Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mini Ninjas (Steam)

    https://www.humblebundle.com/gift?key=WwRdPGuqeHnntmcu
  • Jack1947

    Ghostship Aftermath

    Celkem tragická hra, dlouhé nezáživné a nudné... o nepřátelích ani nemluvě ty jsou komičtí a moment to fakt jede na engine UNreal 3/4 o to je to horší... a horor by tam taky asi člověk hledal marně velká škoda. *9*
  • Gambit92

    BF:Hardline odklad na 2015

    ÁÁÁ BF:Hardline odložen .. díkybohu, s tím co předvedli by stejně moc velkou díru neudělali

    http://www.vg247.com/2014/07/22/battlefield-hardline-delayed-into-2015/
    • To bylo moudré rozhodnutí. Když už i ti největší fanoušci začínají o koupi Hardline pochybovat, tak malé časové odstoupení může připadat jako uznání chyby, která se během toho jistě opraví. Bohužel celá ta hra je vlastně chyba. To se jen tak prostě neopraví. No snad to alespoň potom nebude vypadat jako nějaká modifikace. Možná toto se povede alespoň naoko.
      • Jack1947
        Jak řikám je to fuk... hráči, ehm ovce ehm beztak koupí, koupily by i dneska ale třeba dostanou za zbytečné peníze opět nějaké to "vylepšení" např DLC už při vydání.
        • Miserius
          Už radši nic nepiš, tohle je fakt týrání...
    • Jack1947
      Aha, a s odkladem to snad bude lepší? *7* to ještě jim hodně věříš, když oni evidentně ničemu sami nevěří ba je to voubec nezajimá, prodeje budou tak vo co gou.
  • Britský žebříček prodejnosti 29. týdne roku 2014: 1. Watch Dogs, 2. FIFA 14, 3. Call of Duty: Ghosts.

    Předpokládám, že na CoD měli vlevojezdiči nějakou akci, jinak si to nedokážu vysvětlit :D
    • Miserius
      Ghosts je snad jediny CoD ktery okamzite kleslo na cene... Vzdyt i ted se da u nas koupit novy za 5 stovek, to uz stoji za to zahrani sem tam
  • x_ander

    Humble SquareEnix Bundle

    Ti to tam docela střílejí teda.. https://www.humblebundle.com/
    Další dost nabušený bundle...
    • ani mi nepřijde, základ staré hry, BTA opět nic moc, H: Absolution byl ve Vánočním balíčku od Square Enix no a mít jako top JC2 mi přijde jako výsměch když tak hra se prodává za 2€ ve slevě na steamu.
      Tohle se snad může líbit jen někomu kdo nemá DE:HR
    • Pěknej bundle. Škoda ale, že už většinu jsem hrál nebo nemám zájem, takže mě tenhle bundl vyšel na příjemnou dvacku hlavně kvůli Thief a Daikataně.
      Přijde mi ale, že bundle moc nevyvážili a třeba ty hry u 15$ už taková motivace nejsou. Za mě mohu doporučit Deus Ex: The Fall, který opravdu není tak špatný, jak hovoří recenze uvážíme-li, že to byla hra pro mobilní publikum (doufám v pokračování).
      Hlavně jsem ale zvědav na Daikatanu, kterou jsem doteď nehrál, tak jestli to je opravdu takový Romerův průšvih, jak se v té době povídalo (ta hláška z reklamy, že si z vás Romero udělá svoji děv*u, mě občas rozesměje).
      • x_ander
        Co se týká Daikatany, tak souhlasím s kolegy nade mnou - ta hra vůbec není špatná, jen zatni zuby tak první dvě hodiny hry - první levely jsou naprostá příšernost (btw. nepochopitelně to tehdy bylo obsahem dema - asi věděli, jak odradit hráče), pak se z toho stane solidní akce se zajímavým příběhem a imho velice slušnou hudbou.

        Průšvih to byl proto, že ačkoliv to byla slušná hra, tak Romero sliboval genialitu, která obrátí celý svět naruby. Což se samozřejmě nestalo a pak to dostal sežrat. Ale střízlivě a s odstupem bych Daikataně dal klidně nějakých 7 (možná i 8) z 10.
      • Daikatana nebyla špatná, ale všeobecně se hra dostala do povědomí jako blbost a tento názor se rozšířil asi i mezi lidi, co to nehráli a lavina nadávek se stále zvětšovala. Za plnou cenu to možná nebylo to pravé, já to hrál později, když vyšla u Levelu a tenkrát mě to i bavilo. Ve porovnání např. s přechvalovanými remaky Shadow Warrior a Rise Of The Triad a mnoha dalšími střílečkami, si dokonce myslím, že Daikatana vychází velice dobře, akorát dnes už je na tom znát zub času.
      • Pethulla
        Ona Daikatana tak děsně hrozná zas nebyla - pokud teda nepočítáme neprosto neskutečně dementní "kopáče z boku" (čti sidekicky) a celou první epizodu - to byla trapárna na entou. Pokud tohle nějak zvládneš, tak druhá a třetí část byla ve své době něco téměř neskutečnýho (v dobrém slova smyslu) a ani ta čtvrtá část nebyla úplně nejhorší.
  • Project Areal bol zakazan na Kickstarteri :)

    Ak ste citali clanok o kickstarter projekte Areal zverejneny 21. 7. 2014 v 16:28 tak vedzte ze projekt bol stopnuty kicksatrterom pred hodinou :)
    http://www.pcgamer.com/2014/07/22/areal-kickstarter-suspended-two-days-after-hitting-its-goal/
    • Jack1947
      Njn, škoda ale přesto njn.
      • WhySoSad
        Jacku, ty meleš s prominutím slušný houna *1*
        • Já sám uvažuju, že představuje tajné eso samotného velkého TrD. Utajený nezvladatelný padawan, kterýmu stačilo jen povolit řetězy... a Games se rázem ocitlo v chaosu. My se můžem jít vycpat. Tam, kde to vyžaduje čas, je tenhle jedinec schopnej eliminace všecho a všech během chvíle.
    • Hello,
      This is a message from Kickstarter’s Trust & Safety team. We’re writing to notify you that the Areal (Suspended) project has been suspended, and your $1.00 USD pledge has been canceled. A review of the project uncovered evidence that it broke Kickstarter's rules. We may suspend projects when they demonstrate one or more of the following:
      A related party posing as an independent, supportive party in project comments or elsewhere
      Misrepresenting support by pledging to your own project
      Misrepresenting or failing to disclose relevant facts about the project or its creator
      Providing inaccurate or incomplete user information to Kickstarter or one of our partners
      Accordingly, all funding has been stopped and backers will not be charged for their pledges. No further action is required on your part.
      We take the integrity of the Kickstarter system very seriously. We only suspend projects when we find strong evidence that they are misrepresenting themselves or otherwise violating the letter or spirit of Kickstarter's rules. As a policy, we do not offer comment on project suspensions beyond what is stated in this message.
      Regards,
      Kickstarter Trust & Safety
      • MickeyMutant
        Je zajímavé, že důvody pro stopnutí projektu má Kickstarter v tom mailu oproti svým stránkám přeházené a některé chybějí. Zdá se mi tedy pravděpodobné, že právě konkrétně tyhle 4 považují v případě Arealu za relevantní. To znamená:

        1. Spamování diskuzí
        2. Dotace svépomocí
        3. Klamání nebo zatajování informací o projektu nebo jeho tvůrci
        4. Poskytnutí nepřesných nebo nekompletních informací přímo Kickstarteru nebo jeho partnerům

        Asi si mohli vybrat, protože Areal bohatě splňoval všechno, na co si jen vzpomněli*3*
  • Kozy
    Tak první DLC k Dark Souls 2 stojí za to, jestli budou i ostatní takhle dobrý tak se máme na co těšit. Jsem na NG++ a je to výzva, větší interakce s okolním prostředím i nepřátelé jsou docela obtížní, tak jsem zvědavej co tam čeká za bosse, jinak nejlepší je koupit ten season pass na Nuuvem.
    • WhySoSad
      Už jsem se do toho taky pustil, hned v první lokaci jak jich je tam asi 8 na jednom místě jsem umřel 4x, než jsem se vůbec dostal dál *1* Zatím pecka, už to láduju na youtube :)
  • TerraTech

    Lidi, mrkněte na tuhle hru na KS:

    https://www.kickstarter.com/projects/payloadstudios/terratech-physics-based-vehicle-construction-and-c

    Jedná se o hru kde stavíte vlastní vozidla z modulárních komponent a pak s nimi bojujete a těžíte suroviny. Je to celé postavené na propracované fyzice.

    Pokud Vás to zaujme, pošlete to dál. Byla by škoda, kdyby to nevyšlo. Lidi jsou z dema nadšení.

    Možná by tomu TG mohlo udělat trochu reklamu. Tohle si to myslím zaslouží.
    • Tady je odkaz na demo, kdyby to někoho zaujalo:

      http://www.indiedb.com/games/terratech/downloads/local-multiplayer-pre-alpha-demo-v2-windows-only
      • Dyť to vypadá strašně, co je na tom tak super?
        • Řekl bych, že grafika v téhle hře nebude to hlavní.
          • Nebavím se jen o grafice, dyť je to jak mobilní blbina. To si radši zahraju Command and Conquer znovu po letech.
            • :)))))
            • Mobilní blbina? Vždyť to je sandbox, ve kterém máš spoustu možností jak vytvořit bojová vozidla, nebo letadla. Je to v ranné alpha fázi. Mělo by tam být mnohem více featur a modifikovatelnosti.
            • Veskoslav
              Až na to, že pracují na zcela jiném principu ty hry. Ale jo, ono to je jedno. Autíčko jako autíčko.
  • wizaard

    Obrazem: Grafické porovnání PS4 a Xbox One beta verze hry Destiny.

    Detail: jedná se o porovnání Alfa a Beta pro PS4, Xbox One tam není.
  • oktavius66

    Obrazem: Asi nějak takto by mohlo vypadat The Last of Us, kdyby vyšlo na první PlayStation konzoli.

    No a přesto to vypadá dobře ! *15*
    • Jack1947
      To jo!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit