Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xbox One se v Číně začne prodávat 23. září za cenu 3699 RMB (= 12350 Kč). Hry pak vyjdou (v přepočtu) od 330 do 830 Kč.

    Ta cena her ? :D
  • MickeyMutant

    Herní server GameSpot zasáhlo hromadné propouštění.

    Video killed the radio star
    • Tilwaen
      Jich tam zůstane méně, než jich vyhodili... Celkem síla.
  • prudislav

    Spekulace: Děj Watch Dogs 2 bude zasazen do města Camden v New Jersey.

    mám dojem že už i na twitteru potvrdili že to bude lokace pro T-Bonevo DLC co vyjde na podzima a ne novho dílu
  • Jesper666

    Obrazem: První fotky Agenta 47 z připravovaného filmu na motivy herní série Hitman.

    Ne ne ne ne...Jednička byla hrozná, dvojka bude evidentně stejná, otřesný herecký výběr pro Hitmana. Otřesný. Naprosto. Filmové studio by si mělo koupit hodně velký trezor, do kterého ten film pak zavře.
  • shefield2

    Obrazem: První fotky Agenta 47 z připravovaného filmu na motivy herní série Hitman.

    Jestli ty vlasy nesundají nějakým zázrakem při postprodukci, tak to bude solidní šaškárna. *7*
    • Vojtzech
      Když už konečně vybrali herce, co nemá obličej jak mílius, tak mu nechaj vlasy... z bláta do louže :-D
    • Obrazem: První fotky Agenta 47 z připravovaného filmu na motivy herní série Hitman.

      Prace pro maskera na par hodin. Postprodukce prace na nekolik tydnu. Prvni film byl spatnej tak ten dalsi bude taky no *4*
      • Prace pro holice na 2 min...
  • Atlus pracuje na třech doposud neodhalených projektech.

    Pokial sa nemylim, tak jeden z nich by mal byt remake Etrian Odyssey 2 (tak ako remakovali jednotku - vid Millenium Girl Untold).

    Druhy by mal pravdepodobne mat (aspon) pracovny nazov 'Asraga Adventure Chronicle' - to si teraz prednedavnom v Japonsku Atlus zaregistroval (to by mala byt ta nova IP co sa spomina v clanku).

    O tretej sa nevie uplne nic, ale pokial by som mal tipovat tak to bude nejaka SMT hra (Persona asi nie ale vedel by som si predstavit ze pracuju bud na pokracovani main SMT serie, alebo na nejakom novom spinoffe. Aj ked osobne by som chcel Digital Devil Sagu 3 :D)
  • ringmancz

    Deus Ex: Human Revolution na steamu

    pročítal jsem recenze a Director's Cut je prý oproti původní verzi spíš downgrade. když mám teď původní verzi a aktivuju si klíč na DC, budu si potom moc nainstalovat kteroukoliv verzi nebo jen DC?
    • Lukyz
      Technický chybky co byly při vydání jsou už dávno vyřešený, jediná změna oproti původní verzi je chybějící "piss filtr"

      http://www.pcgamer.com/2011/09/22/deus-ex-human-revolution-mod-augments-visuals-lighting-improved-fist-chisels-shinier/
    • Downgrade asi jen v barevným tónování (odstranili ten nažloutlý filtr), jinak si myslím, že jsou tam změny k lepšímu.
    • Půjde obojí, v knihovně bude normální verze se samostatným Missing Linkem i Director´s cut ;)
  • Veskoslav
    Za tu naprosto debilní aktivační politiku o Stalkera CoP bych toho "tvůrce" veřejně pověsil. Co je mi platné, že mám originál, který si chci po letech znova zahrát, když mě ten parchant nepustí přes deaktivační sra*ky..... *7* Tady se snad učil Ubisoft, jak zmrvit a otrávit zákazníka u jinak skvělé hry.
    • Placni si na to nocd a netrap se s tim. Multiplayer si ted uz stejne nezahrajes.
      • Veskoslav
        Už jsem to udělal. Jako a přitom klasický Stalker i CS mi jde nainstalovat i spustit naprosto v pořádku. Navíc co to je, omezený počet aktivací hry....Už vím, proč jsem i když je to skvělá hra to dojel jenom jednou.
        • ja som kupil kompletku Stalkerov pred 2 mesiacmi v akcii na GOG, a neviem o com pises :)
          no DRM
          • Veskoslav
            Tak já mám originál z roku 2010 a ten má tu mrtvou ochranu s omezeným počtem aktivací:)
  • oktavius66

    Spekulace: Děj Watch Dogs 2 bude zasazen do města Camden v New Jersey.

    Já nevím jak Vy, ale Watch Dogs mě teda moc nebavil. Třeba mi nesedl děj, nebo něco jiného, ale vím, že misím jsem se vyhýbal velkým obloukem, protože byly strašně nezáživné. Spíše jsem jezdil a prozkoumával to tak strašně "přehypované" město. Nebyla to hra co nám ukazovali. Ta hra je tak neskutečně ořezaná, že by ji klidně oproti té, co byla na E3 nazval ALPHA verzí. Uvidíme jak na tom bude 2, ale mám takový pocit, že se to moc nezmění. Pokud to tedy jenom trochu vylepší a přidají pár novinek, tak se tomu vyhnu jako čert kříži. A opravdu nejsem jediný co má tento názor... Takže něco na tom asi bude.
    • prudislav
      já ve dvojku celkem věřim jestli se jim povedou vylepšení ve stylu AC1->AC2.
      Jo jasný bylo to přehypovaný ,ale zas tak špatný jak se snaží cpát lidi co skočili na lep hypu a byli zklamáni to zas není!
    • tonnymontana

      mesto

      Tak urcite na tom vydelaj zeleny ale me by nedonutilo zadne mesto si zakoupit "nejoriginalnejsi hru milenia" :D
    • camden? a nebude se hlavni hrdina jmenovat earl? *5*
  • Pilgrim66

    Spekulace: Děj Watch Dogs 2 bude zasazen do města Camden v New Jersey.

    To může bejt třeba v Bronxu, ale jestli to bude mít zas tak nudnej děj a tak antiklimatickýho představitele tak je mi to úplně jedno.
    • Kozy
      Leda by to byl Camden z Earla,
      • Jo té hře by prospěla spíše humorná atmosféra *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit