Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Mam dotaz, chci si koupit Ps4 a jako první si na ni chci poridit The Last of Us, akorat nevim jak je to s tim osekanim EU verze predem dik za osvětlení *4*
    • Miserius
      Zadny osekani, jen je mensi brutalita v multiplayeru, nemuzes vybusninou rozctvrtit ostatni hrace, v singlu to porad jde
      • Dekuju moc
    • Jack1947
      Stejné jako v originále, nejsou tam ty krvavější scény (které později určitě přidá nějaký ten update).

      Respkt... ustřelené hlavy a jiné nechutnosti. (njn němci ).
      • Miserius
        Jacku radši se nevyjadruj kdyz sam poradne nevis
        • Jack1947
          Násilné scény, a rozsekání je to samé... fakt ti to leze na maják. (to teplo).
  • kennyB

    Evolve gameplay

    https://www.youtube.com/watch?v=6IQNBaS0HK0&list=PL3iKUoRBs59TeleBX16C6GPU4S5cB6W0y
    Nevím jak vám, ale mě to zatím přijde dost slabé.
    • ringmancz
      Destiny mi z videí taky přišlo nic moc a v betě mě bavilo
  • Johnny

    Sacred 3?

    Ježiši kriste!!! Co to z toho Sacred udělali za extremně šílenou sr@čku??? :( Jako nic moc sem nečekal ale tohle? bezhlavá konzoloidní řežba od studia o kterym sem v životě neslyšel... tak co sem taky čekal že...
    • ringmancz
      "Jako nic sem nečekal ale tohle?"
      "tak to sem taky čekal že... "
      tak se ale rozhodni
    • Dyť se inspirovalí Diablem 3, čili se můžeme bavit o PC bezhlavé řežbě.. Sacred je taková typická PC-exluzivita omylem vydaná na konzole...
      • Hoď si mašli prosím, ty jsi větší dmnt než GGG
      • Johnny
        Ale aby se uplně vykašlali na RPG system jako inventář atd?? to se mi nelíbí... ještěže tu je Divinity... aspon nejaky poradny RPG. Docela sem zvědavej na Dragon age 3, to vypada dobře
        • Vrook
          Na Divinity jsem hodně pokukoval, když všichni řikaj, jak to jde ve šlépějích Baldurs Gate, Planescape a podobně a teda hratelností a jakousi propracovaností do detailů to asi tak bude, ale ta stylizace a atmosféra mi přijde taková hrozně sluníčkově duhová. *15*
          Nevim jak to říct jinak.. prostě mi přijde, že to stojí úplně na druhý straně spektra od těch výše zmíněnejch temnejch RPGček. Viděl jsem teda jen začátek, ale působí to na mě tak. Hodně taky dělá nasládlá hudba, která mi moc nesedla. Ale to už neni o objektivním posouzení hratelnosti, ale o vkusu. Navíc jak řikám - viděl jsem pouze pár videí ze začátků hry. Asi si to časem pořídim, podle ohlasů všude možně to nemůže bejt špatný.
          • flash789

            Sony: EA Access nemá dobrou hodnotu pro PlayStation hráče.

            no to teda stoji, nevim kde herni novinari prisli na tohle srovnani, amaterismus největšího kalibru. Divinity serie obecne nemá s temahle hrama skoro nic spolecnyho, Divinity ma vlastní koreny a pomerne originalni.zrejme novinari předchozí dily nehrali, jinak by tohle nemohli nikdy tvrdit.
            • Johnny
              divinity OS už hraju po třetí a pořád mě to baví!!
            • dos = must have (pro kazdyho, kdo to mysli s rpg vazne)

              sice mi chvilku trvalo, nez jsem se do toho dostal, ale bavi me cim dal vic
            • Vrook
              Tak jsem se podíval na gameplay videa Divine Divinity, což jsem nehrál, ale měl by to být tušim sequel k Original Sin, potažmo D:OS je prequel k Divine Divinity, a musim říct, že to na mě stejně působí mnohem temněji než Original Sin. Samozřejmě mluvim o grafický stylizaci, což je jediný co z videí vstřebám. Ale tak dík za tip, asi zkusím právě raději to Divine Divinity než Original Sin. *3*
  • ringmancz

    No Man's Sky na PC oficiálně

    http://www.gamespot.com/articles/no-mans-sky-confirmed-for-pc-is-a-ps4-timed-exclus/1100-6421442/

    ale až po PS4
    • Waiting platform. Pak to přijde na steam zabugované, zalagované a ještě s trojitou DRM. Výhody PC jsou nezměrné...
      • Zajímavé, kdokoliv tu rozjede flame tak má okamžitě ban. Ale ty píšeš jenom ty největší h*vna a věčně rozjíždíš flame a ban nedostaneš. Cítím korupci
      • http://i.imgur.com/1ncArjo.jpg
      • Neboj, za chvíli ti tady nějakej maník napíše, jaká je Steam výhoda a nejúžasnější věc od vynálezu kola a pak se pomodlí ke sv. Newellovi a půjde zahrát (!!!PC exkluzivní!!!) simulátor šutru, protože on není ovce, která hraje mainstreamové hry.
        • Se mi libi jak tady funguje selektivni cenzura a flame od konzolefagu tu zustal. *5*
  • The 11th Hour

    http://www.steamgifts.com/giveaway/Ppd03/the-11th-hour
    • frag.ment
      Chtěl jsem si to uzmout, ale bohužel nejsem ve skupině Games na Steamu.. Tak to asi budu muset nechat někomu jinému..
      • steam ID? :)
        • davidBray
          davidBray
  • MrSanta

    Překlad prosím?

    Přečetl jsem si skoro (celou) debatu he/he c-beam a jejdaska a musím říct že jste odvedli kus práce, taky že vítět není jak známo niksde a nikdy ani ne´bude teda za předpokladu že se nepotvrdí že smrdutí pesanti jsou ti co na ně nadávají tedy ti uhrovití týpci za monitorem ( tak blahé přání no ale omýlat to budu dokola, dokolečka a dokola).
    • " taky že vítět není jak známo niksde a nikdy ani ne´bude teda za předpokladu že se nepotvrdí že..."

      souhlas
    • Podle mýho Jackův komplexní způsob, jak říct, že jsme slušná grupa debi*ů.
  • Sony se podařilo snížit náklady na produkci PS4 konzole.

    Asi našli levnější čínskou továrnu.
    • v cinskych tovarnach snizili dobu na prestavku na spanek na 4 hodiny a delka smeny zustala na 24h a tim se zvysila efektivita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit