Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    PSN slevy

    pokud má někdo v plánu kupovat něco digitálně na Stationy, tak počkejte do příštího týdne. akorát nevím, jestli mají slevy začít hned v pondělí nebo až během týdne
    • Miserius
      Ve středu, Summer Festival
  • Jack1947

    Nebyl jsem zde kolik ( -+2dny) na druhé stránce se opět rozeběhla debata o tom jaký (né)přínos jsem...
    Musím se zasmát a hlavně že si stěžují (překvapivě anonymové - jer ještě více usměvné)

    Né já jsem plevel jinak v plevelité trávě. Ok, občas tu chatuji tomu se nebráním...
    Fakt mně těší že i za mé nepřítomnosti, vás tady bavím. Taky děkuji he/hemu za tak neskonale velkou poklonu kterou si snad ani nezasloužím. Nestojím o slávu, už né o tu pochybnou internetovou. Pokud jsem někoho svým "špatným" chováním poškodil/pohoršil tak se moc omlouvám.

    Takže tak no... Live free or die fast.

    *14* *5* (není nutné reagovat, jen jsem zhodnotiol mou situaci... není potřeba se hádat a šířit flejm, nenávist atp... a hlavně už třeba mne vůbec neřešit...).
    • To se vůbec neomlouvej... Každý trpí něčím. Ty trpíš nutností užívání již dávno předžvýkaného názoru se špetkou svého fanatismu a se svou hroznou negramotností. Aneb všichni jsme ovce.
      • Jack1947
        Pravils ovce, tak ti přece většinou požadují omluvu a já jí,m jí rád dopřeju. Je to to nejmenší... naštěstí jen hroznou ale ne negramotickou (nejsem uplnej negramot a to jest důležité).
    • kennyB
      Nepřátel se nelekej a na množství nehleď a piš dál *3*
      • Jack1947
        Ne tak já reagoval na mou osobu zmíněnou na druhé straně fakt mne to pobavilo, nikdy by mně nenapadlo že nějaký (obtloustlý nerdík) z netu vyvolá tak rozpačité pocity. Tak já se bavím vy se bavíte a všichni se celkem baví.

        Hlavní je že mám hodně nepřátel ale taky fanoušků a jak se řiká... ve správné americe

        I dont give damn shit, what you f-cking say on me, bro! (nebo tak nějak).
        Jak by řekl zmikund: Tak se stím zmiř. *4*
    • Zabte to než to naklade vajíčka.
    • Nenech se odradit burany a agresory typu Veskoslava a piš dál.
      • Jack1947
        Budu, přeci jenom můžu a Veskoslav mě nezajimá ani ho nezajímám já.

        Takže ták no, nechápu jak by mně mohl kdo odradit od přispívání do téhle stále skvělé komunity - protože mám rád hry, žiju jimi a taky mi je přijemně zde. ( TO by snad musel ke mně někdo přijít, a vyhrožovat mi - nebo já nevím) *15*
  • kennyB

    Evil Within

    PewDiePie na Youtube dal tři díly z E3 dema této hry. Vypadá to na hodně dobrou hru, tak mrkněte *3*
    1 díl: https://www.youtube.com/watch?v=NZpIxiWPjtk&list=UU-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw
    2 díl: https://www.youtube.com/watch?v=_3RwS1wSClw&list=UU-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw
    3 díl: https://www.youtube.com/watch?v=mxEELaqdCg0&list=UU-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw
    • Crytek se konečně oficiálně vyjádřil ke svým problémům. Přiznal je, ale nyní je už všechno na dobré cestě, firmě se totiž podařilo zajistit kapitál na přerod z vývojáře na online vydavatele.

      PewDiePie... mhm, na to se určitě podívám...
    • ale ta tráva vypadá příšerně...
    • MrSanta
      Vypadá to vskutku velmi zajímavě. Jenom pár drobných výtek. Jen tak aby se neřeklo, nic důležitého *1*. Ta petrolejka se mi zdá velmi nepraktická a divím se, že mu to nespálí nohu. Maximální množství zápalek, které může hrdina nést je 5 kusů. Chudák malej. Ale co, je to videohra a jeví se velmi slibně.
      PS: možná mi nějaké detaily ušly, koukal jsem bez zvuku. Ten pán co to hraje není moje krevní skupina *1*
      PPS: ty woe, skoro 30 melounů subscribers, to snad není možný *8*
  • Johnny

    Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.

    to je fakt divný xD Kdyby tomu tak nebylo, tak by to bylo jak kdyby američani dávali přednost žraní ryb před pizzou a hamburgrama xD xD
    • Tafaraj
      Hehe, to jo...nechápu ty mínusy *1*
  • Bloodborne - Neoficiální Blog

    Je pod ním podepsaná česká hráčka, známá z evropských turnajů v Demon's Souls. Rozhodně stojí za shlédnutí, blog je v angličtině.

    http://bloodbornenews.blogspot.cz/
    • WhySoSad
      Podle mě nepřehledný jak prase, hlavně že to vypadá cool...
  • MidnighT91
    Mám takovej malej dotaz, máte někdo zkušenost s virustotal dá se na to spolehnout popř. máte lepší alternativu???
    • ucho
      žádný antivir
      • Draken69CZ
        Ty tady pak piš o někom, že ze sebe dělá idiota ty ucho jedno
        • ucho
          je to zcela normální alternativa, stačí si vzít pro a proti. pokud někdo není blbec, antivir nepotřebuje... ty ostatní žádný antivir stejně nespasí...
          • To je tedy odvážné tvrzení. No příteli, co oči nevidí, to srdce nebolí, co?
          • kennyB
            Mě už parkrát antivir zablikal i na obyčejnejch stránkách, kde by to člověk nečekal. Naposledy např. na stránkách VZP.
          • Draken69CZ
            Tak to si poslechnu, jaká jsou proti a jaká pro?
            • Draken69CZ
              Já jsem místní idlot mě to jasný teda není
            • Miserius
              Oboje je celkem jasný, nemyslíš?
  • Info

    Kdo má zájem tak tento víkend na Steamu Dead Island: Epidemic free weekend a Ace Combat Assault Horizon zdarma.
    • Ace Combat je taky jenom na víkend + ještě Ace of Spades a Carnage Racing
  • Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.

    To snad každý člověk,který smýšlí normálně
  • Cliff Bleszinski: Wolfenstein: The New Order je jednou z nejlepších FPS od vydání Half-Life 2.

    To tady budete retweetovat všechno co vypadne z toho slizkýho metrosexuálka?
  • Draken69CZ

    Průzkum: Čínští hráči preferují PS4 před Xbox One.

    To už to hackli?
    • ucho
      a nedáš si pokoj s těmi rejpavými poznámkami... nebo zase ze sebe děláš idiota, že neumíš ani ten google použít, že se tak hloupě ptáš?
      • Pilgrim66
        Zklidni hormon Ucho.
        • ucho
          já jsem klidnej, jen jsem reagoval na člověka, co si tu dnes už podruhé hraje na idiota. tak ho klidně poplácej po rameni, ale mě si neber do úst...

          edit: pro jednodušší lidi vysvětlení. pokud vím, v číně se ještě xbox one ani ps4 neprodává a tato minianketka, která má poměrně velmi málo respondentů, spočívala v dotazu, co lidi plánují pořídit. celkem zajímavé číslo je mimochodem u odpovědi, kde lidé volili obě konzole... poznámka o hacknutí je naprosto mimo. dotyčný se zřejmě pokoušel jen o nejapný vtip, takže ano, hraje si na idiota, opět...
          • Pilgrim66
            Tak ho ignoruj? Když tě jeho vtipy neberou.
            • ucho
              tak ignoruj ty mě, když tě neberou mé reakce...
            • Draken69CZ
              Mám ještě jeden, ale nevím jestli ho mám ještě dneska tejrat, evidentně je slušně napruzenej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit