Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Hellraid

    https://www.youtube.com/watch?v=aqeYqFN2HNA

    No vypadá to dobře:)
    • Pilgrim66
      Vypadá to super. Jediný věci co jsem si všiml je, že když používá tu fire staff tak je tam šílenej FPS drop (a ty plameny ani nevypadaj nic moc) a že když ten paladin boss točí tu sekeru kolem sebe tak mu prolítne tím trámem.

      Jinak takovejhle combat style měl mít Skyrim.
      • No já ti nevím, v čem je ten combat tak moc jinej? Teda kromě toho, že nepřátelé neznaj běh, útok v pohybu a další věci, který jsou potřebný k tomu, aby hráče aspoň jednou pořádně trefili...
    • Huh, Bachův blonďatej brácha :D
  • Activision rozsvítil zelenou pro pokračování hry Gun, Neversoft dal ovšem přednost novému dílu herní série Tony Hawk.

    Tak otázka co vlastně ten novej Tony bude, jestli to nebude jenom další Running game
    • Pilgrim66
      Novej Gun? To by byla úžasná zpráva, Western her je tak málo...
    • Jazz
      Cože?
      Vždyť před měsícem psali, že Neversoft skončil.
    • ringmancz
      to není teď ze současnosti, ale z dřívějška, ještě než vyšlo Red Dead Redemption
  • Lukyz

    Activision rozsvítil zelenou pro pokračování hry Gun, Neversoft dal ovšem přednost novému dílu herní série Tony Hawk

    To je velká škoda, protože GUN byla dobrá hra a pořádná kovbojka se kromě RDR a trochu ujetýho Gunslingera hledá jen stěží.
  • ucho

    lidovky.cz

    (GTA je počítačová hra s mafiánskou tématikou - pozn. red.)

    dobře vědět :)
  • Celé jméno dinosaura Yoshiho z herní série Mario je T. Yoshisaur Munchakoopas.

    po slovensky Yoshi mackopes
    • už má Mario a Luigi příjmení?
    • nechápu, celé jméno? tak co je teda to "T."?
      • t. je titul :)
      • ucho
        to je jen špatně napsaná bleskovka. nemá jít o celé jméno, ale o skutečné jméno.
  • Star Citizen

    Neměl by někdo zájem o Star Citizen?
    Mám bundle s MSI Aurora MR+ a plnou hrou, s různými bonusy, které už nejdou získat, a přístupem do alfy, bety, hangáru, Squadron 42 a všech těch ostatních věcí. Cena je 40$, přenechal bych účet za Steam key k Next Car Game, který je na jejich stránkách za 25$. :-)
    • Lukyz
      Přijde mi to až podezřele dobrá nabídka *1* Proč se toho zbavuješ? Navíc od anonyma je to dost risk *9*
      • No, jednoduše není tolik času, a já nehodlám trávit stovky a stovky hodin v tom universu. Navíc FlatOut je srdcovka. :)
        No, anonym, můžu ti sem hodit odkaz na můj Steam profil, alespoň, pokud máš zájem, napiš. odvod to není...
        http://steamcommunity.com/profiles/76561198011925256
        • Lukyz
          Ok, večer to dořešíme přes Steam? Zájem bych měl *1*
          • Prodáno, děkuji. :)
          • Dobře. :)
  • The 11th Hour

    http://www.steamgifts.com/giveaway/Ppd03/the-11th-hour
  • davidBray

    PlayStation Store nabízí slevy na tituly od Square Enix.

    Page not found!

    It´s not you. It´s the internal fault

    pěkné :)
    • ringmancz
      protože to je na US storu. jestli někoho zajímá co tam je za hry

      http://www.playstationlifestyle.net/2014/08/05/square-enix-playstation-store-sale-starts-today-save-big-final-fantasy-games/
      • ucho
        ano, bleskař informuje o tom, co je na US storu, místo aby zmínil, že dnes byly do summer sale EU storu přidány další PS4 gamesy.
  • davidBray

    hearthstone arena

    Včera jsem hrál arénu a vyhrál jsem 5 zápasů. Dostal jsem tři "krabice" v jedné byl balík karet, ve druhé asi 25 goldů a ve třetí 55 dustu. Dnes jsem měl pouze jednu výhru a dostal jsem krabice ve dvě - v jedné balík karet a v druhé asi 35 dustu. Nezdá se vám ten rozdíl tak nějak o ničem?
    • Miserius
      Ted 4 vyhry - 1 balicek, 45 a 25 goldu
      • davidBray
        to jsi na tom líp :)
    • nie, nezda
  • Veskoslav

    Jinak

    Zkouším už nějaký ten měsíc Robocraft a můžu vřele doporučit:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit