Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Risen 3: Titan Lords Shadow Lord Edition

    Jestli to bude dobrá hra, tak nad tím silně uvažuji. Vypadá to docela dost pěkně ta edice, včetně té figurky.
  • prudislav

    UbiDRM je zpět převlečený za "vlastnost" perzistentího světa

    http://bit.ly/X17pCu

    Zajímavý jak to Ubi zas zkouší s online-only a zas u her kde to nemá smysl!
    U Settlerů to absolutně nechápu podobně jako jsem to nechápal u SimCity. U Crew mi to nesedí podobně to něco jak u Diabla 3 - v podstatě singleplayer hra s velkým důrazem na coop (z bety mi přišlo že má Crew má míň MMO funkcí než měl NFSRivals či TDU2, ale asi plánujou mikrotransakce).
    Jediný u čeho mi to dává smysl je Division což má být údajně MMO v pravym slova smyslu a ne sp/coop hra s pár naroubovanejma MMO funkcema
  • Codemasters offers refunds on Colin McRae Rally after negative Steam reviews

    eurogamer.net/articles/2014-08-06-codemasters-offers-refunds-on-colin-mcrae-rally-after-negative-steam-reviews
  • Origin

    Wing commadner 3 heart of tiger
  • Tilwaen

    Katastrofy v The Sims 4

    V The Sims 4 údajně nebudou přírodní katastrofy jako tornáda, záplavy a zemětřesení, protože je to "neuctivé".
    Sims 4 studio seeks to avoid "disrespectful" representations of real-life tragedies
    Zajímavé je, že se přírodní katastrofy Maxis neštítí dát do SimCity a EA samotná má na kontě tolik Battlefieldů, kde umírá nespočet lidí, a přitom jim to jako "neuctivá smrt" nepřijde :-)
    Na druhou stranu, v The Sims 4 se prý půjde uchechtat k smrti.
    • jo to je v dnešní dobe pokrivena moralka, treba nasili a sex ve witcherovi taky nikdo neresi, ale ono je to tim ze ma sims nizši pegi rating
    • Tak musí nějak pořešit DLC, aby u každého dílu nebyla ty samé. Za pár měsíců vydají zprávu, že lidi to chtějí tak vydají za 10 Euro DLC přírodní katastrofy. Samozřejmě měsíc před tím vyjde ze stejného důvodu DLC bazény a novorozeňata.
      • Tilwaen
        Beztak to bude tak, jak říkáš :-) Bez bazénů to prostě nepůjde a batolata budou určitě součástí nějakého Generations DLC.
  • Výstava Retrogaming

    Možná se to tady už objevilo, ale opakování matka moudrosti jest. V Litomyšlském městském muzeu je nějaký pátek otevřená putovní výstava Retrogaming. Nic extra tam nenaleznete, ale přesto se tam skrývá pár zajímavých výpočetních mašinek, ať už české anebo zahraniční výroby, pár Excaliburů k prolistování a nějaký ten text s řadou faktografických chyb. Výhodou je, že si na pár z nich můžete i zahrát (Atari 1040, Atari Flashback - novodobý remake, ZX spectrum +2...). Pro studenty je to za 20 Kč, tak pokud jste z okolí, tak se neváhejte jít podívat.
    • Tilwaen
      Díky za tip!
  • Na Originu je zdarma (On the house) Wing Commander 3
  • Veskoslav

    Gothic humble

    http://www.bundlestars.com/all-bundles/arcania-gothic-bundle/?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bundle+arcaniag
  • prudislav

    AC:Rogue leak

    http://forums.ubi.com/showthread.php/908233-Assassin-s-Creed-Rogue-Images
  • Malleth

    Just Add Water (Oddworld New ‘n’ Tasty) chystá na GamesCom nějaké oznámení.

    Že by se jim opravdu podařilo přes twitter domluvit remake prvního Metal Gear Solid?
    • ringmancz
      to by mě naštvali, se zrovna chystám na jedničku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit