Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    Pokud se Vám stává, že grafika The Sims 4 se po chvilce hraní rozpixelovatí, pořiďte si originálku a problémy zmizí.

    Rada nad zlato pro piráty *1* *1* *1*
    • Spades
      Pořiďte si lepší crack a problémy zmizí taky :D
  • Veskoslav

    Planetary Annihilation Launch trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=E_D3DiTaeB8
  • fabzfia112
    Dotaz, proč se tolik nadává na Xbox a celkově na Microsoft?
    • Tilwaen
      Sledoval jsi reklamní kampaň na Xbox One?
    • Protože to je teďka móda...
  • Jelikož Microsoft nemá povolení inzerovat Destiny, šlo na to od lesa - vytvořilo reklamu na stejnojmennou (fiktivní) voňavku, která až po projevení zájmu nabídne odkaz na zakoupení hry.

    To už mi přijde vyloženě směšný...

    Nejdřív Mountfield "k sekačce X-Box zdarma" a teď i voňavku :D

    Co bude příště? "Čtvrtka másla, kilo hrubé mouky" :D
    • Draken69CZ
      Prostě MAMRD
    • God-of-War
      Tvuj nick k tobe dokonale sedi.
    • Miserius
      Tys tu bleskovku nepochopil...
      • jindra.veliky
        ten urcite huli travu *4*
  • open world Metro??

    http://www.pcgamer.com/2014/08/28/metro-last-light-studio-4a-games-teases-a-sandbox-style-experience/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0
    Pristi Metro by mohla mit blize k sandboxu, nez predchozi dily. Ja sem pro *3*
    • Kozy
      Tak sandbox nebo open world?
  • Draken69CZ

    Zábavná otázka na páteční podvečer

    Nahoďte mi tu pár her co si člověk musí zahrát na PS3 (only PS3 games)

    DÍK
    • Z veci, ktery bych doporucil tu nepalo asi jen O K A M I — humor a nadhled tyhle hry v jinych nenajdes.
      • ringmancz
        souhlasím, ale to není exkluzivita
    • ringmancz
      Unfinished Swan a Shadow of Colossus, příp. ještě ICO
      • WhySoSad
        Shadow of Colossus, příp. ještě ICO, velkej souhlas
    • ucho
      Puppeteer
    • God-of-War
      Last of Us, Uncharted serie, God of War serie, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Demons Souls, Gran Turismo 5 a 6, Killzone 2 a 3, Journey, Ni No Kuni: Wrath of the White Witch, MGS 4 , LBP, Infamous serie, Folklore, Heavenly Sword, Lair, Dead Nation, FlOw, Flower... uff:D
      • kennyB
        Ještě bych přidal LittleBigPlanet 2.
      • Psychotic
        Až na Beyond, Demon's Souls, Gran Turismo, Killzone, Jorney, Na No... Ni Ne... ten japonskej bordel, Folklore, Heavenly Sword, Lair, Dead Nation, Flow a Flower souhlasím.
        • Miserius
          Demon Souls, Ni No Kuni jsou vyborny hry, ze se ti nelibi screenshoty neznemane ze to je spatna hra
          • Psychotic
            Nejsou to hry, který by si "musel" zahrát. Jsou to niche hry, které baví jen malé procento hráčů.
            • jestli je Gran Turismo průměrná hra, tak by mě zajímalo, jaké máš nároky pro závodní simulátor.
            • Psychotic
              Přečti si znova příspěvek, na který jsem reagoval, prosím.
              Ano, Demon's Souls a Na Ni Bůhvíco jsou pro velice omezenou cílovou skupinu,
              Killzone, Folklore, Gran Turismo, Dead Nation, Flow a Heavenly Sword jsou průměr,
              Lair a Beyond nejsou ani to,
              Flower a Journey jsou umělecké hry, to taky není pro každého.
            • Miserius
              Jo, Gran Turismo, Demon Souls, Killzone... to fakt nikdo nehraje... Žiješ v jeskyni?
      • Miserius
        Až na Beyond souhlasim...
        • God-of-War
          Beyond nebylo špatný:)..
          • Miserius
            To ne no, bylo otřesný *1* Naprosto ukradený co uděláš, dopadne to stejně jen budeš mít na postávách jinej skin...
            • God-of-War
              No tak dobre no...:D
            • Draken69CZ
              Jj dík
            • Miserius
              V Heavy Rain mas 20 ruznych koncu, tam opravdu zalezi co udelas, muze ti kazda postava umrit, vsechny prezit, muze dopadnout pribeh tak ci onak (nechci spoilerovat ale muze to dopadnout jakkoliv by te jen napadlo). Heavy Rain je naprosto super, meni se cely lokace, meni se pribeh podle toho co zvladnes/neudelas (za Ethana to je fakt bozi, co jsi ochotny udelat pro syna, kdyz nic tak nic, bdues ho hledat za policii, kdyz udelas cokoliv bude potreba, budes ho hledat i s otcem atd... Snad to nejsou spoilery, ta hra je bozi nechci ji nikomu zkazit)
              Beyond rozhodnuti meni jen malickosti jako jestli budes mit v pristi casti jizvu nebo ne (ke konci bylo par rozhodnuti ale to bylo jen takovy aby se nereklo, nic dulezityho nebo dobryho) A vysledek porad stejnej, to by bylo lepsi jako 2 hodinovej film
            • Draken69CZ
              V Heavy Rain je ta volnost větší? Já nehrál zatím ani jedno, ale příjde mi to jako dost podobnej typ her.
  • Dishonored: The Brigmore Witches

    Zdarec, nevyměnil by tu někdo kód na DLC Dishonored: The Knife Of Dunwall za kód na DLC Brigmore Witches, omylem sem koupil Knife of Dunwall již dříve na steamu, ale zapomněl jsem na to, a dnes mi přišlo kompilace prvních 2 DLC od JRC :-D
    • Myšleno, že já předám kód na The Knife of Dunwall za Brigmore Witches :-D
  • Warriosparky

    Nový pořad od Games na Stream.cz

    http://www.stream.cz/games-tv/10003427-divinity-original-sin
    Lukáš by teda mohl mluvit trochu víc spisovně, chvílema to trhá uši. Jinak super video. *3*
    • Draken69CZ
      Ta uhoupaná kamera a záběry zespoda kdy se Lukášovy nozdry zvětšují do velikosti sluneční soustavy mi fakt nedělá dobře.
    • Keyz
      Super, že to není dlouhé a to info se tam vešlo.
      Jen ta divoká kamera je nějaká moc divoká. Asi ten kdo to točil měl nutkání jít močit.
      Lepší když to je na dvě kamery které jsou skoro statické než, tento "reality show" styl. Kde vidíš bežícího kameramana apod. Přitom zde moderátor stojí...
    • r

      Nebýt té reklamy na seznamu, tak se k tomu mainstream nikdy nedostane.
    • Nejlepší je tam komentář od nějakého bystrého studenta z Palackého VŠ:

      "Bože to je ***... Proč nemůže někdo konečně udělat udělat pořádnej herní pořad pro opravdový hráče?"

      Tak tento opravdový hráč to asi nepochopil, očividně nezná Games, respektive Fightclub, chodí na stream a nový Level asi taky nikdy nečetl. Ne, fakt nemá cenu tam na ty komenty nahlížet, to je fakt o zdraví. Zlatá diskuze tady.
      • Na Stream.cz chodím už dlouho a řeknu ti, že vždy když se objeví nový pořad, tak to lidi mají hned tendenci zkritizovat.
    • Spades
      Bude to nějak advertisováno i na Games.cz? Nechce se mi zakládat účet na streamu :D
    • priemernym divakom na streame je to jedno
      https://plus.google.com/photos/106378848135270560799/albums/6031947428305256977/6031947431722012546?pid=6031947431722012546&oid=106378848135270560799
      • Warriosparky
        Tak je mi jasný, že v komentářích na Streamu se to bude hemžit nadávkama, jak je ten pořad a lidi debilní. Ostatně jako na každý internetový diskuzi.
        • Stream je internetova nova. Komenty su len bonus.
      • Miserius
        Jóó, vedoucí skladu v Auto Kelly *1* Tam to musí vypadat
  • Nechvalně proslulý scénárista Uwe Boll přiznal, že nikdy nehrál žádnou videohru.

    Hmm, ano. Sice to znie kapanek NEPRAVDEPODOBNE... najma ked to vravi ujo Uwe, ale na druhej strane by to aspon vysvetlovalo, preco vsetky jeho pokusy o natocenie filmov podla hernych predloh, dopadli prakticky vzdy katastrofalne (snad jedine na FarCry sa dalo aspon ako-tak pozerat). Druha vec je, ze pan Boll ma pomerne milo prekvapil dvoma filmamy z jeho produkcie, ktore vsak nastastie nemali s hrami absolutne NIC spolocne... a ako sa nasledne ukazalo, v danom pripade vsetkymi nenavideny Uwe Boll celkom slusne zabodoval. Pre zaujimavost, islo o filmy "Rampage" z roku 2009 (podotykam, ze tento rok natocil akesi "volne pokracovanie" s nazvom "Rampage: Capital Punishment", zatial som nemal moznost film vidiet a mam obavy, ze na povodnu snimku to uz nebude mat ani z daleka...), nuz a druhy obstojny filmik bol "Tunnel Rats" z roku 2008... Dodnes si spominam, ako som na oba filmy doslova neveriaco ziiiiiiiiral jak kraaaaava *8* a skratka mi neslo do hlavy, ze prave za danymi vytvormi stoji Uwe Boll.
    Faktom vsak je, ze prave vdaka tymto filmom som pochopil, ze Boll zase nie je az taky rezisersky a scenaristicky diletant a pokial natrafi na nejaku viac ci menej vlastnu ideu, ktoru nasledne pomerne dobre rozvedie v scenari + si to cele sam zreziruje, potom dane filmy nie su ani omylom na zahodenie. Avsak opat opakujem: tento zaujimavy "bollovsky fenomen" sa tyka vyhradne filmov, ktore nemaju nic spolocne s hrami (hoci paradoxne... ak ste to pred casom zaznamenali, tak praveze na motivy Uweho filmu "Tunnel Rats" vznikla pocitacova hra... t.j. vynimocne sa situacia komplet obratila *1*).
    Skratka, nas stary dobry Uwe zrejme nikdy neprestane cloveka prekvapovat, avsak to, ze by v zivote nehral ziadnu pocitacovu hru (toboz ked si trufal podla nich tocit filmy)... sorry Uwe, ale toto ti fakt nezozeriem... *3* *2*.
    • Nechvalně proslulý scénárista Uwe Boll přiznal, že nikdy nehrál žádnou videohru.

      Kéž by to u něj bylo spíše naopak - hrál by hry, ale netočil by podle nich filmy
  • Joshua

    Teleglitch: Die More Edition

    https://www.humblebundle.com/gift?key=ywbxWCvaDsn6NHCn
    https://www.humblebundle.com/gift?key=XUT2FEyEuKfb5mNe
    • Nakonec se povedlo Oculus Rift DK2 přesvědčit, aby se od Honzy a Pavla nechal v dnešním krátkém gamesplay videu alespoň představit. Sledujte zde a příští týden si dáme prezentaci zevrubnou.

      tož díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit