Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Vydání indie titulu na Xbox One vyjde na 5143 $ (= 106286 Kč).

    jsem se teď v Levelu dočetl jakej je udělování ratingů business, jsem vůbec netušil že to stojí tolik
    • Kdyby to ti chytráci dlali zadarmo a brali by si jen procenta z prodejů jak je zvykem, tak by na konzoli bylo víc her a víc by snad i profitovali. Takhle se všechno hrne na steam greenlight.
      • Ale zas to celkem odfiltrule tykový kraviny jako simulátory šutru, trávy a podobnejch hovadin.
    • sony+ms=dve strany jedny loupezivy mince
      • Draken69CZ
        Taky nechápu jak někdo může chtít aby firma vydělávala, tfuj *11*
        • no jenze tady jde spis o to, ze parazitujou na jinych, at si na svy praci vydelavaj, ale at neodiraj vyvojare
  • Neví někdo, jak to vypadá s Next Car Game? Je nějaké ticho po pěšině, pokud vím, mělo to vyjít někdy na jaře tohoto roku, přičemž léto šmahem kvapí, a je to pořád v Early Access...
  • ringmancz

    FF XIV Online má dvoutýdenní trial

    jen pro nové hráče

    http://support.na.square-enix.com/faqarticle.php?id=5382&la=1&kid=70929&ret=main
    • Fremencz
      dík rozhodně vyzkoušim.
  • Draken69CZ

    Sony se podařilo snížit náklady na produkci PS4 konzole.

    Neví někdo jak se jim to povedlo? Začali kupovat levnější součástky, změnili/vyladili technologii nebo koupili masivní biče?
    • Khanemis
      Taky je možné, že dosud měli svázané ruce starou smlouvou o nákupu hardwaru od dodavatelů, kde byla pevně stanovená cena. Pokud uzavírali teď novou smlouvu (ať už s původními dodavateli nebo novými), mohla by být cena nižší, jelikož už jejich tržní cena musela za ten čas klesnout. Ale to je jen můj odhad:)
    • Zrušili Pizza pátky.
      • Draken69CZ
        Tak když se tu snažím o seriózní debatu tak to takhle zazdíš :D


        /předpokládám že výrobu mají v číně tam asi pizza moc nejede ne
        • Spis odladili samotnou vyrobu, takze maj min braku a produkujou vic kusu.
          • ringmancz
            to není po roce výroby nic neobvyklýho
        • Dobře, Předpokládám, že výrobní náklady se jim podařilo snížit tím, že buďto sehnali nějakého levnějšího dodavatele/výrobce, zjistili, že za něco platí více, než by mohli nebo třeba, jak říkáš, použili levnější součástky.
          Ale v takovým prostředí se nepohybuju, třeba to vážně jen znamená, že chlapům z fabriky spojili pauzu na svačinu s pauzou na záchod a výdělky jdou nahoru.
          Pokud tě to zajímá hodně, tak ty informace čerpají z http://www.sony.net/SonyInfo/IR/financial/fr/14q1_sony.pdf a já tam nerozumím ani hovno, tak ti neporadím.
  • Vojta_Ilavsky

    Clockwork Empires vychází 15. srpna na Steamu v Early Access

    https://www.gaslampgames.com/2014/07/30/clockwork-empires-is-coming-to-steam-early-access/
    *14*
  • 270. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Divinity: Original Sin a Shovel Knight (8/10), nejhůře dopadlo Supernauts (3/10).

    EDGE, casopis ktory ma v 100. najlepsich hrach ever v 2. 10tke Oblivion
    *7*
    btw, Divinity si zasluzilo viac
  • Draken69CZ

    Betaverzi Destiny vyzkoušelo 4,6 milionů hráčů, historicky nejvíce ze všech betaverzí nových značek.

    To jenom ukazuje, že na konzolích není co hrát :P
    • Jack1947
      Z ucha si nic moc nedělej, ono už je takové - a občas se opravdu i utrhne. *3*
      • Draken69CZ
        Já si myslím, že ten člověk je vážnější a má přísnější pohled než na té profilovce, ale psss
        • Jack1947
          Tak určitě ale vážnej je i tady na games (ale psst) , někdy se ztrácí ve svých uších přemetech... ale jinak je snad v celku fajn. Hlavní je to naše ucho a máme ho moc rádi. *4*
    • Miserius
      Jo, proto tady skuhrali PC hráči proč to neni i na PC, a ty jsi byl první
      • Miserius nechce zemřít...
      • Draken69CZ
        Ne ne, já jsme se jen slušně zeptal kde to seženu na PC až později co jsem si to zjišťoval a mezi tím jsem tu byl urážen, jsem zjistil že věta "pro všechny hráče" neznamená pro všechny. Pak když jsem si to chtěl stáhnout na Xko byl live trochu mimo provoz.
        • Já myslím, že znamená. Ortodoxní PC komedianti by se vůbec neměli brát v úvahu, to je taková tolerovaná menšina. A zbytek normálních lidí si poradí.
          • maaa/gooor
          • V tomhle případě je jedno, co máš, důležitej je mozek. A taky je jedno, co k čemu se přibližuje. Konzole je konzole. Já sám ji sice nemám, ale přitom si střízlivě uvědomuju, jak se ta situace kolem PC srandistů má. Tož tak...
            • Nech bejt. Funkčnost mozku, to je dar. Jen malá část (a zvlášť tady) se jím může pochlubit. Ale, co ti budu vykládat, příteli...
            • Draken69CZ
              Tak to potom jó :D Takže zrušit PC, ty konzoli nemáš takže co tu vůbec děláš určitě ani hry nehraješ. Tak hlavně že ti ten mozek funguje :D
          • Draken69CZ
            Nevím proč reaguješ na mě když píšu že mám jak PC tak konzoli. A vzhledem k tomu že konzole se čím dál tím víc blížej k PC je tvůj příspěvek spíš směšnej než věcnej.
    • N0isy
      Ty jsi dobrý de***. *15*
      • Draken69CZ
        Né, já jsme za místního idiota :)
    • ucho
      pokud někdo vysedává u hraní každý den, tak ano, nemá co hrát, pokud se nevěnuje pravidelně nějaké onlinovce. to platí i u PC. pracující člověk má ale i teď na konzolích her k dispozici dost...
      • Draken69CZ
        A Ucho se nám utrhlo, tedy chytilo :D
        • ucho
          "Chytilo?" Takže ten tvůj příspěvek měl být zase jen pokus o flame od idiota a ne příspěvek do diskuze? Tak to jsi na sebe pyšný ne?
          • Draken69CZ
            Je zajmavé jak idiota jako já dokáže tak YntelYgentního člověka jako si ty nachytat, takže se ptám vařrum?
            • Draken69CZ
              Včera jsem nic nenapsal :(
            • ucho
              jednoduše jsem předpokládal, že se nechováš jako blbec záměrně každý den
  • Obrazem: První fotky Agenta 47 z připravovaného filmu na motivy herní série Hitman.

    Zajímalo by mě proč neobsadily Davdida Beatosona, když je agent 47 prakticky vytvořen podle něj.
    No řekněte ta podoba je neskutečná.http://spong.com/news/h/i/hitmanvoic381615/_-Hitman-Voice-Actor-Game-Films-Will-Never-Satisfy-Gamers-_.jpg
  • N0isy

    První vlna letních slev zasáhla PS Store.

    Samý EA? Díky. Nechci. *15*
    • Su tam ale nejake zaujimave veci:
      -Mass Effect Trilogy za 17GBP je fakt super cena
      -pre mna osobne Mind Zero a Conception 2 na Vitu by fakt stali za to, akurat ze mam toho rozohraneho uz moc v tomto smere (Persona 3 na Vite + Trails in the Sky na PC + Tales of Symphonia HD na PS3).
    • faitheater
      19 veci k BF4 a 15 k NFS Rivals... V EA maju fakt v hlavach piliny. Z toho zoznamu sa mi urobilo nevolno.
    • Miserius
      Je to fakt trapny, nejvetsi vtip je, ze vetsina her uz ve sleve byla a stala min, Sony moc princip slev nechápe... Kazdopadne dalsi vlna ps3 her je az 13.8 tak uvidime co tam bude...
    • ucho
      no hlavně to celkově stojí za prd, ale příští týden by to mohlo být lepší.
  • ringmancz

    Členové PS Plus programu obdrží v srpnu zdarma hry Road not Taken (PS4), FEZ (PS4), Crysis 3 (PS3), Proteus (PS3), Metrico (PSV), LEGO Harry Potter Years 5-7 (PSV)

    možná ne Proteus a místo něj Luftrausers. a včera začal výprodej, trvá měsíc a každej týden nová nabídka

    http://imgur.com/cbcbfh2
    • Miserius
      Kde jsi prisel na to ze bud Luftrausers? To by bylo super
      • ucho
        včera tam byl totiž v tom banneru obrázek Luftrausers, viz příloha dotyčného. ale dnes už to vyměnili za Proteus, takže bude asi Proteus. jako by si to někdo na poslední chvíli rozmyslel.
        • ringmancz
          ještě dneska dopoledne to tam bylo. třeba naznačovali co bude v září

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit