Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrazem: Odhalena vizáž Sebastiana Castellanose, hlavního hrdiny The Evil Within.

    ako, co sa robi s trhom ktory je o hrach, presahuje vsetky medze
  • Age of Empires 3

    Prosím je tu někdo kdo by mi mohl poradit, jak obnovím domovské město? Něco jsem omylem zmáčkla a teď to po mně chce založit nové :( Tak jestli se dá někde vytáhnout to co jsem měla..Děkuji
  • Keyz

    O důvodech úspěchu Divinity: Original Sin se Swenem Vickem (nebo jak se to ku*va skloňuje)

    http://www.gamespot.com/articles/divinity-original-sin-a-big-success-future-project/1100-6422120/
    .
    • Morraw
      Jo Larian s Original Sin nastavil laťku hodně vysoko, jak pro sebe, tak pro ostatní. A ten jejich editor je úžasný. Už se těším na ty přídavky od samotných hráčů.
  • Draken69CZ

    The Last of Us na PC!

    Haleluja

    http://1url.cz/sdJL

    Smysl pro humor? Nikdo? Nic? Škoda.
    • frag.ment
      smazáno, nedošlo mi, že je to mod ;-) Tak si to užijte, já si raději zahraju originál (jen zas budu muset přepojovat kabely, a to sem si říkal, na co má TV 4 HDMI a teď bych bral tak 6 :-D ).
    • No vidíte, přeci jen se PCčkáři dočkali *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Britský žebříček prodejnosti 35. týdne roku 2014: 1. Metro Redux, 2. Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil, 3. The Last of Us: Remastered.

      nice, po fotomontáži PSX verze přichází vizuál jak z PS2. Dobrá práce.
  • SalemCZ

    počty

    počítám dobře že když to koupím solo tak je to levnější než dohromady v bundlu http://store.steampowered.com/sub/12072/ ?
    • SalemCZ
      už to opravily
      • Bandai Namco odhalilo PSV titul Captain Earth: Mind Labyrinth, který vzniká na motivy stejnojmenného anime seriálu. Na japonský trh dorazí 26. února.

        neopravili...
        • tak ne jenom na hlavní stránku hodily normílní hru a ne complet
  • Veskoslav

    Pokud někdo nezná a hraje, tak za sebe můžu vřele doporučit

    http://www.pcgamer.com/2014/09/07/mod-of-the-week-legendary-cities-for-skyrim/
    • vorton
      uz vanilla je vzhladom na standardy tes prehustena
  • Neví někdo název této hry?

    Když tady vidím, jak se tu občas někdo ptá na hry, na jejichž jména si už nemohou vzpomenout, tak jsem si řekl, že to udělám taky.

    Neví někdo prosím název této hry? Moc si z ní nepamatuji. Rozhodně nebyla 3D, hlavně se v ní střílelo, grafika byla taková pixelová a byl pohled z ptačí perspektivy, dalo se nastupovat do aut písmenem E, vcházelo se často do budov, aby se vystřílely. Vím, že toto asi moc neřekne, ale pamatuji si na jednu misi. Někde jsem se spawnul a měl jsem zastavit letadlo? Nevím, ale nějaké velké letadlo v té misi určitě bylo.

    Když tak napište, co si myslíte, že by to mohlo být.
    • Spades
      První GTA? :D
      • Bylo to něco na způsob Hotline: Miami, akorát to bylo v otevřenějším prostoru. Opravdu si z té hry moc nepamatuji. Je to taková malá záhada, co jsem to vůbec hrál. Bylo to už dávno...
        • Retro City Rampage?
          • ringmancz
            to by nebylo dávno
          • Ne.
  • Half life 2/Source sdk mods

    Zdravim mohli by jste doporučit nějaké dobré hororové módy? klidně i nějaké fps když to bude mít dobrou story...
    Za mě je nejlepší Mód Underhell(stačí mít source sdk2007 na steamu a bude se prý předělávat na ten nový)který je pro mne veliký překvapení ... dal by se přirovnat k AAA titulům a kombinuje hustou atmosféru kde si tvůrci berou podle mne atmosféru z silent hillu a také se podobá titulu FEAR. Story se mi také líbí ikdyž zatím není kompletní jelikož tento mód obsahuje "jen" prolog (~5~hodin hraní) a kapitolu první (odhadl bych to tak na 10-15 hodin) určitě zkuste pokud vás to zaujalo *4*
    dál se mi líbil cry of fear(half life1 mod) a taky Grey
  • hledám

    Ahoj. Hledám jednu hru, kterou jsem hrával na střední, ale zaboha si nemůžu vzpomenout na jméno. Svět byl myslím po jaderné válce a začínalo se s jednou postavou. Vše se ovládalo z ptačí perspektivy a postupně jste měli těžší a těží úkoly, ale přibývalo i postav, které jste ovládali a každá z nich měla určitou specializaci. Společnost ovládaly náboženské frakce a mělo se postupně zjistit, co se vlastně stalo. Díky za každou radu
    • Kozy
      Hele a nebylo to tohle?
      http://games.tiscali.cz/recenze/soldiers-of-anarchy-recenze-50932

      Ta šestka mě mrzí, skvělá hra.
      • yeeeeees! díky chlape!
      • Miserius
        To je BOMBA hra, ještě tu mam originální cd :D
    • Napadá mě Restricted Area, ale jen tipuju...
      • taky ne. něco s horší grafikou. vždycky na začátku mise jsi se mohl v hangáru připravit, všechny vyzbrojit a vzít si jenom určí počet lidí. když jsi někoho zabil, tak jsi mu musel sebrat munici, aby jsi měl s čím střílet a daly se krást i tanky a letadla. hru jsem nedohrál, takže nevím, jak to skončí, ale bylo to dost rozvětvené a každý tah měl důsledek na tom, co se stane potom a jaká bude další mise.
        • A nebyla ta hra jednou jako příloha ke Score? Byla plně ve 3D? Militaristicky laděná? S editorem misí?
          • The Fall: Last Days of Gaia
        • Ufo ?
        • podle pribehu to gorky17 nebude, ale zni to zajimave, jsem zvedavej, co z toho vyleze *5*
    • Veskoslav
      Napadá mě akorát Fallout.
      • Díky :) ale není to ono... něco podobného jako Fallout1 a mám pocit, že to byla česká hra
  • Zdravim, planuji koupit PS4 a premyslim nad koupit AC: Unity sberatelky. Nevim ale jestli ji mam koupit na PS4 nebo PC. Ovladani bude podle me na PS4 lepsi. A co se tyce grafickeho rozdilo, nevim. Neni uz nekde nejake srovnani? Nebo to bude stejny jak PC verze? Predchozi dily AC jsem si kupoval jen na PC tak nemohu posoudit.
    Dekuji za odpoved
    • Pokud máš slušné PC tak bych bral PC verzi. Nepochybně bude grafika lepší než "next gen" konzole. Vzhledem k jednoduchosti AC bych ovládání vůbec neřešil. Navíc gamepad můžeš kdykoliv zapíchnout do PC.
    • Miserius
      Na supr PC to určitě bude vypadat o chlup lépe... Záleží na čem radši hraješ
    • Veskoslav
      Ono je také vzít v potaz jakou edici si chceš pořídit. Cenově se třeba Notre neliší podle platformy, ale ty další už ano a rozdíl může dělat až 500.
      • Ano to vim. Notre stoji uplne stejne jako PC verze. Jen mi vrta hlavou jaky bude ten graficky rozdil.
        • Veskoslav
          Tak na srovnání bych si asi počkal no:) I když si myslím, že to bude vypadat "stejně", tak už u předchozího dílu je vidět rozdíl oproti pc vs konzole.
          • Co jsem koukal na nejaky screeny porovnavajici AC4 PC/PS4 verze tak tam ten rozdil asi nejaky je, ale nejsem odornik. Jsou tam i screeny, kde se mi libi vic ta PS4 verze.
            • Tak tomu vůbec nevěř. Konzolová verze určitě nebude vypadat tak jako teď na screenech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit