Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66

    Taylor Kurosaki a Jacob Minkoff odchází z Naughty Dog do Infinity Ward.

    Nezdá se Vám, že poslední dobou z ND odchází nějak hodně zaměstnanců ? Může to mít celkem drtivý dopad na jejich hry... Všichni odchází ke studiím, které ND nesahají v oblasti her ani po kotníky. Např. ten co odešel z ND (jméno neznám) se přidal ke studiu co dělá League of Legends. Tihle dva zase do studia, kde se dělá COD. Možná taktický tah na peníze nebo něco za tím stojí...
    • Vrook
      "Taktický tah na peníze"? *15*
    • Nezdá.
  • Taylor Kurosaki (hlavní designer příběhu) a Jacob Minkoff (hlavní herní designer) odchází z Naughty Dog do Infinity Ward.

    Ich vyhodili už dávno...
  • Jack1947

    24. srpna bude odhalen nový díl herní série Yakuza pro PS3 a PS4.

    Výborně (Y taky no) Y3 byla parádní hra ( další jsem nehrál a 5tka je jen v japonštině) mimochodem neměla už být tu dávno odbočka Ishin? Takže jsem rád že i na PS4 bude nadále pokračovat.
  • Moonrise

    nova hra od undead labs

    http://undeadlabs.com/2014/08/news/moonrise/
  • Video: 6 minut v PS4 verzi RPG titulu Lords of the Fallen.

    Zatím to vypadá na důstojnou alternativu k Dark Souls s výrazně lepším vyzuálem.(jak grafika tak animace postav)
  • Neoficiálně: V Mortal Kombat X se objeví Kano.

    Tak to by snad měla být samozřejmost ne?
    • přesně, mě by spíš překvapilo kdy by se tam neukázal
      • Jack1947
        Nemělo to znít spíš takhle? Neoficiálně: V Mortal Kombat X se neobjeví Kano.
  • Petice za port Halo Collection na PC. Jakto?

    http://www.change.org/petitions/microsoft-release-halo-the-master-chief-collection-on-pc

    Může mi někdo tohle vysvětlit? Já myslel, že správný/pravý PC hráč se konzolových her nesmí dotknout ani klackem, protože z jejich logiky jsou všechny konzolové hry děsný s*it, neboť prý konzole zničily celý herní průmysl a hraní na PC je to jediné správné. Tak jakto, že je tu petice za "podřadnou" konzolovou hru, která přece nemůže být hodná té vší úžasnosti, kterou je PC platforma a nemůže se zdálky ani rovnat těm všem úžasným velkým hrám pouze pro PC?

    Prosím vás, tohle není pokus o flame, jen by mě to zajímalo, když tu jsou takové nadávky na konzolové hry/konzole.
    • Co je to "správný/pravý PC hráč"? Na to je někde nějaka definice? *1*
      • Jsem PC hrac a petici sem podepsal protoze se mi Halo hry na X360 libej a rad si dobrou strilecku zahraju i bez porizovani XONE -> TECKA .
    • kennyB
      Možná, že ty petice zakládají ti, co si hru chtějí opravdu zahrát a ne gumáci, kteří své pcčka mají jako životní partnery/ky *1*
      • Jazz
        To říká ten, co má za životní partnerku jeho shitbox 360. *1*
        • kennyB
          Nemám X-box, ale PS3 a PS4 a mám je jen kvůli dobrým hrám, u kterých se zabavím *3*
          • Jazz
            Opravdu? Po většinu času mi připadáš jako stejný fanatik akorát na opačné straně barikády...
            • kennyB
              *1* Možná se to tak může zdát, ale jen se občas nechám strhnout do hádek pc vs konzole a pak si říkám, jestli jsem ten čas nemohl využít nějak efektivněji, než se tu stejně zbytečně hádat *3*
      • Pochopitelně, dá se předpokládat, že ti zakládající a takto hráčsky uvažující jsou potom ti nejmozkovější a nejstřízlivější. Takzvaní gumáci jsou v té hierarchii totiž něco jako trubci - svým způsobem jednorázoví a repetetivně jednající radikální jedinci s nízkou a jen instinktivní inteligencí, kteří jsou pro jistý počet ponecháni staráním se jen o jednu věc, a to na oko důležitým bráněním PC fréz. Nelze u nich předpokládat, že zrovna oni by byli schopni řešit petice.
    • ako, mal som tu "cest" vyskusat Halo(2?) na pc,to bol ten port, ktory siel len na Viste
      ..a verdikt? nech si to Xboxaci nechaju *1*
    • ringmancz
      lidi v diskuzích nejsou zrovna kvalitní vzorek. řekl bych, že většina lidí, co má PC a ne Xbox, by si Halo ráda zahrála, včetně mě

      na amazonu se objevila PC verze a v databázi steamu jsou první tři díly, takže třeba k tomu fakt dojde
      http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/08/halo-compilation-pc-amazon.jpg
    • Sony se podařilo snížit náklady na produkci PS4 konzole.

      vacsinou ide o cistu zavist :) ja osobne hravam na PC a PS3/PS4..ten hate na konzoly som nechapal ani predtym nez som si kupil konzolu a ani teraz. Je to uplne iny zazitok a tazko budes nieco vysvetlovat PC puritanovi, ktory konzolu ani len nevyskusal - nemyslim, ale v obchode, ze chytil controller a skusil sa hrat :)

      kazdy nech si hra kde chce a co chce. Poskladat dobre herne PC znamena v mojich ociach pouzit kvalitne komponenty a to nie je lacna zalezitost. Konzola je teda alternativa. Hry su sice drahsie, ale stale je tu bazarovy predaj hier. V zapadnych statoch aj pozicovne su..resp boli. Ak je niekto casual gamer tak mu dokonca staci PS+ 50e na rok a kazdy mesiac dostane nejaku hru. Taku sluzbu PC neponuka.
    • C-BEAM
      ďalší (anonym) a ďalší stupídny pokus o flame
      • Stupidný? On ten flame pomalu ale jistě vyvolal. Nebo si snad na něj nereagoval? ´=)
    • 7000 lidí podepsalo petici a ty z toho děláš závěry, že PC hráči chtějí něco na pc ... Trapný pokus o to vyvolat další flame. Vážně vás pořád baví hádat se jak když se hádají dvě děti čí autíčko je lepší?
      • 1% podpisov v porovnani s portom gta je fakt zle cislo. MS ma urcite vlastne a spolahlivejsie prieskumy trhu, ale pri pohlade na toto musia mat pocit, ze port su vyhodene peniaze.
    • Draken69CZ
      Těžko říct, výjimka potvrzující pravidlo? Občas přefikneš i ošklivku? Zapomněli jaký ty hry na konzole jsou?
    • to zakladaj usmudlany konzolisti, aby meli aspon nakej argument, ze o ty jejich beckovy hry stoji i nekdo jinej *5*
  • Problem s Dark Souls

    S preinstalovanym PC (kvuli novemu SSD) jsem opet nainstalovat Dark Souls a nahodil svou obvyklou sadu modu, fungujicich skrze paterni DSFix mod. Jenze to vypada, ze s nejakou novou aktualizaci se hra s DSFixem zkratka nespusti (bez nej naprosto OK a nezalezi na jeho nastaveni nebo verzi, to uz jsem zkousel) — teda spusti, ale zasekne se a prestane odpovidat.

    Nemohl by mi to prosim vas nekdo potvrdit nebo vyvratit? Idealne cerstvym nainstaovanim Dark Souls vcetne aktualni verze GfWL?
    • Draken69CZ
      No kvůli tobě to přeinstalovávat nebudu, ale určitě tam budeš mít něco špatně nainstalovaný/nastavenýho, zkus ty mody přidávat postupně. Jakou verzi fixu máš? Poslední je 2.2
      • Cemupak na vete "...nezalezi na jeho nastaveni nebo verzi, to uz jsem zkousel." nebylo porozumneno? Zkousel jsem nekolik verzi vcetne aktualni 2.2, ale problem zustava. Jinak "mody" nebyla uplne presna formulace, za coz se omlouvam. Pouzivam jen DSFix a skrze nej aplikovane replacementy textur (a ano, i ty jsem zkousel vypnout☺). A proto si myslim, ze problem tkvi v DSFixu jako takovem.

        Paklize by neci cista instalace nevykazovala stejny problem, zkusil bych na to jit skrze fakt, ze Dark Souls je jedina hra Steamu, nainstalovana na jinem disku nez je Steam samotny. Taky se nabizi moznost instalace z fyzickeho disku. Ale jednou jsem DS uz preinstaloval (a znovu stahnul a rozhodne to neni na dlouho) jenze beze zmeny.

        PS—Preinstalovani PC je zkratka Z L O.
        • Draken69CZ
          Hmm tak to pak máš smůlu, prostě tobě DSfix nefunguje. Jinak nevidím důvod proč by v tom mělo co dělat že to máš jinde než Steam, dsfix se dává do adresáře se hrou, ale to ty jistě víš a tak asi nezbývá než si pomoct sám.
          • Ze mas potrebu neco napsat, evidentne jeste neznamena, ze mas chut mi i uzitecne poradit. Urazit se, ale klidne muzes ;) Me zkratka zajima jestli je to nejakou novou obecnou aktualizaci, nebo necim jinym. S funkci verzi hry i modu a lenosti ji preinstalovavat jen kvuli me mi nepomuzes a rozhodne to chapu. Ale ma pak cenu se k tematu vubec vyjadrovat? ...
            • Draken69CZ
              Tak to čumim :D Tak hlavně že si to rozchodil.
            • Tak nakonec to vyresila nejbanalnejsi vec (ktera za celou historii mych digitalnich trablu nikdy neuspela) a to — wait for it — rezim kompatibility WIN XP SERVIS PACK 3! Aaaaaaaaachjo co? ☺
            • Draken69CZ
              Takže před SSD ti to fungovalo s DSfix, po reinstalaci ti to fungovalo taky s DSfix ale jen chvilku a teď to funguje jen bez DSfix. Tak se tam mezi tím muselo něco stát teď jen zjistit co, nějaká aktualizace Win, DX, něco s knihovnama? To je oříšek, nepoužíváš něco co by upravovalo obraz jako Flawless Widescreen, že by se to mezi sebou nějak pralo?
            • PS — Nezminil jsem, ze stejnej problem nekdo (ChristmasLights on 2013-12-06 at 14:37) postoval i na Duranteho webu — http://blog.metaclassofnil.com/?p=350#comments — a stale bez odpovedi.
            • Kdyby standardni rady (vypnute AA ve hre, aktualizovany GFWL, aktualni verze DSFix modu, atd.) pomohly—neptal bych se tady. Jde o to, ze cerstva instalace hry i modu fungovala, ale ne dlouho. Ze bych si byl vedomej nejaky zmeny (v mezicase mezi normalne fungujicim DS s DSFixem a nasledny nemoznosti s nim hru zapnout) v systemu, v ovladacich (novejsi nejsou k sehnani, ale je fakt ze profilu myho notebooku s ovladaci se uz na ofic. strankach zkratka nedoklikas), tak to nejsem. I DSFix jsem zacal prenastavovat a testovat dalsi verze az pote, co s nim hra prestala fungovat.

              Mam Win7 64bit, ovladace vzhledem k reinstalaci systemu nejaktualnejsi sehnatelny. Mozna jde o prepinani mezi procesorovou a standardni vykonou grafickou kartou. Ale nevim proc by zrovna tohle melo prestat fungovat jen tak samo od sebe, kdyz s tim veskere jine aplikace nemaji problem...

              Fakt nevim, ale docela me to sere, pac jsem na svoje textury zvyklej a grafika hry bez modu taky neni to pravy orechovy. Doufal jsem, ze s SSDckem hra pobezi lip, ale nakonec to vypada, ze prijdu jen o veskery mody...
            • Draken69CZ
              Tak ono těžko ti poradit když jak píše všechno si vyzkoušel a víš že to děláš správně, prostě jsem ti napsal to co mě napadlo jako nejběžnější chyba. Jinak aktualizace hry tu dlouho nebyla a když přestal fungovat DSfix hned vydal další verzi, takže DSfixem to opravdu nebude. Já mám poslední verzi hry a poslední DSfix a jede to když to přeinstaluju, natáhnu poslední update hry a dám tam DSfix s mým funkčním nastavením tak to pojede kvůli tomu to opravdu přeinstalovávat nemusím. Nahoď někam ini soubor zkusím ho porovnat s mým zda se to v něčem neliší. Co máš za Win a ovladače nejnovější?
  • vlastik.plaminek

    The Last Remnant

    https://www.humblebundle.com/gift?key=pxCS3Umc2AfT7SEV
    • V jakém Bundle byl Last Remnant ? *4*
      • ringmancz
        Square Enix, ještě běží
    • Díky
  • oin.odin

    FF14 ... 14-day free trial

    http://www.ffxiv-freetrial.com/en/

    Pre mňa najlepšie mmo teraz ... tak ak chcete vyskúšať konečne je možnosť bez zakúpenia ...
    potom sa hra na servery Ragnarok ...
    pre viac info ...
    https://plus.google.com/u/0/communities/108289025208530390551
    alebo
    http://dtn.guildwork.com/

    ps. ak bude niekto mat vážny záujem ozvite sa je tam nejaký špeciálny obsah pre pozvaných priateľov ... ale nieže by som to tu postovlal len kvôli tomu :D
    • nejlepší mmo dneška je secret world... protože je to skvělá hra, i když člověk nechce nic mít s ostatníma lidma :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit