Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sims 2 zdarma

    Sims 2 ultimate edition zdarma do konce měsíce, viz bonusová konkurence
    • Kubíku, jsi blesk!
      • Ok, koukám, že už jsi to tady psal, většinou mi nic neunikne. :-)
    • Miserius
      Bonusova konkurence poradne zaspala... Tady to bylo asi pred 2 tydnama
      • Fakt? Já zaregistroval jen to, že majitelé hry dostanou ty přídavky zdarma. Ok.
  • Obrazem: Logo filmového Warcraft odhaleno.

    Neviem prečo, ale ten štýl loga by sa mi viac hodil k Starcraft filmu.
  • První video, druhé video a screeny porovnávající grafiku Xbox One a PS4 verze hry Destiny.

    Nojo, to se to porovnává z bety, která jede na obou zařízeních v jiném rozlišení. Naprosto zbytečná práce, když Bungie jasně deklarovalo, že v release poběží Destiny i na X1 v 1080p/30fps.
    • frantisek_nejezchleba
      Tak že se jedná o betu snad každý ví. Ve finální verzi by to měla být odlišná hra. Každopádně i tak máš chabý argument, nýbrž ten rozdíl není v rozlišení (soudím dle screenů).
      • Jo? A v čem ten rozdíl spočívá? Asi koukám na jiné screeny a videa. Vidím screeny nízkého rozlišení( už si nepamatuju kolik říkali, že jede beta. Tuším 900p, ale nesleduju to, bo mě X1 nezajímá) doprasený upscalem.
  • fizola

    Získejte zdarma plnou hru GTR Evolution a Race 07 (zde) a The Sims 2 Ultimate Collection (zde). (thx Worhammer, Debilsoft)

    Vedia potešiť cez prázdniny, včera zadarmo Watch Dogs od kamaráta čo dostal ku grafike, dnes toto, až mám strach že si zlomím nohu abo niečo *1*
    • A ještě k tomu jsou slevy na Steamu na pár NFS a Burnout. *3*
      • fizola
        JJ videl som, útok na peňaženky :D
    • Jack1947
      WD není moc výhra, stejnak nechápu proč ho cpou ke každé gpu. *7* Tohle, potěšilo (jak koho).
  • Jack1947

    Cliff Bleszinski: Účast na E3 je zbytečné plýtvání penězi.

    Po tom co si se obětoval F2P, fešáku už moc zajímavej pro mně asi moc nebudeš.
    • Z toho jistě dostane záchvat breku.
      • Jack1947
        Měl zůstat retired a bylo by takhle se jen prodá za málo peněz aby měl víc z F2P (špatně).
  • Dagon

    Vydání Battlefield Hardline se odložilo na začátek příštího roku.

    Esteze sa EA po... ehmmmm... VEEEEELMI DLHEJ dobe spamatali a konecne im zaplo, ze vydat tak drbnuty titul, ako je Hardline, kde sa opat uz pri bete jasne ukazalo, ze tradicne to nikto z vyvojarov nema poriadne spracovane, by bola kardinalna BLBOST.
    Teraz uz skor ide o to, ze presne takto sa EA malo zachovat i pri BF4... v ziadnom pripade danu hru nemali vypustit staby "finalny release" koncom minuleho roka, no miesto toho mali laskavo este pockat do jesene TOHTO roka a vydat to komplet vyladene, debugovane a pod. Ked uz nic ine, aspon by si EA usetrilo min. jeden herny titul, ktory vskutku mohol stat za to od prveho momentu. Zial, komu niet rady, tomu niet pomoci...... ako sa hovori *7*.
    • Jack1947
      Du blejt velenbosti *11* *11* *11* (si zapoměl dopsat).
  • ucho

    bundle

    http://www.indieroyale.com/

    po velmi dlouhé době zajímavý bundle
    • WhySoSad
      Johoo, Savant :)
  • Potápějící se loď s názvem Crytek opustil Tiego Sousa (hlavní grafický inženýr) a Mike Read (producent Crysis 3 a Ryse).

    Tyjo, ono fakt Crysis 4 nebude teda? :( Podělané konzole a Ryse.
    • No co? Ber to tak, ze kdyby dělali teda hry pouze pro PC, zkrachovali by dřív...
      • GlaDOS
        Dokud dělali hry pouze na pc, nekrachovali.
        • ucho
          začali krachovat, jakmile začali řešit F2P model...
        • Dokud dělali hry jen pro PC, neměli tolik poboček a nedelali v te dobe zároveň 3-4 hry, což bylo očividně nad rámec jejich finančních možností.
          Myslis, ze PC jim vydělalo? Ano, uzivilo je, ale i sam šéf Cryteku říkal, ze na konzolích by měli prodeje vyšší a proto jdou do multiplatform.
          Zrovna u Cryteku jim vedeni taky moc nepomohlo a diky tomu jsou tak, kde ted jsou.
      • Jack1947
        Predátor = Tomu se nikdy ničím nezavděčíš...
    • Jack1947
      Warface a Arena of fate a The hunt. *3*
  • Tak abych vám sem taky něčím přispěl. The Sims 2 pro vaše přítelkyně zdarma na Originu:

    http://help.ea.com/en/article/how-to-get-the-sims-2-ultimate-collection/

    Pěkný léto děcka :)
    • Přítelkyně hraje Tomb Raiderku, Diablo 3 a The Last of Us. Nevím, jestli ji Simíci budou zajímat... :))
      • pokud hraje Tomb Raider, tak určitě, moje totiž taky :))
  • Petice za vydání Metal Gear Solid HD Collection na PC.

    Doufejme, že to nedopadne jak s Halo *13*
    • ringmancz
      Halo má momentálně větší šanci vyjít na PC, než Metal Gear

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit