Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Atmosférický horor Evil Within vám prý zabere přibližně 15 až 20 hodin podle stylu postupu a zvolené obtížnosti.

    Dohrání klidně může zabrat i 70 hodin. Záleží jestli budete 50 hodin čumět a zkoumat level design a zbytek vyplňovat hraním. Čímž chci říct, že je to irelevantní bleskovka. *6*
    • kennyB
      Určitě tam přidaj i nějaký ty sbíratelný věcičky, takže se čas zvedne třeba i na dvojnásobek. Sakra, jak já se na tu hru těším *14*
      • To já taky. Do vydání RE7 to bude skvělá výplň.
  • Pilgrim66

    Assassin's Creed Unity bude mít mikrotransakce. Prý ale jen pro ty, co nebudou chtít na vybavení vydělávat ve hře a rovnou si raději něco odemknou. Samotného designu hry se tohle ale prý nijak nedotkne, je to jen zkratka pro netrpělivé.

    A sakra...
    • Tilwaen
      Nějak se nám to freemium začíná rozmáhat i na nemobilní singleplayer hry. Co jsme komu provedli?
    • Veskoslav
      Tak ono to funguje i pro Black Flag, ne? A nijak to neovlivnilo hru. Tedy aspoň myslím.
  • WhySoSad

    Konami oznámilo, že PC verze fotbalu PES 2015 bude hybrid mezi verzí pro staré a nové konzole. Módy a hratelnost budou z PS4/ Xbox One verze, grafika "lepší než PS3/ X360".

    Tak to už se konami může rovnou zahrabat, nevěřím, že by tomu dal ještě někdo přednost před Fifou, která má být konečně v "next gen" i na PC
    • Psychotic
      Já se tedy divím, že ten PES ještě vůbec dělají... 2014tky se prodalo 1,2 milionu napříč platformami. Pro srovnání, FIFA dala 14 milionů. Třeba EA Sports zabalili sérii NBA, když začala prodávat pod milion.
      • Konami oznámilo, že PC verze fotbalu PES 2015 bude hybrid mezi verzí pro staré a nové konzole. Módy a hratelnost budou z PS4/ Xbox One verze, grafika "lepší než PS3/ X360".

        vsichni 4 jste se zblaznili, jediny co je v pesu vazne na hofno pred konkurenci je strasne osekanej career mode... jinak grafika, hratelnost ... nemuze byt ani rec? vaaazne ?
    • Inquisitor
      Nebo to může být alternativa pro ty co nemají novou konzoly, nebo pc na nextgen verzi.
    • já si teda počkám, alespon na demo, než budu odpisovat PESa, hratelnost je důležitější než grafika
      • WhySoSad
        No o hratelnosti už nemůže být pomalu řeč...
        • cumpi3
          to prave muze...2014 se moc nepovedla, ale trinacka je genialni a lepsi nez arkadova fifa
          • přesně proto jsem si 2014 nekupoval, ale 2013 mám
  • ted je na steamu galactic civilization 3 beta, hraje to nekdo? premyslim ze bych to koupil
    • Max alias N7N7. Raději jdi na svůj nick, už ses provalil....
      • Kdyby ti dva měli aspoň stejný vkus na hry, tak by byla nějaká naděje, ale ti dva jsou naprosto v rozporu. Takže velice špatně pane detektiv...
        • Až na to, že N7 se pozapomněl odhlásit a psal jako max se svým účtem, ale spi dál "detektive".
          • V jaké diskuzi? To snad můžeš poslat odkaz ne?
            • pry se tam N7 prihlasil inkognito jako max, zrejme si chtel potrolit. Jenže každy ví že N7 je ve skutečnosti Veskoslav, tak snad nechceš tvrdit ze ja jsem veskoslav
            • Nejsem Veskoslav.Nechápeš,jak tě tak čtu.
            • Za prvé Veskoslave. Ty jsi ten poslední, co by měl někoho napomínat, že píše v anonymu, když tu denně vystřdáš x -účtu.
              Za druhé Veskoslave. Tam v té diskuzi vidím jen N7N7, kdyby měl stejný avatar a pod nickem max, tak uvěřím, takhle vidím jen N7N7.
            • http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/risen-3-titan-lords-recenze-241711/?page=4

              Spokojený? *7*
  • Binding of isaac: Rebirth -- first look (beta)

    https://www.youtube.com/watch?v=Cs2eSyaZq2c
    • Kozy
      Proč je to asi tak milionkrát ošklivější než původní hra?
      • ringmancz
        McMillen říkal, že se mu ten původní vzhled rychle okoukal. i mně se víc líbí tenhle pixel art vzhled, ale hlavní je, že to pojede v 60fps. a nová hudba? těším se moc, koupím asi hned při vydání a utopím v tom několik dalších desítek hodin

        https://www.youtube.com/watch?v=MGrp7WwlWVo
      • taky mi to jaksi nesedi, ale je to asi jen o zvyku- puvodni verze byla ve flashi a autor to cely predelaval. cetl sem si q&a a zminoval ze puvodni hru delal dost narychlo a pri neocekavanym uspechu to dost odbyl a ted to dava do podoby kterou puvodne zamyslel.. je otazka jak to fanousci prijmou. prislibil dvojnasobek itemu, 3 novy chary, novy mistnosti, monstra a secrety.. pak nejaky ty socialni blbustky pro lidi a tak.. celkem dost zmen. uvidime jak to komunita vsechno zkousne
        • Když to nebude ve flashi, tak by to snad konečně ohlo šlapat normálně a ne se zpomalovat, když toho na obrazovce je víc. To mě dokáže naštvat, když hra, která nemá nijak náročnou grafiku, žádný scrolling nebo náročné efekty, nechodí pořádně na počítačích, které jsou mnohonásobně výkonnější, než před lety, kdy podobné hry mívali i vymakanější grafiku. Jen aby ta nová verze neměla monstr pixely, aby byla pořádně retro, jak je dnes v módě.
  • World of Warcraft: Warlords of Draenor Cinematic

    Ať si kdo chce co chce říká, Blizz cinematic zkrátka umí!

    https://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ
  • Kauza Veskoslav

    Hele, nechceš chlapče už trochu přibrzdit dit si to vem, každodenní hádání s haha které k ničemu nevede a jen zasírá diskusi, pokud máš nějakej problém tak se nám svěř a třeba se někdo objeví a pomůže ti. Nejen že to je otravné, nudné a zbytečné ale zbytečně to shází tady celé Games.cz ( občas i shodí)

    Máš třeba jednoduchý život a nějaké ty problémy a kdo ne ale řešit to takhle veřejně a jště tam kde to nikoho nezajímá? jako fakt mohl bys trochu zvolnit proti tvé osobě veskrze zas tolik nemám v leččems nesouhlasím v něčem ano jasně si mladý a každou přiblblou debatou nebo narážkou na tebe vždycky řešíš... ale už je to otravné je to stále Veskoslav sem , veskoslav tam a tak už se pomalu bojím že na mně vybafne veskoslav ze skříně na prádlo. Ber to jako takovou tu radu do tvého života, ale mohl by jsi s tím něco udělat. Mohl bys třeba začít trávit čas i nějak smysluplněji než tady zaplavovat diskuzi tvými zvrat... chci říct názory. Nehledě nato že se až příliš často nedokážeš ovládat. V jádru budeš určitě dobrej kluk a možná že v reálu ani takový nejsi ale to k čemu se necháváš strhnout a co tady provádíš to je něco hrozného. Žádám tě slušně a bez urážky prosím přestan být středem Games.cz není to dobré pro tebe ani pro games. Tak se měj a alespoň něco sis doufám z mé delší (což se omlouvám ) promluvy odnesl. Děkuji za tvé pochopení.
    • Veskoslav
      Už jsem si dal haha do skriptu, neuvidím, co píše a nebude mě to lákat na něj reagovat. Vím, že mé chování a zasírání diskuzí je obtíží a kazí celkový dojem. Takže nejenom, že omezím psání, ale doplnil jsem si na haha skript, takže jeho příspěvky se mi už nebudou zobrazovat, takže nebudou ani reakce na něj, ať si bude psát o mě sebevětší kravinu.
      • Tak trochu alibizmus od tebe, hodit všechno na mě. Začni hledat chyby u sebe a ne u ostatních, jelikož nejsem první ani poslední s kým tu máš rozepře...
        • V poho, chtěl jsem jenom at se napraví a zamyslí stalo se... netřeba víc provokovat je vidět že hoch jde do sebe což je jedině dobře. *4* Víc takových napravených lidí jako je on.
      • Díkes. *3*
    • kennyB

      Kauza Veskoslav???

      Nechci nic říkat, ale zrovna včera sem někdo napsal na Veskoslava trochu primitivní otázku, kde bere tolik času na psaní komentářů na této stránce, takže promlouvání do duší by se mělo týkat i druhých stran *3*
  • Lukyz

    Assassin's Creed Unity bude obsahovat mikrotransakce

    Mikrostransakce u AAA hry pro otevírání equipu v SP je už fakt síla *7*

    http://www.pcgamer.com/2014/08/14/assassins-creed-unity-will-let-players-fast-track-unlocks-with-microtransactions/
  • Veskoslav

    AC Unity

    Z Gamescomu 2014 nové, co ukazuje gamplay:https://www.youtube.com/watch?v=ellbgBG9m5k
    • Já sem kdyžtak dám to samé video s tím rozdílem, že je tam vidět ten interface:https://www.youtube.com/watch?v=nF9bO-tPxKE.Jinak se mi líbí jak se vám na začátku mise ukáže kolik je tam vchodů, zvonů atd.
  • ringmancz

    Funkce SharePlay na PlayStation 4 (více najdete zde) bude přístupná pro všechny hry, které podporují DualShock 4.

    tomu nerozumím, snad každá hra na PS4 používá DS4 ne? píše se tam, že Playroom nepoužívá DS4. ve videích, co jsem viděl si tam hráli s touchpadem a kamera sleduje to světlo, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit