Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Musím říct, že Games byl pro mě nejlepší herní web u nás už od začátku a mám ho na pozadí puštěnej furt. Ale to, co se tu děje posledni cca rok v diskuzích je fakt humus. Humus, který je smíchaný s hádkami o konzolích vs. PC, vzájemné osočování a debaty o bodování her ani nemluvě. Nevím, kde se tu ty individua vzaly (Veskoslav, Jack, hehe atd.), ale mělo by se s tím sakra něco dělat!
    • Ku*va frag.ment. Ty si nám nějak zcukrovatěl. Ale určitě to myslíš jako jednu velkou srandu, že jo?
    • Ronox
      Já si vzpomněl na to jak se Martin s Petrem bavili o tom, jak chtěli ještě, když byli v hreji zrušit diskuze. Mně se to jako úplně špatnej nápad poslední dobou nezdá. Furt lepší než tohle svinstvo, které tu je.
    • To je tím že tu nikdo nedává bany
    • Inquisitor
      A číst v každym druhym komentu, že je někdo Veskoslav už je taky dost otravný. No už se blíží konec prázdnin, tak se to možná zlepší, až se děcka nebudou tolik nudit a tady prudit.
  • Miserius

    Pro anonymy

    Jen bych chtěl podotknout, pro wannabe troly: Anonymy nikdo nebere vážně, založte si účet, do tý doby vás nikdo neřeší, jen ostatní anonymové který si mění nicky stejně jako trenky
    • davidBray
      větší blbost jsem už dlouho nečetl, jack se nepočítá
    • super bájo :) já jsem anonym teda, tudíž moje myšlenky nemají žádnou hodnotu, ale vždycky si rád přečtu úžasný erudovaný názory zaregistrovaných myslitelů, jako jsou Veskoslav nebo Jack :D
      • kennyB
        Miserius má pravdu, je tu dost normálních anonymů, ale je tu také hodně těch, co napíšou jeden komentář a pak se pod jiným nickem poplácají po zádech, jak ten první chytře napsali *1*
      • Miserius
        Nemyslim normalni nazory, ty si prece prectes od kazdyho, ale nadavky a ty nesmysly co se řeší dole
        • mno jo, já četl jen to nahoře a tu žumpu dole jsem přehlídnul ;)
  • Ucho,nevíš,co se stalo s www.bundlecentral.com nefunguje *13*
  • Video: Dvacet minut ve hře Lords of the Fallen.

    To vypadá úplně stejně (nudně) jako ten přehypovaný simulátor kotoulů zvaný Dark Souls. *6*
    • Přehypované Dark Souls? Myslíš to jedno vydané video před launchem? Prodeje jedničky bylo okolo mega po pár měsících, dvojka je na tom o něco lépe. Ta hra hype nepotřebuje, ona se hypuje sama svými kvalitami, ale i dle prodejů to není žádná masová záležiost, ale jen pro těch pár opravdových hráčů.... Navíc hra se dá projit bez kotoulů, čili hodně špatný trolling.
    • Přehypovaný simulátor kotoulů je Witcher 2, Dark Souls je jedna z nejlepších her historie. Doslova herní Art...
      • U Witchera nejde jen o souboje. Je tam kupa jiných aspektů, které jsou výborné. A co je u Dark Souls? Tam je to hlavně o soubojích. Sto lidí, sto chutí ale mě ty souboje v DS vůbec nepřišli skvělé a revoluční ba naopak, byli stejně odfláknuté jako u Witchera.
        • To nemyslíš vážně srovnávat combat s Witcher? Dark Souls v realtime řeší tvůj armor, tvoji weapon. protivníkuv armor, štít a dělá z toho v podstatě simulaci středověkého fantasy. Pak jsou tam mýty a legendy jako ty o Artušovi, tuny informaci o světě, nádherna grafika ne polygonově, ale artově. O atomsféře se škoda mluvit a hudba? Ta hudba, to je prostě něco nádherného. Ta hra je číré umění. Bavím se o jedničce, dvojka není špatná, ale je to spíše už "jenom" dobrá hra
          • takmer presne

            To je presne taky ten prehypovany funboy popis. Simulaciu stredovekeho boja riesi skor Mount&Blade, DS hry so svojimi tragickymi hitboxami, stitom ktory bez ohladu na velkost kryje kompletne utoky ako stena pred postavou, nezohladnujuca velkost protivnika a tym ani jeho silu, autofocus vratane protivnikov , ktory presmeruvaju udery v strede pohybu otacanim okolo vlastnej vlastnej osi a najpomalsie letiacimi sipmi na svete, ma zo simulaciou boja spolocne asi tolko co NFS so simulaciou auta. Pribeh sa odohrava skor v hlavach nadsenych interpretatorov ako v hre. Akurat ta atmosfera a hudba su fajn.
          • kennyB
            Právě že ladný jako víla nejsi, tam si musíš celkovou váhu vybavení hlídat. A ta grafika prostě k DS patří.
          • Simulace středověkého fantasy končí tam, kde začíná to, že máš na sobě 60 kilovou zbroj, 50 metrový meč a přesto jsi ladný jak víla....A nádherná grafika? Silný průměr a silný podprůměr na rok 2014, kdy to vyšlo. To zase DS fanoušci pojedou bomby....DS je něco jako nové náboženství tady.
            • Samozřejmě, že to viděl jen na obrázkach a navíc je to Veskoslav. Hlavní hater Dark Souls, ale vždy poctivě skrytý za anonymem, on tu hru nikdy nedohrál, nezvládl ji, tak ji z duše nesnáší.
            • Miserius
              Ty jsi tu hru viděl jen na obrázkách co? Větší kravinu jsi napsat nemohl
          • Miserius
            Pod to bych se podepsal :)
  • Video: Čtrnáctiminutové záběry z boje o vlajku v multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare.

    Jako vypadá to zábavně, to jo, ale mám takový pocit, že už jsem podobný, ne-li identický gameplay už někdě viděl. Jo, už vím, v Black Ops 2. Ehm.
    • Ač pc- hráč jsem nucen využívat Win 8, když to vezmu skrz platformy, tak už jen Android je horší než Windows...Takže vše ostatní je lepší než OS od MS. Tolik chyb, modrých obrazovek, záseku, freezu, čistění registrů. Zlatej Linux....
      • hm, chyba je fakt medzi stolickou a klavesnicou..bez urazky *7*
      • Tak trochu vedle no :D
  • Video: Čtrnáctiminutové záběry z boje o vlajku v multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare.

    Poletují tam jako vítr v bedně. Naprosto fádní a tuctový. Pidi mapa, nulová destrukce, málo hráčů, nemastný neslaný vizuál i audio. *6*
  • Video: Čtrnáctiminutové záběry z boje o vlajku v multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare.

    No s těma 7 minutama kampaně z minule to už máme celou hru...
  • "Windows je parodie na OS." :D ukaž lepší a budem se bavit
    • Keyz
      Zajímavá debata HW a SW odborníků :)
      Pohádat se dá opravu o všem.

      Přitom na ten dotaz, se není třeba ptá v internetové diskusi. Je jasné jak to dopadne. Faktů je na internetu celá řada aby šlo podle toho vybrat co je vhodné. A ten kdo se nevyzná, tak si nechá porad na prodejně.
      • Nejlepší je poprosit o radu na prodejně a pak se s prodávajícím pohádat.
      • Na prodejne applu ti urcite poradi objektivne. *15*
        • U Applu objektivně samozřejmě znamená: Cena=high / Výkon=low. Ale pokud objednáš ihned dostaneš 2 písničky dle vlastního výběru zdarma! A to se vyplatí!
        • Keyz
          Poradí asi takto: https://www.youtube.com/watch?v=7L2fsubA2-c#t=30

          Tak je to pořád stejně. Ten kdo se nevyzná a neumí si pomoci sám, tak musí spoléhat na ostatní a často bude podveden :)
          - Jasně, že tam poradí pouze apple stejně jako jinde poradí pouze acer. Když kupuješ již hotovou sestavu. Lépe poradí když kupuješ komponenty. Tedy v CZC mám to zkušenost. Tam nehleděl borec na značky a poradil rychle dobře.

          A btw. Zrovna instaluji nový OS pro jeden starý Macbook Pro. A instaluje se to stejně pomalu jako WIndows na klasický HDD. *7*
        • Jack1947
          Plosim tě, tam ani pomalu neví co vlastně prodávají. *15*
          • Keyz
            Možná si myslí, že neprodávají počítače. *3*

            Z apple fóra: "defrags wont work on a mac, simply because it is not a computer...". Někdo opravu věří, že to není počítač ale něco "víc"
            • Jack1947
              Takhle jsem to nemyslel, sice ale jo tak nějak... něco víc? to nevím a hlavně není to vše hlavně o Designu to by totiž mnohé vysvětlovalo... kam se hrabou nudné šedé/černé case...
    • Jack1947
      Možná tak ten Win8,1 tomu bych i věřil.
      • Tilwaen
        Na Win8 se pěkně kouká, ale jakmile na něm potřebuješ pracovat, nedejbože něco v něm najít, tak máš většinou zaděláno na problém.
        • Je to o zvyku... a jde přepnout do vzhledu dost podobnýho sedmičkám. Měl jsem z něj docela vítr, ale ve finále jede rychleji než sedmy.
          • Tilwaen
            Vše je o zvyku, to máš zcela jistě pravdu. Ale ani klasický "ne-Metro" vzhled sedmiček u Win8 nezabránil (alespoň v mém případě) hledání třeba takových základních věcí, jako jsou Ovládací panely. Oficiální nápověda od Microsoftu na svém webu dokonce explicitně navádí hledat to přes "Metro" → Hledat → vepsat Ovládací panely, což osobně považuji celkem za fail - samo o sobě to značí, že se k tomu nedá zjevně lehce proklikat, což by u takové základní věci mělo být samozřejmostí; alespoň tomu bylo tak před updatem 8.1.

            Osobně mám ale celkem obavy, že nová verze Windows na tom nebude o nic lépe a budeme si zkrátka muset zvyknout; do té doby si budu lebedit na (dle mého povedených) sedmičkách, zřejmě než přijde nová verze Direct X. Naštěstí už na 64-bitech nejsme limitováni velikostí paměti - přinejhorším přesedláme na Professional edition :-)
            • Tilwaen
              @Veka: Aha, tak mě ani ve snu nenapadlo na Start klikat pravým, tak to bude asi ono :-) Díky za tip, až s osmičkami zase jednou přijdu do styku, určitě se toto bude hodit. Ohledně Metra úplný souhlas; na dotyková zařízení to může být ideální ovládání, ale uživatele klasického desktopu se z toho na zadek neposadí.
            • Já ti nevím, zrovna u Ovládacích panelů mi stačí pravým tlačítkem myši kliknout na start (u "ne-metro" vzhledu) a jsou přímo v nabídce, která se otevře. Horší je, že jsem pořád ze sedmiček zvyklý, že na start se kliká levým, takže místo tý nabídky často nechtíc spustím metro :-D A ať taky něco vytknu: metro by možná bylo hezký na tabletech, ale na desktop se vůbec nehodí a byl to pro mě zpočátku "dealbreaker" dokud nepřišel update s možností jej vypnout.

              Nechme se překvapit, přijde mi, že MS s každým druhým systémem šlápne vedle (skvělý xpčka/mizerný visty, výtečný sedmičky/zpočátku problémový osmičky). Tak to třeba s dalším zase doladí :-)
  • btw myslím si že ESL One Colonge by si zasloužil alespoň bleskovku když to finále sledovalo přes 450 tisíc lidí což je pro CS:GO novej rekord...
    https://www.youtube.com/watch?v=bA-U2flMs3o
    • Jak se tam ten jeden ani nechtěl odlepit pomalu od toho poháru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit