Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podcast otazky

    cau kdyz chci napsat mail do fightclubu, jaky to musi mit nalezitosti a jakej je ten mail ? podcast@games.cz? a predmet : otazka ????

    stihnu to jeste na dnesni podcast, kdyz ted napisu ?
    • Ne
  • Johnny

    Vyšel nový firmware pro PS4 (v1.75), který přidává podporu přehrávání 3D Blu-ray filmů. 

    Panečku! Chvilku po vydání PS4 už máme verzi 1.75! ještě pár dní a bude vlastně nová konzole verze 2.0 *7* *1*
    • ucho
      zcela ti unikl systém, jakým Sony čísluje své verze... 2.0 nebude ještě dlouho...
      • Johnny
        to mi teda unikl. Ale logicky když vyjde cokoli, tak to bývá verze 1.0 (alfaverze mají třeba 0.5 a betaverze 0.8) Ale je mi jasný že u sony vědí všechno líp. *11*
        • No skoro rok po vydání není 1.75 zase něco až tak extra zvlášť když chvilku po vydání vyšla 1.50
  • Johnny

    Sony pracuje na notifikaci o připojení přátel pro PS4.

    Wááááu, dostává se na uroveň X360 *2*
    • Miserius
      Nebo PS3 *3*
  • Johnny

    The lást of as

    Nechcete si pro tyto novinky udělat nějaký spešl stránky? *7* Kdo se tim ma prohrabovat *2*
    • Gambit92
      Hra právě vyšla, takže neboj teď už se toho moc neobjeví
      • Pan_Klobouk
        Spekulace: Sony pracuje na TLoU verzi pro PS5. Takze o tehle hre jeste uslysime! ;)
        • Tohle neni smesne ani na zakladni skole! *7*
  • tonnymontana

    bedny

    Draken: diky moc zkusim se mrknout na ty sloupy YC-5.1Cinema-WG v podstate by nevadil predek zadratovanej a satelity volny to bych do mistnosti dal jinak policku muzu dat niz a je tam hodne prostoru takze i nejakej poradnej sloup tam narvu:) jasny vim 7tis neni moc na takove bedny ale rikal jsem si jestli neni neco pomer ceny/vykon zrovna v kurzu podobne jako jsem koupil svoje bedny 2.0 k pc za litr stim ze v testech byl zvuk lepsi nez u mnohych za 2000+. Takze moc diky za info mrknu na to:)
    • Draken69CZ
      Není zač, jinak pokud by jsi překousnul dráty tak bych šel do kombinace JAMO + ONKYO (bedny + zesík) klidně bazarové tam už si na hranici "studiového" zvuku za minimální peníze.
      • tonnymontana

        zvuk

        Mno ja nevim zda bych to poznal myslis ze jako klasickej fanousek filmu poznam studiovej zvuk? nikdy jsem nemel moznost to nekde otestovat:)
  • http://www.ea.com/cz/news/predstavujeme-ea-access-pro-xbox-one-nejlepsi-zpusob-hrani-her-ea

    zajímavé
    • lepe http://bit.ly/UJl7aM

      předplatné od EA
  • Veskoslav
    http://www.bundlestars.com/all-bundles/big-sims-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+bigsims

    Pro všechny simulátorové maniaky asi povinost.
    • No ty p*čo. Hlavně ta tématika historickýho jezeďáka.
      • Draken69CZ
        :D ale simulátor okopávání brambor jsem tam nenašel
  • ucho

    Nepotvrzeno: Roli Ellie ve filmu The Last of Us si možná střihne Maisie Williams (Arya Star z Game of the Thrones)

    Game of the Thrones? bleskaři...
    • Nj, a co teprve ta hvězda...
      • ucho
        a já si říkal, že to nebylo všechno :)
  • Humble bundle dárky

    Jestli někdo chce Hitman: Absolution a/nebo Hitman: Blood Money má šanci.
    Odkazy na klíč najde zde:

    Hitman: Absolution bude dnes kolem 21:15 tady: komentář k článku vydaném 28. 7. 2014 v 09:30 jako odpověď na komentář Ježíše Krista.

    Hitman: Blood Money bude dnes kolem 21:18 tady: komentář k článku vydaném 25. 7. 2014 v 17:15 jako odpověď na komentář (opět) Ježíše Krista.
    • Pilgrim66
      A já děkuji za Blood Money
    • Děkuji mnohokrát za Hitman Absolution
  • Tilwaen

    Ubisoft představuje ženu v AC V

    Že by v reakci na ten genderový shitstorm?
    http://www.pcgamer.com/2014/07/29/assassins-creed-unity-trailer-introduces-new-character-presents-cgi-stabbings/
    Má se jednat o zřejmě nehratelnou postavu "Elise the fiery Templar". Trailer je, jako vždy od Ubi, celkem povedený.
    • Veskoslav
      Není to reakce. Je to templářka, takže žádný Assasin. Navíc Ubisoft vysvětlil, proč ani v co-op není žena. To že to partička zdegenerovaných feministek nechápe, to už je jejich problém.
      • Tilwaen
        Maria v AC1 byla také templář a kam to dotáhla :-)
    • Pilgrim66
      Hudbou od Woodkidu nikdy nic nezkazis :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit