stránka hry se v průběhu vývoje degraduje, aby to přijatelně rozběhaly všechny platformy. (Např. u Watch Dogs to bylo do očí bijící)

      Optimalizace jsou dobré, ale mají své limity, když se mají dělat moderní hry na 8-9 let staré konzole...
    • kennyB
      Stačí se zaregistrovat a můžeš napsat čtenářskou recenzi. A nechápu, WD by od tebe dostal "pořádný kartáč", ale hodnotil by jsi ho minimálně o stupeň míň???
    • Jack1947
      Nechceš psát recenze, byl by si mnohem lepší určitě si zkušenější... než tady páni redaktoři. Není čas ztrácet čas... je třeba začít co nejdříve.
    • Chtěl jsem ještě říct, že by se měla mnohem víc řešit kvalita programátorů a optimalizace her, poukazovat na to a mluvit o tom.

      Jsem přesvědčený, že by dnešní hry (s tím hw co je k dispozici) mohly vypadat o řád lépe, než vypadají. To samo fyzika apod.
      • C-BEAM
        moje skúsenosti s programovaním sa viažu akurát tak na programovanie databáz SQL a vba - inými slovami sú minimálne ale možno i vďaka tomu dokážem viac oceniť prácu riadnych programátorov a obdivujem čo všetko vďaka nim dokáže súčasný hw rozbehať. To čo sme iba pred pár rokmi renderovali v rôznych cad softoch desiatky minút súčasný hw v podobnej kvalite vypluje za 2 stotiny sekundy ! Nie, súčasný hw nedokáže nič zásadnejšie, dostali sme sa tak ďaleko, že ďalšou optimalizáciou si už moc nepomôžeme. Chce to posun na hardwarovej báze.
      • to souvisi s tim, ze to musi sazet jak housky na kram... neni cas optimalizovat kod

        proto ma vetsina aaa her taky uplne stupidni mechanismy, protoze je tezky je vymyslet, zpracovat a hlavne otestovat, kdyz bezis ohranicenym koridorem a sem tam vidis nakou cutscenku pripadne vysperkovanou qte, tak to je 90% prace v tomhle ohledu usetreno
  • Titanic: Honor and Glory využije Unreal Engine 4 a vyjde na PC, Xbox One a PS4. (+ video)

    Asi je to těma indie kravinama, ale dřív když se napsalo, že hra bude na UE3, člověk se těšil a byla záruka dobré grafiky. Dnes když vidím UE4 tak si automaticky představím nějakou zastaralou blbinku viz ten horor co mi šel po půl hodině z disku, už ani nevím název.
    • Daylight. A taky jsem to na něm neměl dýl, než hodinku.
  • Hanzales

    Mizuchi - Tech demo rendering engine

    https://www.youtube.com/watch?v=sYX9I3ONHc4#t=181
    Smekám jak nad engine, tak nad jeho uchopení s citem. Třeba ten foťák vypadá krutě fotorealisticky :)
    • C-BEAM
      nemám rád tieto techdemá, nielenže to moc nepovie o kvalite enginu kde je zásadný pomer kvality k výkonu ale ani nemajú skoro nič spoločné s tým ako na nich bude vyzerať normálna hra. Všetko pekne naaranžované, pre každý záber predrenderovaná reflexná mapa a objekty v detailoch ktoré sa v hre neobjavia ani o 10 rokov a ktorých výroba je časovo neefektívna, náročná a drahá ... A otázka je zostava na ktorej to beží ale 4 gpu má určite.
    • Nějaký vtip? Jsou daleko lepší renderovaná (!) videa.
  • https://twitter.com/KarrullD/status/507161923147030529

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3c/Pig_in_a_bucket.jpg
    • Lukyz
      A kdo že je Lerak?
      • Inquisitor
        Kája Drda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit