Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana

    vypnuti reklam

    Sry ale ne diky toleroval jsem vam to dlouho a dal vam moznost ubrat na obtezujici reklame ale misto toho aby vam to stacila jste na web dals Neskutecne verze reklam ktere letaji za kurzorem, prehravaji zvuk ci nejaka obri kostka ktera sla uplne mimo me. Povedlo se vam donutit sednout k adbloku a trosku ho poladit, diky tomu je tu cisto, nic nerve do reproduktoru a nic neleta pred textem ktery ctu. Zdrejme budu muset pridat do adbloku jeste popup okna s prosbama o vypnuti adbloku..:D to urcite.. Level mam predplacenej na rok, nikdy jsem nedostal email s moznosti vypnout reklamy na games coz znamena ze z vasi strany snaha vubec neni.. kdyby nebyl adblock je tu snad misto jedne kostky rovnou celej teserakt...a mozna by to chtelo i trosku sebeucty, to co posledni dobou ctu je zarazejici a to jsem si myslel ze vysvetlovani levlu jak budu bohatsi kdyz nebudou plne hry a nekolik cisel rocne je neprekonatelne:)

    hold kdyby nebyl nekdo nenarzanej a mel tu slusne reklamy co se tyce vzhledu i zamereni tak by neresil promlemy typu " vsichni najednou maji adblock a ja nemam na chleba protoze jsem vsadil na letajici kosticky) sry kluci ale jestli vas zivej jen reklamy tak to chce si sednout a zamyslet se pokud to jde..nebo to vypnete protoze proslov o tom jak to delate zadarmo a asi po vecerechchodite do prace delat skladniky vam nezeru. mozna ti nactileti jo ale fakt sry.

    Kdyz oznamite kolik reklam tu bude ukazete bloky kde budou a zverejnite zamereni kde nebudou casina nebo podobne nemoralni weby tak o tom i budu uvazovat ale nevypnu to jen ze me prosi nejaka listicka ktera opet otravuje...to sepiste do clanku kdyz uz pisete o novince "Youtube" to snad takovej problem neni
    • Preed
      Bla Bla Bla,TL DR,citas web zadarmo,vypni si adblock,alebo si ho nevypni ale potom sa prizivujes ako vsetci ostatni co to tak robia a tvoje racionalizacie preco to tak robis su uplne zbytocne.
      • tonnymontana
        Podivej az budes otec a tvoje dite zacne hrat ruletu diky tomu ze si slo precist neco o hre uvidis ze zmenis hodne nazor.
    • davidBray
      napsal jsi to celkem pěkně. Já jsem reklamy ignoroval do té doby, než mi z repráků šel řev a chtěla na mě skočit "ona" kostka. To byl konec a šel sem do adBloku - jen kvůli games.
      • tonnymontana
        veka: to vysvetleni o oveckach bylo pro tebe aby jsi pochopil ze je neurazim ale rikam jim co delaji a delat to samozdrejme nemusej ale ovce jsme vsichni troufnu si rict ze ja taky a nijak to neovlivnim i kdyz v tomto pripade to jde

        To neni urazka ze jsejm oznacil za ovce protoze ovce jsou a kdyz jim to nikdo nerekne tak se nepouci ber to treba z tehle stranky:) jinak je mi jedno kde bere kdokoliv vlastni tento web penize a je mi v podsatate jedno pokud pulka redakce bude nova krev. pokud chteji abych platil za obsach tak at zavedou registraci placenou a pote si muzu precist ty uzasne kvalitni clanky... rozumny clovek si reklamu vypne a kdyz to udela kazdej tak najednou weby najdou zpusob kde mesicne profitovat jinym zpusobem. hold to uz tak je a proto jsem psal ze lide jsou ovce co to zapinaji tobe to tak neprijde? rekni stadecku at jde doleva a ono jde. sry ale ty nic o financni situaci redakce nebo lidi okolo nevis tzn obhajujes nekoho o kom vis maximalne par dat z profilu pokud jsou pravdive. proto jsem ti napsal at zapnejs mozek zapremyslis a zkusis si vyhradit hodinu nad otravnou listou ktera te uprosuje.

        jina vec je co jsem ted cetl ze kdo to zapl byl prekvapen jeste agresivnejsim stylem:D hold komu neni pomoci tomu neni..:)
    • Kdo chce víc, nemá nic.
      • hmm, takze treba lidi, co chtej web, ale zadarmo... a bez reklam. jste hrozny hysterky *7* ta kostka byla TOTALNE na pikachu, ale byla jednou a myslim ze i panove z redakce vi, jaky to byl omyl. (i kdyz myslim, ze do toho asi nemaji moc co mluvit... reklamu na takhle velkych webech zarizuji marketaci a to vim z vlastni zkusenosti, jaka je domluva). jo a taky me hrube s.rou reklamy pres celou obrazovku nebo ty autoplay, nejhorsi. zabit je malo. ale adblock kua proc? delam na netu roky a reklamy uz nevnimam. valnou vetsinu casu tu zadny velky mr.ky nejsou. a z neceho web zit musi, pral bych vam ty rozpocty videt. nebo nevim jak tiscali, ale zazraky to nebudou (a z toho taky vznikaj ty vetsi silenosti, protoze nekde ty penize proste ziskat musi). uvazujte obcas hlavou a ne jako petilety rozmazleny deti, ktery chteji vsechno pod nos a za nic *16* *16*
        • tonnymontana
          redler: to ze nekdo potrebuje penize neznamena ze mu pujdu uklizet barak abych mel dobrej pocit..chapu ze ovce berou to co se jim rekne ale hlavou by si spis mel uvazovat ty. Ja mam web, nemam na nem jedinou reklamu a jde to.. proc? protoze penize jdou generovat hodne zpusoby. dle tveho uvazovani kazdy kdo zapne games by mohl pul hodky klikat jen na popup okna a az pote zacit cist ne? prece pouzivaj hlavu a je to pto dobro...ale jsem rad za lidi jako ty diky nim jim fakt nekdo na ty reklamy klikne a ostatni si uzijou cistej web.

          redler: promin ale pokud ma herni web zisk jen z reklam taok ale pokud ty reklamy nejdou ignorovat a otravujou nebudu se nechat ojeb*vat proste je vypnu a jeto. na desitkach webu jsou slusne reklamy treba na obleceni , hry nebo temata spojena s webem. nepotrebuju reklamy ktere lakaji deti do sazek ze jim daji 3k djako darek jen aby se vytvorila zavyslost. nepotrebuju reklamy kde se toci digitalni automaty a nepotrebuju jakekoliv tvary letajici pres web pripominajici minihru. pokud posloucham music a neco mi zarve do sluchatek tak je to opravdu posledni kapka. to ze tobe to nevadi ok ja vim ze dost lidi jsou ovce ktere jsou schopne pockat 30min nez probehne reklamni pauza ale ja mezi ne nepatrim. nevadi reklamy postranach nevadi reklama u loga ale vadi reklamy pres celej web + ty co jsem napsal nahore + zamereni reklam kde jak uz jsem psal se at uz je to kdokoliv dostal na moralni dno. tenhle web je v podstate o nactilete komunite rekl bych ze ji sem chodi vetsina a davat temto detem podprahovou reklamu ci agresivni na veci jako je hazard mi prijde nemoralni a to docela hodne. a najednou me takovejto web pozada at vypnu adblock a opet sleduju tyhle strasne otravne reklamny vytvory aby mel penize na provoz ci co? nestane se nic strasneho kluci si najdou praci a web vezme nekdo komu staci mene penez finito jede se dal. jak jsem psal at si redakce sedne ke kulatemu stolu a popremysli kde vzit penize. games neni zadnej malej web ma velkou navstevnost myslim ze jsou to chytre hlavicky a na neco prijdou. ano byl jsem nastvany na redakci ze jim nevadi druh a zpusob reklamy ale beru to jako clovek co ma moznost vse zakazat a nestezovat si. Ovsem dalsi vyskakovaci okno v krasne rusici zlute barve s prosbou at se proklikavam reklamama a nejlepe at tam i neco koupim nebo se naucim hrat ruletu taktez nejlepe pravidelen sry ale fakt ne.

          uz i tak ze me maji penize za predplatne levelu kde musim prekousnout velke skrty v podobe her a v podobe cisel. sice dostanu stejny pocet casopisu ale kdyz jsem si to predobjednaval mluvilo se v superlativech, genialni plne hry, uzasny cisty design a pravidelne kazdej mesic.. co jsem dostal? casopis bez her, grafikou tak prostou ze i lecktere inzertni noviny jsou zajimavejsi a par cisel rocne vynechanych kvuli prazdninam. To by byl asi zklamanej kazdej a kdo tvrdi ze ne je opravdovej fanboy. kdyby mel level nebo redakce penize mohla by ponuknout preruseni predplatneho diky drastickym zmenam a vraceni penez ale chapu ze maji sotva na vytisknuti casaku.

          prosim neberte to jako nejakej hate tohle je pro me realita a stve me to konec koncu level jsem si predplatil abych mu pomohl ale asi to nezabralo. Je to skoda vzdy jsem ho mel rad ale ted uz se to cte zvlastne. Obcas koupim testne score jak je na tom a tam se clovek i zasmeje + na dvd najdu vzdy nejakou hru co jsem nehral. Ocenil bych vice her ktere nepotrebuji steam, mozna casem az se to pohlti mozna
          • Aby to šlo nebrat jako hate, musel bys vynechat to o ovcích. Každej není línej vypnout jednu blbou kostku, což zabere blbý tři vteřiny.
      • tonnymontana
        jo i tak jde shrnout co jsem napsal:)
  • Microsoft a Mojang

    http://kotaku.com/report-microsoft-trying-to-buy-mojang-creators-of-min-1632692098?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow
  • Veskoslav
    A co se týče předplatného bez reklam, neplánujete třeba menší slevu pro ty, co mají předplacený Level? Za 50 měsíčně si klidně Adblock vypnu, ale po zkušenostech z reklam jako KB, Vodafone, zobrazovaní reklam v galeriích atd. se mi to nechce dělat zase jen tak. Vím, že je to pitomá dvacka navíc, ale nějaká slevička by se i hodila. Vím, že bych to asi chtěl moc, když už máme papírové+elektronické vydání, ale ten rozdíl podle mě není moc a i z "psychologického" hlediska je dát za něco "pade" lepší jak 70 Kč a myslím si, že bych nebyl sám.
    • to je stejne zavadejici, reklamy tady budou i tak pravdepodobne, jen zmiznou ty vyskakující agresivní. imo je od nich nefer že sem ty agresivní bubliny vubec davaji a ne že si nemame zapinat adblock. normalni reklamy at tady klidne maji. takže ja rikam nasrte si
  • Veskoslav

    Pro ty, co nemají ještě doma Černého rytíře

    http://www.bundlestars.com/store/publisher/warner-brothers/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=deals+batman
    • RE: Černý rytíř

      Myslíš tohoto? http://goo.gl/tAw7Li
      • nekromant33
        That's why they call him the Black Salami
      • ne, tohohle https://www.youtube.com/watch?v=dhRUe-gz690
  • Inquisitor
    Dotaz pro místní odborníky. Mám v plánu nákup herního notebooku, tak jaký by jste případně doporučily. Cenová hladina zhruba do těch pětatřiceti tisíc. Osobně bych si noťas nekupoval, ale vzhledem k mojí práci, bych si na stolním moc nezahrál.
    Zatím jsem koukal třeba na tenhle http://www.alza.cz/msi-ge70-2pe-416cz-apache-pro-d1533148.htm
    • Morraw
      Vlastním ASUS G750JH s GTX 780M. V té cenové hladině bych bral třeba G750JS s 870M. Nemůžu si to vynachválit. Jak konstrukce, chlazení, tak výkon prvotřídní.
      • Inquisitor
        Na ten jsem taky koukal, ale je už za čtyřicet. Každopádně díky všem za rady a asi půjdu do toho původního co jsem našel. Ještě mám měsíc a něco čas, tak se uvidí :)
        • Morraw
          Záleží jak moc spěcháš no. Já ten svůj vybíral, respektive čekal na něj, půl roku a vyplatilo se.
          Zkus kouknout tady http://eshop.asus.com/cs-CZ/repasovane/repasovane-notebooky
          Ten můj mám odsud nový pouze rozbalený. A byl jen za 32 000,- Cena v obchodech 45 000,-
          A MSI v téhle cenové hladině mají špatné chlazení. Pouze jeden výduch a malý. Takže se připrav, že ti to bude hodně topit.
    • Nedoporučím ti notebook ale doporučím neobědnávat na Alze, jelikož mají všechny ceny přemrštěné. Dá se v pohodě obědnat z jiného důvěryhodného obchodu za míň peněz. Ikdyž je ten rozdíl třeba pár stovek tak u takového botebooku to může být i 1000. V žádném případě bych nedělal kšeft alze
      • Veskoslav
        Já bych taky neobědval v Alze, ale objednávám tam docela často, protože záleží na výrobku. A také občas je dobré počítat i poštovné, pokud není zdarma.
        • Omg tak to je trapas. A to já si na ten pravopis celkem potrpím... Ale stejně jsi hnidopich *1*
    • Jo ten je slušnej,ale nevím jak se bude líbit zdejším "odborníkům".
      • Inquisitor
        Já se v tom právě moc nevyznám. Někdo řekne že MSI jsou špatný a lepší je Asus atd. tak nevim no, zase to není zrovna malá investice :)
        • Veskoslav
          Já osobně bych šel spíše pro Aliena od Dellu, ale ty jsou dražší. Nebo mě napadá Lenovo IdeaPad Y50-70. Ale nevypadá tak pěkně jako MSI.
          • Inquisitor
            Alien mi už přijde zbytečně předraženej. Přeci jenom je to už padesát až šedesát tisíc a nebo rovnou ten za sto dvacet :). Ten Lenovo taky není špatnej, ale displej bych chtěl těch sedmnáct palců.
            • davidBray
              moje zkušenosti s MSI. mám tenhle http://www.czc.cz/msi-gx720-cz/58396/produkt - do teď! no v nabídce není od 2011, ale nějakých 2009, nebudu se bavit o tom co je uvnitř a že díky konzolím na tom pořád slušně pařím :)) ale co se týče dílenského zpracování je to super, samej hliník. Mám ho 4 a půl roku a jediný co se mi pokazilo byla ramka - vyřešil to bazar za 400,-Kč a nejede mi mechanika (neřeším) externí pořídím za 500. Před rokem mi praskl kloub na monitor (plast takže jde blbě otvírat a zavírat), ale protože ho mám jen na stole jako stolní pc tak mi to ani moc nevadí. Dva roky jsem ho nosil na zádech a choval se k němu fakt nepěkně a jednou mi komplet zmokl, že z něj tekla voda. Dva dny sem ho sušil než jsem měl odvahu ho zapnout a běží do teď. Takže jako značku můžu MSI doporučit. Brácha má HP, rok ho má jen na stole, prasklo mu šasi, ovladače od HP stojí za exkrement a pořád se mu přehřívá.
              A šel bych do toho cos linkoval :)
            • Veskoslav
              A co se týče předraženosti, tak si myslím, že Alieny na Goldmax nemají, to už je jiná liga.
            • Veskoslav
              Pravda, sice 14" stojí těch tvých požadovaných, ale pokud chceš 17, tak bych šel do MSI, ale zkusil bych se podívat na:
              1. MSI GX70 3CC-225CZ Destroyer (sice AMD i AMD karta, ale mobilní AMD R9 je výkonější než 850 od G)
              2. MSI GX70 3CC
              3. MSI GS60 2PL-023CZ Ghost

              Jinak tady máš pořadí výkonosti graf. karet od nejvýkonější: AMD Radeon R9 M290X, AMD Radeon HD 8970M, NVIDIA GeForce GTX 860M, NVIDIA GeForce GTX 850M, 2x NVIDIA GeForce GTX 755M (spojeno přes SLI), NVIDIA GeForce GTX 765M
              A tady procesory:Intel Core i7-4700HQ (frekvence 2400-3400 MHz), Intel Core i7-4700MQ (frekvence 2400-3400 MHz), Intel Core i7-4702MQ (frekvence 2200-3200 MHz), AMD A10-5750M (frekvence 2500-3500 MHz)
              Jinak kamarád má ten, co si vybral a nemůže si ho vynachválit. Ale můj osobní favorit, který se ještě neprodává je ASUS ROG GL551.
  • x_ander

    Dárečky na steam

    Kdo má zájem, berte:
    Numen: Contest of Heroes: AAXYK-A595V-KGEK2
    Gumboy Tournament: ZHKIQ-A76I0-QGQ89
    • oktavius66
      Mockrát děkuji za Numena *3* .
  • Sice prosíte, abychom vám tu neblokovali reklamu, ale já musím. Několikrát jste mi dali neprávem ban a to se nedá jen tak odpustit. Jak vy na mě, tak já na vás. *5*
    • Jack1947
      Nebreč já měl taky banán, to nemám takové schválně flajmující výroky jak ty... *3* ( vynucuji si právo na reakci, radši).
    • Hanzales
      No jo no, když spousta z vás prudičů si plete "opačný názor" s "formu sdělení" toho opačného názoru. Zkus na tom zapracovat a ručím za to, že tě už žádný ban nepotká ;o)
      • Jenže já psal opravdu slušně, nevulgárně, nerasisticky a přesto mi ban na 4 dny přiletěl, takže se ptám: kde to žijeme?
        • Promiň, ale ty býváš často hodně otravný... Nevím za co konkrétně jsi ban dostal, ale úplně mě to nepřekvapuje. *3*
  • Stačí spustit otravnej banner a Poláček už po pár hodinách kupuje letenky do Mexika.
    • Pilgrim66
      tak on i ten banner se da trema klikama odebrat adblockem *1*
  • x_ander

    Žádost o vypnutí adblocku

    Tak jo kluci, chápu, že reklamy vás živí, takže na tu vaši vyskočenou žádost jsem adblock vypnul (a doufám, že se k mě pár dalších lidí přidá). Ale rovnou říkám, že jestli na mě vyskočí nějaká brutálně agresivní reklama přes celou obrazovku (což byl kdysi důvod, proč jsem reklamy u vás začal blokovat - z té rotující kostky mám noční můry ještě teď), tak ho zase zapnu. Jsem na vašem webu denně a tímhle vás chci trochu podpořit a vyjít vám vstříc, ale všecko má své hranice.
    • Jack1947
      No to fakt ne, mám se moc rád na to abych byl sužován reklamami stačí ty vylhané reklamy co nám chodí do poštovní stránky.

      Prosíme, neblokujte reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů. Nechcete-li reklamu zobrazovat, zjistěte si více o našem předplatitelském programu. Tak snad nevadí, že já vás i nadále budu "blokovat".
    • vonTossis
      No já mám předplatné a stejně používám adblock, protože jsem líný jim napsat email, ať mi vypnou reklamy *1*
    • Tilwaen
      S Tvým příspěvkem plně souhlasím.

      Zajímalo by mě, o kolik se teď skokově zvedly zisky z reklamy, zda vůbec :-)
    • Draken69CZ
      K*rva, ale že tady ty reklamy je *8*
    • Keyz
      Pro mě je lepší platit za obsah a ne, za stejný obsah bez reklam.
      Mám to zapnuté, protože na mnoha webech jsou zcela šílené reklamy, které různě vyskakují, točí se a já nevím co.

      Tak jsem to vypnul a zrovna tam je reklama na konzole. *11*
      • Vrook
        Reklama na konzole na herním webu? *8*
        Goddamned sonsabitches! *16*
    • ja ho vypnul a zadna reklama se stejne neobjevila...
      • Draken69CZ
        youtu.be/nn2FB1P_Mn8?t=10s
    • Nikdy jsem adblock tady nepoužil. I když ta kostka byla fakt psycho, ale nic nemá na Evropu 2. *15*
      • Miserius
        O jaké kostce každej mluví? Adblock jsem tady vypnul až teď, sralo mě dříve že jsem načetl stránku a okamžitě to vyhrávalo nějakou retardovanou reklamu a ještě nahlas že me to pomalu srazilo ze židle
        • ucho
          šlo o vcelku neškodnou reklamu, taková 3D kostka, se kterou se dalo otáčet. její hlavní problém byl, že překážela a snadno se na ni neopatrným zacházením kliklo. dala se ale jedním kliknutím zavřít. jen člověk musel vědět, kde je ten malej křížek...
          • Jack1947
            Jo neškodná reklama *15* , vletěla pod myš a to co následovalo bylo doslova peklo. *3* Njn no, dost to naštvalo, to celé zlikvidovat. Tzv. zkouška jak kdo má silné nervy, to jsem jeden čas dobrovolně klikal na reklamy - ikdyž no klikalo se samo pak mně to začalo sraaaát. ( výdělek taky nestál za moc).
    • Inquisitor
      Já bych ho taky rád vypnul, ale když já ty reklamy tak nesnášim a taky nechci dostat epileptickej záchvat, pokaždý když sem vlezu. Ale za dva týdny bych měl nastoupit zase do pracovního procesu, tak si to vypnutí reklam zaplatim. Ale do tý doby sory, ale fakt ne :)
    • ucho
      taky ho klidně vypnu, ale jestli se tu zase objeví nějaká agresivní reklama, co najednou začne přehrávat nějaké zvuky, zase ho zapnu. kostku bych přežil, ale jakékoli automatické přehrávání čehokoli tolerovat nebudu...
      • Cosi
        Tak to si radši neprohlížej obrázky v galerii. Vyskočí na tebe taťka Šmoula.
    • Ja som ho tiez vypol. Rovnako ako pri Youtuberoch ktorych odoberam.
    • Naprosto stejně ;)
    • kennyB
      Taky jsem si ho vypnul *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit