Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.

    Coz je trochu divny kdyz vezmu v potaz ze na PS4 neni zatim jedina zajimava hra
    • Sportovní hry, InFamous, beta Destiny, Killzone. Něco málo určitě je, ale bohužel ne dost.
      • Jack1947
        Je to žalostné na obouh konzolích, bohužel. *9*
    • A když už se objeví nějaká zajímavá, tak je to remastered verze z konzolí minulých generací (Last of Us, Oddworld: Abe's Odyssey, GTA V) *1*
      • frag.ment
        Je fakt, že her zatím není moc, ale já jsem včera pořádně rozehrál iNfamous: Second Son a je to docela sranda. K tomu bych měl jeden dotaz, jestli to tu někdo hraje. Zjistil jsem, že mi nefunguje ukládání během mise, dam ručně save v menu na novou pozici, hra se uloží, ale když ji načtu tak jsem stejně na začátku checkpointu jako u autosavu. Je to celkem frustrující pro lamu, jako jsem já. To první obrněné auto jsem ničil asi 2 hodiny, než se mi to podařilo :-) Máte to taky tak, nebo je chyba někde u mě?
        • N0isy
          Save při misích samozřejmě nefunguje jako normálně. Ve většíně her se to stejně obrátí na checkpointy, tak či tak. Jinak jsem hru dohrál na Experta a pokud si dáš práci se všemi vedlejšími úkoly a shardy, tak s upgrady to pak jde mnohem lépe a obrněná auta dáš R1 na 2-3 ránky. Takže radim, kašlat chvíli na příběh dokud si síly pořádně neupgradneš. *15*
        • Asi děláš něco špatně. Jo, to první auto chvilku zabere, ten obrněnec pak taky... ale na víc než 10 minut to není.
          • frag.ment
            Njn, myslím toho prvního obrněnce, kdy se musí vystřílet ty boční baterky a pak zničit ta horní hlavní (mě hlavně asi hodinu trvalo zjistit, co mám s tím obrněncem vůbec udělat, páč moje angličtina je hodně chabá a titulky ve hře jsou celkem rychlý :-), navíc s ovladadečem se pořád moc nekamarádím). Když jsem to hrál asi po 15te, tak už sem to taky dal asi za 15 min, asi to chce trochu cviku.. Ale spíš mě zajímá to manuální ukládání, jak to s tím je?
            • frag.ment
              To Kuba (už nejde reagovat): tak to mi ten ovladač asi dlouho nevydrží, už včera měl chudák namále, pak sem si naštěstí uvědomil, kolik by mě stál novej... *4*
            • Manuální je, ale prostě po smrti i po loadu tě to hodí na začátek mise, to je u těchto her, řekl bych, typické.
        • Pockej 2 hodiny to prvni auto ? Jako fakt nebo hrajes na uber obtiznost? *1*
  • Nabízím Steam klíče pro hry:


    X-COM: UFO Defense
    Anachronox
    Daikatana

    Stačí jen napsat jakou hru chcete a přiložit e-mail.

    Rozdáno, zavíráme krám.
    • WhySoSad
      Poprosil bych Daikatanu :)

      whysosadcz@outlook.cz
    • davidBray
      ahoj, anachronox kdyby ještě byl, uh1e@seznam.cz díky
    • prosba

      Ahoj pokud by to šlo tak prosím X-COM: UFO Defense
      masaoczech@gmail.com
      • Posláno...
        • WhySoSad
          Díky *3*
          • Draken69CZ
            To tě zavazuje že jí natočíš ;)
        • moc děkuji

          moc děkuji :)
  • Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.

    vetsina hracu preferuje PS4
  • MrSanta

    Mass Effect 4 - koncept

    MAKO se vrátí, hurá. Teda aspoň z mého úhlu pohledu, s tou potvůrkou jsem v jednotce moc rád jezdil.
    https://www.youtube.com/watch?v=MzueBbcXqRk
    • Veskoslav
      Mako? Nejhorší a nejpitomější vozidlo, co kdy Satan sestrojil, aby si mohl dělat pr*el z toho, jak to super skáče po těch horách. To už raději Hammerfield. Lépe manévrovatelné, lépe vyzbrojené a mnohem rychlejší a univerzálnější.
      • Souhlas. Ovládání vozidla bylo strašný. Vlastně i hraní samotné hry bylo hrozný utrpení. Proto jsem to ani nedohrál. Musel jsem se svým volným časem vynaložit jinak a lépe.
  • Warhammer

    Ahoj, vím, že to sem nepatří, ale potřebuji pomoct. Jaký je nejlepší díl z Warhammeru 40.k jedničky? Mám na steamu všechny díly a nevím jaký si vybrat *9*
    • p.s.
      ale pokud te zajima kampan tak nekdo rika že dark crusade melo lepší
      • Pokud te zajima jen SP kampan, tak nejlepsi byla v puvodni hre a navazjue na ni myslim dow2 retribution. Pak je k tomu samostatne jeste winter assault, ktery je z pohledu imperial guard a ma samostatny pribeh.
    • to myslíš dawn of war? nejlepší je soulstorm, proste čím pozdejší, tím mas víc frakcí a jednotek
  • Tafaraj

    Systémové požadavky hry Project CARS odhaleny.

    Hlavně stále optimalizují... s i5 750 a GTX 660 jsem si to na High/Ultra v dešti nezahrál....série screenshotů...teď bez problémů
    • Jazz
      Mě tak nehorázně serou, že prostě stopli fundování v půlce... *16*
      Už jsem na to nadrženej jako králík dýl než rok, ale chci si to nějak odzkoušet, jestli mě to vůbec bude bavit a díky nim... *10*
      • Tafaraj
        Mluvilo se o demu, takže asi bude možnost vyzkoušení :) Jinak na příspěvek a účast v alfě bylo dooooost času *2*
        • Jazz
          Dost možná, ale to jsem neměl takovou chuť si to zahrát.
    • Muzu se zeptat, jakej mas build?
      • Tafaraj
        Aktuálně 774, jinak mi to tahá snad každej den (Senior Manager)...optimalizace lepší, daní za optimalizaci jsou pády hry :)
        • Nevis nahodou, jestli vyuzivaj tessellaci na autech?
          • Ne, zadna teselace na autech neni .. nejvyssi LODX ma 200-300 tisic trojuhelniku primo model v maxu.
          • Tafaraj
            Hele neviděl jsem o tom ani řádku, takže si myslím, že ne ....Auta jsou modelována do posledního detailu, takže asi ani neni třeba nějaké teselace :)
            • Vidim to uplne stejne. Dik za nazor.
  • Veskoslav
    Tak jsem zase po letech znova vytáhl z poličky Stalkera, nainstaloval a hned první misi jel asi 6 krát, protože člověk si nějak odvykl, že i na druhou obtížnost mě prakticky brokovnice odrovná na dvě rány. Ta hra vypadá k světu ještě teď a to je 7 let stará. A co se týče herních mechanismů, tak si myslím, že tu hru asi nic nepřekoná:) A napadá mě dotaz. Módy jsem kdysi měl, ale nějak nevím v současné chvíli. Poradil by mi někdo, které se vyplatí a kterým se naopak vyhnout? Nebo nějaké Vaše oblíbené módy? Děkuji předem:)
    • WhySoSad
      Povedenej je mod complete, předělává to pěkně od podlahy
    • Muzes zkusit misery, coz je dost vyborna zalezitost (i kdyz me osobne se libila vic 1 nez 2). Krom toho je ted dostupna lost alpha, ktera je ale dost v rozpracovanem stavu a na podzim ma vyjit oprava.
      Mezi "mensi" (jako ze to neni totalni konverze) mody je vyborny napr. arsenal nebo atmosfear. Vse najdes napr. na moddb.
    • Keyz
      Já používal pouze: http://datastor-modpack.blogspot.cz/p/modpacky.html

      Borec si dal záležet vše vyladil. Nějaké nový úkoly, technická stránka, hlavně oprava chyb a také více dobře vybraných zbraních. Je to obtížnější ale "dobrým" způsobem. Navíc to přidá češtiny od fandů (ta je lepší) a ruský dabing.
      Největší změna je ale obtížnost. Je to více věrohodné. Různá munice má větší vliv a každá rána se počítá. A také málo uneseš. Ostatní super modifikace jsou špatné. Prostě tam něco hodí i je jedno jaký to má dopad na hru. I ten super mód s novými lokacemi tohle moc neřeší. Ten na co jsem dal odkaz ano.

      Když jsem posledně Call of Pripyat, tam jsem měl 5 nábojů do pistole. Potkal jsem dva protivníky a následný střet byl super. 2x jsem trefil prvního ten byl tuhej, schovám se za roh. Pak vykouknu a rychle střílím. Jedna rána vedle, druhá někam do těla a třetí jsem ho dorazil. Tohle jinde skoro není. Ten strach a nutnost rychle reagovat + omezená munice.
      Vyplatí se dohrát původní hru a pak i Call of Pripyat. Clear sky jsem hrál pouze jednou. Zdaleka nejvíce zabugovaný díl. U Call of Pripyat mám rád to konečné video kde se vidíš i dopady některých rozhodnutích.

      Opravdu máš pocit, že hru pak hraješ a nečumíš jako u většiny AAA her, kde máš ihned pomoc a krom vlastní smrti toho nejde moc pokazit. Nemáš zde komické mega rozhodnutí o celém vesmíru které stejně nemají smysl ale, když dlouho otálíš, tak klidně NPC které na tebe čeká venku, zabijí mutanti. A tu smrt pak více vnímáš, než u záchrany celého světa.
      • Veskoslav
        A není něco, co by mi umožňovalo to hrát bez DVD v mechanice? Je to docela otravné...
        • Tak dozajista se najde crack, který by tě této povinnosti zbavil, ovšem nechci tě nabádat ke špatnostem.
          • Cracknutim hry okradas vyrobce. Dokonce i kdyz vlastnis original, tak mu tim zpusobujes velkou skodu.
            • A rovněž tím způsobíš smrt nenarozeného dítěte.
          • Veskoslav
            To bylo první, co jsem zkusil. Nefungovalo to.
      • Jediné, co mě u módů na stalkera vadí je to, že nejde používat quicksave/load. Když člověk zapomene ukládat tak....
      • Veskoslav
        Já mám úplně to první vydání, co u nás vyšlo, ta rozšířená edice. Kde jsi dostal kompletní bestiář v češtině, mapu a takové blbosti. Je to rusko/ukrajinsky (hlavně frakce Svoboda mluví Ukrajinsky)+kompletní čeština (kamarád říkal, že se liší od těch, co byly vydané potom)+kompletně česky cutscény. Se přiznám, že CS jsem dojel myslím třikrát a bugy jsem nějak nenarazil. To mám jak kompletní profesionální českou verzi (mluví všechny postavy ve hře). Ale používám ruština+titulky. Zní to lépe. A CoP? No když jsem poprvé potkal "trpaslíka" v mateřské školce, nestačilo mi ani 40 nábojů do GP37, aby to umřelo.
  • mužete poradit nejakou (zavodní) hru kde se dá projet po meste a pritom taky mirne upravovat vzhled aut, treba zmenit farbu, dat jiny kola a pod.? Taky by to mohlo mít decentní jízdní model.
    Neco jako byl NFS Carbon nebo novy NFS Most wanted (akorát tam nebyl vizualni tuning)
    • p.s.
      ono nejlepší je projet se vrealu ale kde vemu 100k € na novou karu že jo
    • Jack1947
      Tam jde vizuálně upravovat? ( už se nepamatuji)

      Jinak těch her tolik není, s vizuálním tuningem bys chtěl asi moc... Street racing Syndicate, Juiced1,2, Overspeed: High Performance Street Racing, Midnight club... fakt jich tolik není pak ještě nějaký starý ale už se totu probíralo.
      • koukam že tuning ma i nový NFS rivals a že si na nej dokonce udelal čtenarskou recenzi. tak si asi zvolim tohle, nfs je osvedcena značka a jizdni model mi v poslednim dile docela vyhovoval
        • Jack1947
          Když ti nevadí těch pár nervů - apropoo kampan za policii jsem pro jistotu nedojel = velká nuda. *7*
      • diky za ty tipy, mrknu na to
    • oktavius66
      Burnout: Paradise *3*
      • no jo tam neni tuning, dokonce tam nejsou ani realne licencovane zbnačky aut ale nejake smyšlene kary :( a jizdni model co jsem koukal je des.
        ono ten novy most wanted neni vubec špatny, jen škoda že tam neni tuning
  • N0isy

    Pro Destiny betaře

    Od 23:00 se nezapomeňte lognout do Destiny. Dostaneme nějaký spešl achievement a odměnu do plné hry. *3*
    • enchantment...ee achievement... *7*
  • ME:SoM

    https://www.youtube.com/watch?v=Fh_sL6wZ1o4&list=PLysyph0r-780VT8H_iGtqqJUs5c6ipfAv
    • Veskoslav
      Ta hra buď bude skvělá nebo strašná. Jinak to nevidím.
    • Pilgrim66
      Hoodne drobrej trailer
    • Ten trailer byl výbornej, normálně jsem měl husí kůži

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit