Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velké finále z Kolína

    to je napínavý, Fanatic vs NIP http://www.twitch.tv/esltv_cs
    • 3 mapy a poslední trvala 27 kol, finále jak má být!
    • N.I.P.
  • Femto

    Ty bavíš s tím Apple. Fakt jo. Prej klasické pc relikvie, nechápe na co jsou dva monitory a jiný srandy. Pověz nám ještě něco ohledně Apple, jak je skvělý, mazácký, úplně čupr super giga ultra mega nejlepší systém na planetě, jak je Windows parodie a jak ty skládáš ty audiosystémy. Stačí napsat město, já si tu kvalitu dohledám, co tam děláte na to Apple *1*
    • Femto
      Proč se tak ponižuješ?
      • P.S: Nestihnu ti napsat ani odpověď za minutu a už mi tam sázíš jeden mínus za druhým.Zařadil ses mezi místní ggg alias haha atd.
        • Femto
          Proč se tak ponižuješ??
          • Jak špatně namazaný kolovrátek. Baví tě to? *7* Stalé jsi nenapsal výhody Apple. Já na ně čekám. Jinak jsi nezajímavý, další haha, co propaguje něco jako Láďa Hruška na Nově hrnce.
            • Este 4x to sem napis jabkozroute.... *3*
            • Femto
              Proč se tak ponižuješ Veskoslave??
      • Cože? Nenapsal jsi jediný důvod, proč Apple. Jenom klasický žvásty, co tlačí i v Apple prodejnách a sami umí ten Apple akorát zapnout. A ponižuješ se akorát ty, když nevíš k čemu člověk může mít dva monitory, že pc považuješ za relikvii a na všechno doporučíš Apple.
        • Femto
          Proč se tak ponižuješ Veskoslave???
          • A další haha bukanýr co vidí všude Veskoslava....Fakt strašný sem lozit a bavit se nulama jako ty, co klikaj a vidí všude Veskoslavy.
            • Femto
              Proč se neustále tak moc ponižuješ Veskoslave?
            • No vidím, že odpovědi na výkon Apple se nedočkám, tak končím a jdu zase do vod games diskutovat s někým méně blbým než jsi ty.A jdi prosím do firem a řekni jim, jak je notebook skvělý a maj vyhodit pc, že na práci je nejlepší Apple.
            • Femto
              Proč se tak ponižuješ Veskoslave?
  • Femto
    Na co deskop? Zafincoval bych MacBook Pro/AIR, to je na kancelářskou i profi práci nejlepší parták.
    • ringmancz
      v diskuzi herního webu doporučovat Mac. to dává smysl...
    • Veskoslav
      http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/zavislaci-na-applu

      P.S: Záleží, co bereš za práci. Photoshop, "mixování" hudby atd není moc práce. A jak všichni říkají, že na grafiku je nejlepší Mac? No přímo osobně znám dva grafiky, co používají MAC na grafiku. Zbytek jede pěkně na Dell či nějaké podobné variantě. Většinou se pracovní nástroj vybírá nejenom podle kvality a ceny, ale i podle toho, jestli na tom pojedou tvé pracovní nástroje. Což u silně omezeného linuxového systému, co tam je hozený jde docela těžko. Takže prvně zjistit, co přesně dělá pracovně a až následně něco doporučovat. A doporučovat AIR na práci? Proboha co je na něm pracovního? Obzvlášť s tím výkonem, co tam je....Opravdu nepovažuji i5 dvoujádro 1,4, 4 GB a HD grafárnu za něco, co je pracovní. Do školy naprosto ideální, ale za ty prachy šílené. Platíš jenom za to, že je to tenké jako papír a je to Apple.
      • Veskoslav
        Já mám zaprvé dovozený z USA, "bazarový", takže 30% z ceny, jiné DPH a jenom roční záruka, takže 11 Air vyšla cca na 16 000, když mi to spolužák dovezl. A za druhé. Základní konfigurace je úplně k hovnu na Air, aby z toho byl slušný pracovní nástroj, tak zaprvé 13 monitor je fakt pidi na práci, základní konfigurace naprosto mizerná a člověk připlatí za každou chujovinu z dílny Apple. A ta konfugirace, co by za něco už stála (i7 dvoujádro, 500 GB SSD, 8 GB RAM atd, už vyjde dráž jak Alieny a to jsou skutečně děla, nejenom herní.). Takže ano Macbook Air je v základní konfigurace drahý, prakticky nic nenabízí a na práci se rozhodně nehodí. Tedy na tu profesionální. Na 13 monitoru rozhodně člověk nepracuje. To se tak akorát píše něco ve Wordu. Jo a mimochodem, co nabízí tak Apple skvělého zdarma, A jejich OS? Upravený Linux, kde mi zaprvé blbnou moje pracovní nástroje (Archicad 18, který je komplatibilní, ale hodně často padá) a pokud bych si už něco chtěl zahrát, tak další tragédie. Za 48 000 si raději pořídím ASUS ROG G750JZ-T4097H Black než Apple Macbook Air v nejvyšší konfiguraci. Výkon bude úplně někde jinde....
        • Femto
          Ty jsi patologický lhář. Ty tvoje pohádky jsou opravdu dojemné. Takže končím, oba víme, že jsi to neměl nikdy v prackách.
          • Veskoslav
            Aha femto....Zapomněl jsem. Fanatik, co klasické pc posílá do pravěku a žere Apple maximálně. Kolik ti za to platí, že to propaguješ? Air nikdy nebyl na práci a nikdy nebude, ani kdyby ses na hlavu postavil..... *7* takže si tady zase mel svoje obvyklé blbosti ohledně Apple (jak jsi psal minule a Robotron se ti vysmál, když ti dokázal opak) a dál si mysli, že 13/11 monitor je vhodná na práci. To se ti každý vysměje a zeptá se, co za práci děláš. Pracovní monitory a notebooky rozhodně nemají pidiobrazovečku, jaká je v Air. A Mac Pro, ten je zase předražený už solidně. A konfigurace nabízí konkurence lepší s nižší cenou. Jo a nevím, co s pc děláš, ale mě 8.1 startují za 10 sekund do plného přihlášení, takže máš zasraný systém a problém bude na tvé straně.
            • Femto
              Počky to ti mám jako zdělovat moje osobní informace? Si se dočista už pomátl? Jak jsem psal, skládáme audio- video systémy pro vily, dělali jsem ozvučení i pro soukromé firmy. Vše se jede přes OSX a IOS..
            • Veskoslav
              Stále jsi nenapsal, kde pracuješ fanatiku. A na práci je stále nejvhodnější stolní pc, což ty asi nechípeš, když stavíš skřiňky na míru pro audisystémy s takovou. Takže se udav lháři. A OS v Macu je jenom urpavená linuxové distribuce nic víc. Na kterou je dost omezený počet programů či her. Naprosto ideální na práci.
            • Femto
              Windows je parodie na OS. viz http://www.guru3d.com/news-story/windows-8-1-refuses-to-boot-after-tuesday-update.html. Jinak ty tvoje lži a výmysly, překurcovaní vět - dosáhl jsi vskutku vrcholu ubožáku..
            • Veskoslav
              Já do práce potřebuji výkon a ano, v práci máme Delly a to jak stolní, tak notebooky. firma nepotřebuje vyhazovat prachy za Apple, na kterém není anoi garance výrobce sowtwaru, že tam 100% pojede....A prosím, když mě tak nazýváš lhářem, kde to pracuješ. Rád se podívám na co tak nutně potřebuješ Apple k práci...To je jenom pitomá póza nic víc. Kdo potřebuje má ho, ale nemá potřebu obhajovat, proč si jej koupil...A Air nemá výkon, smiř se s tím nebo si zavolej na oddělení Apple pro další instrukce, jak hájit školní notebook..... *7*
            • Femto
              Jenom idioot tvého formátu si koupí do práce herní notebook se 17palcovou obrazovkou, který váži bez mála tunu a má na práci nepoužitelné 16:9. Proboha raději už nic nepíš, ty jsi evidentně v životě nebyl v práci... Čekám na další pohádky a fikce. Proč se neživíš jako autor fantasy?
      • Femto
        "Za ty prachy je to šílené" Tak proč jsi si to kupoval? Platí se taky za to, že to vydrží pracovat na baterce 14 hodin v OSX při nižším jasu. Cena odpovídá konkurenci, navíc konkurence nenabídne podobnou výdrž ani OS, ani základní aplikace, vše je v Macu zadarmo. Ty vždycky někoho znáš, ale já dokonce pracuji ve firmě, předsav si to a tam si to neumíme představit bez Macu, skládáme audia-videa systémy,jak myslíš, že se to ovládá? Ano, vše konfigurujeme na iPad Air, takže se probuď...Cena odpovídá kvalitě
        • Ne vše kvalitní odpovídá prodejní ceně .... třeba takové audiosystémy *3*
      • To ze Apple je nejlepsi na grafiku a hudbu je nazor z dob kdy mely Power CPU. Dneska uz je to uplne jedno. Ale to on jako applefag nechape. *15*
        • Femto
          Tak se koukni do hudebné profi- sféry, vlastně i do photo-video, pokud chceš být výkonný, pořídíš si Maca, nebudeš si pořizovat Windows, které ani nenastartují, když se aktualizují - viz. úterní update na Win 8.1
          • Mas nejaky benchmark, ktery dokazuje, ze stejny HW je v OSX vykonnejsi, nebo mas na mysli imaginarni vykonnost zpusobenou dokonalosti a rychlosti GUI toho unixu? *15*
    • Chim
      Jak poznáte uživatele Macu? Řekne vám to.
    • U nas ve firme maji vsichni lenovo na praci doma!
      • Femto
        Jo lenovo je taky fajn, my v práci na plány k audio- video technice zase všichni použávají MacBooka.. Takže doporučuji stroj, který mě nikdy nezklamal.
    • Jasny, tim ze za nej zaplatis o 50% vic se z nej stane kvalitnejsi pracovni nastroj. Oh wait! *15*
      • Femto
        Cena kolem 30k mně připadá naprosto normální, konkurence není levnější. Bavíme se snad o pracovně ne? Pokud chce v pracovně hrát hry, tak je něco špatně a má to nazývat herní koutek nebo něco takového *3*
        • Tak já bych si za 30 poskládal totálně nabuřenou mašinu. A ty si klidně kup nějaký apple za 30 který sotva zvládne excel a word najednou *1* . Synku jak si čtu ty tvoje příspěvky tak vidím jaká jsi marketingová oběť. *1*
        • WhySoSad
          Však už jsem tomu dal vhodnější název ;) Ono i to pracovna bylo v uvozovkách
        • A co z nej teda dela nejlepsi?
  • Kozy
    Jak mě SC nezajímá tak musim uznat že tohle je skvělá reklama.

    https://www.youtube.com/watch?v=zG-82TakEqk&list=UUTeLqJq1mXUX5WWoNXLmOIA
    • http://www.vg247.com/2014/08/16/star-citizen-pc-videos-2015/
    • WhySoSad
      Ty jo, pecka :)
  • WhySoSad

    Pc stůl

    Chtěl bych poradit, budu si zařizovat na novo "pracovnu" a rád bych si na PC pořídil nějakej pěknej funkční minimalistickej stůl, je mi na blití z těch dýhovaných a polepovaných zrůd, který prodávají v Asku atp. Hledám něco moderního, vzdušnýho, jednoduchýho, chytře řešenýho. Posílám pár fotek co mám tak na mysli.

    http://cdn.home-designing.com/wp-content/uploads/2010/06/milk-wireless-desk.jpg
    http://cdn.home-designing.com/wp-content/uploads/2010/06/minimalist-drafting-desk.jpg
    http://cdn.freshome.com/wp-content/uploads/2010/11/lane-desk-2.jpg
    http://cdn.freshome.com/wp-content/uploads/2010/11/slimdesk_1.jpg
    http://cdn.freshome.com/wp-content/uploads/2010/11/arco-i-con-desk.jpg

    Nevíte kde by se něco takovýho dalo u nás sehnat ?
    • Veskoslav
      Já mám třeba na míru uříznutý stůl přes celou stěnu cca 3,20 metrů. Dva monitory a tuna věci, jak si můžu doděla "sám". Dvě obrovské nástěnky, uprostřed je okno. Na druhé straně pak malé poličky na lego+masivnější na legový X-Wing. Myslel jsem si, že budu potřebovat šuplíčky a různé srandy a že prostě jenom masivní deska bez noh zasekaná do zdi je málo. Ale jako pracovní stůl perfektní. Od toho, že si tam můžu rozdělat pracovní výkresy, po stavění lega až po to, že je tam odkládací plocha:)
      • Draken69CZ
        Za monitorama okno?!? WTF! Až mě z toho rozbolely oči.
        • Kozy
          Mám to podobně jako Veskoslav, osobně si myslim že to je nejlepší řešení. Když máš takovouhle plochu kterou používáš i na jinou práci kromě pc tak je denní světlo k nezaplacení.
        • Veskoslav
          Ne okno je vedle, Je stěna tam je herně pracovní koutek, okno, kvůli přirozenému světlu, obzvlášť, pokud člověk dělá s papíry, tak je k nezaplacení, a pak zase stěna. Ne okno a před ním monitory, to by se nedalo.
    • Kozy
      Když si psal že máš volnou místnost, tak bych se na takovýhle stoly uplně vykašlal. Vzal bych v nějakym obchodě dlouhou desku k ní přišrouboval čtyři nohy a je hotovo.
    • Chim
      Co takhle se plácnout přes kapsu a nechat si to vyrobit na míru? Pokud je to opravdu pracovna kde trávíš 8-10 hodin denně tak bych na tom nešetřil.

      Btw ten obrázek č. 4 je tak na naražení žeber *1*
      • WhySoSad
        Obrázek 4 by mi naprosto vyhovoval, vyloženě mě vytáčí miliony ptákovin na stole, na který se stejně jen práší, mám tam jen monitor, jednu slohu, mikrofon, reproduktory, ty dva šuplíky by mi bohatě stačili, nic víc nepotřebuju *4*
        • Femto
          Si spisovatel či si hraješ na "Džejára" s tou pracovnou?
          • WhySoSad
            Dobře, když se ti to nelíbí, tak tomu říkejme chlapský koutek :D Prostě moje místnost, na práci, studování, hraní, četbu atp. Mám tu teď volnou velkou místnost v baráku, tak si to chci zařídit :)
            • WhySoSad
              To tě nemusí zajímat *3* Jsem prostě zvyklej při práci dělat na větším prostoru, což je mnohem pohodlnější, než neustále šudlat po lištách *3*
            • Draken69CZ
              A není to málo, Antone Pavloviči?
            • Femto
              A co teda děláš doma, že potřebuje dva monitory, to by mě tuze zajímalo...
            • WhySoSad
              To rozhodně nevynechám, ten výkon co potřebuju zejména na práci bych u notebooku hledal těžko, navíc potřebuju vedle sebe dva monitory, takže i proto rozhodně PC, ale to neřešme, hledá se stůl *1*
            • kennyB
              Pilgrim66: *1* Dobře ty, Obi-Wane *3*
            • Draken69CZ
              Na stole může mít jen monitor, case bude mít schovanou a nepotřebuje přeplácet výkon jen protože to bude NTB. Prej relikvie :D která tu bude napořád, NTB teď vytlačujou tablety, ale klasický PC je nezmar.
            • Pilgrim66
              Vynech desktop? Kup si notebook?!

              "Jako by miliony hlasů vykřikly hrůzou, a pak náhle zmlkly. Bojím se, že se stalo něco hrozného."
            • Femto
              Pokud to chceš opravdu moderní tak vynech deskop, to už je v dnešní době tak trochu relikvie .) Na práci ti postači notebook a do té pracovny se bude daleko více hodit.
          • Draken69CZ
            To musí bejt člověk hned spisovatel aby mohl mít pracovnu? Ale tak pro tebe aby ti to bylo bližší tomu říkejme pokojíček no.
            • Femto
              Tak proto se ptám ne? Jen aby nepopíjel Jacka Danielse u Doty 2..
  • Jack1947

    Nová forma trollingu - Copy & paste (tipuju z wiki)

    Pánové a dámy, no dočkali jsme se - troll/boti nám zkultiovavaněli. *4*
  • Keyz

    S diskuzí by to chtělo opravdu něco udělat.

    http://imgur.com/mDfqtVV

    Tohle je neskutečný. Kdyby ten člověk chtěl, tak zde zadělá mnoho stánek než někdo provede řešení.
    - Navíc jsou programy co ten lehký kontrolní kód dokáží automaticky opsat *7*
    • Jack1947
      Napsal bych něco... co se neslučuje s se slušnými mravy tak napíšu jen beztak ho do rána promáznou..nebožák nebo ne má to chlapec sečtělé...

      Pokud je to nějaká nová osvěta pak nechápu proč je to sepsáno nečtivě - psal jsaem to dole jenže kdyby měli být při takovém poměru textu ještě diodatečné odstavce tak by tenhle Hoax zabral další minimálně 3strany. ( Už je to hodně podobné W@rez.. ehm W-blogu kde nakonec zručily i celé diskuze ale zase je sranda se opět vrátit a nostalgicky zavzpomínat.).
  • Keyz

    Co si myslí o games někteří lidé

    http://imgupload.sk/viewer.php?file=aj4na1zh1nrwhhfwpmzx.png

    http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=434&t=17737&start=300

    *15* Zajímavé jak v daném tématu nadávají také na Eurogamer, IGN a další. Ve výsledku není jasné, co je dobře anebo co má být dobře.

    .
    • Já myslim že je. Špatně je totiž v současnosti skoro všechno.
  • NextGen strikes again

    http://tinyurl.com/kkhjh76
    • Jack1947
      Nic nového pod sluncem *7*
    • ringmancz
      zvláštní článek, píše se tam using "high-powered PCs to show prettier graphics" a zmiňují akorát Ori and The Blind Forest (ze které udělali dvě hry), která by na nejvyšší nastavení běžela i na průměrným PC
  • Až do konce měsíce Dishonored na X360 zdarma pro pro předplatitele zlatého členství!
    • WhySoSad
      Stejně jako každej jinej půlměsíc... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit