Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Typing of the Dead Complete Collection (Steam)

    na GMG za 6 eur (když použijete kupon na 20% slevu). myslím, že zatím nejnižší cena, pokud by si chtěl někdo procvičit psaní.
    • u tý snad úplně první verze hry z 99. bylo idiotský, že nešlo předefinovat klávesnici... prohozený "z" a "y" se ještě šlo přeučit, ale když tam pak dál ve hře byly vykřičníky, otazníky, zobáčky a podobně, tak než to člověk na tý anglický našel, byl mrtvej... tušíš, jestli to v novějších verzích jde?
      • ucho
        co jsem to zatím chvíli hrál, tak tam byl spedifický znak jen pomlčka. jinak mezery se nemusí psát (ani ta pomlčka ne), ani to nerozlišuje malý a velký písmena mám dojem. s y/z jsem problém neměl, je to zrovna tak, jak jsem zvyklej (ale z hlavy ti neřeknu, kde to je, v nastavení nic takovýho měnit nejde). ty DLC obsahují další slovníky, takže člověk píše různý tématický věci. v tom prvním levelu mi přišly ty slova rozumný, nečekám, že budou obtížnost zvedat speciálními znaky.
        však mrkni na nějaký gameplaye: http://youtu.be/jslf5hJMtvs
        v gameplayi jsem zahlídl apostrof. toho bych se celkem bál :)
  • Spades

    Brazen Prototype Steam Key

    G3HFR-RCCE4-ZJP66
    PCTKF-7CVNV-BC2P3
    9CPCF-F0J4C-CF8PA

    Nevím přesně co to je, ale mám to 4x :D
    • Khanemis
      Ačkoliv se nikdo neozval, tak klíče jsou už rozebrány:)

      Ovšem díky za podělení se:)
  • Black_Hand

    Neoficiálně: V posledních dnech hráli dva testeři přes STEAM GTA V.

    a kodove oznaceni GTA V je Shetland Pony :D.
    • Jazz
      V posledních dnech?
      Už to hrál někdo na začátku července...
      • Jo no, vývojáři. *7*
  • http://www.gta4-mods.com/textures/police-patrol---verejna-bezpecnost-f29575

    Jeden z mých "módů". Tak jsem to nějak spatlal. Když už je to tam pár dní a už tomu nikdo nepřikládá moc velkou pozornost, tak mě napadlo, že byste mi to mohli alespoň zkritizovat vy. :D
    • je to uplne na nic protože v osmdesatych letech takove auto neexistovalo
      • Zatímco Žigulíka v New Yorku má opravdu každý. Je to jedno. Tam nebo tam, vždy to nebude úplně reálné. Tato textura na auto je má vůbec první. Příště budu lepší a nebude to snad tak šílené.
        • A pritom VB Crown Victoriu ma v New Yorku policia bezne, ne? :D Ale vsak dobre, niekde zacat treba. Len nech ta toto sturanie a kybicovanie od modovania neodradi, je to bezne a je len na tebe ako k tomu pristupis :) Modovaniu zdar
      • Ze jo, pritom modely zigulakov su
        http://www.gta4-mods.com/vehicles/lada-2105--police-f11097
        • Takový model ale už někdo vytvořil. https://www.youtube.com/watch?v=bFYBg5dHe_U
          • Tak si najdi model Volgy, alebo Skodovky a pretexturuj tie.
            • Na to potřebuji tamplate. Mohl bych ho vytvořit, ale Zmodeler mi zase nechce vzít modifikované soubory z GTA IV. Jinak moc pěkných starých Škodovek do GTA IV není. Našel jsem kdysi dávno jen jednu Škodu Rapid a to ještě nedodělanou. Vůbec celkově mi chybí v GTA IV spoustu aut. Například Trabant, jedno z nejslavnějších aut na světě, nemůžu nikde najít do GTA IV jako model. :/
    • Jack1947
      Dobrý, věřím že s tebe bude jednou pořádný modař. *3*
    • Veskoslav
      Špatný odstín žluté.Fluorescenční žlutá se tam nehodí, spíše použij Sluneční žlutá, která se blíží realitě vozů VB.
      • Přesněji vozy VB mají chromovou žluť. Jinak jsem to fotil s ENB, které tu barvu zkresluje.
      • Tisíc odstínů žluti...
  • Členové PS Plus programu obdrží zdarma v listopadu The Binding of Isaac: Rebirth.

    To se máme! :D
  • Gojira

    Microsoft pracuje na Halo 5 s čínskými titulky a dabingem.

    *8*
  • Spekulace: Na TGS 2014 bude odhaleno pokračování PS4 exkluzivity The Legend of Dragoon.

    PS1 exkluzivity... *2*
  • oktavius66

    Seznam her, které s sebou na TGS 2014 přiveze Sony.

    A kdepak je Uncharted 4 *13* ? Aspoň 1 minutový záběr potřebuji *15* !
  • ringmancz

    Členové PS Plus programu obdrží zdarma v listopadu The Binding of Isaac: Rebirth.

    to je správně ujetej trailer, už se těším na hru. sleva na steamu potěší
  • Keyz

    pillars of eternity

    Hraje někdo Betu? Jak to vypadá?
    • Morraw
      Když pominu velké množství bugů..graficky co se týče prostředí, interface atd mi to připomíná BG a IWD. Samotné postavy, ale docela splývají s prostředím a při soubojích je v tom chaos.
      Co se týče samotných soubojů, tak ty budou ještě potřebovat dost vypilovat. Hraje se to prostě trochu jinak. Osobně doufám, že si dají načas a klidně to odloží i na příští rok. Ale zatím to je na dobré cestě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit