Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    http://www.greenmangaming.com/sega-week/?emst=KFhWIWtNSD_670871_576128_421
  • Veskoslav

    TEAM FORTRESS 2 (Honest Game Trailers)

    https://www.youtube.com/watch?v=NltVN-_dzSA
  • prudislav

    DR2, DR2OTR a RE5 ruší GfWL a přejdou an steamworks

    http://www.capcom-unity.com/brelston/blog/2014/09/08/resident-evil-5-dead-rising-2-and-off-the-record-coming-to-steamworks
  • Xbox One verze hry Forza Horizon 2 si z disku ukrojí 35.84 GB volného místa.

    K cemu je mi dobre vedet tuhle informaci? Bud hru chci a nebo nechci hrat velikost na disku je totalne nepotrebna informace.
  • Moderátor Jimmy Fallon označil Mario Kart 8 za hru roku. Šéf amerického Nintenda Reggie Fils-Aime na zprávu reagoval nabídkou vzájemného zápasu.

    Jo... Jimmy byl vždycky srandista. *2*
  • RaketovyZid

    Off-topic: Antivirus

    Ahoj, tak mi nedávno skončilo předplatný ESETu a moc se mi nechce do obnovování. Tak se chci místních diskutérů zeptat, jestli to má vůbec cenu, případně jestli je nějaká spolehlivá free alternativa
    • Používám Panda Cloud Security. Je zdarma a běží na cloudovém serveru tudíž nespomaluje PC. Nebo možná jen úplně minimálně.
    • RaketovyZid
      Všem děkuju za reakce. PC bez antiviru se nedokážu představit, i když ho mám jak píše Hanzales spíš pro ten pocit bezpečí. Nejvíc mě tedy zaujal Malwarebytes, případně zkusím i jiný free alternativy (do placenýho se mi fakt nechce). Má s ním ještě někdo zkušenosti?
    • Jednoznačně COMODO i ve free verzi je dostatečné, pak CCleaner, Glarry utilities - Mlaware bytes a když dojde na nejhorší a hloubkoová analýza je důležitá tak jeden prográmek malej zadara ted jsem zapoměl jméno. Pomohlo mi to např s náhodnými BSOD... takže jasná volba.
      • Tilwaen
        Já mám tedy špatnou zkušenost jak s Comodem (totální zahlcení slabšího stroje), tak třeba s McAfee (problémové uplatňování licence při druhé instalaci). Už léta používám na svém stroji ESET NOD32 a jsem velmi spokojená.
      • Comodo firewall , nic víc netřeba . Rozhodně jsem skončil jednou provždy s AVG a Avastem .. holt rychlost a kontrola komunikace a blokace je to co skutečně potřebuji , ne klikátko co mi bude protáčet půl hodiny disky s krutopřísnou heuristikou a stejně nic nenajde ....
    • WhySoSad
      Používám Aviru, nemám nejmenší tušení jak je spolehlivá, protože pokud něco projde, tak to stejně nezjistím *13*
    • Na aliexpress jde sehnat dost levný antiviry. Např. NOD 32, 3 PC na rok tam máš za 3 dolary. Na 4 roky za 2 kila. A to se vyplatí...
    • Draken69CZ
      Určitě bych si nenechal nakukat že antivir není potřeba, za mě AVG, třeba u CHIPU je zdarma full verze.
      • Hanzales
        Já střídám už roky AVG, ESET a zkoušel jsem i BitDeffender. Ten byl asi na herní pc nejméně zlý, ale zase často aktualizoval větší databáze, čímž trpělo SSD. Nicméně je fakt že když už se člověk na tom netu naučí pohybovat, má nějaký slušný firewall (nejlíp nějakou linux kisňu nastavenou nějakým linux guru) tak už je ten antivir spíše jen pro takový ten pocit bezpečí (kdyby náhodou přece). Na druhou stranu ne každý je takto sběhlý a nákazu vám pak přinese třeba na flashce a tam už se ten antivir aspoň ozve a blokne to. Stejně tak jako i na tom netu člověk někdy prostě i s obezřetností skončí nakonec na nějaké škodlivé stránce.
        Já musím zaklepat, ale fakt jsem na žádný vir už dobrých pár let nenarazil, někdy mi přijde, že ten antivir tam mám fakt spíše pro parádu, neb když už se někdy ozve, tak je to akorát tak falešný poplach (některé mody do her s agresivnějším přístupem např.) Jinému človíčkovi zase pro změnu odvirovávám pc každých 14 dní (regulerně) a to tam má antivir placený + stejný externí firewall na kterém fičím já. Už se v podstatě jen bavím, když občas přeposílá nějaký hromadný mail s pps přílohou, kde odesilatele a polovinu příjemců ani nezná :) A kde klikání je také spíše pokus omyl.
        No, pro lidi, co mají problém jen aktualizovat adobe a nenainstalovat si s ním další balast je myslím antivir nakonec nutností. Já osobně už od něj také pomalu upouštím. Momentálně mám ten free od MS a to fakt jen pro "pocit" že tam něco je :)
        • ucho
          pro běžné uživatele je zbytečný i firewall, protože nezkušení lidé (většina) ho používají stylem, kdy povolí vše, co na něj vyskočí, protože netuší, co na ně vyskočilo. a když něco bloknou, je to kolikrát něco, co měli povolit...
          • Hanzales
            to je fakt :) Já myslel ale spíše ten "neinteraktivní" mezi netem a vnitřní sítí (něco jako na routetu, kde se maximálně forwardnou porty). SW Firewall mám také jen ten windowsácký, kde si maximálně něco naopak zakážu. Každopádně bez toho antiviru (v případě kdy člověk ví, kam kliká a co dělá, což se mi někdy podaří taky zpackat) je asi určitě nasnadě občas to projet nějakýma third-party antispywarama a v browseru mít také nějakou tu ochranu proti agresivním reklamám, či různým phishing stránkám atp. Případně jsou myslím i pluginy které už při vyhledávání ukazují důveryhodnost stránek,nebo blokují hrozby z odkazů a pop-upů atd.
      • osobne jsem antivir pouzivat prestal a nechal jsem si jen spybot starsi verzi kterym projedu pocitac kazdej mesic a zda se ze pocitac je cistejsi nez kdy driv x)
        • Draken69CZ
          Beru to jako jistotu, v dnešní době 4jader a 4+ giga ram nevidím že by to PC nějak ovlivňovalo.
    • ucho
      zajímavé free alternativy jsou určitě. otázka spíš je, jestli má antivir nějaký reálný přínos a jestli není lepší vědět, co člověk na tom internetu dělá.
  • kennyB
    Dneska mi tahle stránka pořád píše tohle:
    Chyba kódování obsahu

    Stránka, kterou se snažíte načíst, nemůže být zobrazena, jelikož server používá neplatný či nepodporovaný způsob komprimace dat.

    Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.
    Dělá to ještě někomu???
  • Humory z internetu...

    http://i.imgur.com/HRjvFAw.jpg
    • ringmancz
      co tam dělá Petr Poláček?
  • Pilgrim66

    Možnost vyzkoušet si betaverzi Battlefield Hardline dostanou před vydáním hry majitelé všech platforem. Podle aktuálních plánů by pak plná hra měla nabídnout 150 hodností.

    Master master super seargant captain of the awesome police officer? - tak nejak budou ty hodnosti?
    • kennyB
      Mě docela zajímaj hodnosti u zločinců, něco jako doneskafe, podržtaška atd. ???
      • Veskoslav
        Opálený, sběrač kovů, zlodějíček, zloděj, pašerák, pasák, nájemný zloděj, loupežník, bankovní lupič, hacker, bankovní hacker, vrah, nájemný vrah, zaměstnanec kartelu, drogový dealer, pašerák zbraní.
        • kennyB
          *1* Dobrý hodnosti *1*
        • Miserius
          Opálený bude spíš mezi zaměstnancem kartelu a nájemným vrahem
    • Veskoslav
      No klasické policejní složky mají myslím 16 hodností. Od rotného (další je strážmistr) až po generálporučík. Ale netuším ty zbylé.
  • frag.ment

    Pokud si zakoupíte digitální verzi Destiny pro X360/PS3, obdržíte Xbox One/PS4 verzi zdarma. Majitelé PS4 si již nyní mohou hru přednahrát na svůj disk.

    Destiny se mi moc líbí, ale štve mě, že bych si musel pořídit Playstation Plus připojení. raději počkám na recenzi (doufám, že tu bude brzo po vydání, na vaše hodnocení celkem dám). Těch cca 1.500,- na rok není zas tak moc, ale když žiju od výplaty k výplatě, tak si to člověk musí pořádně rozmyslet..
    • WhySoSad
      Žiješ od výplaty k výplatě, ale PS4 máš, tak neštvi a to PS+ si kup ! *1*
    • Miserius
      To si opravdu počkáš, přecijenom to je MMORPG (at uz se to nekomu libi nebo ne)... Budto brzo a to si muzes byt jistej vysokym hodnocenim a nebo si pockam a dozvedet se jestli i ten endgame stoji za neco
    • Ronox
      Zas tak brzo s tím nepočítej, protože nespustili ještě ani servery a například Polygon kvůli tomu udělal oznamovací článek, kde se omlouvá čtenářům, že to nebude v den vydání a ani hned po něm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit